مشاوره و ارزیابی رایگان!

به راحتی با همراهت برو انگلیس


Untitled 8۰۰ 1 -ره پویان عدالت

اطلاعیه‌ ویزای انگلستان

 از ۱۸ مارس ۲۰۲۲ دولت‌ انگلیس تمامی محدودیت‌های مربوط‌ به کرونا را حذف نموده . از این تاریخ مسافرانی که تصمیم سفر به این کشور‌ را دارند ، دیگر احتیاجی به ارائه‌ کارت واکسن ، تست‌ منفی PCR ، گواهی بهبودی کرونا یا قرنطینه در بدو‌ ورود نخواهند داشت . 

شرایط‌ گرفتن ویزای انگلیس را می‌توان به عنوان یکی از سخت‌ترین شرایط گرفتن ویزا‌ برای متقاضیان ایرانی معرفی نمود . ویزای توریستی انگلیس در مدت‌ زمان‌‌های‌ ۶ ماهه ، ۲ ساله ، ۵ ساله و ۱۰ ساله و به درخواست‌ تقاضاکننده صادر می گردد . البته‌ حتما باید توجه داشته باشید که برای گرفتن هر یک از این انواع‌ باید‌ مدرک‌های مشخص‌ شده‌ای را ارائه‌ کنید . درخواست‌ ویزای انگلستان از طریق‌ سایت‌ سفارت این کشور ارائه می گردد.

 شرایط‌ گرفتن ویزای انگلیس تا حدود زیادی‌ به شرایط گرفتن ویزای شینگن شباهت‌ خواهد داشت . 

ویزای انگلیس و 😎جزئیات آن (2023)

ویزای انگلیس تضمینی

درصورتی‌که بخواهیم صادقانه‌ بگوییم ، هیچ‌ یک از کارگزاران ویزای انگلیس نمی‌توانند صدور ویزا‌ را ضمانت نمایند . زیرا حتی در صورت‌ کامل‌ بودن‌ مدارک این افسر سفارت می باشد که در این باره‌ تصمیم‌گیری می نماید . ولی یک راه برای بالا‌بردن‌ احتمال دریافت ویزا‌ وجود دارد‌ و آن ارائه‌ دعوت نامه‌ معتبر‌ است . متقاضیان ویزای انگلیس می‌توانند با ارائه‌ دعوت‌ نامه‌ از طرف فردی که اقامت‌ دائم انگلیس را دارد‌ به افسر سفارت‌ ثابت‌ نمایند که قصد‌ اقامت‌ دائم در انگلیس را نداشته و بعد از پایان‌ اعتبار ویزا‌ خاک این کشور‌ را ترک‌ می‌کنند .

چه مدت‌ طول می‌کشد تا ویزای انگلیس صادر گردد ؟

به طور معمول‌ مدت‌ زمان‌ صدور ویزای انگلیس از روز انگشت نگاری تقریباً ۱۵ تا ۳۰ روز طول می‌کشد ، اگرچه این زمان‌ اعلام شده در بیشتر  مواقع  با توجه‌ به شرایط‌ ، ممکن است یشتر یا کمتر شود . به عنوان نمونه در ماه‌هایی که ویروس کرونا در اوج آسیب‌ رسانی خود قرار داشت ، سفارت‌ انگلیس صدور‌ ویزاهای توریستی را به حالت‌ تعلیق درآورده و جواب دهی به سایر ویزا‌ها‌ نیز بیشتر‌ از‌ حالت معمول طول می کشید.

دریافت فوری فوتی ویزای انگلیس😎
5/5 - (11 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/12/21
  • مشاور : rpergas

مشخصات پیشنهاد

کشور انگلیس
نوع خدمات اقامت دائم
هزینه تقریبی 5 تا 8 هزار یورو در سال
شرایط ترجمه مدارک تحصیلی کپی تمام مدارک شخصی
مدت زمان پیشنهاد سه ماهه
توضیحات خدمات ما

بهترین پیشنهاد موجود برای مهاجرت با شرایط ویژه لطفا برای اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی را تکمیل نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823