مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (6 امتیاز)

پاسپورت ترکیه


پاسپورت ترکیه

پاسپورت ترکیه نهایی ترین گام در تکمیل پروسه مهاجرت به این کشور محسوب خواهد شد . هرچند  همه ی متقاضیانی که مبادرت به مهاجرت می کنند؛ در نهایت موفق به کسب پاسپورت ترکیه نمی گردند . ولی اگر متقاضیان بخواهند زندگی با به لحاظ کیفی، قابل قبولی را تجربه کنند؛ داشتن گذرنامه ترکیه ، کلید اصلی دسترسی به آن است . با توجه به اینکه گرفتن پاسپورت ترکیه از نظر قانونی تایید شده است؛ مهاجران برای داشتن یک زندگی عالی ، به دنبال دریافت آن می باشند .

از آنجاییکه داشتن گذرنامه ترکیه موجب خواهد شد مهاجران به سطح زندگی با رفاه بیشتری دست یابند و از امکانات و تسهیلات تمام و کمال ترکیه برخوردار گردند؛ دریافت آن با چالشها و دشواری هایی روبروست . مشاوران موسسه‌ رهپویان عدالت این پروسه را برای شما راحت و آسان می کنند .

چه کسانی واجد شرایط دریافت پاسپورت ترکیه هستند ؟

گام های دریافت و اخذ ویزای کشور ترکیه از نقطه نظر شرایط قانونی و مراحل دیگر نسبتا ساده بوده و تنها شرط ضروری برای دریافت شهروندی ترکیه ، سرمایه‌ گذاری به میزان مبلغ‌ مورد تعیین شده است.

کارشناسان ما در موسسه‌ مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس به شما یاری خواهند‌ کرد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به این هدف دست یابید . برای دریافت گذرنامه ترکیه می توانید با مشاورین رهپویان عدالت‌ پرگاس تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره شوید .

اگر انگیزه شما تنها دریافت اقامت‌ در ترکیه باشد؛ با هزینه ( ۱۶۰ هزار لیر یا در حدود 500 میلیون تومان) می توانید ملکی در ترکیه تهیه کنید که در ادامه اقامت ترکیه را در پی خواهد داشت . چنانچه تمایل به اخذ پاسپورت ترکیه داشته باشید؛ از همان ابتدا می‌بایست به این مسئله توجه کنید که قیمت املاک مورد‌ معامله  شده بالای ۲۵۰ هزار دلار باشد .

خریداری املاک و دریافت اقامت و یا روادید به شما پیشنهاد می‌شود به این دلیل که که عملا کشور معتبر دیگری نیست که با خریدن املاک کم هزینه (حتی با خرید املاک ۵۰۰ میلیون تومانی) بتوان در آن اقامت‌ آن کشور را بدست آورد . دست‌کم هزینه ها در کشورهای دیگر از 250 هزار یورو به بالاست و دلیل دوم این است که با توجه با نزدیکی جغرافیایی و فرهنگی ایران و ترکیه ، تعداد بسیاری از متقاضیان خریداری املاک در ترکیه نه تنها به دلیل مبالغ کم در این خصوص بلکه به دلیل تفاوت های کم فرهنگی و یا زبانی نسبت‌ به خرید املاک در ترکیه مبادرت می کنند .

فواید پاسپورت ترکیه

 • بر طبق قانون جدید ، می‌توانید در 60 روز کاری ، روادید و شهروندی ترکیه را دریافت کنید .
 • می‌توانید به 100 کشور بی نیاز به روادید و به 26 کشور‌ ناحیه شنگن با شرایط آسان مسافرت بکنید .
 • پاسپورت ترکیه جز 30 گذرنامه اول جهان است .
 • این پاسپورت به شما امکان آموزش رایگان و همچنین استفاده از امکان عودت شهریه دانشگاهها را می‌دهد .
 • برای مدت‌ زمان اقامت خود‌ در ترکیه نیاز به جواز اقامت‌ ندارید .
 • با داشتن این پاسپورت می‌توانید مشابه شهروندان ترک از مزایای بازنشستگی‌ بهره‌مند شوید .
 • می‌توانید در کلیه انتخابات‌ رای بدهید .
 • می‌توانید از همه ی ویژگی های پزشکی ترکیه برخوردار شوید .
 • گذرنامه ترکیه این امکان را می‌دهد که شهروند دو‌تابعیتی باشید .
 • مدت زمان اعتبار پاسپورت ترکیه ده سال می باشد .

دیگر مزایای گذرنامه ترکیه :

 • امکان گشایش حساب‌ بانکی در بانکهای بین المللی
 • معامله به دور از تحریم با سراسر جهان
 • امکان کسب تسهیلات مربوط به بانک با بهره‌ خیلی کم
 • خرید اتومبیل و دیگر کالاها با قیمتهای مناسب جهانی
 • تسهیل شدن دریافت روادید از سایر کشورهای معتبر مثل کانادا و آمریکا

اعتبار‌ پاسپورت ترکیه

اهمیت و اعتبار پاسپورت ترکیه در مقام‌ مقایسه با کشورهای دیگر نکته مهمی است که برای دریافت پاسپورت ترکیه حتما باید مورد‌ توجه قرار بگیرد . چرا که اعتبار پاسپورت می‌تواند مشخص نماید؛ فردی که پاسپورت ترکیه را دارد , از چه امکانات و تسهیلاتی برخوردار خواهد شد . اعتباری که برای روادید ترکیه ملحوظ شده در ردیف 41 ام در سطح جهان است . در واقع مسافرت به 75 کشور‌ بدون‌ نیاز به ویزا و فقط با داشتن پاسپورت ترکیه می تواند؛ گزینه ای جذاب‌ برای متاضیان باشد‌ .

یکی از مزایای دریافت پاسپورت ترکیه ، مسافرت به کشور‌های‌ دیگر دنیا‌ بی نیاز به روادید مطرح می شود . مشکلاتی که برای دریافت پاسپورت ترکیه متحمل می شوید؛ لااقل این مزیت‌ را به درپی خواهد داشت که دیگر برای سفر به 107 کشور‌ در دنیا ، متحمل سختیهای مضاعف نشوید با اعتبار پاسپورت ترکیه که در رتبه 49 ام گذرنامه های مهم جهان قرار خواهد داشت ، با خیال‌ راحت به سرزمین های دیگر مهاجرت کنید .

مدت زمان و شرایط مسافرت بدون ویزا در کشور‌هایی‌ که با اعتبار گذرنامه ترکیه امکان‌ مسافرت دارند ، کمی متمایز می باشد که پرداختن‌ به این جزییات عبارتست از : امکان مسافرت به 61 کشور بدون دریافت روادید ، اجازه سفر به 45 کشور با ویزای فرودگاهی و امکان عزیمت به 5 کشور‌ جهان با ویزای الکترونیکی است .

موضوعات پیشنهادی برای مطالعه

کار در مجارستان

سرمایه گذاری در اسپانیا

اقامت در یونان از راه تمکن مالی

5/5 - (6 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1401/01/14
 • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823