مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (25 امتیاز)

ویزای ورزشی


ویزای ورزشی

ویزای ورزشی

ویزای ورزشی به منظور‌ ورود‌ و اقامت‌ ورزشکاران در سطوح مختلف از مبتدی تا حرفه‌ای‌ و همچنین داوران ورزشی صادر می‌شود . در این مطلب به معرفی‌ انواع ویزا ورزشی و شرایط‌ دریافت ویزای وزرشی برای متقاضیان می‎ پردازیم .

 

انواع‌ ویزا ورزشی

ویزای ورزشی به افرادی که در رشته‌‌های‌ مختلف‌ ورزشی فعالیت می‌کنند اجازه میدهد تا در کشور‌های‌ خارجی‌ اقامت‌ داشته باشند . این ویزا‌ انواع مختلفی‌ دارد‌ :

 

ویزا ورزشی موقت

ویزای ورزشی موقت برای افرادی که از طرف یکی از سازمان‌های کشور‌های‌ خارجی‌ برای شرکت در یک رویداد‌ خاص‌ دعوت‌ می‌شوند و یا افرادی که تمایل‌ به انجام فعالیت‌های ورزشی دارند صادر می‌گردد‌. ویزای موقت مهارت هم وجود دارد‌ ، این ویزا‌ به ورزشکارانی که دارای سطح بالای آمادگی جسمانی ، توانایی‌ ورزشی و تجربه‌ می باشند و به‌ طور کلی رزومه مناسبی دارند داده می شود . متقاضی‌ برای گرفتن این ویزا‌ حتما باید مدرک‌های خود را به همراه سوابق‌ حرفه‌ ای‌ و رزومه‌ ای مناسب‌ به سفارت بدهد .

 

ویزا ورزشی دائم

این ویزا‌ به افرادی که دارای یک دستاورد بزرگ‌ در زمینه‌ ورزش‌ و در حوزه‌ بین‌المللی دارند اهدا‌ می‌شود ، همچنین‌ افرادی که توسط‌ سازمان یا موسسه‌ای واجد شرایط اعلام شوند یا دارای مدرک دانشگاهی‌ معتبری در این حوزه باشند.

 

اخذ ویزا ورزشی و شرایط‌ آن

موسسه رهپویان عدالت در زمینه‌ دریافت ویزای ورزشی و شرایط آن در سریع‌ ترین زمان ممکن و همچنین‌ به عنوان نماینده تام شما خدمات مربوط‌ به دریافت ویزا ورزشی و شرایط‌ آن را بطور‌ کامل‌ از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین‌ استاندارد‌ها‌ و قوانین حاکم بر کشور مقصد انجام میدهد به طوری که در هیچ یک از مرحله‌های اجرایی و فرایند کاری‌ دریافت ویزای ورزشی و شرایط آن نیاز‌ی به حضور شما در کشور‌ هدف نمی‌باشد .
هم اکنون‌ به منظور دریافت ویزای ورزشی و شرایط آن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه‌ رهپویان عدالت تماس بگیرید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی‌ درخواست خود را ثبت‌نمائید .

مدارک مورد‌ نیاز‌ به منظور دریافت ویزا ورزشی و شرایط‌ آن

پاسپورت‌ با مهلت حداقل‌ 6 ماهه

کارت‌ شناسایی ملی‌ و جدید

3 نسخه وکالت نامه محضری

آخرین‌ مدرک تحصیلی‌

 

مرحله‌های دریافت ویزا ورزشی و شرایط‌ آن

به منظور‌ دریافت ویزای ورزشی و شرایط‌ آن میبایست مراحل‌ زیر‌ طی گردد :

آماده‌ سازی اسناد و مدرک‌ها

تنظیم قرارداد‌ ثبت‌ شرکت‌

پرداخت هزینه‌های‌ جاری‌

تنظیم و تحویل اسناد و مدارک

طی‌شدن‌ مدت‌ زمان‌ ثبت‌ شرکت

ارائه‌ اسناد ثبتی به متقاضی‌

 

 

پیشنهادات ویزا

 

 

چنانچه در مورد ویزای ورزشی و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  02122892823

 

آیا شما نکات دیگری در مورد ویزا ورزشی میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. ⚽

5/5 - (25 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/30
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823