مشاوره و ارزیابی رایگان!

بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان 2024💥📊(مزایا و شرایط)

راه‌های مهاجرت به آلمان با توجه به میانگین سنی بالا در آلمان و نیاز جامعه آلمان به افراد جوان و پویا، گسترده و متنوع است. کشور آلمان به دلیل موقعیت خوب اقتصادی در اروپا، شرایط ایده‌آل زندگی، موقعیت‌های کاری فراوان برای افراد متخصص و دارای…


بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان 2024💥📊(مزایا و شرایط)

راه‌های مهاجرت به آلمان با توجه به میانگین سنی بالا در آلمان و نیاز جامعه آلمان به افراد جوان و پویا، گسترده و متنوع است. کشور آلمان به دلیل موقعیت خوب اقتصادی در اروپا، شرایط ایده‌آل زندگی، موقعیت‌های کاری فراوان برای افراد متخصص و دارای سابقه مرتبط با رشته تحصیلی‌ و سطح بالای دانشگاه‌ها و مدارک دانشگاهی معتبر در کل دنیا مقصد افراد زیادی از سراسر دنیا می‌باشد. درواقع در این برهه زمانی آلمان جزو پیشرفته‌ترین کشورهای اروپایی است که اتفاقا راه‌های ورود به آن نیز راحت می‌باشد.

برای دریافت مشاوره حضوری یا تلفنی رایگان از مشاوران موسسه ره پویان عدالت در خصوص راه‌های مهاجرت به آلمان یا مسائل مربوط به دریافت ویزای توریستی با ما تماس بگیرید.

021-22892823

🤗 راه‌های مهاجرت به آلمان

های مهاجرت به آلمان 1 -ره پویان عدالت

امروزه آلمان بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای مهاجرت ایرانیان به اروپا می‌باشد. البته یکی ازکلیدهای مهم برای بازگشایی راه‌های مهاجرت به آلمان، با توجه به علاقه شدید مردم آلمان به فرهنگ و زبان خود، یادگیری زبان آلمانی است شما با یادگیری این زبان می‌توانید درصد دریافت اقامت و یا ویزای خود را چندین برابر کنید. این کشور به دلیل فرصت‌های شغلی، زندگی اجتماعی فعال، سیستم آموزشی برجسته و سیاست‌های مهاجرتی موافق، مورد توجه بسیاری از مهاجران است. راه‌های مهاجرت به ‌آلمان شامل موارد زیر می‌باشد:

راه‌های مهاجرت به آلمان
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
مهاجرت از طریق دوره‌های زبان، دوره‌های آموزش فنی حرفه‌ای مانند آوسبیلدونگ
مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و کارآفرینی
مهاجرت از طریق ازدواج
مهاجرت از طریق تولد
دریافت بلو کارت اتحادیه اروپا
پناهندگی

دریافت پیشنهاد شغلی برای حسابداری در آلمان 💰🧮(2024)

📕 مهاجرت تحصیلی به کشور آلمان

بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان 2024💥📊(مزایا و شرایط)

یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان ورود به این کشور از طریق تحصیل در مقاطع دانشگاهی می‌باشد. آلمان با داشتن دانشگاه‌های برجسته و بودجه بزرگی برای تحقیقات و توسعه، مقصدی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی است. برنامه‌های تحصیلی مختلفی از جمله بورس‌های تحصیلی DAAD و برنامه‌های تبادل دانشجویی از طریق ERASMUS وجود دارد که به دانشجویان امکان مهاجرت و تحصیل در آلمان را می‌دهد.

توضیحات کامل یافتن کار در آلمان🔴🔎+ مراحل و شرایط اخذ ویزای کاری

👩‍🔧 مهاجرت کاری به کشور آلمان

بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان 2024💥📊(مزایا و شرایط)

آلمان با بازار کار پویا و نیاز به نیروی کار ماهر، فرصت‌های بسیاری برای مهاجران فراهم می‌کند. یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به آلمان، مهاجرت از طریق کار می‌باشد. شما با دریافت پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای آلمانی به راحتی می‌توانید ویزای کاری این کشور را دریافت کنید و سپس بعد از 3 سال برای دریافت اقامت خود اقدام کنید. 

برای ورود به بازار کار آلمان، مهاجران باید دارای مهارت‌ها و تحصیلات مورد نیاز باشند. برخی از راه‌های ورود به بازار کار آلمان شامل گرفتن ویزای کاری، جستجوی شغل از قبل و اعمال از طریق برنامه‌های مهاجرت کاری مانند برنامه Blue Card می‌باشد.

مشاغل پرتقاضا در آلمان

توسعه دهنده نرم افزار

(Software Developer)

پرستاران (Nurses)
مهندس عمران (Civil engineer)
کارشناس فروش (Sales)
مهندسان (Engineers)
علم داده (Data science)
دکتر (Doctor)
مشاور آی تی (It consultant)
پژوهشگر تجربه کاربری

(User experience Researcher)

مهندسان برق (Electrical engineers)
دارایی، مالیه، سرمایه گذاری (Finance)
آی تی (It)
مدیر تولید (Product Manager)
توسعه دهنده (Developer) وکیل (Lawyer) دستیاران تولید

(Production assistants)

مدیر امور مشتریان (Account Manager)
مدیر تجاری (Business Manager)
امنیت سایبری (Cybersecurity) اقتصاددانان و کارشناسان مدیریت کسب و کار

(Economists and business management experts)

تکنسین الکترونیک یا برقکار

(Electronics technician or electrician)

مدیر پروژه (Project Manager)
دانشمند (Scientist) نرم افزار (Software)

🟦 مهاجرت به آلمان از طریق بلو کارت

بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان 2024💥📊(مزایا و شرایط)

بلوکارت آلمان (Blue Card) یک مجوز اقامت آلمان برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد کار و زندگی در آلمان را دارند است. افراد با داشتن بلوکارت اجازه اقامت دائم را کسب می‌کنند. پس از 33 ماه کار، ممکن است واجد شرایط اقامت دائم آلمان باشید. 

بلوکارت (Blue Card) عملکردی مانند گرین کارت آمریکا دارد و امکان کار در تمام کشور‌های عضو اتحادیه اروپا را برای صاحب آن فراهم می‌کند. البته دریافت این کارت شرایطی ویژه‌ای دارد که مهم‌ترین آن داشتن قرارداردکاری با حقوق حداقل یک و نیم برابر میانگین حقوق آلمان است.

شرایط موردنیاز برای دریافت بلوکارت آلمان شامل:

👈 دارا بودن مدرک دانشگاهی یا مدرک معادل آن

👈 داشتن یک پیشنهاد شغلی با حقوق حداقل 45300 یورو در سال (2024) که در رشته‌های خاصی مانند ریاضیات، مهندسی و علوم طبیعی نیز حداقل حقوق مورد نیاز کمتر است و حداقل 41041.80 یورو (در سال 2024) است.

👈 برخورداری از پوشش بیمه درمانی مناسب با شرایط جسمی

👈 تسلط به زبان آلمانی برای دریافت پیشنهاد شغلی، به جز در موارد استثنا مانند کار در شرکت‌های بین‌المللی یا کار در سمت مهندس آی تی، از شرایط ضروری می‌باشد.

👈 داشتن سابقه کار حداقل 5 ساله

 

کارت آبی آلمان تا 4 سال اعتبار دارد و تا زمانی که شرایط را رعایت کنید قابل تمدید است. 

این نکته را در نظر داشته باشید که باید با ویزای جاب سیکر یا ویزای جاب آفر در آلمان مشغول به کار شوید و برای دریافتاین دو ویزا نیاز به دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای آلمانی دارید.

مزایای دریافت بلو کارت

✔  امکان حضور در کشور آلمان تا 3 ماه در صورت از دست‌دادن شغل فرد یا اتمام قرارداد کاری

✔ امکان عوض کردن کارفرما پس از 2 سال کار، بدون نیاز به ارائه درخواست 

✔ توانایی اقدام برای اقامت دائم بعد از 33 ماه

✔ امکان ورود و اقامت آلمان همراه با خانواده (شامل همسر و فرزندان تحت تکلف) از همان ابتدا

✔ امکان اشتغال همسر

🟡 آلمان غربی و نگاهی به تاریخچه و فرهنگ آن

👪 مهاجرت از طریق خانواده مقیم آلمان

بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان 2024💥📊(مزایا و شرایط)

اگر شما عضوی از خانواده‌تان در آلمان سکونت دارند، در بین راه‌های مهاجرت به آلمان این گزینه راحت‌ترین انتخاب برای شما می‌باشد. شما می‌توانید از این راه برای آن‌ها پیوسته و اقامت دائم این کشور را به دست آورید. این روش نیازمند داشتن یکی از اعضای خانواده که در آلمان زندگی می‌کند و وضعیت زندگی مناسبی دارد، می‌باشد.

🤩 مهاجرت به آلمان از طریق راه‌اندازی کسب و کار

بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان 2024💥📊(مزایا و شرایط)

راه‌اندازی کسب و کار در آلمان یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان می‌باشد که با آن می‌توانید با اطمینان خاطر از آینده شغلیتان در کشوری با اقتصاد پیشرفته و دارای ارتباطات بین‌المللی قوی زندگی کنید. آلمان محیطی مناسب برای راه‌اندازی و توسعه کسب و کار است. افرادی که تمایل به راه‌اندازی یا انتقال کسب و کار به آلمان دارند، می‌توانند از طریق برنامه‌های مختلف مهاجرتی کسب و کار مانند ویزای کاری برای کارفرمایان خود یا برنامه‌های استارتاپی از طریق سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های محلی به آلمان مهاجرت کنند. بدون شک بهترین شهرها برای شروع کسب و کار نیز شهرهای اصلی و بزرگ آلمان می‌باشند.

بهترین کسب و کارهابرای راه‌اندازی در آلمان در سال 2024:

مهدکودک فروش یا تولید لوازم یدکی
بیوتکنولوژی تجارت مواد غذایی
خدمات آی تی تجارت الکترونیک
ترجمه شراکت

شرایط مناسب برای شروع کسب و کار در آلمان:

📌 سابقه کار در شهرهای بزرگ

📌 برخورداری از میزان مهارت و تخصص لازم

📌 سن کمتر از 40 سال

📌 راه‌اندازی کسب و کار موردنیاز آلمان 

📌 تسلط بر زبان آلمان 

📌 دریافت ویزای کاری

مزایای راه اندازی کسب و کار در آلمان:

✔ نوآوری

✔ سرمایه گذاری

✔ فرهنگ رایج احترام به یکدیدگر و حریم شخصی دیگران در آلمان

✔ نیروی کار ماهر

✔ زیر ساخت‌های مناسب برای شروع کسب و کار

✔ فساد کم

✔ ارتباط با شرکت‌ها و کسب و کارها از سرتاسر دنیا

✔ کیفیت زندگی ایده‌آل

✔ کسب و کار گوناگون، متنوع

✔ اقتصاد قوی و سرآمد آلمان

کانادا یا آلمان؟✅🔴🟡مقایسه شرایط زندگی در کانادا و آلمان2023

👨‍🔬 مهاجرت به آلمان با شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ

بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان 2024💥📊(مزایا و شرایط)

آلمان یکی از کشورهای جذاب برای مهاجرت و  یکی از قوی‌ترین اقتصادهای اروپا و دنیا محسوب می‌شود. این کشور به عنوان یک مقصد محبوب برای مهاجران از سراسر جهان شناخته می‌شود و ارائه دهنده فرصت‌ها و مزایای بسیاری برای آنان است. یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان از طریق شرکت در دوره‌های آموزشی آوسبیلدونگ است.

دوره‌های آموزشی آسبیلدونگ یکی از راه‌های معتبر و موثر برای ورود به بازار کار آلمان برای افراد متقاضی غیر اتحادیه اروپا است. این دوره‌ها به شما امکان می‌دهند تا مهارت‌ و دانش لازم برای ورود به بازار کار آلمان را کسب کنید و سپس به کار در این کشور مشغول شوید.

شرایط مهاجرت به آلمان با شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ :

📍داشتن مدرک تحصیلی معتبر یک امتیاز مثبت برای فرد متقاضی محسوب می‌‍شود مخصوصا اگر فرد بالای 30 سال سن داشته باشد و الزامی نیست

📍تسلط بر زبان آلمانی در سطح B2

📍مهارت‌ها و تجربیات لازم برای ورود به دوره‌های آموزشی مورد نظر

📍تمکن مالی برای تامین هزینه‌های مربوط به مهاجرت و زندگی در آلمان 

به طور کلی، مهاجرت به آلمان با شرکت در دوره‌های آسبیلدونگ یک فرصت بسیار خوب برای بهبود زندگی و شغلی شماست. این راه برای شما امکانات و فرصت‌های بسیاری را در این کشور باز می‌کند و به شما فرصتی برای رشد و پیشرفت حرفه‌ای خود می‌دهد. اگر شما نیز به دنبال یک فرصت مهاجرت به یک کشور پیشرفته مانند آلمان هستید، شرکت در دوره‌های آموزشی آسبیلدونگ می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد.

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق دوره‌های آوسبیلدونگ:

 ✔ امکان ارتقاء شغلی

✔ افزایش درآمد

✔ فرصت‌های شغلی فراوان

✔ رشد حرفه‌ای

✔ فرهنگ و زندگی اجتماعی

تحصیل رشته داروسازی در آلمان(2023)💊🔵+ویزا،بورسیه

🤔 نتیجه‌گیری

در این مقاله به بررسی راه‌های مهاجرت به آلمان پرداختیم. هدف اصلی ما در این مقاله، تهیه یک راهنمای جامع و کاربردی برای افرادی بوده که قصد دارند به آلمان مهاجرت کنند. راه‌های مهاجرت به آلمان بسیار زیادا و متنوع می‌باشند تا کسانی که قصد مهاجرت به این کشور پیشرفته اروپایی را دارند بسته به شرایطشان بهترین راه را برای مهاجرت خود انتخاب کنند. یکی از مزایای مهاجرت به آلمان این است که شما با داشتن سابقه ورود به یک کشور در حوزه شنگن و زندگی کوته مدت در آن به راحتی می‌توانید به هر کشور دیگری در اروپا یا آمریکا سفر کنید و اقامت دائم خود را دریافت کنید.

📍 با توجه به این مقاله می‌توان گفت اگر شما شخصی با متخصص و با سابقه کار بالای 5 سال هستید با تمکن مالی اندک، تسلط بر زبان آلمانی و تنها با دریافت یک پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای آلمانی و سپس دریافت ویزای کاری به آلمان مهاجرت کنید.

📍 اگر سنتان برای تحصیل زیاد نیس و برای تحصیل در مقطع کارنشاسی پایین 30 هستید می‌توانید یا تمکن مالی مناسب و تسلط بر زبان آلمانی به آلمان مهاجرت کنید.

📍 اگر کسب و کاری در ایران دارید و قصد شروعی دوباره و یا گسترش کسب و کار خود در کشور اروپایی پیشرفته‌ای مانند آلمان بکنید می‌توانید با یادگیری زبان آلمانی و ارائه تمکن مالی بالا به این کشور وارد شوید.

📍 اگر به فردی از آلمان علاقه‌مند هستید با انجام کارهای مربوط به ازدواج و ثبت آن در آلمان می‌توانید به آلمان رفته و زندگی مشترک خود را آغاز کنید.

📍 یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به آلمان برای افرادی است که قصد پناهندگی دارند که این راه بسیار دشوار است و ریسک بالایی دارد که با توجه به راه های زیادی که آلمان پیش روی افراد متقاضی قرار داده این راه را اصلا به شما خواننده عزیز پیشنهاد نمی‌کنیم.

تحصیل رایگان در آلمان🟢✔️ 2023 + مقاطع و بورسیه ها

🤓 سوالات متداول در مورد راه‌های مهاجرت به آلمان

🔷 چه راه‌هایی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد؟

راه‌های مهاجرت به آلمان بسیار متنوع و گسترده‌ هستند، از جمله راه‌های مهاجرت به آلمان می‌توان به کار، تحصیل، خانواده، سرمایه‌گذاری و غیره.

🔷 چه مدارکی برای مهاجرت به آلمان لازم است؟

مدارک مورد نیاز بسته به نوع مهاجرت ممکن است متفاوت باشد، اما به طور کلی شامل مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی، مدارک تجربیات کاری، مدارک مالی و غیره می‌باشد.

🔷 در کدام یک از راه‌های مهاجر به آلمان یادگیری زبان آلمانی الزامی است؟

در تمام راه‌های مهاجرت به آلمان به جز چند مورد استثنا یادگیری زبان آلمانی امری الزامی است.

🔷 آیا مهاجرت به آلمان برای همه افراد ممکن است؟

راه‌های مهاجرت به آلمان بسته به شرایط فرد متقاضی از جمله تحصیلات، تجربه کاری، زبان، سن و وضعیت متفاوت است و این راه‌های مهاجرت به آلمان برای همه در دسترس نیست.

🔷 چه مشکلات و چالش‌هایی ممکن است در مهاجرت به آلمان وجود داشته باشد؟

مهاجرت به آلمان ممکن است با چالش‌ها و مشکلاتی همچون تطابق با فرهنگ جدید، مشکلات زبانی، تنهایی، مشکلات مالی و غیره همراه باشد.

5/5 - (3 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823