مشاوره و ارزیابی رایگان!

چرا ونکوور کانادا برای زندگی ✅(2022)

ونکوور کانادا چرا ونکوور کانادا برای زندگی؟ این ناحیه با چشم‌اندازها طبیعی‌ دیدنی خودش ، آب و هوای ملایم ، منطقه شهری‌ ونکوور (که مشتمل مناطق هم‌ جواری نظیر برنابی ، ریچموند و ساری‌ است) سومین منطقه در کانادا را شکل‌ می‌دهد . نام انگلیسی…


چرا ونکوور کانادا برای زندگی

ونکوور کانادا

چرا ونکوور کانادا برای زندگی؟  ونکوور کانادا یک منطقه ساحلی و بندری می باشد که در ایالت بریتیش کلمبیا قرار دارد‌ .  این ناحیه با چشم‌اندازها طبیعی‌ دیدنی خودش ، آب و هوای ملایم ،  در تمام جهان به عنوان یک جاذبه توریستی زیبا و یکی از عالی ترین موقعیت ها برای زندگی شناخته‌ می‌شود‌ .ونکوور به اضافه یکی از متنوع ‌ترین منطقه های کانادا از دید قومیتی و زبانی‌ می باشد

به طوری که که ۵۲ درصد از جمعیت‌ آن به زبان دیگر به ‌جز انگلیسی صحبت‌ می‌کنند .  ونکوور بزرگترین ناحیه در بریتیش کلمبیا و هشتمین ناحیه کلان کانادا شده است . منطقه شهری‌ ونکوور (که مشتمل مناطق هم‌ جواری نظیر برنابی ، ریچموند و ساری‌ است) سومین منطقه در کانادا را شکل‌ می‌دهد .

نام انگلیسی : Vancouver
استان : بریتیش کلمبیا
مساحت‌ : ۱۱۵ کیلومتر مربع‌
جمعیت‌ : 2.632.000 تن
جمعیت‌ ایرانیان : در سال ۲۰۱۶ 46.255 شخص

ونکوور کانادا

تاریخچه ‌ای خلاصه از ونکوور کانادا

 ونکوور در اصل یک سکونتگاه چوب ‌بری کوچک‌ بود‌ که در دهه ۱۸۷۰ گرانویل اسم داشت . این منطقه در آوریل ۱۸۸۶ به عنوان یک شهر درج شد و به سربلندی دریانورد‌ انگلیسی جورج ونکوور (از نیروی‌های دریایی‌ سلطنتی) به اسم ونکوور نامگذاری شد . در دهه ۱۹۳۰ ونکوور شهرساحلی رسمی کانادا در ساحل‌ اقیانوس‌ آرام‌ بوده‌ و پس از جنگ‌ جهانی دوم به مرکز‌ تجاری رسمی کانادا برای بازرگانی با آسیا‌ و حاشیه‌ دریا آرام‌ تعویض شد . این ناحیه مدت‌‌هاست‌ که یک مقصد‌ زیبا برای مهاجران از باقی نقاط کانادا و خارج‌ از کشور‌ می باشد به طوری که  پس از جنگ‌ جهانی دوم ونکوور شاهد‌ مهاجرت جمعیت‌ فراوانی از مردمان آسیای شرقی (عمدتاً چینی‌‌ها)‌  ونکوور کانادا برای زندگی می باشد . 

 

پیشنهاده بیشتر : وام دانشجویی در آلمان + شرایط دریافت(۲۰۲۲)

ونکوور کانادا

آب و هوای ونکوور کانادا

 ونکوور آب و هوای ملایم و اقیانوسی دارد‌  که به وسیله کوهستان های نگاهداری می گردد و به وسیله جریان‌های اقیانوس‌ آرام‌ گرم خواهد شد به طوری که یکی از گرم ‌ترین نقاط کانادا می باشد . باآنکه منطقه ونکوور به بارندگی زیاد شهرت‌ دارد‌ ، ولی در موقعیت نهمین جایگاه پرباران در کانادا قرار گرفته . مرطوب ‌ترین ماه‌های ونکوور نوامبر و دسامبر ، با متوسط بارش ۱۸۲ میلی‌متر‌ می باشد . با متوسط ۴۱ میلی‌متر‌ بارش ، ماه‌های جولای و آگوست خشک ‌ترین ماه‌های ونکوور می باشند . ونکوور به اضافه اعتبار ۲۶ ام را در بین شهرهایی با کمترین‌ روز‌ آفتابی داراست  .

 

پیشنهاده بیشتر : ویزای بلغارستان را ۱۲۳ بگیر

جاذبه های گردشگری ونکوور کانادا

 منطقه ونکوور جذبه های گردشگری بسیاری دارا است  و گردشگران از تمام جهان برای دیدن‌ مناظر‌ دیدنی و طبیعی‌ به این ناحیه مسافرت می‌کنند . به اضافه خانه‌ تئاتر‌ها‌ و مکان های فرهنگی در رده جاذبه های جهانی می باشد .

تعدادی از جاذبه هی طبیعی ونکوور کانادا برای زندگی

درخت‌زار بارشی طبیعی‌ ساحل‌ غربی با مساحت‌ ۴۰۰ هکتار در باغ استنلی وجود دارد‌ . کیلومترها مسیر‌های‌ پیاده‌روی ، سواحل‌ زیبارو ، حیات‌ وحش‌ بومی ، خوراکی های بسیار خوب ، محل های دیدنی طبیعی‌ ، فرهنگی و باستانی و بسیاری‌ دیگر ، از جذبه های این باغ می باشد .

جشنواره ها یا برنامه‌های‌ ویژه در ونکوور کانادا

ونکوور دارای بسیاری از جشنواره‌‌ها‌ و رخداد ها در طول سال می باشد ، از فستیوال های موزیک گرفته تا کنسرت‌های مجانی در فضای باز ، رخداد های فرهنگی ، مسابقه‌های آتش‌ بازی‌ بین‌المللی و…می باشد . برخی از این رخداد ها به شرح زیر  خواهد بود .

فستیوال بین‌المللی فیلم ونکوور کانادا 
جشنواره بین‌المللی فیلم ونکوور یکی از پنج فستیوال بزرگ‌ فیلم در قاره‌ آمریکا می باشد .

جشنواره بین‌المللی TD Jazz
یک جشنواره بین‌المللی موزیک که در سطح‌ شهر با ۳۰۰ کنسرت در ۳۵ تالار برگزار خواهد شد .

گردهمایی TED هر ساله در ونکوور میزبانی می‌شود؛ این رخداد سخنرانان را از کل جهان‌ گرد‌ هم می‌آورد تا راجع ‌به موضوع‌های گوناگون گفتگو بنمایند.

پیشنهاده بیشتر : ویزای انگلیس و جزئیات آن (۲۰۲۲)

ونکوور کانادا

تحصیل در ونکوور کانادا

آموزش درمنطقه ونکوور به بدلیل داشتن دانشگاه‌های ارزشمند و مجموعه تحصیلی پیشتاز ، عرصه مناسبی را برای آموزش در خود‌ خلق کرده است‌ . دانشگاه سایمون فریزر ، دانشگاه بریتیش کلمبیا و خیلی دیگر… ، شاخه های متنوعی را عرضه می‌دهند که برای مدت‌ طولانی‌ دانشجویان بین‌المللی بسیاری را به خویش جذب‌ کرده‌اند . رنکینگ جهانی QS ، ناحیه ونکوور را از زاویه دانشجویان و مطلوبیت عام ، در میان تاپ ترین نقاط دانشجویی در سال ۲۰۱۷ ، در دسته ششم قرار داده شد . 

مخارج در ونکوور کانادا برای زندگی

یکی از عیبها زندگی در ونکوور زیاد بودن‌ مخارج زندگی در آن می باشد . مخارج تخمینی زندگی ما‌هانه‌ خانواده‌ چهار نفره در ونکوور بدون‌ در نظر‌ گرفتن‌ اجاره‌ خانه (۴ , ۷۷۲ .۰۳ دلار کانادا) و خرج های ما‌هانه‌ تخمینی یک شخص بدون‌ کرایه (۱۲۹۳ .۴۲ دلار کانادا) برآورد می‌شود‌ .

شغل در ونکوور کانادا برای زندگی

به صورت عمومی کار کردن ونکوور از تابستان ۲۰۲۰ به حالت مدام افزایش‌ یافته است‌ منتها از اول سال ۲۰۲۲ که منطقه ونکوور شاهد‌ موج‌ پنجم همه‌ گیری کرونا گشت ، شاهد‌ افت مختصری در کسب و کار شد . با این احوال ، اندازه کل اشتغال‌ در ماه مه ۲۰۲۲ به 1.539.900 افزایش‌ یافته

هرچند اشتغال‌ عمومی در ونکوور از زمان‌ پیش از همه‌گیری بهبود‌ یافته ، ولی هنوز هم صنایع بسیاری با فقدان نیروی کار‌ کردن روبرو می باشند  لازم به ذکر‌ می باشد ونکوور جز ۳۰ اکوسیستم استارتاپی عالی در جهان با ۸۷ درصد افزایش‌ شغل‌های سبز از سال از ۲۰۱۰ -۲۰۲۰ می باشد. 

ونکوور کانادا

۱۰ کار پردرآمد در ونکوور کانادا برای زندگی

 به حالت فراگیر جراحان جز دسته پردرآمدترین شغل در ونکوور می باشند . آنها به حالت میانگین سالیانه حدود478.000 دلار کانادا درآمد‌ دارند که بیشتر از ۷ برابر‌ متوسط این منطقه می باشد . در فهرست پایین ۱۰ کار پر درآمد‌ ونکوور را به خبر سایت رهپویان عدالت رویت می‌کنید .

جراح
قاضی‌
رئیس پزشکی‌
وکیل‌
رئیس بانک
رئیس اجرایی
رئیس مالی
کارشناس ارتودنسی
رئیس ساخت‌ و ساز‌
خلبان‌

کمترین حقوق‌
متوسط حقوق‌ در ونکوور حدود 64.000 دلار کانادا می باشد و دست ‌کم در ایالت بریتیش کلمبیا در الان 15.65 دلار در ساعت گزارش‌ گشته می باشد . (به تاریخ۱ ژوئن ۲۰۲۲)

اقتصاد‌ درشهر ونکوور کانادا

 اقتصاد‌ ونکوور به‌عنوان یکی از سریع ‌ترین رشدهای اقتصادی‌ در آمریکای شمالی  ، پیش از همه‌گیری جهانی کرونا ، راندمان فوق‌العاده‌ای داشته . رشد و نمود اقتصادی‌ اخیر‌ ونکوور عمدتاً به وسیله چند قسمت کلیدی ساخت‌ و ساز‌ ، تکنولوژی ، تفریحی های دیجیتال و اقتصاد‌ سبز راهنمایی می‌شود‌ .

نواحی اقتصادی‌ در ونکوور کانادا

در ایالت بریتیش کلمبیا مرکز‌ ایالت ، ویکتوریا ، همه جزیره های ونکوور ، جزایر خلیج‌ ، و بعضی از نقاط ساحلی ، جز نواحی اقتصادی‌ آن به حساب ‌آمده .

ونکوور کانادا

عیبها و مزایا‌ کشور ونکوور کانادا

ونکوور کانادا مثل دیگر منطق جهان دارای معایب‌ و مزایای‌ مخصوص خودش می باشد . در نمودار پایین بعضی از عیبها و مزیت‌ها این منطقه را ملاحظه میکنید .

مزایا‌ عیبها
وضعیت آموزش شایسته مخارج زندگی زیاد
زبان غالب‌ انگلیسی زیاد گشتن درصد جنایت
بینشهای گوناگون داشتن ترافیک‌
جذبه های گردشگری
آب و هوای آرام
نکات مثبت ناحیه ونکوور

 

موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت + مشاوره رایگان با مشاوران ارشد مهاجرتی

5/5 - (16 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823