مشاوره و ارزیابی رایگان!

راه های پیشنهادی برای آسبیلدونگ آلمان


Untitledاااااا ۸0 -ره پویان عدالت

کار‌ بعد از تحصیل در آلمان برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا

فارغ‌التحصیلانی که شهروند‌ کشور‌های‌ خارج از اتحادیه اروپا مثل ایران هستند‌ ، می‌توانند پس از اتمام تحصیلات خود در آلمان ، مجوز‌ اقامت خود‌ را تا ۱۸ ماه تمدید‌ کنند تا به دنبال‌ شغل مرتبط‌ با تحصیل خود‌ باشند . این ۱۸ ماه به‌محض تمام شدن امتحانات پایانی‌ شروع‌ می‌شود ، ازاین‌رو بهتر‌ است‌ زمانی که هنوز در دانشگاه هستید یا در ترم آخر‌ تحصیلی خود‌ ، به دنبال پیدا کردن کار باشید .

به خاطر داشته باشید که در طول این ۱۸ ماه ، برای تأمین هزینه خود تا زمانی‌ که شغل‌ تمام‌وقت پیدا‌ کنید‌ ، می‌توانید‌ هر شغلی را انجام دهید و لزوماً نیازی نیست به رشته‌ تحصیلی‌ شما مربوط باشد‌ .

🟨 شرایط و چگونگی کار پس از تحصیل در آلمان ۲۰۲۳

گرفتن بلوکارت برای کار در آلمان

کارت آبی یا بلوکارت ، سندی است که برای اجازه‌ اقامت‌ و کار در کشورهای اتحادیه‌ اروپا ، برای مدت‌ زمان ۴ سال یا کمتر ، با توجه به مدت‌ قرارداد کار‌ ، صادر می‌شود . اشخاص خارجی که دارای تحصیلات بالا یا مدرک‌ مشابه هستند‌ ، با حداقل‌ قرارداد‌ یک‌ساله کار‌ در آلمان می‌توانند واجد شرایط دریافت بلوکارت آلمان بشوند .

آشنایی کامل با شرایط کار در آلمان2023👇

کار دانشجویی در آلمان

دانشجویان ایرانی می‌توانند تا ۲۰ ساعت در هفته (۲ .۵ روز‌ کاری) در آلمان کار‌ نمایند . کارکردن بیشتر‌ از‌ این مقدار‌ خطرناک می باشد و ممکن می باشد در مجوز اقامت آلمان و بیمه شما اثر منفی بگذارد . در روز‌های‌ تعطیل‌ و تابستان‌ها ، امکان‌ کارکردن با ساعت‌های بیشتر هم برای دانشجویان امکان‌پذیر می باشد .
   میزان حقوق دریافتی دانشجو‌ها هم همان حقوق مصوبِ دولت‌ آلمان (۹ .۸۲ یورو در ساعت) می باشد . اگر قصد تحصیل‌ در آلمان دارید ، می‌توانید‌ با کارِ دانشجویی ، مقداری از هزینه تحصیل‌ و زندگی خویش را پرداخت نمائید .
5/5 - (11 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/12/21
  • مشاور : rpergas

مشخصات پیشنهاد

کشور آلمان
نوع خدمات اقامت کاری
هزینه تقریبی 500 یورو
شرایط ترجمه مدارک تحصیلی کپی تمام مدارک شخصی
مدت زمان پیشنهاد 30 روزه
توضیحات خدمات ما

بهترین پیشنهاد موجود برای مهاجرت با شرایط ویژه لطفا برای اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی را تکمیل نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823