مشاوره و ارزیابی رایگان!

اقامت مجارستان|مهاجرت 100% به مجارستان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر درمورد هر یک از روشهای مهاجرت به مجارستان و دریافت اقامت‌ مجارستان می توانید باقی مقالات مرتبط پایین مجموعه مجارستان را مطالعه‌ کنید و یا از ویدئوهای مؤسسه در این عرصه استفاده کنید .


Banner 3 3 -ره پویان عدالت

 

 

 

اگر حوصله خواندن مقاله را ندارید میتوانید به صوت مقاله گوش دهید.

 

صوت مقاله 😉

 

مهاجرت به مجارستان و دریافت تابعیت مجارستان

 

اقامت مجارستان

 

   مهاجرت به مجارستان و گرفتن تابعیت‌ (شهروندی) مجارستان به صورت مبسوط در قانون ملی مجارستان بیان می شود . علاوه بر روش دریافت تابعیت‌ مجارستان از راه تولد که در بالا به آن گفته شد ، بایستی دانست قانون عمومی مجارستان براساس ارکان اصلی جسورانه است . همانگونه که بحث شد تابعیت‌ مجارستانی را می توان از شیوه یک والد مجارستانی یا طبق عرفی به دست آورد . شخصی که در مجارستان توسط والدین خارجی‌ متولد شده است‌ به طور کلی شهروندی مجارستانی را به دست نمی آورد . یک تبعه مجارستانی همچنین شهروند اتحادیه اروپا می باشد .

دریافت تابعیت‌ و شهروندی مجارستان برحسب قانون ملی این کشور به روشهای زیر هم میسر است :

اخذ تابعیت‌ مجارستان از طریق الفت با رسم و رسوم و فرهنگ مردم مجارستان یا Naturalization
دریافت تابعیت‌ مجارستان از شیوه اثبات داشتن جد مجارستانی
دریافت تابعیت مجارستان از راه ادعای مجارستانی بودن‌
اخذ تابعیت‌ مجارستان از راه قسم وفاداری
اخذ تبعه مجارستان از هرکدام از راهها فوق الذکر دارای مزیتهایی از قبیل تابعیت‌ دوگانه ، داشتن پاسپورت رنک نُهم دنیا ، سفر مستقلاً افزون بر 180 مملکت جهان و همچین شهروندی ضمنی اتحادیه اروپا است .

 

بیشتر بخوانید: آینده رویایی در مجارستان

 

 

مهاجرت به مجارستان و اخذ تبعه مجارستان

   مهاجرت به مجارستان و دریافت تبعه (شهروندی) مجارستان به صورت مبسوط در روش ملی مجارستان بیان گشته است‌ . علاوه بر شیوه دریافت تابعیت مجارستان از طریق تولد‌ که در بالا گفته شد ، الزاماً باید دانست قانون ملی مجارستان برپایه ارکان اصلی شجاعانه خواهد بود . همانگونه که بحث شد تبعه مجارستانی را می توان‌ از طریق یک پدر و مادر مجارستانی یا مطابق قانونی به دست آورد . شخصی که در مجارستان به والدین خارجی زاده گشته است به صورت کلی‌ شهروندی مجارستانی را به دست نمی آورد . یک شهروند مجارستانی نیز تبعه اتحادیه‌ اروپا است .

 

 

مهاجرت به مجارستان و سخن نهایی

 

اقامت مجارستان

 

پیشنهاد خاص موسسه‌ رهپویان عدالت برای مهاجرت به مجارستان و اخذ اقامت آن از طریق سرمایه‌ گذاری و تحصیل است.جهت کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر درمورد هر یک از روشهای مهاجرت به مجارستان و دریافت اقامت‌ مجارستان قادر خواهید بود باقی مقالات مرتبط پایین مجموعه مجارستان را مطالعه‌ کنید و یا از ویدئوهای مؤسسه در این عرصه استفاده کنید . به طور دائم نیز می توانید با موسسه رهپویان عدالت تماس برقرار نمایید و در خصوص اقامت مجارستان به صورت تخصصی مشاوره‌ رایگان‌ تلفنی دریافت کنید .

همچنین شما می توانید سوالات خود در بخش دیدگاههای این مطلب طرح نمائید تا مشاوران ما سریعاٌ پاسخگوی شما باشند .

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره 02122892823 در میان بگذارید.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1401/05/04
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : اخبار

3 دیدگاه برای “اقامت مجارستان|مهاجرت 100% به مجارستان”

 • سارا

  مزیت های مهاجرت به مجارستان چیه؟

  • نیلوفر اکبری

   مجارستان کشوری عضو شنگن و بسیار پیشرفته میباشد .شما با داشتن اقامت مجارستان میتونید در کل حوزه شنگن رفت و آمد کنید و یا با پیدا کردن کار در هرکدام از کشورهای شنگن میتونید زندگی و کار کنید . شما چند سالتونه ؟ تا بهترین روش مهاجرت به مجارستان بهتون پیشنهاد بدیم .

  • نیلوفر اکبری

   سلام سارا جان.قطعا یکی از مهمترین مزیت های مهاجرت به مجارستان بدلیل عضویت این کشور جزء کشورهای حوزه شینگن ,اقامت و تردد به کل کشورهای حوزه شینگن هست به شما پیشنهاد میکنم با مشاورین ما در تماس باشید 02122892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823