مشاوره و ارزیابی رایگان!

💚مزایای تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان(2022)

تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان یکی از بهترین گزینه های آموزشی می باشد که علاقمندان خیلی زیادی‌ را در سالهای پیشین داشته است . این طبیعی است‌ چون‌ مجارستان یکی از مناسب ترین سرزمین های ناحیه شنگن است‌ که نرخ‌ بیکاری پایین 4%…


مزایای تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان یکی از بهترین گزینه های آموزشی می باشد که علاقمندان خیلی زیادی‌ را در سالهای پیشین داشته است . این طبیعی است‌ چون‌ مجارستان یکی از مناسب ترین سرزمین های ناحیه شنگن است‌ که نرخ‌ بیکاری پایین 4% و نرخ‌ تورم‌ حدودا 1% دارد‌ .

مجارستان کشوری کوچک‌ و خوش ‌منظر با محیطی ایمن و راحت می باشد و چند دانشگاه از مجارستان به علت تحصیلات مطلوب خودشان مورد‌ تقدیر قرار گرفته اند و همواره در امتیاز بندی دانشگاههای عالی جهان حضور‌ دارند .

خوشبختانه مخارج دانشجویی در مجارستان در مقابل دیگر سرزمین های اروپایی گران‌ نبوده . مخارج آموزش معمولاً از 1700$ به 5500$ (دلار آمریکا) در هر ترم می رسد و مخارج زندگی می تواند پایین‌ باشد‌ به‌ ویژه درصورتی‌ که سرمایه خودتان را مدیریت‌ کنید‌ و در آن صرفه‌جویی‌ کنید‌ .

 

از دیگر نکات مثبت تحصیل در مجارستان می توان‌ به این مطلب اشاره‌ کرد‌ که لزومی به آیلتس یا تافل نیست؛ شما قادر خواهید بود فهرست دانشگاههای بدون‌ نیاز‌ به آیلتس برای سال 2022 و احتمال تحصیل در اروپا بدون‌ آیلتس در سال 2022 را از راه موسسه‌ ره پویان عدالت مطالعه کنید‌ .

 

بیشتر بخوانید : 👨‍🎓تحصیل در شاخه جراحی مغز و اعصاب در مجارستان | اقامت شینگن(۲۰۲۲)

 

هرچند به صورت فراگیر در مجارستان انگلیسی صحبت‌ نمی‌کنند ، ولی در نواحی ویژه ای که برای گردشگران جذاب است ؛ مانند نواحی بین‌ المللی بوداپست ، به شکل گسترده‌ صحبت‌ می‌شود‌ . مجارستان به صورت کلی‌ کشوری با امنیت بسیار بالایی است؛ با این احوال ، نرخ‌ قابل‌ توجهی از جنایات خرد‌ ، بخصوص در بوداپست وجود دارد. مجارستان با شاخصه توسعه‌ انسانی (0 .854) به عنوان یکی از اقتصاد‌های‌ پیشرفته با توجه به ارائه سازمان‌ ملل‌ متحد‌ به شماره می آید .

درآمد‌زایی بعد از تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

درآمد‌زایی بعد از تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

فرصت های کاری در مجارستان زیاد هستند به ویژه برای تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان و گرایش‌های‌ آن از جمله مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ . دانشجویان غیر اتحادیه‌ اروپا / EEA و سوئیس که مدرک‌ خودشان را از دانشگاه مجارستان یا هر مؤسسه آموزش‌ عالی‌ دیگری به دریافت کرده اند واجد‌ شرایط‌ ویزای Study -to -Work هستند؛ این جواز به شما اجازه‌ می دهد‌ تا 9 ماه دیگر پس از فارغ‌ التحصیلی در سرزمین بمانید و امکان تمدید‌ ندارد.

کار‌ کردن حین تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

کار‌ کردن حین تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

درصورتی‌که تبعه کشوری می باشید که بخشی از منطقه‌ اقتصادی‌ اروپا (ایالت غیر ناحیه اقتصادی‌ اروپا) نیست‌ ، قادر خواهید بود در طول آموزش با جواز اقامت‌ برای اهداف آموزشی استخدام شوید و در طول نوبت آموزشی خودتان 24 ساعت هفته کار‌ کنید‌ ، یا 90 روز‌ یا 66 روز‌ کاری‌ خارج‌ از نوبت آموزشی شما . در 2022 میانگین ​​حقوق در مجارستان حدود 750 HUF تا 800 HUF (فورینت) در ساعت برای کارهای دانشجویی می باشد .

 

بیشتر بخوانید :✅ شرایط عالی تحصیل دندانپزشکی در مجارستان(۲۰۲۲)

 

دانشجویان بین‌ المللی معمولاً می توانند به مدت‌ 20 تا 24 ساعت در هفته و 66 روز‌ در تعطیلات به شکل پاره‌ وقت‌ کار‌ کنند و همینطور گزینه‌هایی برای کار‌ کردن تنها در تعطیلات آخر‌ هفته وجود خواهد داشت که قادر خواهید بود 8 تا 10 ساعت در روز‌ کار‌ کنید‌ تا در طول روز‌های‌ هفته برای شغل های دیگر فرصت داشته باشید .

مخارج تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

مخارج تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

 شهریه‌ 12000€ (یورو) برای 4 ترم خواهد بود که در 4 قسط‌ یعنی 3000€ (یورو) در ابتدای هر ترم برای شاخه MBA پرداخت می گردد . ولی به عنوان مثال مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ کم‌ قیمت تر است‌ مثلا‌ دردانشگاه پچ سالی 5200€ (یورو) است . مجارستان دارای سابقه‌ طولانی‌ در حوضه آموزش‌ عالی‌ است‌ و موسسات دانشگاهی‌ درجه‌ یک می باشند .

 

بیشتر بخوانید :شرایط عالی تحصیل در دانشگاه پچ مجارستان🔵🟡 (۲۰۲۲)

 

دانشجویانی که دارای MBA در مجارستان هستند‌ از ناحیه های مدرن‌ ، امکانات عالی‌ ، فرهنگی کامل و منظره‌های زیبا‌ لذت‌ خواهند برد . با مدرک‌ MBA در مجارستان ، دانشجویان این فرصت‌ را دارند که خیلی از عرصه های کسب و کار‌ را کشف‌ کنند . دانشگاههای مجارستان شهریه‌ دریافت‌ می کنند ، ولی در مقابل دیگر سرزمین های اروپایی خیلی مقرون‌ به صرفه‌ می باشند . همینطور در سرزمین مجارستان در سال اینده طرح های مهندسی شاید کمی گران تر شود و تا حدود 5000€ (یورو) در سال گردد .

تاپ ترین دانشگاهها برای تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

تاپ ترین دانشگاهها برای تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان

مجارستان به علت مخارج آموزشی مقرون‌ به صرفه‌ و بورسیه های گوناگون که مخارج کلی‌ زندگی و آموزش در اینجا‌ را کمتر میکند ، گزینه جالبی برای دانشجویان بین‌ المللی می باشد . مجارستان یک سرزمین زیبا‌ و یک هدف گردشگری مطلوب می باشد . در دوران فراغت‌ خودتان ، می‌توانید‌ زیبایی‌‌های‌ واقعی یا بنا‌های‌ باستانی نظیر دریاچه بالاتون ، عمارت پارلمان‌ مجارستان و غیره را کشف‌ کنید؛ از اینجا‌ هم قادر خواهید بود برای دیدار از سرزمین های مجاور و مسافرت در سراسر‌ اروپا ، ارتباطات سریعی ایجاد کنید .

عالی ترین دانشگاهها برای آموزش تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان
251 Semmelweis University
601651 Eötvös Loránd University
801591 University of Debrecen
801651 University of Pécs
801551 University of Szeged
801 Corvinus University of Budapest
1000 University of Miskolc

وضعیت ویزای دانشجویی مجارستان و اجازه‌ سکونت در سال 2022چگونه است:

🔵نامه‌ قبولی دانشگاه
🟡مدرکی حاکی بر ارسال‌ سرمایه به دانشگاه برای مخارج یا استراحتگاه
🔵پاسپورت
🟡اثبات‌ مالی
🔵ترجمه‌ و تایید‌ ریز‌ نمرات آموزشی
🟡نمره‌ آزمون‌ مهارت زبان انگلیسی
🔵بیمه سلامت‌

تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان موقعیت مناسبی برای دریافت‌ آموزش‌ با وضعیت کیفی بالا‌ در خارج‌ از سرزمین می باشد ، ولی همینطور دارای یکسری بورسیه های تحصیلی با سرمایه جامع برای دانشجویان بین‌ المللی می باشد .

 

بیشتر بخوانید :تحصیل شاخه طب ورزشی در مجارستان | شرایط استثنایی(۲۰۲۲)👨‍⚕️

 

تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان احتیاجی به مدرک آیلتس نخواهد داشت. مجارستان کشوری کوچک‌ و زیبا‌ با محیطی ایمن و دوستانه‌ می باشد . هرچند این سرزمین از بررسی‌های بین‌ المللی به نسبت دیگر شهر های اروپایی شناخته‌ شده‌ نبوده ، اما‌ در مجارستان ، قادر خواهید بود در مقطع‌های کارشناسی یا کارشناسی ارشد‌ با کیفیت‌ بالا‌ آموزش ببینید .

 

بیشتر بخوانید : بورسیه های تحصیلی آلمان 🟠 + شرایط ویژه آن

 

مشاغل عالی و معیار های زندگی یکی از کامل ترین دلایل‌ برای کار‌ کردن در مجارستان می باشد . برحسب شاخصه پیچیدگی‌ اقتصادی‌ ، مجارستان دارای شاخصه توسعه‌ انسانی خیلی بالا‌ و نیروی کار‌ی خبره می باشد. علاقمندان به تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان ، تحصیل در مجارستان ، کار‌ کردن در مجارستان و غیره می توانند برای کسب معلومات کامل تر با موسسه‌ ره پویان عدالت ارتباط برقرار نمایند .

 

آیا شما نکات دیگری در مورد تحصیل شاخه مدیریت بهداشت‌ عمومی‌ در مجارستان میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💛

 

برای مشاوره رایگان با مشاوران ارشد موسسه ی حقوقی ره پویان عدالت در ارتباط باشید

5/5 - (14 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823