مشاوره و ارزیابی رایگان!

اخذ اقامت خانوادگی از امارات


Untitled ۸۹۹۹ 1 -ره پویان عدالت

اخذ اقامت امارات

به طور کلی دریافت اقامت امارات از طریق روش های اخذ اقامت امارات نظیر خرید خانه ، اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت و شریک لایسنس ، دریافت اقامت امارات از طریق تحصیل و اخذ اقامت امارات از طریق کار ممکن است.

اقامت امارات از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند اماراتی یکی از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن برای دریافت اقامت امارات اقدام کنید. این روش به صورت یک طرفه است یعنی اگر یک زن خارجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند می‌تواند اقامت این کشور را دریافت کند ولی با ازدواج با یک زن اماراتی امکان دریافت اقامت این کشور را نخواهد داشت.

توجه داشته باشید که دولت امارات برای اقامت امارات از طریق ازدواج قوانین سختگیرانه‌ای را در نظر گرفته‌ است و برای اخذ اقامت امارات از طریق ازداوج باید بتوانید واقعی بودن ازدواجتان را اثبات کنید. توجه داشته باشید که شما نباید به هیچ عنوان از طریق ازدواج صوری اقدام به این کار کنید، زیرا در صورت مشخص شدن این موضوع در هر مرحله ای که باشید نه تنها اقامتتان لغو خواهد شد بلکه شامل مجازات خواهید شد.

پیشنهاد میکنم مقاله زیر را هم مطالعه کنید:

سرمایه‌ گذاری در مجارستان | سرمایه گذاری بدون ریسک در مجارستان (2023)

اقامت امارات از طریق تولد فرزند

کشور امارات برای اعطای تابعیت از سیستم خون پیروی می کند و فقط با تولد فرزند در کشور امارات به کودک تابعیت داده نمی شود. مگر اینکه پدر و مادر فرزند مشخص نباشد. یا اینکه فرزند پدر یا مادر اماراتی داشته باشد. همینطور در صورتی که فرزند از پدری نامعلوم و مادری اماراتی متولد شده باشد، به او تابعیت امارات اعطا می شود. تنها در این حالات با تولد فرزند در خاک امارات به او تابعیت امارات اعطا می شود .

پس کودکانی مشمول دریافت تابعیت امارات می باشند که اولا از پدر اماراتی به دنیا آمده باشند. در ثانی از مادر اماراتی و پدر خارجی متولد شده باشند. ثالثا از پدر و مادر نامعلوم یا بدون تابعیت متولد شوند.

پیشنهاد میکنیم سری هم به مقاله زیر بزنید:

۳ روش مطمئن سرمایه گذاری در مجارستان

5/5 - (12 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/12/23
  • مشاور : rpergas

مشخصات پیشنهاد

کشور امارات
نوع خدمات اقامت دائم
هزینه تقریبی 6 تا 9 هزار یورو در سال
شرایط تماس بگیرید
مدت زمان پیشنهاد سه ماهه
توضیحات خدمات ما

بهترین پیشنهاد موجود برای مهاجرت با شرایط ویژه لطفا برای اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی را تکمیل نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823