دانشگاه دبرسن مجارستان

همین حالا از دانشگاه دبرسن مجارستان پذیرش بگیر!🟡🔵( ۲۰۲۲)

دانشگاه دبرسن مجارستان دانشگاهی‌ بین‌المللی می باشد که در شهر دبرسن مجارستان می باشد . این دانشگاه دارای برنامه‌های آموزشی‌ مختلفی به زبان انگلیسی می باشد . رشته‌‌های‌ پزشکی‌ و هنر از جمله برنامه‌‌هایی‌ می باشند که به زبان انگلیسی ارائه‌ می‌شوند . دانشگاه بین‌المللی دبرسن مجارستان دانش آموختگان مشهوری را پرورش داده است‌ .

5/5 - (16 امتیاز)
مشاهده مطلب »
دانشگاه سملویس مجارستان

✅پذیرش %۱۰۰ در دانشگاه سملویس مجارستان فقط با ۴ شرط😃👌(Semmelweis University)

به علت تنوع‌ زبانی‌ ، دانشگاه سملویس مجارستان در بین‌ دانشجویان محبوبیت‌ ویژه‌ ای دارد . اگر متقاضی تحصیل در این دانشگاه هستید پیشنهاد ما به شما این است‌ که ، با توجه به مهارت زبانی‌ خود‌ در یکی از این دانشکده‌ها‌ ثبت‌ نام‌ نمائید . البته‌ توجه نمایید که برای تحصیل‌ به زبان انگلیسی ملزم می باشید با ارائه‌ مدرک آیلتس ۶ و یا ۷ مهارت زبان خود‌ را اثبات کنید.

5/5 - (25 امتیاز)
مشاهده مطلب »
تحصیل پزشکی در آلمان

چرا تحصیل پزشکی در آلمان ؟👨‍⚕️ + شرایط ۲۰۲۲💥

تحصیل‌ پزشکی‌ در آلمان به‌طورمعمول برای‌ دانشجویان بین‌المللی و دانشجویان آلمانی رایگان می باشد . تنها هزینه‌ای که آن‌ها باید بپردازند ، هزینه‌ ترمی و دو بار در سال می باشد که بسته به دانشگاه هر ترم مبلغ‌ ۲۰۰ الی ۳۰۰ یورو می باشد .

5/5 - (10 امتیاز)
مشاهده مطلب »
مهندسی کامپیوتر در آلمان

بورسیه %۱۰۰ با تحصیل رشته مهندسی کامپیوتر‌ در آلمان👩‍💻👩‍🎓

تحصیل‌ در رشته مهندسی کامپیوتر‌ در آلمان جزء اولین‌ انتخاب‌های‌ خیلی از دانشجویان بین‌ المللی است که در این مقاله سعی داریم به موضوع‌ تحصیل مهندسی کامپیوتر‌ در آلمان بپردازیم و در همین زمینه جزئیات بیشتری در خصوص رشته‌ مهندسی کامپیوتر‌ در آلمان را در اختیار‌ شما عزیزان قرار دهیم .

5/5 - (12 امتیاز)
مشاهده مطلب »
تحصیل MBA در فرانسه

۴ شرط تحصیل بی دردسر رشته MBA در فرانسه😎👌

میزان‌ استخدام بعد از فارغ‌التحصیل شدن‌ از رشته MBA در فرانسه بالا می باشد . ۸۰ تا ۹۰ درصد از داوطلبان این مؤسسات به‌محض دریافت‌ مدرک خویش در رشته‌های مربوطه مشغول به کار‌ می‌شوند . محدوده‌ حقوق آن‌ها از ۸۰۰۰۰ دلار تا ۱۲۰۰۰۰ دلار سالانه شروع خواهد شد .

5/5 - (10 امتیاز)
مشاهده مطلب »
دندانپزشکی در فرانسه

۵ مزیت تحصیل دندانپزشکی در فرانسه🦷👩‍🎓

تحصیل دندانپزشکی در فرانسه می‌تواند مزیت های زیادی برای دانشجویان به‌ همراه داشته باشد . باتوجه به اینکه زبان تحصیل‌ دندانپزشکی در این کشور فرانسوی می باشد ، دانشجویان می‌توانند از تحصیل‌ رایگان‌ و کمک‌هزینه‌های دولتی ، بهره‌ ببرند.

5/5 - (11 امتیاز)
مشاهده مطلب »
دانشگاه پچ مجارستان

تحصیل ٪۱۰۰ رایگان در دانشگاه پچ مجارستان😍👌

دانشگاه پچ مجارستان قدیمی‌ترین دانشگاه کشور‌ مجارستان می باشد . به‌طوری‌که نام‌ این دانشگاه در بین اولین دانشگاه‌های تأسیس شده‌ در سطح‌ اروپا دیده‌ می‌شود . دانشگاه پچ مجارستان در تلاش‌ می باشد تا ظرفیت‌سازی کشور‌ مجارستان و اتحادیه اروپا را در عرصه های تحقیقاتی‌ ، دانشگاهی ، هنر و مراقبت‌های بهداشتی ارتقا‌ دهد .

5/5 - (5 امتیاز)
مشاهده مطلب »
اقتصاد در کانادا

۱۳ نکته برای اخذ پذیرش %۱۰۰ رشته اقتصاد در کانادا💵

تحصیل در رشته‌ ی اقتصاد‌ در کانادا نیازمند‌ آن می باشد که در یکی از سفارت خانه‌های‌ کانادا حضور پیدا‌ نمائید و ویزای دانشجویی دریافت نمائید . از آن جا که دانشگاه های کانادا خصوصی‌ می باشند ، برای تحصیل در آن ها باید شهریه پرداخت کنید .

5/5 - (20 امتیاز)
مشاهده مطلب »