مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (14 امتیاز)

ثبت نام لاتاری رهپویان عدالت (2024)🗣✅


ثبت نام لاتاری گرین کارت

 

ثبت نام لاتاری دو شانسه فقط برای متاهلین فعال میباشد. متاهلین میتوانند دو مرتبه ثبت نام کنند. یک بار اقا به عنوان متقاضی اصلی و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی. هر یک از زوجین در این برنامه انتخاب شوند، کل خانواده برای مصاحبه به سفارت دعوت میشوند.

🟦🟨

ورود به فرم ثبت نام
موافقت نامه
خدمات

✅با توجه به میزان بالای حساسیت در مرحله درخواست ویزا، در ازای پرداخت هزینه توسط شما، خدمات زیر ارائه میگردد.

✅ثبت نام متقاضی در برنامه قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا با کد DV ، که در ایران به لاتاری گرین کارت معروف است توسط کارشناسان حامی مهاجر انجام خواهد شد.

✅برای هر متقاضی، راهنمایی احتمالی در صورتی که نیاز به آن باشد به صورت تلفنی یا ارسال پیامک انجام خواهد شد. در هنگام بررسی فرم های درخواستی، در صورتی که فرمی نیاز به اصلاحات یا دارای اشکال باشد، نسبت به اصلاح احتمالی یا راهنمایی و مشاوره احتمالی اقدام خواهیم کرد.

✅اعلام نتایج لاتاری گرین کارت توسط کارشناسان حامی مهاجر از طریق پیامک و ایمیل انجام خواهد شد.

✅با برنده های لاتاری تماس خواهیم گرفت و راهنمایی لازم برای ادامه پروسه را خواهیم داد.

✅اطلاعات ثبت نام و نتیجه لاتاری تا پایان سال مالی آمریکا و بسته شدن پرونده های هر دوره، برای حفظ امنیت پروفایل در سرور حامی مهاجر نگهداری خواهد شد.

✅پس از واریز وجه و ثبت نهایی، استرداد مبلغ واریزی (هرگونه پرداختی اعم از پرداخت آنلاین، کارت به کارت و …) امکانپذیر نمی باشد. لطفا قبل از واریز مبلغ و ثبت نهایی دقت کنید.

✅تجربه حامی مهاجر در مهاجرت به آمریکا، ارزشمند ترین بخش خدمات شماست. با حامی مهاجر یک ثبت نام صحیح را خواهید داشت.

🟦🟨

زمان ارائه خدمات

🔵یک ماه قبل از شروع رسمی این برنامه مهاجرتی، کارشناسان حامی مهاجر نسبت به بررسی و ارتباط با مشتری و ثبت نهایی درخواست در مرکز کنسولی کنتاکی آمریکا اقدام خواهند کرد.

🟡شش ماه پس از ثبت نام لاتاری، در زمان اعلام نتایج رسمی از سوی مرکز کنسولی کنتاکی آمریکا، کارشناسان حامی مهاجر نسبت به کسب نتیجه و ارائه نتیجه به شما اقدام خواهد کرد.

🔵پیش نیازهای ویزای تنوع نژادی

🟡تنها شرط برای ثبت نام،  داشتن مدرک دیپلم دبیرستان یا دو سال سابقه کار در 5 سال گذشته است.  شرط سنی و شرط مدرک زبان وجود ندارد.

🟦🟨

حریم خصوصی

گروه شرکت های حامی مهاجر متعهد به حفظ حریم خصوصی و اطلاعات مشتریان میباشد و از هرگونه انتشار یا استفاده های غیر از موضوع برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا خودداری خواهد کرد.

🟦🟨

نحوه محاسبه هزینه خدمت

هر ثبت درخواست یا ثبت نام لاتاری برای یک شخص، شامل ثبت اطلاعات متقاضی اصلی و اطلاعات همسر و فرزندان خواهد بود. برای متقاضی مجرد،  هزینه ثبت نام لاتاری 200 هزار تومان و برای متقاضی متاهل هزینه ثبت نام 300 هزار تومان میباشد و به ازای هر فرزند زیر 21 سال مبلغ 50 هزار تومان  به ثبت نام متقاضی متاهل اضافه میشود.

متاهلین میتوانند دو شانس در این برنامه داشته باشند، یعنی یک بار خانم متقاضی باشد و یک بار آقا. در این صورت هزینه ثبت نام متاهلین، در صورتی که بخواهند به صورت دو شانسه ثبت نام کنند، دوبرابر خواهد شد، زیرا دو مرتبه ثبت نام لاتاری خواهند داشت و در صورتی که هریک از زوجین در قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا، توسط مرکز کنسولی کنتاکی انتخاب شوند، کل خانواده به سفارت دعوت میشوند و پس از مصاحبه موفق، کل خانواده ویزا دریافت میکنند.

فرم لاتاری

لاتاری

  • اطلاعات اولیه متقاضی

  • اطلاعات محل سکونت

  • اطلاعات ناحیه کاربری

  • پس از ثبت نام از طریق شماره موبایل و رمز عبوری که در فیلد بالا وارد می کنید، به پنل کاربری دسترسی خواهید داشت.
  • سایر اطلاعات

  • وضعیت متقاضی

5/5 - (14 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/08/07
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823