مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (25 امتیاز)

پیکاپ ویزا چیست؟


پیکاپ ویزا یعنی چه ؟

 

پیکاپ ویزا

 

انواع پیکاپ ویزا

خدمات پیکاپ ویزا برای کلیه کشور‌هایی‌ که در ایران سفارت ندارند اجرا می‌شود ما در موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس بیشترین تقاضا را برای انجام خدمات پیکاپ ویزای آمریکا ، انگلیس و کانادا داریم . مباشر های قانونی ما در کشورهای واسطه به مخصوص ترکیه به خاطر داشتن تجربه و تخصص بسنده در این زمینه خدمات پیکاپ ویزا را بدون اتلاف وقت و با بهترین وضعیت کیفی انجام می‌دهند . رایج‌ترین اقسام خدمات پیکاپ ویزای اداره اداره مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس عبارت‌اند از :

در حال حاضر موسسه رهپویان عدالت پرگاس خدمات پیکاپ ویزای هر سه کشور کانادا ، انگلیس و آمریکا را در کشور ترکیه انجام می‌دهد .

خدمات پیکاپ ویزا با رهپویان داد پرگاس

همان‌گونه که می‌دانید دانلود ویزا یک فرایند دو مرحله‌ای است مرتبه نخست شامل وجود متقاضی در ایلچیگری ، انجام گفتگو ، انگشت‌نگاری و نمایش مدارک موقعیت لزوم است که حضور فرد در این مرحله ضروری شده و مرحله آنگاه مراجعه به سفارت برای دریافت روادید و الصاق آن به پاسپورت است . پیکاپ روادید این امکان را مهیا می‌کند تا خواهشگر در مرحله دوم دریافت روادید ، به جای خویش یک نماینده قانونی را به سفارت برای دریافت روادید بفرستد .

بنابراین افراد با استفاده از پیکاپ روادید از سفر دوباره به مملکت واسطه ، صرف هزینه بیشتر و تباهی وقت معاف خواهند شد .

متخصصین مهاجرتی رهپویان برابری پرگاس راهنمایی‌های لازم را در زمینه اخذ پیکاپ روادید ارائه می‌دهند و در چهره خواهش متقاضی ، فرایند اخذ پیکاپ ویزای کانادا ، انگلیس و آمریکا را با بهترین چگونگی و در خلاصه زمان ممکن انجام می‌دهند .

کدام موسسه و یا اشخاص صلاحیت ارائه خدمت‌ها پیکاپ ویزا را دارند ؟

از آنجا که به همراه داشتن مقیاس فراوانی پاسپورت می‌تواند غیرقانونی هست و نه تنها برای آورنده پاسپورت‌ها بلکه برای صاحبین آنها مشکلات عرفی ایجاد کند براین‌اساس لازم است خدمات پیکاپ ویزا به افراد و یا موسسات مهاجرتی قانونی و اهل ودیعه شود . تنها موسسه‌های مهاجرتی و یا اشخاصی می‌توانند به عنوان نماینده قانونی ، کارگزار و یا وکیل مهاجرت کارها پیکاپ روادید ارائه دهند که مجوزهای لازم را از پلیس مهاجرت دریافت کرده باشند .

موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس با داشتن پروانه های رسمی خدمات پیکاپ ویزا را به متقاضیان با بهترین کیفیت و کمترین روزگار عرضه می‌دهد .

بهیچوجه تفاوتی میان مدلول دو اصطلاح پیکاپ روادید و پیکاپ پاسپورت وجود نخواهد داشت به حالت عمومی به پروسه فرستاده پاسپورت به سفارت موقعیت کامنت در کشور شفیع و بازگرداندن روادید ویزا می شود به تن در شهر مبدا را پیکاپ روادید و یا پیکاپ پاسپورت گفته می شود .

 

مراحل و مدارک ضروری برای گرفت خدمات پیکاپ ویزا

پس از اینکه سفارت درباره نظر با فرستادن ویزای مربوطه موافقت کرد یک ایمیل به طالب ارسال و موافقت خود را حاکی بر فرستادن ویزا خبردادن می‌کند . در این وضعیت خواهان پرینت ایمیل و پاسپورت خودشان را به همراه وکالت‌نامه پیگیری روادید در برگزینی نماینده قانونی قرار می‌دهد و نماینده با در دست داشتن این اسناد به سفارت مربوطه در دیار واسطه مراجعه می‌کند و ایلچیگری پس از وارسی پرونده و مدرک‌ها خواستار هزینه و زمان تحویل ویزا را مطرح و به نماینده قانونی اعلام درست می کند . در نهایت نماینده قانونی ، ویزای الصاق شده به پاسپورت را دریافت و به متقاضی در شهر مبدا تحویل می‌دهد .

 

دایره رهپویان معدلت پرگاس خدمات پیکاپ ویزا را هم به صورت تکی و هم به انجام گروهی (برای تمام اعضا خانواده) اجرا می‌دهد .

 

زمان دوران لازم برای اخذ پیکاپ روادید

اشخاص پس از دریافت ایمیل حاکی بر وفاق بر اصدار روادید ، ۳۰ روز فرصت دارند که برای پیکاپ ویزا اقدام کنند و یا خود ویزای درباره نظر را از سفارت بدست‌آورد کنند . مدت روزگار فرض برای پیکاپ روادید به شرایط وابسته به کسب و کار ایلچیگری های هدف بستگی دارد . با این وجود پیکاپ ویزا به حالت معمول۷ الی ۱۰ روز طول خواهد کشید .

اروپا یا آمریکا کدامیک مقصد برای مهاجرت بهتر شده ؟ !
چرا اخذ پیکاپ روادید را به رهپویان عدالت پرگاس بسپاریم ؟

 

پیکاپ ویزای انگلیس

نهاد ما پیکاپ ویزای مهاجرتی و مسافرتی انگلیس در ترکیه را انجام می‌دهد . برای انجام پیکاپ ویزای انگلیس خواهشگر باید مدارکی را ارائه بدهد . در برخی از مواقع ایلچیگری گذرنامه متقاضی را درحضور خویش نگه می‌دارد در این شرایط پیکاپ ویزای یک طرفه اجرا خواهد گرفت . یعنی پس از دریافت ایمیل موافقت با فرستادن ویزا از سوی سفارت ، بقیه مدرک‌ها متقاضی به ایلچیگری فرستاده می‌شود و پروانه ویزا گشته به شخص بازگردانده می‌شود .

همچنین در برخی از مواقع پیکاپ ویزای انگلیس دوطرفه ارتکاب می شود یعنی پس از دریافت ایمیل مبنی بر ائتلاف با صدور روادید پاسپورت به همراه سایر اسناد به سفارت ارسال می گردد و در نهایت تذکره ویزا شده به کس بازگردانده می‌شود .

 

مدارک پیکاپ ویزای انگلیس

تذکره خواهان (در پیکاپ دو طرفه)
اصل ایمیل ایلچیگری انگلیس
وکالت‌نامه رسمی به نماینده قانونی
رسید ایلچیگری

 

پیکاپ ویزای آمریکا

کشور آمریکا در ایران سفارت ندارد خواهان برای دریافت ویزای این کشور باید به سفارت آمریکا در سایر کشورها بازدید ادا کند ما فعالیت‌ها پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه را با بالاترین به‌سرعت و کیفیت انجام می‌دهیم . مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه عبارت‌اند از :

  • تکمیل وکالتنامه محضری به موسسه یا کارگزار شرعی
  • پاسپورت و سجل متقاضی
  • نام کاربری و رمز تردد حساب کاربری متقاضی
  • نحوه نیاز برای استعمال از کارها پیکاپ ویزا
  • مجوزهای ارتکاب پیکاپ ویزا
  • بنیاد معتبر برای ارتکاب پیکاپ ویزا

 

برای اینکه شخص بتواند از خدمات پیکاپ ویزا استفاده بکند حتما باید ابتدا یک موسسه ارزشمند که مجوزهای لازم برای انجام خدمات پیکاپ ویزا را از پلیس مهاجرت دارا است دیده کند . سپس به همراه مدارک ضروری که مشتمل پرینت نامه سفارت حاکی بر موافقت صدور ویزا و تذکره معتبر است به موسسه موقعیت تماشا رجوع کند ، پس از اینکه راهنمایی ضروری را از کارشناس پیکاپ ویزای بنگاه گرفتن شود ، در انجام علقه می‌تواند به موسسه و یا نماینده شرعی خویش نمایندگی مبنی بر پیگیری روادید در کشور واسطه را بدهد .

ویزای آلمان
ویزای فرانسه
ویزای ترکیه
ویزای کانادا

 

پیکاپ ویزای کانادا

برای پیکاپ ویزای کانادا مدرک‌ها موقعیت درخواست متقاضی (با نکته به گونه ویزا) و پته وی به سفارت کانادا در یکی از ولایت های استانبول و آنکارا فرستادن خواهد شد و پس از الصاق روادید ، پاسپورت ویزا گشته فرد در شهر سرچشمه به وی تحویل داده خواهد بود . وقت مشخصی نمی‌توان برای این پروسه تعیین کرد . با این وجود پیکاپ ویزای کانادا در ترکیه با اداره ما در سریع‌ترین زمان انجام می گردد چرا که به محض دریافت مدارک فرایند دریافت ویزا را شروع می‌کنیم .

 

اسناد پیکاپ ویزای مسافرتی کانادا

رسایی فرم وکالت به قایم‌مقام عرفی
ورق انگشت نگاری
پرینت ایمیل موافقت با صدور ویزای سفارت کانادا
جوازعبور متقاضی
مدرک‌ها پیکاپ ویزای مهاجرتی کانادا
پایان فرم وکالتنامه به موسسه مهاجرتی یا نماینده قانونی
رسایی محتوی درخواستی سفارت در ایمیل رضا با صدور روادید
دو قطعه عکس۷ در ۵

 

پیکاپ ویزا در ترکیه

این موسسه با داشتن نماینده‌های قانونی مستقر در ترکیه خدمات پیکاپ روادید را با هزینه‌های به مراحل پایین‌تر و با عجله بیشتر ارتکاب می‌دهند . به اضافه قایم‌مقام های قانونی بنگاه به دلیل داشتن امتحان فوق در این نمودار و واقف گشتن به زودرنجی بالای فرایند اخذ ویزا ، با نهایت دقت پرونده‌ها را ردجویی و تقاضاکننده را از همه فرایند آن به شکل مرحله‌ای مطلع می‌کنند در نتیجه خدمات پیکاپ ویزا با همراهی این موسسه با امنیت و کیفیت حداکثری انجام می‌گیرد . به اضافه موسسه رهپویان انصاف پرگاس کارها پیکاپ روادید را برای انواع ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی انجام می‌دهد .

 

سوالات متداول

چرا بهتر شد از پیکاپ روادید استفاده کنیم ؟
پیکاپ روادید سبب صرفه‌جویی در خرجی ، دوران و انرژی خواهشگر می توان .

نهاد مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس خدمات پیکاپ ویزا را برای چه شهر هایی انجام می‌دهد ؟
پیکاپ ویزای کانادا ، انگلیس و آمریکا

پیکاپ روادید برای چه نوع ویزاهایی انجام می‌شود ؟
نهاد رهپویان عدالت پرگاس خدمات پیکاپ را برای انواع ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی نمایش می‌دهد .

آیا پیکاپ روادید کانادا در حالت حاضر احتمال پذیر است ؟
بله . در اواسط گلوله ماه ایلچیگری کانادا در ترکیه ازنو سخت‌کوشی های خود را آغاز می‌کند .

5/5 - (25 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/05/26
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823