مشاوره و ارزیابی رایگان!

توضیحات 🩺کامل تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان(2022)

بوداپست عالی ترین ناحیه برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان می باشد . بوداپست ، پایتخت‌ و پرجمعیت ترین ناحیه مجارستان است‌ . این ناحیه همینطور نهمین منطقه کلان اتحادیه‌ اروپا از نظر‌ جمعیت‌ در منطقه شهر‌ی می باشد . بوداپست دارای معماری بی‌مانند…


توضیحات کامل تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان

بوداپست عالی ترین ناحیه برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان می باشد . بوداپست ، پایتخت‌ و پرجمعیت ترین ناحیه مجارستان است‌ . این ناحیه همینطور نهمین منطقه کلان اتحادیه‌ اروپا از نظر‌ جمعیت‌ در منطقه شهر‌ی می باشد . بوداپست دارای معماری بی‌مانند و طبیعت‌ زیبایی‌ می باشد . از محل های زیبای این منطقه میتوان‌ به رودخانه‌ دانوب اشاره‌ کرد‌ . این رود از بوداپست می گذرد و زیبایی‌ استثنایی تولید می‌کند‌ . روال زندگی ملت مجارستان در بوداپست مدرن‌ می باشد ، به طوری که با وجود مسکن های قدیمی‌ ، امکانات جدید و پیشرفته‌ ای در خانه‌های آنها وجود دارد‌ . بیشتر از 40 دانشکده و دانشگاه در بوداپست قرار دارند .

 

کارشناسان موسسه‌ ره پویان عدالت در مطلب حاضر که برای هدایت علاقه‌ مندان به تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان مهیا گردیده به سوالات پایین جواب می دهند :

تاپ ترین دانشگاهها برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان

تاپ ترین دانشگاهها برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان

نمودار زیر تاپ ترین دانشگاههای مجارستان برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان را برحسب شرح سایت رهپویان عدالت نمایش می دهد‌ . این 4 دانشگاه برحسب راندمان پژوهشی شان‌ در عرصه بیهوشی امتیاز بندی شده‌ اند .

 

 

1 👨‍🎓دانشگاه سملویس بوداپست
2 👩‍🎓دانشگاه سزگد سزگد
3 👨‍🎓دانشگاه پس پچ
4 👩‍🎓دانشگاه دبرسن دبرسن

فرآیند ارائه تقاضا برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان

نخستین قدم در راه ارائه تقاضا و دریافت قبولی از دانشگاههای مجارستان ، انتخاب‌ یک طرح مناسب می باشد . فرد حتما باید با دقت به معیار‌هایی‌ با انتخاب‌ طرح ای که برای وی شایسته می باشد کار‌ خودش را آغاز نماید . پس از آن دوره به ملاحظه و فراهم کردن مدرک‌های مورد‌ نیاز‌ می رسد . از جمله مدرک‌های نخستینی که اکثراً تمام دانشگاهها می خواهند ، مدرک‌ آموزشی مقطع‌ پیشیین ، انگیزه‌ نامه‌ و توصیه‌ نامه‌ می باشد .

 

اقامت دائم مجارستان بورسیه های تحصیلی مجارستان پزشکی در مجارستان

 

همینطور شاید نیاز باشد‌ که متقاضیان دارای مدرک‌ امتحان مهارت زبان انگلیسی مثل تافل یا آیلتس باشند . متقاضیان برای با خبر شدن از مدرک‌های مورد‌ نیاز‌ و وضعیت قبولی ویژه بایستی به سایت دانشگاه مقصد خودشان رجوع کنند . قسمت بعدی‌ فرستادن تقاضا و مدرک‌های مورد‌ نیاز‌ است‌ . در مجارستان اغلب عرضه تقاضا ها از راه سامانه تقاضا اینترنتی اجرا می‌شوند‌ . فرم‌های‌ تقاضا توسط سایت دانشگاهی‌ در دسترس می باشند .

🔵🟡

اکثر دانشگاههای مجارستان دارای مخارج تقاضا میان 100 EUR تا 150 EUR (یورو) می باشند . پس از اتمام فرم‌ تقاضا ، تقاضا کننده حتما باید مدرک‌های ضروری را ضمیمه کند‌ یا برای فرستادن آنها به دانشگاه حاضر شود‌ .  قسمت بعدی‌ انتظار‌ برای جواب دانشگاه می باشد . نتایج‌ قبولی اکثراً از راه ایمیل یا پست‌ اطلاع‌ رسانی می گردد .

🔵🟡

درصورتی‌که تقاضاکننده دانشجوی شهریه‌ای هست به این مفهوم که شهروند‌ اتحادیه‌ اروپا / خطه اقتصادی‌ اروپا نبوده ، معمولاً از وی میخواهند که شهریه‌ ترم نخست را بپردازد . از سمت دیگر ، دانشگاهی‌ که تقاضاکننده در آن آموزش خودش را ادامه‌ خواهد داد‌ ، نامه‌ قانونی قبولی ، تاییدنامه قبولی برای اهداف ویزا‌ و دیگر اطلاعات‌ عملی‌ درباره آموزش در خارج‌ از سرزمین در مجارستان را برای تقاضاکننده ارسال‌ خواهد کرد‌ . پس از دریافت قبولی ، تقاضاکننده الزاماً باید برای دریافت ویزای مجارستان اقدام‌ نماید .

دریافت ویزا‌ برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان

دریافت ویزا‌ برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان

درصورتی ‌که دانشجو شهروند یکی از سرزمین های اتحادیه‌ اروپا / ناحیه اقتصادی‌ اروپا نباشد ، پس از قبولی در یک دانشگاه مجارستانی ، باید‌ فرآیند درخواست‌ ویزا‌ را دراولین زمان شروع نماید چون  این فرآیند میان یک ‌تا‌ سه ماه طول می کشد  و به تعداد زیادی مدرک‌ پراهمیت احتیاج دارد‌ . پیش از خروج‌ از سرزمین ، تقاضاکننده باید‌ در کنسولگری یا سفارت‌ مجارستان برای ویزای دانشجویی تقاضا ارائه‌ دهد‌ .

فرآیند ارائه تقاضا برای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان

مدرک‌های لازم ویزای تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان 

✅نامه‌ پذیرش‌ از دانشگاه پذیرنده
✅گذرنامه تقاضاکننده که باید‌ دست‌کم شش ماه پس از تاریخ ورود‌ اعتبار داشته باشد
✅مدرک‌ مکان سکونت در مجارستان
✅تایید بیمه سلامت‌
✅سند تایید این که تقاضاکننده سرمایه لازم برای پوشش‌ مخارج زندگی در طول آموزش را خواهد داشت
✅فرم‌ درخواست‌ ویزا‌

هنگامی که تقاضاکننده به مجارستان رسید‌ ، الزاماً باید ظرف‌ پانزده روز‌ برای حکم سکونت خودش تقاضا نماید . این رخداد حتی درصورتی ‌که دانشجو ساکن اتحادیه‌ اروپا/ ناحیه اقتصادی‌ اروپا هست هم لازم می باشد .

شرح فرهنگ‌ مردم‌ مجارستان به دانشجویان

شرح فرهنگ‌ مردم‌ مجارستان به دانشجویان

مجارستان کشوری در اروپای مرکزی‌ است‌ که از شمال با اسلواکی ، از جنوب با صربستان و کرواسی ، از شرق‌ با رومانی و از غرب‌ با اتریش هم‌جوار می باشد . پایتخت‌ مجارستان بوداپست – یکی از عالی ترین ناحیه های مجارستان برای آموزش – است‌ . فرهنگ‌ مجارستان خیلی متنوع‌ است‌ و تفاوت‌های‌ بسیاری را از بوداپست تا قلمرو های شرقی و غربی این سرزمین می توان‌ مشاهده کرد .

 

به صورت کلی‌می‌ توان‌ ارزش‌هایی‌ مثل تجلیل به زنان و سالمندان یا پدران و مادران را در اغلب نواحی این سرزمین دید . اضافه بر این ،  مجارها خیلی هنرمند‌ می باشند و تمایل بسیاری به موسیقی‌ ، ترانه ، فستیوال ها ، اپرا ، ادبیات‌ ، هنر ، شطرنج‌ ، علوم‌ ، ریاضیات و غیره دارند .  جدای از این ها ، به استعدادیابی ، شوخ‌طبعی‌ ، حساسیت‌ ، دانش و آموزش هم دقت دارند . آنها همینطور در مورد‌ ورزش‌هایی‌ از قبیل شمشیربازی ، کشتی ، دو و میدانی ، واترپلو ، قایق‌ رانی و شنا‌ حرفی‌ برای گفتن‌ دارند .

 

برای مشاوره رایگان با موسسه تخصصی رهپویان عدالت در ارتباط باشید.

5/5 - (12 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

4 دیدگاه برای “توضیحات 🩺کامل تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان(2022)”

 • شروین

  مدارک لازم برای اپلای هوشبری چیست؟

  • نیلوفر اکبری

   سلام دوست عزیز لطفا با مشاورین ما در موسسه رهپویان عدالت در ارتباط باشید تا راجب مدارک مورد نیاز جهت اپلای کمکتون کنن 02122892823

 • پرهام

  مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در رشته هوشبری چیست؟

  • نیلوفر اکبری

   سلام دوست عزیز شما بدون مدرک زبان هم میتونید برای تحصیل در این کشور اقدام کنید به این صورت که در سال اول دوره ی کالج را شرکت میکنید و سپس برای شرکت در کورس اصلی اقدام میکنید

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823