مشاوره و ارزیابی رایگان!

⚪ توضیحات کامل + مراحل تحصیل آنلاین در انگلیس (2023)

  تحصیل آنلاین در انگلیس شهریه‌ تحصیل و هزینه‌های زندگی در یک کشور‌ دیگر ، بخش‌ زیادی از هزینه‌های تحصیل در خارج‌ را تشکیل‌ می‌دهند . به این هزینه‌‌ها‌ ، هزینه سفارت‌ و خرید بلیت هواپیما‌ هم اضافه‌ می‌شود . با تحصیل آنلاین در انگلیس…


تحصیل آنلاین در انگلیس

 

تحصیل آنلاین در انگلیس

شهریه‌ تحصیل و هزینه‌های زندگی در یک کشور‌ دیگر ، بخش‌ زیادی از هزینه‌های تحصیل در خارج‌ را تشکیل‌ می‌دهند . به این هزینه‌‌ها‌ ، هزینه سفارت‌ و خرید بلیت هواپیما‌ هم اضافه‌ می‌شود . با تحصیل آنلاین در انگلیس از پرداخت همه این مخارج معاف‌ می‌شوید و مدرک‌ دانشگاهی‌ معتبری از دانشگاهی در کشور‌ انگلستان دریافت‌ می‌کنید . میانگین شهریه کل دوره‌ برای تحصیل آنلاین در این کشور‌ ۸,۵۰۰ پوند می باشد ، اما شهریه‌‌های‌ کم‌تر حتی به مبلغ ۲۵۰۰ پوند هم وجود دارد‌ . با دریافت این مدارک دانشگاهی‌ علاوه‌بر اینکه با هزینه کم‌تر رزومه خود‌ را قوی کرده‌اید ، می‌توانید در ادامه‌ برای دریافت ویزای تحصیلی‌ انگلیس و یا ویزای کاری انگلیس یا کشور‌های‌ دیگر اقدام‌ نمائید .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: تحصیل‌ دکترا در مجارستان | رایگان در مجارستان به تحصیل بپردازید

 

بهترین‌ دانشگاه ها برای تحصیل آنلاین در انگلیس

 

دانشگاه های تحصیل آنلاین در انگلیس

 

در این بخش‌ بهترین‌ دانشگاه های انگلستان که دوره‌‌های‌ آنلاین‌ ارائه‌ می‌دهند را بررسی می‌کنیم.

 

دانشگاه کالج‌ لندن

دانشگاه کالج‌ لندن طیف گسترده‌ای از رشته‌‌ها‌ در دوره های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را به صورت آنلاین ارائه‌ می‌دهد . رشته‌‌های‌ ارائه‌ شده‌ هم موضوعاتی مانند نورولوژی ، آموزش‌ ، امنیت ، ورزش‌ و موردهای دیگر است‌ . دانشگاه UCL یکی از دانشگاه های عالی در انگلستان و جهان می باشد و این دانشگاه در رنکینگ جهانی QS رتبه ۸ را کسب کرده است‌ .

 

دانشگاه ادینبورگ

دانشگاه ادینبورگ برنامه‌های آنلاینی را ارائه می‌دهد که از نظر‌ آکادمیک معادل مدرک‌ دانشگاهی هستند‌ و در مدرکی که از این دانشگاه دریافت‌ می‌کنید ، ذکر‌ نشده است که این دوره را به صورت آنلاین گذرانده‌اید . تحصیل آنلاین‌ در این دانشگاه تقریبا ۳ سال طول می‌کشد و شما در طی تحصیل به مشاوران شغلی و پشتیبانی فناوری‌ اطلاعات‌ دسترسی خواهید داشت . دانشگاه ادینبورگ در رنکینگ جهانی QS رتبه‌ ۱۵ را کسب کرده است‌ .

 

دانشگاه کینگز کالج لندن

دانشگاه کینگز کالج لندن ، تحصیل آنلاین‌ را در رشته‌های مختلفی‌ مانند تاریخ‌ ، حقوق‌ ، مدیریت بازرگانی‌ ، علوم غذایی ، تاریخ‌ ، حقوق‌ ، فلسفه و غیره ارائه‌ می‌دهد . این دانشگاه در هر سال تحصیلی ، شش فرصت برای ارسال‌ درخواست‌ تحصیل‌ را در اختیار‌ متقاضیان قرار می‌دهد و به شما این امکان‌ را می‌دهد که هر دوره‌ای که با برنامه‌‌های‌ شما تطابق داشت را انتخاب‌ و شروع نمائید . این دانشگاه در رنکینگ جهانی QS رتبه ۳۷ را کسب کرده است‌ .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: تحصیل در فرانسه، یک مقصد ایده آل

 

دانشگاه وارویک

دانشگاه وارویک دوره‌‌هایی‌ برای رشته‌ مطالعات‌ کسب و کار‌ در اینترنت ارائه‌ می‌دهد . موفقیت‌ فارغ‌التحصیلان رشته‌ MBA آنلاین در وارویک با این امر تضمین‌ می گردد که آن‌ها جزو ۱۰ رتبه‌ برتر با بالاترین درآمد در کشور‌ انگلستان قرار دارند . این دانشگاه در رنکینگ جهانی QS رتبه ۶۴ را کسب کرده است‌ .

 

دانشگاه شفیلد

در دانشگاه شفیلد می‌توانید‌ دوره‌های تحصیلی آنلاین را در رشته‌‌هایی‌ مانند علوم انسانی ، پزشکی ، فناوری‌ اطلاعات و غیره بیابید . دانشجویان بین‌المللی می‌توانند آموزش مهارت‌های شخصی‌ و رایگان و همچنین مشاوره شغلی تخصصی را در طی دوره‌ کسب کنند . دانشگاه شفیلد در رنکینگ جهانی QS رتبه ۹۶ را کسب کرده است .

 

دانشگاه لیدز

دانشگاه لیدز یکی از بزرگترین موسسات آموزش‌ عالی‌ در انگلستان است و به علت کیفیت‌ تدریس در سطح‌ جهانی معروف می باشد . این دانشگاه همچنین‌ فرصت‌‌های‌ شغلی فراوانی را به دانشجویان خود‌ معرفی‌ می نماید . دانشگاه لیدز دوره‌‌های‌ تحصیلی‌ آنلاین‌ در رشته‌‌های‌ مهندسی ، بازرگانی ، علوم‌ انسانی ، آموزش‌ و غیره ارائه می‌دهد . این دانشگاه در رنکینگ جهانی QS رتبه 86 را کسب کرده است .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: شرایط بی نظیر تحصیل در آلمان

 

دانشگاه Open

دانشگاه Open بزرگترین موسسه‌ در انگلستان است‌ که به طور خاص در دوره‌‌های‌ تحصیلی‌ آنلاین ، بیشتر از ۵۰ سال تجربه‌ دارد‌ . در این دانشگاه ، دوره‌‌های‌ مقاطع‌ کارشناسی ، تحصیلات تکمیلی ، تحصیل با دریافت گواهینامه‌های پایان‌ دوره‌ و دوره‌های کوتاه‌ مدت‌ برگزار می‌شود .

دانشجویان بین‌المللی که تحصیل آنلاین در انگلیس را آغاز می‌کنند ، واجد‌ شرایط‌ گرفتن ویزای تحصیلی‌ در سال آینده هستند، به شرط اینکه بخواهند سریعاً به صورت حضوری در دانشگاه های انگلستان تحصیل کنند .

 

مراحل‌ دریافت پذیرش‌ برای تحصیل آنلاین در انگلیس

 

مراحل تحصیل آنلاین در انگلیس

 

۵ مرحله‌ای که هنگام درخواست برای یک دوره تحصیل آنلاین در انگلیس باید انجام‌ دهید :

دانشگاه‌ و رشته‌ای را که می‌خواهید تحصیل کنید‌ ، تعیین کنید . (می‌توانید کورس‌‌های‌ آنلاین هر دانشگاه را در سایت‌‌های‌ رسمی‌ دانشگاه‌ها پیدا کنید‌ یا از مشاوران رهپویان عدالت بپرسید)
ددلاین‌ها را چک کنید‌ .
فرم درخواست‌ پذیرش‌ دانشگاه را به صورت آنلاین‌ تکمیل نمائید .
همه مدارک‌ مورد‌ نیاز را از طریق‌ سایت UCAS (خدمات پذیرش دانشگا‌ها و کالج‌‌ها)‌ ارسال کرده تا درخواست شما ثبت‌ گردد.
مدارک‌ ضروری را آپلود‌ نمائید .
خودتان را برای مصاحبه آنلاین‌ آماده‌ نمائید . (در صورت نیاز)
بعد از دریافت پذیرش ، ثبت‌نام‌ خودتان را کامل کنید .
شهریه‌ دانشگاه را بپردازید .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: مقاطع مختلف تحصیل در انگلیس

 

مدارک ضروری برای دریافت‌ پذیرش‌ برای تحصیل آنلاین در انگلیس

 

مدارک تحصیل آنلاین در انگلیس

 

مدارک ضروری برای دریافت‌ پذیرش‌ برای تحصیل آنلاین در انگلیس، بسته به دانشگاه مقصد‌ ، ممکن‌ است‌ کمی متفاوت‌ باشد، ولی به طوری کلی به مدارک‌ زیر نیاز است .

پاسپورت‌ معتبر

کپی مدارک‌ شناسایی‌

مدرک‌ زبان انگلیسی

آزمون‌ آیلتس با نمره ۶.۵

آزمون تافل با نمره ۹۵

کپی‌ مدارک‌ تحصیلی

کپی‌ ریزنمرات

انگیزه‌نامه

توصیه‌نامه

رزومه قوی

هر مدرک‌ دیگری که مرتبط به رشته یا مقطع‌ تحصیلی‌ انتخابی شما باشد‌ .

همه مدارک‌ بالا‌ ، باید به زبان انگلیسی ترجمه‌ شده باشند .

 

 

چنانچه در مورد تحصیل آنلاین در انگلیس و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  02122892823

 

آیا شما نکات دیگری در مورد تحصیل آنلاین در انگلیس میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 🤍

5/5 - (20 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/07/02
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823