مشاوره و ارزیابی رایگان!

بدون مدرک زبان ، تو اروپا تحصیل کن!


Untitled 88 1 -ره پویان عدالت

تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان

برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان بهتر است بلافاصله بعد از دریافت نامه‌ی قبولی از دانشگاه و کمک هزینه‌ تحصیل و زندگی در این کشور اقدام کنید. زمان صدور ویزای تحصیلی آلمان تقریبا تا ۲۵ روز خواهد بود. البته باید اشاره کنیم که با توجه به کشوری که متقاضی در آن اقدام به اخذ ویزای تحصیلی آلمان می‌کند، مدت زمان صدور ویزا کمی ‌متفاوت بوده و ویزا در مدت کمتر یا بیشتر از ۲۵ روز صادر می شود. می توان گفت مراحل صدور ویزای تحصیلی آلمان برای دانشجویان بین‌المللی حدود ۹۰ روز طول می کشد.

بورسیه های تحصیلی آلمان 🟠 + شرایط ویژه آن

تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

دریافت اقامت از راه تحصیل از بهترین و مرسوم ترین روش های مهاجرت به اروپا می باشد. بعد از نهایی شدن پذیرش از طرف دانشگاه‌های مجارستان، باید ویزای تحصیلی کشور مجارستان را دریافت کرده و برای تحصیل در آنجا راهی شوید. این ویزا را سفارت مجارستان صادر می کند.

پروسه اخذ ویزای تحصیلی کشور مجارستان برای دانشجویان ساده و راحت است. در این فرایند، دانشجویان موظف به در دست داشتن نامه پذیرش و گذرنامه دارای اعتبار، بلیط رزرو شده، کارت بیمه، و رسید بانکی مبنی بر پرداخت شهریه هستند. ویزای دانشجو طی مدت ۳۰ روز پردازش می شود. برای تحصیل در دانشگاه های مجارستان شهریه تحصیلی برطبق رشته، مقطع و نوع دانشگاه مشخص می گردد.

کلیات تحصیل در مجارستان📚 + ویزای تحصیلی کشور مجارستان👩‍🎓 (۲۰۲۳)

روند اخذ پذیرش تحصیل در مجارستان  به دوره تحصیلی بستگی دارد. اگر کلیه شرایط را جهت تحصیل در آنجا فراهم کنید، اخذ پذیرش تحصیلی کشور مجارستان بسیار راحت خواهد بود.

بورسیه تحصیلی مجارستان به دانشجویان برتر تعلق می گیرد. شما برای دریافت بورسیه های تحصیلی کشور مجارستان، باید توانایی های خود را بیش از پیش افزایش دهید زیرا لازمه اخذ بورسیه تحصیلی مجارستان تلاش و پشتکار فراوان است. در پروسه درخواست بورسیه تحصیلی مجارستان شما ابتدا باید درخواست خود را به شورای بورسیه تحصیلی مجارستان و بعد به دانشگاه موردنظر ارسال کنید.

تحصیل ٪۱۰۰ رایگان در دانشگاه پچ مجارستان😍👌

5/5 - (11 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/12/21
  • مشاور : rpergas

مشخصات پیشنهاد

کشور اتحادیه اروپا
نوع خدمات تحصیلی (گروه های مهندسی و مدیریت)
هزینه تقریبی 5 تا 8 هزار یورو در سال
شرایط ترجمه مدارک تحصیلی کپی تمام مدارک شخصی
مدت زمان پیشنهاد سه ماهه
توضیحات خدمات ما

بهترین پیشنهاد موجود برای مهاجرت با شرایط ویژه لطفا برای اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی را تکمیل نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823