مشاوره و ارزیابی رایگان!

رایگان تو اروپا تحصیل کن


Untitled ۸۸0 -ره پویان عدالت

تحصیل‌ در مجارستان

تحصیل در مجارستان  در مقطع‌های خیلی خوب ، در دو بخش‌ آکادمیک کالج‌ و دانشگاه امکان‌پذیر‌ خواهد بود .  به طور کلی دوره‌ تحصیلی در کالج‌ معمولاً ۴ سال طول خواهد کشید ،  در حالی که تحصیلات دانشگاهی بسته‌ به رشته‌ و دوره‌ مورد‌نظر‌ ۴ تا ۶ سال طول خواهد کشید .

برپایه قوانین وضع‌ شده‌ از سازمان‌‌ها‌ی آموزشی‌ مجارستانی ، برنامه‌های تحصیلی برای تحصیل در مجارستان دانشگاه‌های دولتی احتیاجی به پرداخت شهریه‌ نخواهند داشت .

🟩 تحصیل در مجارستان | بهترین رشته های تحصیلی در مجارستان (۲۰۲۳)

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت موسسات آموزشی کشور مجارستان در میان متقاضیان مهاجرت تحصیلی‌ ایرانی موقعیت جغرافیایی این کشور‌ در اتحادیه اروپا و منطقه‌ شنگن می باشد . دانشجویان با گرفتن پذیرش تحصیلی موسسات آموزشی‌ کشور‌ مجارستان می‌توانند به اقامت‌ دائم شنگن دست پیدا نمایند .

 هم اکنون ۶۵ موسسه آموزش‌ عالی در کل کشور مجارستان وجود خواهد داشت؛ علاقمندان مهاجرت تحصیلی‌ می‌توانند از دانشگاه‌های علوم‌ کاربردی جزئی‌ گرفته تا دانشگاه‌های عالی تحقیقاتی پذیرش‌ تحصیلی‌ دریافت‌ نمایید و مدارک فارغ‌التحصیلی خود از موسسه‌های آموزشی کشور‌ مجارستان را در رزومه آموزشی خود به ثبت‌ برسانند.

تحصیل در مجارستان و مهاجرت تحصیلی 🤩کاملا رایگان(2023)

تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان از بهترین فرصت ها برای دانشجویان بین المللی است. امروزه ویزای تحصیلی آلمان با شرایط و زمان های متفاوتی برای دانشجویان صادر می شود. از مزایای تحصیل در آلمان پرداخت کمترین هزینه تحصیلی، دریافت معتبرترین مدارک بین‌المللی، امکان تحصیل به زبان انگلیسی، و امکان کار و دریافت اقامت آلمان پس از فارغ‌التحصیلی می باشد.

تحصیل در آلمان👩‍🎓✅ بدون شرط معدل ۲۰۲۳

برای دریافت ویزای تحصیلی آلمان به مدرک زبان نیاز خواهید داشت. نمره موردنیاز زبان در دانشگاه های آلمان، برای مدرک آیلتس حداقل ۶ و برای مدرک تافل نمره ۸۰ یا ۱۲۰ می باشد. البته استانداردهای دانشگاه نمره دقیق را مشخص می کند.

چند نکته درباره دوره های تحصیلی در آلمان📚 + ویزای تحصیلی آلمان👩‍🎓در سال ۲۰۲۳

5/5 - (14 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/12/21
  • مشاور : rpergas

مشخصات پیشنهاد

کشور اتحادیه اروپا
نوع خدمات اقامت تحصیلی
هزینه تقریبی 6 تا 9 هزار یورو در سال
شرایط ترجمه مدارک تحصیلی کپی تمام مدارک شخصی
مدت زمان پیشنهاد 30 روزه
توضیحات خدمات ما

بهترین پیشنهاد موجود برای مهاجرت با شرایط ویژه لطفا برای اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی را تکمیل نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823