مشاوره و ارزیابی رایگان!

اقامت دائم کانادا فقط در سه ماه!


Untitled 89 -ره پویان عدالت

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از راه اخذ ویزای شغلی ، یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا و در حالی که دریافت ویزا کمی سخت می باشد . اشخاص تقاضاکننده در این روش‌ از شیوه برنامه‌های‌ (اکسپرس اینتری ، برنامه‌ استانی و خود‌ اشتغالی) می توانند اقامت کانادا را بدست آورند .

در واقع حتما باید دقت کنید که در این روش‌ ، شرایطی چون پرونده کار ، وضعیت ازدواج ، گواهی زبان و سن اشخاص موقع ارزیابی قرار می‌گیرد‌ . به اضافه اینکه جهت دریافت این نوع ویزا‌ ، عرضه مدارکی چون گذرنامه ، مدارک شغلی و تحصیلی ، گواهی‌ سلامت‌ ، عدم سوء پیشینه ، دعوتنامه و فرم‌های‌ مربوطه پرشده ضروری است.

لازم به ذکر است که داشتن درخواست شغلی از سوی یک صاحب‌کار در کانادا (Job offer) می تواند امتیاز مثبتی برای این نوع مهاجرت و در نهایت گرفتن اقامت به حساب‌ بیاید .

رویایی ترین راه مهاجرت به کانادا 2023

پاسپورت‌ کانادا

پاسپورت‌ کانادا یکی از معتبرترین پاسپورت های دنیا می باشد . کانادا با داشتن وسعتی در حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع ، یکی از کشورهای توسعه‌ یافته می باشد که از نظر‌ سطح کیفیت زندگی مردم و رونق‌ اقتصادی در جایگاه‌ اول‌ در میان دیگر کشور‌های‌ جهان قرار دارد و به سبب همین امر‌ جزء یکی از مهاجر پذیرترین کشور‌ها‌ به حساب می‌ آید .

کانادا با برخورداری‌ از رفاه‌ اجتماعی‌ بالا‌ و توجه‌ زیاد به حقوق‌ شهروندان به کشوری امن‌ و مطمئن برای اقامت و زندگی مهاجران تبدیل شده است .

در آخرین ارزیابی‌ از اعتبار‌ سنجی پاسپورت‌های‌ بین‌ المللی در سال ۲۰۲۰ به گزارش از سایت‌ رسمی‌ Passport index ، اعتبار‌ پاسپورت‌ کانادا در ۴ امین رتبه‌ ی جهانی قرار گرفته است‌ و جزء قدرتمند ترین پاسپورت‌های‌ جهان به حساب می آید .

با برخورداری‌ از پاسپورت‌ کانادایی افراد‌ می توانند از کلیه حقوق‌ شهروندی مانند داشتن حق رای‌ ، بیمه ، تحصیل‌ رایگان‌ فرزندان و موقعیت های شغلی بهتر‌ و خیلی از موارد‌ دیگر دست یابند .

پاسپورت کانادا💙

5/5 - (11 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/12/21
  • مشاور : rpergas

مشخصات پیشنهاد

کشور کانادا
نوع خدمات اقامت دائم
هزینه تقریبی 10 تا 18 هزار دلار در سال
شرایط ترجمه مدارک تحصیلی کپی تمام مدارک شخصی
مدت زمان پیشنهاد سه ماهه
توضیحات خدمات ما

بهترین پیشنهاد موجود برای مهاجرت با شرایط ویژه لطفا برای اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی را تکمیل نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823