مشاوره و ارزیابی رایگان!

تحصیل رشته ژنتیک در سوئیس 🔵✔️ 2023+ بازار کار

سوئیس، یکی از بهترین کشورها در زمینه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک است که تحصیل رشته ژنتیک در سوئیس را به یک گزینه عالی برای علاقه مندان تبدیل کرده است. تحصیل در این کشور فواید بسیاری برای دانشجویان بین المللی دارد. یکی از نکات مهم…


تحصیل رشته ژنتیک در سوئیس 2023+ بازار کار

سوئیس، یکی از بهترین کشورها در زمینه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک است که تحصیل رشته ژنتیک در سوئیس را به یک گزینه عالی برای علاقه مندان تبدیل کرده است. تحصیل در این کشور فواید بسیاری برای دانشجویان بین المللی دارد.

یکی از نکات مهم درباره سوئیس این است که کشوری با فرهنگ ها و زبان های مختلف است که بسیاری از سازمان های بین المللی و شرکت های چند ملیتی را نیز در بر گرفته است.

😇 مزایای تحصیل رشته ژنتیک در سوئیس

مزایای تحصیل رشته ژنتیک در سوئیس

📌 سوئیس کشوری با کیفیت زندگی بسیار بالا است. چارچوب حقوقی- قانونی سوئیس در بسیاری از کشورها به عنوان یک معیار عمل می کند و اکثر قوانین آن در همه پرسی به رای گذاشته می شود، به همین دلیل می توان قوانین این کشور را به واقع خواست مردم آن دانست.

📌 هزینه زندگی در سوئیس بسیار بالا است، اما استاندارد زندگی در شهرهایی مانند زوریخ، ژنو و برن نیز بالاست. قابل توجه است که سوئیس از نظر شاخص کیفیت زندگی در رتبه اول جهان قرار دارد.

📌 همه دانشگاه های سوئیس در حوزه تدریس و تحقیق برتر هستند و در نتیجه بطور مداوم در رتبه بندی های دانشگاهی جزو بهترین دانشگاه های جهان قرار می گیرند. جدول زیر رتبه بعضی از بهترین دانشگاه های سوئیس در رتبه بندی اخبار آمریکا و گزارش جهانی را نشان می دهد:

دانشگاه ها رتبه بندی اخبار آمریکا و گزارش جهانی
موسسه فناوری فدرال زوریخ سوئیس 26
موسسه فناوری فدرال لوزان سوئیس 58
دانشگاه زوریخ 62
دانشگاه بازل 131
دانشگاه برن 107
دانشگاه ژنو 96
دانشگاه لوزان 189
Università della Svizzera Italiana 427
دانشگاه فرایبورگ 480
دانشگاه نوشاتل 965

📌 تنوع فرهنگی، هزینه های تحصیل پایین، تحصیل به زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی، فرصت های شغلی بعد از فارغ التحصیلی، طبیعت زیبا، امنیت بسیار بالا، رفاه اجتماعی بالا، یادگیری یا تقویت زبان فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی، و مدارک شناخته شده در سطح بین المللی از دیگر دلایل و مزایای مهم  تحصیل در سوئیس می باشد.

📚 دانشگاه های برتر ارائه دهنده رشته ژنتیک در سوئیس

دانشگاه های برتر ارائه دهنده رشته ژنتیک در سوئیس

در جدول زیر بهترین دانشگاه های سوئیس برای تحصیل در رشته زیست شناسی مولکولی را معرفی می کنیم:

دانشگاه امتیاز موضوعی امتیاز جهانی
دانشگاه لوزان 59.1 63.1
دانشگاه بازل 55.4 67.2
دانشگاه زوریخ 53.5 74.0
دانشگاه ژنو 52.5 70.5
موسسه فناوری فدرال زوریخ سوئیس 47.3 79.5
Università della Svizzera italiana 46.0 53.2
موسسه فناوری فدرال لوزان سوئیس 45.1 74.4
دانشگاه برن 41.8 69.2

تمامی دانشگاه های فوق نه تنها دانشگاه های رتبه اول سوئیس هستند بلکه در رنکینگ های مختلف بین المللی رتبه های بسیار بالایی را دارند و جزو دانشگاه های برتر جهان محسوب می شوند.

🥰 بهترین فرصت های رشته ژنتیک در سوئیس 

بهترین فرصت های رشته ژنتیک در سوئیس

در جدول زیر بر اساس وب سایت معتبر masterportal شش فرصت عالی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد  تحصیل رشته ژنتیک در سوئیس را معرفی می کنیم:

رشته دانشگاه شهریه بر حسب یورو طول دوره نوع برنامه
زیست شناسی دانشگاه ژنو 860€ در سال 1.5 سال تمام وقت
بیوانفورماتیک و زیست شناسی محاسباتی دانشگاه برن 897€ در سال 1.5 سال تمام وقت
زیست شناسی – زیست شناسی سرطان دانشگاه زوریخ 1336€ در سال تمام وقت – پاره وقت
زیست شناسی موسسه فناوری فدرال زوریخ سوئیس 1240€ در سال 1.5 سال تمام وقت
زیست شناسی – ژنتیک و تکوین دانشگاه زوریخ 1336€ در سال تمام وقت – پاره وقت
زیست شناسی دانشگاه زوریخ 1336€ در سال 1.5 سال تمام وقت

در بخش بعدی به عنوان مثال به بررسی رشته زیست شناسی– و تکوین در دانشگاه زوریخ می پردازیم. همین طور هم در ادامه رشته زیست شناسی با گرایش ژنتیک، تکوین و تکامل در دانشگاه ژنو را معرفی می کنیم.

7 قدم آسان تا تحصیل در سوئیس🟡✅2023+شرایط و هزینه

📗 رشته ژنتیک در دانشگاه زوریخ سوئیس

رشته ژنتیک در دانشگاه زوریخ سوئیس

📌 در این بخش رشته زیست شناسیژنتیک و تکوین در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه زوریخ سوئیس را معرفی می کنیم. فارغ التحصیلان این رشته مهارت های لازم برای پژوهش های علمی را به دست می آورند. دانش این افراد به آن ها این اجازه را می دهد تا سیستم های زیست شناختی پیچیده را درک کنند.

📌 آن ها مشکلات مربوط به زیست شناسی را تشخیص می دهند و می توانند با استفاده از تکنیک های مختلف برای حل این مشکلات آزمایش هایی را انجام دهند. زبان تحصیل این رشته انگلیسی است. تاریخ شروع این برنامه و مهلت ارسال درخواست برای آن به صورت زیر می باشد:

✔️ تاریخ شروع برنامه: سپتامبر 2023

✔️ ارائه درخواست قبل از آوریل 2023 توسط شهروندان سوئیسی

✔️ ارائه درخواست قبل از فوریه 2023 توسط متقاضیان بین المللی

✔️ تاریخ شروع برنامه: فوریه 2024

✔️ ارائه درخواست قبل از نوامبر 2023 توسط شهروندان سوئیسی

✔️ ارائه درخواست قبل از جولای 2023 توسط متقاضیان بین المللی

📌 دانشگاه زوریخ سوئیس (UZH) در شهر زوریخ واقع شده است و بزرگ ترین دانشگاه سوئیس است. این دانشگاه در سال 1833 تاسیس شده است و در حال حاضر دارای هفت دانشکده می باشد. دانشگاه زوریخ گسترده ترین دامنه رشته ها و دوره ها را در بین موسسات آموزش عالی سوئیس را دارد.

📒 رشته ژنتیک در دانشگاه ژنو سوئیس

رشته ژنتیک در دانشگاه ژنو سوئیس

📌 این دانشگاه گرایش های مختلف رشته زیست شناسی را برای علاقه مندان ارائه می دهد که GDE یکی از آن هاست. هدف از برنامه کارشناسی ارشد ژنتیک، تکوین و تکامل ارائه دانش به روز درباره رویکردهای علمی ای است که زیست شناسی سلولی و مولکولی را با ژنتیک، بیوانفورماتیک و جانورشناسی تلفیق می کنند.

📌هر دو دروس تدریسی و آموزش تجربی، به دلیل بهبود و ارتقای توسعه مهارت های حل مسئله، خودآموزی و ارتباطی و همچنین خلاقیت و تخیل در پژوهش طراحی شده اند.

📌 دانشجویان این برنامه به جدیدترین و به روزترین فناوری های آزمایشگاهی دسترسی دارند. در این برنامه دانشجویان یاد می گیرند که چگونه نتایج تجربی خود را تجزیه و تحلیل کنند و چگونه پروژه تحقیقاتی خود را به روشی پویا ارائه دهند. همین طور در این برنامه تاکید بسیار زیادی بر بحث انتقادی در مورد ادبیات علمی اولیه وجود دارد.

📌 این برنامه به خصوص برای دانشجویانی مناسب است که تمایل به ادامه تحصیل در چارچوب مقطع دکترای بین المللی دانشگاه ژنو در زمینه علوم زیستی یا کار در صنعت علوم زیستی و بهداشت، آزمایشگاه های تحقیقات بالینی، دفاتر بهداشت دولتی، روزنامه نگاری علمی یا موزه های علمی هستند.

✌️ چنان چه علاقه مند به تحصیل رشته ژنتیک در سوئیس هستید پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیتر در این زمینه، با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ره پویان عدالت در ارتباط باشید.

5/5 - (13 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823