مشاوره و ارزیابی رایگان!

اول فرانسه ، بعد کانادا !


Untitled 09 -ره پویان عدالت

بورسیه‌های تحصیلی‌ فرانسه

بورسیه‌های تحصیلی‌ کشور فرانسه ، جزو بورسیه‌های خوب و مورد توجه‌ برای تحصیل به شمار می آید . با وجود امکان تحصیل‌ رایگان در این کشور‌ ، بورسیه‌های خوبی‌ هم در مقطع‌های مختلف برای دانشجویان عرضه می گردد .

تحصیل در فرانسه

تحصیل‌ در فرانسه ،  به علت داشتن دانشگاه‌های عالی و سیستم‌ آموزشی قوی این کشور ، بسیار‌ مورد‌ توجه می باشد .  برخورداری از ۱۴ دانشگاه برتر در رنکینگ جهانی QS و امکان دانشجویی مجانی در این کشور‌ ، از مزایای بسیار‌ مهم تحصیل‌ در کشور‌ فرانسه به‌شمار خواهد آمد .

انواع ویزای فرانسه

اخذ ویزای کشور فرانسه به تابعیت کنونی شما بستگی دارد. زیرا که شهروندان اتحادیه اروپا، EEA یا سوئیس نیازی به درخواست این ویزا و یا اجازه اقامت ندارند.

این ویزاها شامل:

۲ ویزای نوع A : این ویزا برای حمل و نقل هوایی در منطقه شنگن صادر می‌شود.

۳ ویزای نوع B : این ویزای ۵ روزه، اجازه‌ی حمل و نقل از طریق منطقه بین المللی فرودگاه فرانسه، بدون ورود به منطقه شنگن و تنها برای ترانزیت را به شما می‌دهد.

۴ ویزای نوع C : این ویزای کوتاه مدت به شما اجازه می‌دهد، بسته به اعتبار آن، بتوانید مدت زمان مشخصی را در منطقه شنگن اقامت داشته باشید. این ویزا برای یک، دو و یا چند بار ورود صادر می‌شود. با داشتن این ویزا، شما اجازه کار، تحصیل و سرمایه گذاری در فرانسه را ندارید.

۵ ویزای نوع D : نمونه‌هایی از این نوع ویزا برای تحصیل، کار، درمان، اقامت دائم و … صادر می‌شود. با داشتن این ویزا شما می‌توانید برای مدت معینی در کشورهای حوزه‌ی شنگن سفر و یا اقامت داشته باشید.

بورسیه های تحصیلی در فرانسه

شرایط‌ مهاجرت تحصیلی‌ به کانادا چه چیزی است ؟

برای اینکه بتوانید از طریق تحصیلی‌ به کانادا مهاجرت نمائید ، حتما باید ۵ شرط اصلی‌ را داشته باشید :
شرایط تحصیلی مناسبی داشته باشید همانند حداقل معدل ، نمره‌ زبان و دیگر شرایط مورد نیاز دانشگاه‌های کانادا تا بتوانید موفق‌ به دریافت پذیرش‌ تحصیلی‌ شوید .
۳ روش تحصیل رایگان در کانادا🤩
از نظر سنی ریسک صدور‌ ویزا‌ نداشته باشید . اگر سن بالا دارید ، ممکن می باشد روش‌ تحصیلی‌ بهترین‌ روش‌ مهاجرت برای شما نباشد و باید روش‌‌های‌ دیگر را بررسی‌ نمائید .
توانایی مالی خوبی‌ داشته باشید و امکان ارائه تمکن‌ مالی لازم‌ برای پوشش‌ هزینه‌‌های‌ تحصیل و زندگی در کانادا را داشته باشید .سوابق‌ مجرمانه‌ نداشته باشید .مشکلات جسمی حاد‌ نداشته باشید.

ویزای کانادا در انواع مختلفی به متقاضیان ارائه‌ می گردد تا به این ترتیب هر کس با هر هدفی که دارد بتوانید به خاک این کشور وارد گردد . هر ویزایی دارای اعتباری مشخص خواهد بود و باید توجه داشته باشید تا قبل‌ از این که اعتبار‌ آن به پایان برسد حتما باید خاک کشور کانادا را ترک نمایید .

ویزای کانادا ✌و انواع آن + هزینه + مدارک(2023)

ویزای توریستی ، تحصیلی‌ ، تجاری ، کاری‌ و . . . از انواع ویزا‌ هستند که هر یک زیر‌ شاخه هایی دارند . ویزای الحاق‌ به همسر‌ کانادا هم از دیگر ویزاهایی خواهد بود که برای اخذ آنها حتما باید اقدام نمایید . این ویزا‌ به وسیله افرادی که همسرشان دارای اقامت دائم و یا شهروندی کانادا است قابل اخذ خواهد بود .

5/5 - (11 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/12/21
  • مشاور : rpergas

مشخصات پیشنهاد

کشور فرانسه و کانادا
نوع خدمات اقامت کاری و تحصیلی و سرمایه گزاری
هزینه تقریبی 10 تا 18 هزار دلار در سال
شرایط ترجمه مدارک تحصیلی کپی تمام مدارک شخصی
مدت زمان پیشنهاد سه ماهه
توضیحات خدمات ما

بهترین پیشنهاد موجود برای مهاجرت با شرایط ویژه لطفا برای اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی را تکمیل نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823