مشاوره و ارزیابی رایگان!

✅پذیرش %100 در دانشگاه سملویس مجارستان فقط با 4 شرط😃👌(Semmelweis University)

به علت تنوع‌ زبانی‌ ، دانشگاه سملویس مجارستان در بین‌ دانشجویان محبوبیت‌ ویژه‌ ای دارد . اگر متقاضی تحصیل در این دانشگاه هستید پیشنهاد ما به شما این است‌ که ، با توجه به مهارت زبانی‌ خود‌ در یکی از این دانشکده‌ها‌ ثبت‌ نام‌ نمائید . البته‌ توجه نمایید که برای تحصیل‌ به زبان انگلیسی ملزم می باشید با ارائه‌ مدرک آیلتس ۶ و یا ۷ مهارت زبان خود‌ را اثبات کنید.


دانشگاه سملویس مجارستان

 

 

شما عزیزان میتوانید بجای خواندن مقاله به صوت آن گوش دهید.🎧

 

صوت مقاله🎶

 

 

شرایط‌ تحصیل‌ در دانشگاه پزشکی‌ سملویس بوداپست در کشور‌ مجارستان

دانشگاه سملویس مجارستان
 
   در نوشتار دانشگاه پزشکی سملویس بودا پست‌ مجارستان ، تحصیل‌ در رشته پزشکی‌ در مجارستان و همچنین موضوعاتی همچون شرایط‌ ورود‌ به دانشگاه علوم‌ پزشکی سملوایز و اعتبار‌ مدرک پزشکی مجارستان مورد بررسی‌ علمی قرار می گیرد .
 

 

   آیا تمامی دانشجویان بین‌ المللی ملزم‌ می باشند در آزمون‌ ورودی‌ پزشکی‌ در مجارستان شرکت‌ کنند ؟ آیا اخذ‌ بورسیه تحصیلی‌ از دانشگاه پزشکی سملویس بوداپست مجارستان برای‌ دانشجویان بین المللی ممکن است ؟ درصورتی‌که شما هم متقاضی تحصیل در دانشگاه پزشکی سملویس بوداپست مجارستان می‌باشید‌ ، قطعاً با سوالاتی از این قبیل‌ مواجه می شوید . پیشنهاد می‌کنیم‌ برای دریافت پاسخ این سوالات و دیگر سوالات تا انتهای مقاله با همراه ما باشید .
 

 

   هدف‌ موسسه‌ مهاجرتی رهپویان عدالت از گردآوری این مقاله ارائه اطلاعاتی درباره دانشگاه پزشکی‌ سملویس بوداپست مجارستان می باشد . این دانشگاه به دلیل‌ داشتن سطح‌ کیفیت بالا و ارائه استاندارد‌های‌ آموزشی امروزه به عنوان یکی از برترین دانشگاههای مجارستان شناخته می شود . چنانچه بعد از مطالعه‌ این مقاله‌ نیاز به کسب اطلاعات‌ بیشتری داشتید ، توصیه‌ می‌کنیم‌ سمت دریافت‌ مشاوره رایگان‌ با دفاتر موسسه‌حقوقی مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس تماس حاصل فرمائید و از مشاوره و راهنمایی های کارشناسان ما بهره ببرید . 

 

 
 
 
شما می توانید از طریق دریافت مشاوره‌ رایگان شرایط و اطلاعات‌ تماس خود را وارد نمائید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن‌ با شما تماس بگیرند و شرایط‌ شما را برای مهاجرت موردبررسی‌ قرار دهند.
 
 
دریافت‌ مشاوره رایگان‌ 

 

 

معرفی دانشگاه پزشکی سملویس بوداپست مجارستان

دانشگاه سملویس مجارستان
 
   Semmelweis University ، یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین دانشگاههای کشور مجارستان می باشد که در سال ۱۷۶۹ توسط‌ دکتر‌ سملوایز بنیان‌گذاری شده . ورود‌ هر ساله دانشجویان بین المللی به دانشگاه علوم‌ پزشکی سملوایز تاثیر‌ زیادی در افزایش جمعیت دانشجویی داشته است‌ . به عبارت دیگر بیش از نیمی از جمعیت این دانشگاه ، دانشجویان بین‌ المللی هستند . دانشگاه سملویس ، استانداردی از آموزش‌ را ارائه‌ می دهد‌ که کاملاً منطبق‌ با دیگر مدارس‌ پزشکی اروپایی ، با کیفیت‌ بالا‌ می باشد .
 

 

بیشتر بخوانید : چرا تحصیل پزشکی در آلمان ؟👨‍⚕️ + شرایط 2022💥

 

 
   این دانشگاه علاوه‌ بر فعالیت‌‌های‌ آموزشی خود‌ ، متعهد بر ارائه بالاترین سطح‌ مراقبت‌های‌ بهداشتی پیش‌رو‌ و انجام‌ تحقیقات علمی پیشرفته در کلاس‌ و بخش‌‌های‌ بالینی‌ است . یکی از ویژگی‌‌های‌ منحصر‌ به فرد‌ دانشگاه سملویس همکاری مثال‌ زدنی میان این دانشگاه و دانشکده‌ پزشکی‌ Asklepios می باشد . همکاری‌ این دو دانشکده‌ افق‌های‌ جدیدی را در آموزش عالی‌ اروپا باز خواهد کرد. در ادامه شرایط ورود‌ به دانشگاه علوم‌ پزشکی‌ سملوایز را با ذکر جزئیات شرح خواهیم داد .
 

شرایط دریافت پذیرش‌ از دانشگاه پزشکی‌ سملویس بوداپست مجارستان

دانشگاه سملویس مجارستان
 
   بسته‌ به این که چه برنامه ای را برای ادامه‌ تحصیل‌ خود انتخاب می کنید، شرایط‌ ورود‌ برای شما متفاوت خواهد بود . شما بایستی مدارکی را که مورد‌ تایید‌ دانشگاه میزبان‌ می‌باشد‌ را برای اخذ پذیرش‌ ارائه نمائید. یکی از مدارکی که می بایست برای‌ تحصیل‌ در همه دانشگاه های مجارستان ارائه‌ نمائید ، مدرک‌ زبان است . سطح درک و مهارت شما در زبان آلمانی ، انگلیسی و یا مجارستانی کلید‌ قبولی شما در یک برنامه‌ تحصیلی‌ می باشد .
 
   آنچه که برای تحصیل‌ در رشته‌ پزشکی در دانشگاه مجارستان باید ارائه‌ نمائید ، در ادامه این متن آورده شده‌ است‌ :

 

✔فرم درخواست‌ پذیرش‌ بایستی به صورت‌ درست پر شود‌ و نشان‌ دهنده اطلاعات واقعی‌ شما باشد .
✔ارائه‌ مدرک زبان متناسب با کورس‌ تحصیلی‌ که بر میدارید .
✔ارائه رسید صورت حساب‌ پرداخت شهریه‌ دانشگاه
✔ارائه مدرک تحصیلی مقطع‌ قبلی به همراه ترجمه‌ و ریز نمرات 
 

آمار دانشجویان دانشگاه سملویس مجارستان

 
دانشگاه سملویس مجارستان
 
   دانشجویان ورودی‌ هر دانشکده به شرح زیر‌ می باشد :
 
 
دانشکده مجموع دانشجویان دانشجویان بین المللی درصد دانشجویان بین المللی
دندانپزشکی 887 406 45.8%
بهداشت و خدمات عمومی 519 8 1.5%
علوم بهداشت 3545 530 15%
پزشکی 4510 2224 49.3%
داروسازی 795 181 22.8%
دکترا 446 24 5.4%
 
 
 

مدرک زبان مورد‌ نیاز جهت تحصیل در دانشگاه پزشکی‌ سملویس بوداپست مجارستان

دانشگاه سملویس مجارستان
 
   کورسهای تحصیلی‌ ارائه شده در دانشگاه علوم‌ پزشکی سملوایز ، به ۳ زبان مجارستانی ، آلمانی و انگلیسی خواهد بود . برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با زبان برنامه های ارائه‌ شده در دانشکده های دانشگاه سملویس بوداپست در ادامه به شرح هریک از آنها پرداختیم :
 

دانشکده دندانپزشکی

 
   زبان آموزش‌ در این دانشکده‌ آلمانی و انگلیسی است که دانشجویان می توانند در صورت‌ تمایل‌ در یکی از برنامه های ارائه‌ شده‌ توسط‌ این دانشگاه شرکت‌ نمایند .
 

دانشگاه بهداشت‌ و خدمات عمومی

 
   کورس‌های‌ تحصیلی این دانشکده در زمینه‌های‌ مدیریت بهداشت‌ و سیاست‌ به زبان انگلیسی و در زمینه‌های‌ پزشکی‌ ، دندانپزشکی و داروسازی به زبان انگلیسی و آلمانی است .
 

دانشکده علوم بهداشتی‌ 

 
   همه برنامه های نمایش شده در این دانشکده‌ به زبان انگلیسی هستند . دانشجویان می توانند به اختیار‌ یکی از گرایش‌ها‌ را انتخاب نمایند و به زبان انگلیسی به تحصیل بپردازند. مدت دوره‌ تحصیل‌ آنان پنج سال طول خواهد کشید .
 

دانشکده پزشکی

 
   برنامه‌های‌ ارائه‌ شده‌ در این دانشکده‌ به زبان آلمانی و انگلیسی در دسترس می باشد . دانشجویان بعد از ۶ سال تحصیل‌ در این دانشگاه مدرک‌ معتبری را دیافت خواهند کرد .
 

دانشکده‌ علوم‌ دارویی

 
   دانشجویان می توانند بر طبق سطح‌ زبان خود‌ در دوره های انگلیسی و یا آلمانی شرکت نمایند.
 
   به علت تنوع‌ زبانی‌ ، دانشگاه سملویس در بین‌ دانشجویان محبوبیت‌ ویژه‌ ای دارد . اگر متقاضی تحصیل در این دانشگاه هستید پیشنهاد ما به شما این است‌ که ، با توجه به مهارت زبانی‌ خود‌ در یکی از این دانشکده‌ها‌ ثبت‌ نام‌ نمائید . البته‌ توجه نمایید که برای تحصیل‌ به زبان انگلیسی ملزم می باشید با ارائه‌ مدرک آیلتس ۶ و یا ۷ مهارت زبان خود‌ را اثبات کنید.
 
 

نتیجه‌ گیری

دانشگاه سملویس مجارستان
 
   دانشگاه پزشکی سملوایس بوداپست مجارستان به علت ارائه‌ آموزش‌ تخصصی پزشکی‌ امروزه به عنوان یکی از دانشگاه های محبوب شناخته‌ شده است‌ . همچنین این دانشگاه به علت داشتن رتبه‌ بالا و ارائه امکانات ویژه‌ در سطح‌ بسیار بالایی قرار گرفته است‌ . بورس های تحصیلی دانشگاه پزشکی سملویس بوداپست مجارستان به سه زبان آلمانی ، مجارستانی و انگلیسی ارائه خواهد شد . شما می‌توانید بر طبق سطح زبان و توانایی‌ خود در یکی از این گرایش‌ها‌ شرکت کنید. توجه کنید که برای تحصیل پزشکی‌ در مجارستان بایستی در آزمون‌ ورودی‌ شرکت نمائید .
 

 

   توصیه می‌کنیم‌ برای کسب اطلاعات‌ تکمیلی دیگر مقالات ما را که درباره دانشگاه های پزشکی‌ مجارستان هستند‌ را مطالعه‌ فرمائید تا با دید‌ بازتری اقدام‌ به دریافت پذیرش‌ نمائید‌ . اگر بعد از مطالعه‌ مقاله درمورد دانشگاه پزشکی‌ بوداپست مجارستان ، سوال‌ یا ابهامی داشتید ، می‌توانید‌ برای بهره‌مندی‌ از مشاوره‌ رایگان‌ با کارشناسان موسسه‌ حقوقی مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس تماس حاصل‌ فرمائید . همچنین‌ می توانید در صورت‌ تمایل‌ ، سوالات خود‌ را در انتهای مقاله‌ مطرح نمائید‌ تا در اسرع وقت توسط کارشناسان رهپویان عدالت پاسخ داده شود.
 
 

 

🟡🔵
 

   در صورتی که سوالاتی در رابطه چگونگی مهاجرت تحصیلی دارید با مشاورین موسسه حقوقی ره پویان عدالت در تماس باشید.

   آیا شما نکات دیگری در مورد دانشگاه سملویس مجارستان میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💛

 

برای مشاوره رایگان با مشاوران ارشد موسسه ی حقوقی ره پویان در ارتباط باشید

 
 

شهریه دانشگاه سملویس چقدر هستش؟

شهریه دانشگاه بسته به رشته ی انتخابی متفاوته . تقریباً ۱۲ هزار تا 13 هزار یورو در سال می باشد.

 آیا شرکت در آزمون ورودی پزشکی دانشگاه مجارستان الزامی می باشد؟

بله، همه دانشجویان ملزم هستند در این آزمون شرکت کنند.

آیا مدرک اخذ شده از دانشگاه علوم پزشکی سملویس معتبر است؟

بله، این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاه های پزشکی مجارستان می باشد.

5/5 - (25 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

یک دیدگاه برای “✅پذیرش %100 در دانشگاه سملویس مجارستان فقط با 4 شرط😃👌(Semmelweis University)”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823