مشاوره و ارزیابی رایگان!

بدون مدرک زبان در شنگن اروپا کار کن


Untitled ۸۹ -ره پویان عدالت

کاریابی در آلمان

برای پیداکردن کار‌ در آلمان چند شیوه وجود دارد‌ . بهترین و دردسترس‌ترین روش ، استفاده‌ از کاریابی‌ها می باشد . وب‌سایت‌‌های‌ کاریابی در آلمان و مؤسسات کاریابی خارجی‌ در ایران می‌توانند به شما در این‌ مورد کمک نمایند .
روش دیگر ، رفتن به آلمان و جستجوی کار‌ در این کشور می باشد . با اخذ ویزای جستجوی کار‌ آلمان (Job Seeker Visa) می‌توانید‌ تا ۶ ماه در این کشور‌ اقامت داشته باشید و کار‌ پیدا نمائید . اگرچه هزینه‌های اقامت‌ با خودتان می باشد . چنانچه شغل‌ موردنظر خویش را پیدا‌ کردید ، میتوانید اقامت‌ خویش را به اقامت‌ کاری‌ تبدیل نمائید و در آلمان بمانید .

کار‌ بعد از تحصیل در آلمان برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا

فارغ‌التحصیلانی که شهروند‌ کشور‌های‌ خارج از اتحادیه اروپا مثل ایران هستند‌ ، می‌توانند پس از اتمام تحصیلات خود در آلمان ، مجوز‌ اقامت خود‌ را تا ۱۸ ماه تمدید‌ کنند تا به دنبال‌ شغل مرتبط‌ با تحصیل خود‌ باشند . این ۱۸ ماه به‌محض تمام شدن امتحانات پایانی‌ شروع‌ می‌شود ، ازاین‌رو بهتر‌ است‌ زمانی که هنوز در دانشگاه هستید یا در ترم آخر‌ تحصیلی خود‌ ، به دنبال پیدا کردن کار باشید .

به خاطر داشته باشید که در طول این ۱۸ ماه ، برای تأمین هزینه خود تا زمانی‌ که شغل‌ تمام‌وقت پیدا‌ کنید‌ ، می‌توانید‌ هر شغلی را انجام دهید و لزوماً نیازی نیست به رشته‌ تحصیلی‌ شما مربوط باشد‌ .

🟨 شرایط و چگونگی کار پس از تحصیل در آلمان ۲۰۲۳

اقامت کاری مجارستان

ما با ثبت چندین شرکت در مجارستان و  راه اندازی بیزنس های فعال توسط این شرکت ها اقدام به گرفتن مجوز کار و دعوتنامه کاری برای متقاضیان عزیز می نماییم و در نهایت اقامت کاری یک ساله مجارستان برای متقاضی گرفته می شود بعد از گرفتن کارت اقامت سپس برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال ویزای همراه گرفته می شود و فرزندان اجازه ی تحصیل رایگان در حوزه شنگن و همچنین همسر اجازه کار در کل حوزه شنگن را دارد .

اقامت کاری مجارستان هرسال قابلیت تمدید دارد و شرکت های ما در مجارستان با تمدید قرارداد کاری امکان تمدید مجدد اقامت را فراهم می نمایند .

تنها نکته ای که برای تمدید با توجه داشته باشین این است که دولت مجارستان نسبت به پرداخت مالیات و بیمه حساس بوده و برای تمدید اقامت کاری این مورد که آیا شما مالیات و بیمه خود را پرداخت نموده اید یا خیر توسط اداره مهاجرت چک می شود . مبلغ بیمه و مالیات بصورت ماهیانه چیزی حدود ۴۰۰-۵۰۰ یورو در ماه می باشد.لذا در صورت عدم پرداخت بیمه و مالیات امکان تمدید اقامت وجود ندارد.

بعداز ۵ سال امکان اخذ اقامت دایم مجارستان از طریق اقامت کاری مجارستان وجود دارد.

کار در مجارستان💛

5/5 - (10 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/12/21
  • مشاور : rpergas

مشخصات پیشنهاد

کشور اتحادیه اروپا
نوع خدمات اقامت کاری
هزینه تقریبی 5 تا 8 هزار یورو در سال
شرایط ترجمه مدارک تحصیلی کپی تمام مدارک شخصی
مدت زمان پیشنهاد 30 روزه
توضیحات خدمات ما

بهترین پیشنهاد موجود برای مهاجرت با شرایط ویژه لطفا برای اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی را تکمیل نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823