مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (7 امتیاز)

ویزای لهستان


انواع ویزاهای لهستان

افرادی که قصد مهاجرت به لهستان را دارند، باید بدانند که ویزا در لهستان در سه سطح A، D و C صادر می شوند. اما هر یک از این ویزا چه مدت اعتبار دارند؟ به چه منظور صادر می شوند؟ این ها سوالاتی است که در ادامه به آن پاسخ می دهیم.
• ویزای کلاس A
بسیاری از مسافران، از خاک لهستان به عنوان ترانزیت استفاده می کنند. اما بعضی مسافران بعضی از کشور ها از جمله ایران، افغانستان، عراق، نیجریه و … برای عبور از خاک لهستان نیازمند ویزای فرودگاهی هستند.
• ویزای کلاس C
این ویزا مختص حوزه ی شینگن است. دارندگان ویزای کلاس C می توانند حداکثر ۳ ماه به صورت مداوم در کشور های عضو شینگن، اقامت داشته باشند.
• ویزای کلاس D
این ویزا انحصارا توسط کشور لهستان صادر می شود. این نوع ویزا مولتی است یعنی چندین بار اجازه ی ورود و خروج از خاک لهستان را دارید. حداکثر اعتبار ویزای کلاس D، ۳ ماه است. اگر قصد اقامت بیشتری را در این کشور دارید باید برای اقامت موقت و یا دائم، اقدام نمایید.
شرایط و مدارک لازم برای دریافت ویزای لهستان
• دریافت فرم درخواست ویزای لهستان و تکمیل آن
• ۲ قطعه عکس گذرنامه
• گذرنامه ی معتبر با اعتبار حداقل ۱۸۰ روز پس از تاریخ بازگشت از لهستان
• دو صفحه ی خالی در گذرنامه
• پوشش بیمه ی مسافرتی
• رزرو بلیط هواپیما و هتل

 

بیشتر بخوانید:تحصیل در لهستان

 

-ره پویان عدالت

چگونگی دریافت ویزای لهستان

هم اکنون سفارت‌ قلمرو لهستان ، وضعیت دشواری را برای اعطای ویزا‌ به متقاضیان ایرانی ارائه نمودهاست . در صورتی که هر یک از وضعیت تحت را ندارید ، به بهیچ وجه عنوان برای دریافت ویزای لهستان عمل نکنید .

کیفیت گرفتن ویزای لهستان به تشریح پایین است :

۱ . تعین مالی : توانگری مالی ایده‌ آل برای دریافتن ویزای لهستان ، میان ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومن برای هر شخص خواهد بود . دقت داشته باشید که این نقدینه در شماره شما بلوکه نخواهد شد . ثروت مالی ویزای لهستان الزاماً باید به یورو صادر گردد و شفاعت بانی انشعاب صادر کننده به مودت و امضا برسد .

۲ . گشت آمار : خواسته از جریان شماره ، مقادیر درگاه های ورودی و خروجی‌ به تعداد و تنها سایز تراکنشات مد کامنت افسران ویزای این قلمرو گشت . جریان آمار وضع ضرورت برای ویزای لهستان ، بایست برای ۳ ماه اختتام بود . صفر معیاری برای گشت تعداد وجود نخواهد داشت و تنها به عزم گیری افسران ویزا‌ مرتبط خواهد داشت .

۳ . تاریخچه مربوط به سفر : تاریخچه مربوط به سفر تقاضاکننده ویزای لهستان ، اثر مهمی در دریافت ویزای این شهر خواهد داشت . تاریخچه مربوط به سفر متقاضیان به افسران قبول می نماید که شما با اهداف توریستی وارد این مرزوبوم می‌شوید و پس از زمان هجرت ، به قلمرو مکان سکونت خویش بازمی‌گردید .

۴ . عرضه دعوت شدن نامه‌ : دعوتنامه ویزای لهستان می‌تواند از سوی اعضای قوم ، یک آشنا و یا یک کمپانی اعزام گردد . نکته داشته باشید که در محتوی دعوت‌نامه ویزای لهستان حتما بایست زمان سکونت ، مکان سکونت ، ارتباط شما با شخص فراخوان شده و وقت مهاجرت شما معلوم گردد .

ویزای لهستان

اسناد درخواست ویزای لهستان

مدرک‌ها ویزای لهستان الزاماً باید به وسیله دارالترجمه اصلی به زبان انگلیسی نقل گردد . در میان مدرک‌های ویزای لهستان ، تنها کارت‌شناسایی و برگ عمومی احتیاج به اخذ تائیدیه از سوی عدالت و حکومت امور برون‌مرز دارند و دیگر سندها تائیدیه عدالت و حکومت امور برون‌مرزی نمی‌خواهد .

چک سیاهه مدرک‌ها ویزای لهستان به تعبیر ذیل است :
پرینت صورت تقاضا ویزای لهستان به همراه کد دریافتی
دو تکه تصویر ۳ , ۵ در ۴ , ۵
پاسپورت کنونی تقاضاکننده به همراه تمام پاسپورت های قدیم
پرینت مدرک هنگام سفارت‌ لهستان
اصل و نقل ورقه‌هویت و برگه ملی‌ (به همراه تائیدیه حکومت امورخارجه و دادگستری)
اصل و برگردان همه اسناد ملکی‌
دارایی مالی و گشت آمار ۳ ماهه
اندوخته بلیت رفت و بازگشت هواپیما‌
واچر مهمان‌سرا
نشان احضاریه نوشته (در شکل وجود)
مبلغ ویزای لهستان
مخارج خواست ویزای لهستان در مجموعه مسافرتی ویزالند ، ۴ , ۵۰۰ , ۰۰۰ تومن است . این مبلغ دارای دریافت حین سفارت‌ ، پر کردن فرم‌ ویزای شینگن ، تهیه بلیت رفت و بازگشت طیاره ، واچر مهمان‌سرا ، بیمه مسافرتی و غیره بوده است . دقت داشته باشید که پرداخت تمامی هزینه های در سفارت‌ به عهده‌دار تقاضاکننده بوده است .

 

ویزای لهستان

مهلت سفارت‌ لهستان

هنگام سفارت‌ لهستان ، شفاعت شخص سفارت‌ این مرزوبوم انتخاب خواهد بود . برای دریافت آن ایلچیگری لهستان بایستی به سامانه سفارت‌ این خاک بازدید دهید ، آمار کاربری تاسیس کرده و فرم‌ تقاضای ویزا‌ را به شکل اینترنتی تکمیل‌ نمائید . پس از اتمام فرم‌ و علامت خواست ، یک کد وصول می‌کنید که به همراه پرینت فرم‌ تقاضا ویزا‌ و کد دریافتی می بایست به سفارت‌ رجوع نمائید . بیشتر زمان سفارت‌ لهستان حدودا برای ۷ وقت وابسته به کسب و کار پس از عرضه تقاضا در دسترس بوده است . دقت داشته باشید که زمان سفارت‌ لهستان به بهیچ وجه عنوان کنسل نخواهد شد . فرصت سفارت‌ لهستان گفتگو خواهد داشت و شما به همراه دریافت سندها و انگشت نگاری می بایست با افسران ویزای این قلمرو باز مصاحبه‌ای داشته باشید .

 

زمان دوران جوابدهی به ویزای لهستان

حدودا میانه ۱۴ تا ۲۱ زمان شغلی پس از حضور‌ در سفارت‌ لهستان ، پاسخ ویزا‌ برای شما صادر خواهد شد که برای بدست‌آوردن پاسخ حتما بایست شخصا به همراه وصول دریافتی و اصل ورقه شناسنایی برای گرفتن پاسخ به سفارت‌ این سرزمین بازگشت دهید

 

 

 

 

چقدر طول میکشد پاسخ ویزای لهستان صادر شود؟

حدودا بین ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد از حضور‌ در سفارت‌ لهستان، پاسخ ویزا‌ برای شما صادر خواهد شد.

5/5 - (7 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/14
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823