مشاوره و ارزیابی رایگان!

معرفی %100 رشته مدیریت در مجارستان🤑

علیرغم تقاضای بالا در رشته‌ پزشکی ، رشته‌ مدیریت در مجارستان در هر 3 مقطع‌ دانشگاهی‌ ارائه‌ می گردد . تحصیل کارشناسی تمام وقت‌ بوده و 3 سال طول می کشد  . 

 

 

 
 
 
شما عزیزان میتوانید بجای خواندن مقاله به صوت آن گوش دهید.🔊
 
 
صوت مقاله🎵
 
 
 
 

تحصیل رشته‌ مدیریت در مجارستان در سال 2022

مدیریت در مجارستان

 
   رشته‌ مدیریت در حقیقت مختص دانشجویان با استعداد و خلاق‌ می باشد تا با کسب دانش‌ و مهارت های مدیریت سازمانی و مدیریت کسب و کار‌ بتوانند گره از مسائل مدیریتی و کنترل‌ کارکنان ، فعالیت‌ها‌ و کارکرد‌ها‌ در شرکت‌ها‌ و سازمان‌های‌ بخش‌ خصوصی و دولتی باز نمایند . از جمله مفاهیم‌ آموزشی‌ در رشته مدیریت شامل‌ مدیریت منابع‌ انسانی و روابط صنعتی ، بازرگانی‌ بین المللی ، مدیریت بازرگانی‌ ، مدیریت صنعتی ، مدیریت دولتی، مدیریت خصوصی‌ ، مدیریت بین‌ المللی ، مدیریت و سازمان ها و مدیریت بازاریابی است .
   در سال 2022 دانشجویان می توانند با اتمام تحصیلات مستقیماً وارد بازار‌ کار اروپا و مجارستان شده‌ و استخدام شوند و یا می توانند به تحصیلات تکمیلی فکر کنند .
 

هدف تحصیل رشته مدیریت در مجارستان

مدیریت در مجارستان

 
   هدف از آموزش مدیریت در مجارستان آماده‌ سازی مدیران برتر‌ برای شرکت‌ ها ، سازمان ها و نهادهای بخش‌ دولتی و خصوصی‌ می باشد ، که دانش‌ حرفه‌ای‌ گسترده و کاملی درخصوص مهارت های مدیریتی دارند . فارغ‌ التحصیلان این رشته می توانند تا روش ها در مدیریت بخش‌ خصوصی و بخش‌ غیرانتفاعی را کنترل‌ و مدیریت نمایند . آنها همزمان با کاربرد دسته‌های‌ لازم آموزش فردی و سازمانی‌ و استفاده از توانایی هایشان برای ابتکار‌ عمل و تفکر‌ خلاق ، می توانند مسائل نو‌ظهور‌ را شناسایی‌ ، تحلیل و حل نمایند.
 

برنامه‌های‌ تحصیلی رشته مدیریت در مجارستان

مدیریت در مجارستان

 
   اصولا ، برنامه‌های‌ مدیریت در مجارستان به طور تمام وقت‌ و به مدت‌ 36 ماه ادامه‌ پیدا می‌کند‌ . تدریس در رشته مدیریت در دانشگاه های کشور‌ مجارستان اغلب به زبان انگلیسی می باشد و هر ساله از دانشجویان خارجی‌ شهریه تحصیلی تقریباً 6600€ (یورو) دریافت‌ می‌شود‌ . همچنین‌ هزینه پذیرش‌ تحصیلی‌ رشته‌ مدیریت در مجارستان حدوداً 900€ (یورو) است .
 

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان رشته مدیریت در مجارستان

مدیریت در مجارستان

 
   انتظار می رود‌ که فارغ‌ التحصیلان لیسانس مدیریت در مجارستان بتوانند فرصت‌های‌ کاری‌ بسیاری در سازمان های بخش دولتی و خصوصی پیدا‌ نمایند. دامنه شغلی خاص فارغ التحصیلان رشته مدیریت دربردارنده اقتصاد‌ بازرگانی‌ ، سیاست و استراتژی بازرگانی ، تحقیق و مشاوره‌ بازرگانی‌ ، کارآفرینی ، پست های مدیریتی عمومی ، روابط صنعتی ، بازرگانی‌ بین‌ المللی ، رایزنی بازاریابی ، مدیریت ایمنی‌ و بهداشت‌ شغلی ، فروش ها و خرده‌ فروشی , مدیریت منابع‌ انسانی است .
 
🟡🔵
 
 
   اصولا کسب‌ و کار های مدیریتی در مجارستان از جمله کارهای پردرآمدی به شمار می رود ، که از جایگاه خوبی نیز‌ در بازار‌ کار مجارستان برخوردار می باشند . لازم‌ به ذکر‌ می باشد که کاریابی با مدرک‌ فوق‌ لیسانس مدیریت خصوصاً در گرایش های مدیریت بازرگانی‌ شانس‌ بیشتری‌ در بازار‌ کار مجارستان و اروپا خواهد داشت .
   درنتیجه ، توصیه‌ می گردد که علاقه مندان برای ورود به بازار کار اروپا با مدرک‌ فوق لیسانس و بالاتر وارد بازار کار شوند . یک فرد شاغل در مشاغل مدیریتی در این کشور‌ به طور معمول تقریباً HUF860600 (فورینت) در ماه درآمد‌ دارد . درآمد‌ها‌ میان مشاغل مدیریتی و اجرایی این کشور‌ به شدت متغیر می باشد . 
 

دانشگاه‌های برتر مجارستان برطبق رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۲۳

مدیریت در مجارستان

 
نام دانشگاه نام رسمی دانشگاه رتبه‌بندی در رنکینگ جهانی QS
دانشگاه سگد University of Szeged ۵۵۱-۵۶۰
دانشگاه دبرسن University of Debrecen ۶۵۱-۷۰۰
دانشگاه Eötvös Loránd مجارستان Eötvös Loránd University ۷۰۱-۷۵۰
دانشگاه پچ مجارستان University of Pecs ۷۰۱-۷۵۰
دانشگاه صنعت و اقتصاد بوداپست مجارستان (BME) Budapest University of Technology and Economics ۸۰۱-۱۰۰۰
دانشگاه سنت اشتوان Szent Istvan University ۸۰۱-۱۰۰۰
دانشگاه
Széchenyi István
Szechenyi Istvan University (University of Gyor) ۸۰۱-۱۰۰۰
دانشگاه کوروینوس مجارستان Corvinus University of Budapest ۱۰۰۱-۱۲۰۰
دانشگاه میسکولک مجارستان University of Miskolc ۱۰۰۱-۱۲۰۰
دانشگاه پانونیا مجارستان University of Pannonia ۱۰۰۱-۱۲۰۰
دانشگاه اوبادا مجارستان Óbuda University ۱۲۰۱-۱۴۰۰
 
 
برترین دانشگاه‌های مجارستان در سال ۲۰۲۳
 
 

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های مجارستان

مدیریت در مجارستان

   برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های مجارستان هر دانشگاه پیش‌ نیازها و شرایط‌ مختص‌ به خودش را دارد‌ . اما به طور کلی بعضی از پیش نیاز‌ها‌ در دانشگاه های گوناگون یکسان هستند. شما باید به سایت‌ دانشگاه مقصد‌ خود مراجعه نمائید تا پیش‌ نیاز‌های‌ ورود و شرایط‌ گرفتن پذیرش‌ از دانشگاه های مجارستان را به صورت کامل‌ ببینید . به طور عمده‌ مدارک مهارت زبان یا آزمون‌های‌ ورودی از شرایط‌ ورود‌ دانشگاه ها است .
   آزمون‌های‌ ورودی در رشته‌هایی‌ نظیر پزشکی‌ و وکالت‌ بیشتر‌ دیده‌ خواهد شد و برای آمادگی‌ آزمون دانشجویان باید یک دوره‌ آماده‌سازی‌ یا فاندیشن را بگذرانند تا برای آزمون‌ ورودی‌ آمادگی لازم‌ را پیدا نمایند . هرچند افرادی که در دوره دیپلم‌ نمرات پایینی‌ داشته اند و در بعضی از دروس ضعف دارند هم می توانند از این دوره ها استفاده‌ کنند . در جدول پایین می توانید شرایط‌ اخذ پذیرش‌ از دانشگاه های مجارستان را به طور کلی‌ رویت نمایید‌.
 
 
🟡🔵
 
 
مدارک کلی برای پذیرش دانشگاه های مجارستان
کارنامه ریز نمرات ترجمه شده به زبان انگلیسی یا مجاری بسته به نوع برنامه
مدرک تحصیلی دیپلم یا لیسانس
نمره زبان برای مقاطع کارشناسی آیلتس بین 5.0 – 6.0
آزمون تافل بین 60 – 80
نمره زبان برای مدارک کارشناسی ارشد آیلتس بین 5.5 تا 6.5
آزمون تافل بین 70 تا 90
اسکن پاسپورت
 

نتیجه‌گیری‌ 

مدیریت در مجارستان

 
   علیرغم تقاضای بالا در رشته‌ پزشکی ، رشته‌ مدیریت در مجارستان در هر 3 مقطع‌ دانشگاهی‌ ارائه‌ می گردد . تحصیل کارشناسی تمام وقت‌ بوده و 3 سال طول می کشد  . دانشگاه های گوناگونی نظیر دانشگاه سگد ، پچ و دانشگاه فناوری‌ و اقتصاد بوداپست به ارائه‌ برنامه‌های‌ مدیریت به دانشجویان اقدام می کنند . شیوه پذیرش‌ تحصیلی در رشته‌ مدیریت در مجارستان تابع‌ شرایط مختص خودش است که حتماً باید در مورد آن تحقیقات نمایید . فارغ التحصیلان مدیریت با کسب دانش و مهارت های مدیریتی لازم‌ می توانند فرصت های کاری خوبی در قالب هر دو بخش دولتی و خصوصی داشته باشند.
 
 
 
بیشتر بخوانید : بازار‌ کار رشته مهندسی برق در مجارستان در 2022👷‍♀️
 
 
 
   در این مقاله‌ ما به همراه شما عزیزان به بررسی‌ رشته‌ تحصیلی‌ مدیریت در مجارستان پرداختیم تا یک پیش زمینه قوی و خوبی از تحصیل در مجارستان بدست آورید . از این روش شما هموطنان عزیز بتوانید در جهت مهاجرت تحصیلی به مجارستان تصمیمی آگاهانه ای اتخاذ نمائید . برای اخذ پذیرش‌ تحصیلی‌ ، توصیه کارشناسان ما در موسسه حقوقی رهپویان عدالت توجه به مراحل‌ فرآیند پذیرش و مهلت های پذیرش است .
 
 
   چنانچه شما هم با مطالعه این مقاله‌ علاقه‌مند‌ به تحصیل‌ در مجارستان و اخذ‌ ویزای تحصیلی‌ هستید ، توصیه‌ ما به شما این می باشد که پرونده پذیرش تحصیلی و اخذ‌ ویزای تحصیلی‌ خویش را به کارشناسان مهاجرتی باتجربه ما در موسسه حقوقی رهپویان عدالت بسپارید تا آنها با توجه‌ به شرایط‌ شما ، بهترین‌ شیوه های مهاجرت تحصیلی‌ به کشور‌ مجارستان را به شما ارائه‌ دهند .
 
 
 
🟡🔵

   در صورتی که سوالاتی در رابطه چگونگی مهاجرت تحصیلی دارید با مشاورین موسسه حقوقی ره پویان عدالت در تماس باشید.

   آیا شما نکات دیگری در مورد تحصیل رشته مدیریت در مجارستان میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💛

 
 
 
 

آیا تحصیل در مجارستان رایگان می باشد؟

خیر. برای تحصیل در دانشگاه های مجارستان حتماً باید شهریه بپردازید مگر اینکه بورسیه تحصیلی دریافت کرده باشید.

آیا بدون مدرک زبان می توان در مجارستان به تحصیل پرداخت؟

برای اینکه شانس بیشتری برای دریافت ویزا داشته باشید ، توصیه می شود حتماً مدرک زبان ارائه دهید.

چه تعداد از دانشگاه های مجارستان مورد وزارت علوم و وزارت بهداشت در ایران هستند؟

7 تا از دانشگاه های مجارستان مورد تایید وزارت علوم ایران و 4 تای آنها مورد تایید وزارت بهداشت می باشند.

5/5 - (10 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

2 دیدگاه برای “معرفی %100 رشته مدیریت در مجارستان🤑”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823