مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (38 امتیاز)

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت

 

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت، ثبت‌ شرکت در خارج‌ از کشور یکی از بهترین‌ روش‌های سرمایه‌گذاری در خارج می باشد که منتهی به دریافت اقامت‌ دائم کشور‌ مقصود و در نهایت تابعیت شهر انتخابی می‌شود‌ . ثبت شرکت‌ در کشورهای خارجی‌ ، به معنای آغاز و یا گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازار‌های‌ بین‌المللی می باشد . معمولا صاحبان کسب و کار‌ و اشخاص دارای ایده‌‌های‌ تجاری که در بازار داخلی به نتیجه‌‌های‌ ایده‌آل خود‌ نرسیده‌اند ، مایل به ورود به بازار‌های‌ جهانی می باشند . این اشخاص از روش ثبت‌ شرکت در کشور‌های‌ متفاوت می‌توانند به هدف خود‌ برسند .

 

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت‌ در خارج‌ و شرایط‌ عمومی آن

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت، برای استفاده‌ از مزایا ثبت شرکت‌ در خارج‌ کشور‌ نخستین قدم‌ طراحی‌ و ایجاد‌ بیزینس پلن و یا برنامه‌ اقتصادی در حوزه‌ تخصصی خودتان می باشد . به‌طورکلی ثبت شرکت‌ در خارج‌ از کشور‌ ، برای افرادی که تصمیم فعالیت‌ اقتصادی در بازار‌ بین‌المللی را دارند ، مناسب‌ است . برای ثبت شرکت در خارج‌ ، به نکات پایین توجه نمائید :

افراد‌ متقاضی ایجاد کسب‌وکار در کشورهای دیگر ، بایستی از روش ثبت‌ شرکت‌ اقدام کنند . برای این کار ، متقاضی باید رزومه و ایده‌ اقتصادی برای اثبات بیزینس خود‌ را داشته باشد‌ . همچنین تسلط‌ کامل نسبت به کسب‌ و کار‌ و بازار اقتصادی‌ حوزه‌ موردنظر‌ ضروری است . توجه داشته باشید ، حوزه‌ای که قصد دارید در آن فعالیت‌ اقتصادی نمائید ، در کشور‌ موردنظر‌ پرتقاضا و مورد‌ احتیاج باشد‌ .

 

عوامل بااهمیت در انتخاب کشور برای ثبت شرکت در خارج

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت، شما برای ایجاد هر کسب‌وکاری ، نیازمند شناخت‌ بازار کشورها و برنامه‌ریزی‌ طبق میزان‌ سرمایه و برنامه‌ انتخابی خودتان دارید . برخی از موارد‌ موثر در انتخاب کشور‌ مقصد‌ عبارتند از :

نرخ بیکاری
تعداد‌ سال‌های اقامت‌ اولیه‌
حداقل‌ سرمایه موردنیاز
صنعت بازرگانی کشور
سیستم‌ مالیاتی کشور‌ها‌
فهرست نیازمندی‌‌های‌ زمینه کاری طبق شناخت‌ بازار‌ عرضه‌ و تقاضا کشور‌

یکی از ویژگی های مهم انتخاب کشور‌ برای ثبت‌ شرکت‌ در خارج ، میزان تولید‌ ناخاص داخلی‌ کشور مقصد می باشد . تولید ناخاص داخلی ارزش‌ پولی کلیه کالا‌ها‌ و خدمات نهایی تولید‌ شده در داخل مرزهای یک کشور در دورهٔ‌ زمانی‌ خاص‌ را نشان‌ می‌دهد .

 

انواع‌ ثبت‌ شرکت‌ در خارج

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت، انتخاب نوع‌ شرکت‌ ، در پروسه ثبت‌ شرکت‌ بسیار مهم می باشد . ثبت‌ شرکت‌ به ۲ صورت مدنی‌ و تجاری انجام‌پذیر می باشد :

شرکت‌ مدنی : شرکتی است که از جمع شدن تعداد‌ مالکین تشکیل‌شده و هر فرد مالک سرمایه مربوط به خودش است اما به‌صورت جمعی اداره می گردد .
شرکت‌ تجاری : این نوع شرکت که بیشترین‌ ثبت‌ شرکت‌‌ها‌ را در بردارد و بیشتر در زمینه تجاری و بازرگانی تشکیل‌ می‌شود ، به‌خودی‌خود به چند گروه زیر تقسیم می گردد :
شرکت‌ سهامی خاص و عام‌
شرکت سهامی
شرکت تضامنی
شرکت‌ تولیدی
شرکت‌ غیر سهامی

پیشنهادات سرمایه گذاری

 

 

چنانچه در مورد گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  02122892823

 

آیا شما نکات دیگری در مورد گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت میدانید. می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 🤍

5/5 - (38 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/19
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823