مشاوره و ارزیابی رایگان!

ثبت نام لاتاری 2024


ثبت نام لاتاری 2024

لاتاری 2024 آمریکا، یا همان برنامه ویزای جذب تنوع (Diversity Visa Program)، یک برنامه پیگیری مداوم دولت آمریکا است که مجوز ورود و اقامت دائم به 50،000 نفر از اتباع کشورهایی را که تاریخچه مهاجرت کمی به آمریکا دارند، ارائه می‌دهد. این برنامه به همه کشورها اعمال نمی‌شود؛ بلکه برخی کشورها که تعداد مهاجرت‌کنندگان مازاد به آمریکا داشته‌اند، مستثنی می‌شوند.

برای مشاوره بیشتر و بررسی شرایطتان برای شرکت و ثبت‌نام در لاتاری 2024 باز مشاوران باتجربه و ذبده ما در موسسه ره پویان عدالت مشاوره تلفنی بگیرید.

021-22892823

نحوه ثبت‌نام برای لاتاری 2024

درمورد نحوه ثبت‌نام برای لاتاری 2024 آمریکا، شرایط ثبت‌نام و تقویم رسمی برنامه هر ساله توسط وزارت خارجه آمریکا اعلام می‌شوند. در ادامه، به مراحل کلی ثبت‌نام در لاتاری 2024 آمریکا می‌پردازیم:

1. برسی و اطلاع از شرایط مهاجرت: قبل از ثبت‌نام، شما باید شرایط مهاجرتی را مطالعه کنید. این شرایط شامل ملاک‌های تحصیلی و سابقه کار، انتخاب کشور معتبر حضور و معاینه پزشکی برای ویزا می‌شود. مشاوران ما در ره پویان عدالت آماده خدمترسانی به شما و بررسی پرونده و ثبت‌نامتان در لاتاری 2024 می‌باشند.

2. ثبت‌نام آنلاین: در تاریخ‌های مشخص (معمولاً از اوایل اکتبر تا اوایل نوامبر)، شما می‌توانید از طریق سامانه آنلاین مجوز برای شرکت در قرعه‌کشی این برنامه درخواست کنید.

3. دریافت شماره تأیید: پس از ارسال اطلاعات درخواست، شما باید شماره تأیید را دریافت کنید. این شماره باید نگهداری و در تمام مراحل ارائه مدارک و پیگیری استفاده شود.

4. پیگیری و اطلاع‌رسانی: پس از ثبت‌نام، پیگیری و اطلاع‌رسانی برای شرکت‌کنندگان از طریق سامانه آنلاین ارائه می‌شود. در این سامانه شما می‌توانید وضعیت ثبت‌نام، قرعه‌کشی و اطلاعات مهم دیگر را بررسی کنید.

5. قرعه‌کشی و نتایج: بر اساس قوانین برنامه، قرعه‌کشی برای انتخاب برندگان انجام می‌شود. اگر برنده شوید، باید مراحل پیش رو را طی کنید. مشاوران موسسه ره پویان عدالت تا مرحله پایانی دریافت لاتاری 2024 و ارائه مدارک درخدمت شما هستند.

6. ارائه مدارک: برندگان باید در مرحله بعدی مدارک مورد نیاز را ارائه کنند. این اطلاعات شامل اسناد هویتی، گواهی تحصیلی، سوابق کاری و سایر اطلاعات مربوطه است.

7. مصاحبه و مصاحبه پزشکی: پس از ارائه مدارک، ممکن است به شما درخواست حضور در مصاحبه یا مصاحبه پزشکی داده شود. در این مصاحبه‌ها، توضیحات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت شما و سوالات مربوطه مطرح می‌شود.

80 صدور ویزای ورود به آمریکا: در صورت موفقیت در مصاحبه و تکمیل مراحل ارائه مدارک، وزارت خارجه آمریکا ویزای ورود به آمریکا را برای شما صادر خواهد کرد.😍 این ویزا به شما اجازه می‌دهد برای مدت زمانی شهروند دائم آمریکا باشید.

تحصیل رایگان در آلمان🟢✔️ 2023 + مقاطع و بورسیه ها

نتیجه‌گیری

توصیه می‌شود قبل از شروع فرایند ثبت‌نام و مهاجرت، به طور کامل شرایط و مدارکتان را بررسی و آماده کنید و از تمام مراحل با جزئیات باخبر شوید تا بتوانید به راحتی و بدون دردسر تمام مراحل را برای دریافت این امتیاز استثنایی و ویژه از دست ندهید. برای مشاوره و راهنمایی در مورد لاتاری 2024 آمریکا و مهاجرت به آمریکا، پیشنهاد می‌شود به افراد متخصص و وکیلان مهاجرتی معتبر مراجعه کنید تا شما را در مراحل پیچیده مهاجرت به آمریکا همراهی کنند. تیم مشاوران موسسه ره پویان عدالت با سابقه طولانی در زمینه مهاجرت، ویزا و ثبت‌نام لاتاری 2024 و خدمات پس از آن برای همرایتان در این مسیر درخدمتتان هستند.

5/5 - (2 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1402/06/26
  • مشاور : آناهیتا قمی

مشخصات پیشنهاد

کشور
نوع خدمات
هزینه تقریبی
شرایط
مدت زمان پیشنهاد
توضیحات خدمات ما

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823