مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (34 امتیاز)

جزئیات ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ + تعداد برندگان ایران

  ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ دستورالعمل‌ ثبت‌نام‌ برنامه‌ لاتاری ۲۰۲۴ آمریکا ، چند روز‌ پیش منتشر‌ شد و نکات مهم آن شامل موارد‌ ذیل است‌ : • تاریخ‌ قطعی ثبت نام لاتاری • متولدین کدام‌ کشورها امکان ثبت‌نام‌ در لاتاری‌ را دارند • برای ثبت‌نام‌…


ثبت نام لاتاری

 

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴

دستورالعمل‌ ثبت‌نام‌ برنامه‌ لاتاری ۲۰۲۴ آمریکا ، چند روز‌ پیش منتشر‌ شد و نکات مهم آن شامل موارد‌ ذیل است‌ :

• تاریخ‌ قطعی ثبت نام لاتاری

• متولدین کدام‌ کشورها امکان ثبت‌نام‌ در لاتاری‌ را دارند

• برای ثبت‌نام‌ در لاتاری‌ چه مدارکی مورد نیاز است‌ . (برای ثبت‌نام‌ در لاتاری‌ امسال احتیاجی به پاسپورت نیست)

 

فرم ثبت نام لاتاری 

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی جامع لاتاری ۲۰۲۴

 

دستورالعمل رسمی‌ ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ هم از امروز منتشر شد و دستورالعمل‌ ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ یک تغییر اساسی با دستورالعمل لاتاری‌ در سال های پیش داشت و ثبت نام لاتاری بدون‌ پاسپورت هم ممکن است . درباره شرایط ثبت‌ نام‌ لاتاری‌ بدون‌ نیاز به پاسپورت ، در ادامه‌ مقاله‌ توضیحات‌ تکمیلی را ارائه‌ می‌دهیم ، پس حتما تا انتهای مقاله با ما همراه باشید . به غیر از این موضوع‌ بااهمیت ، دستورالعمل‌ لاتاری‌ ۲۰۲۴ تغییر‌ خاص دیگری نسبت به برنامه‌های‌ لاتاری‌ سال‌ پیش ندارد .

 

زمان‌ ثبت نام لاتاری

 

زمان ثبت نام لاتاری

 

بر اساس دستورالعمل ثبت‌نام‌ لاتاری ۱۴۰۱ ، تاریخ‌ ثبت‌ نام لاتاری‌ ۲۰۲۴ از روز چهارشنبه ۵ اکتبر ۲۰۲۲ ساعت ۱۲ ظهر‌ به وقت‌ آمریکا شروع‌ می‌شود . بنابراین زمان‌ ثبت‌نام‌ لاتاری به وقت‌ ایران ، چهارشنبه سیزدهم مهر‌ ماه‌ ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰ است . مهلت ثبت‌ نام لاتاری‌ ۲۰۲۴ آمریکا هم تا روز‌ سه شنبه ۸ نوامبر ۲۰۲۲ ساعت ۱۲ ظهر‌ به وقت آمریکا است .

از این‌ رو مهلت‌ نام‌نویسی در لاتاری‌ ۱۴۰۱ به وقت‌ ایران تا سه شنبه هفده آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰ است . دقت‌ کنید‌ که برای ثبت‌ نام در لاتاری‌ ۲۰۲۴ آمریکا حتما باید در مهلت‌ تعیین شده ثبت نام‌ خود‌ را تکمیل‌ نمائید ، زیرا مهلت‌ نام‌نویسی تمدید‌ نمی‌شود و در صورت‌ از دست دادن این مهلت‌ ، بایستی تا سال بعد منتظر‌ بمانید .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: بورسیه های تحصیلی آمریکا

 

مهلت‌ ثبت‌ نام در لاتاری ۲۰۲۴

مهلت ثبت‌ نام در لاتاری‌ ۲۰۲۴ مانند دوره های پیش ، ۳۳ روز‌ است و تا روز‌ سه شنبه هفده آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰ فرصت‌ دارید تا در لاتاری‌ آمریکا ثبت نام نمایید. به این نکته بااهمیت دقت کنید که مهلت‌ نام‌نویسی در لاتاری ۲۰۲۴ تمدید نخواهد شد ، در صورتی‌ که متقاضیان در مدت یک ماهه تعیین شده‌ ثبت‌نام‌ نکنند ، مهلت نام‌نویسی در لاتاری ۲۰۲۴ را از دست می‌دهند و برای ثبت‌ نام‌ مجدد‌ در لاتاری بایستی تا سال بعد‌ صبر کنند .

از این رو توصیه‌ می‌کنیم‌ که به منظور‌ فراموش نکردن زمان ثبت لاتاری و هم به منظور اینکه کارشناسان ما در رهپویان عدالت اطلاعات ثبت‌ شده توسط شما را با دقت و فرصت زیادی بررسی‌ کنند ، از همین الان‌ به وسیله فرم‌ آنلاین‌ رهپویان عدالت در لاتاری ۲۰۲۴ آمریکا ثبت‌نام‌ کنید و ثبت‌نام‌ خود‌ را در روزهای پایانی زمان‌ ثبت‌نام‌ لاتاری‌ ۲۰۲۴ انجام ندهید .

 

ثبت‌نام‌ رایگان لاتاری‌ آمریکا

 

ثبت نام لاتاری

 

با توجه‌ به مواردی که در بالا‌ به آن اشاره شد ، سایت ثبت نام‌ لاتاری‌ آمریکا هیچ‌ امکاناتی‌ را برای کاربران‌ فراهم نمی‌کند و تنها درگاهی برای دریافت‌ اطلاعات می‌باشد . تنها اولویت وب سایت اصلی این است که اسم‌نویسی لاتاری آمریکا بدون پول در آن انجام خواهد شد .

اگر تصمیم به ثبت نام رایگان لاتاری ۲۰۲۴ آمریکا را دارید ، قادر خواهید بود در تاریخ شروع نام‌نویسی لاتاری ، به سایت اصلی لاتاری آمریکا مراجعه کنید و بعد از مطالعه دستورالعمل ها مراحل تعیین شده را جهت ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۴ آمریکا طی نمایید.

در صورتی‌ که تجربه‌ و تخصص‌ کافی‌ برای تکمیل فرم‌ ثبت‌نام‌ لاتاری را دارید و مطمئن‌ هستید‌ که همه اطلاعات‌ خود‌ را دقیق بر روی سایت‌ اصلی لاتاری‌ آمریکا تکمیل می‌کنید ، در آن صورت می‌توانید از ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت‌ رسمی استفاده‌ بکنید؛ ولی چنانچه تجربه و تخصص‌ کافی برای تکمیل‌ کردن فرم ثبت‌نام‌ لاتاری‌ را ندارید و یا احتیاج به خدمات‌ بیشتری‌ در مورد ثبت نام لاتاری دارید ، توصیه می‌کنیم‌ که به وسیله‌ استفاده از خدمات رهپویان عدالت در لاتاری‌ ۲۰۲۴ آمریکا ثبت‌ نام‌ نمایید .

درست است‌ که با این روش‌ ثبت لاتاری آمریکا رایگان نیست ، ولی مطمئنا خدماتی در زمینه‌ ثبت‌ نام‌ لاتاری‌ دریافت می‌کنید که ارزش هزینه کردن را خواهد داشت .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: همه آنچه باید در مورد ثبت نام لاتاری بدانید

 

تعداد برنده های لاتاری در ایران در سال های گذشته

 

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۱۳ در ایران عدد ۶۰۲۹ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۱۴ در ایران عدد ۶۰۲۷ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۱۵ در ایران عدد ۴۹۹۲ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۱۶ در ایران عدد ۴۵۰۱ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۱۷ در ایران عدد ۴۵۰۰ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۱۸ در ایران عدد ۴۵۰۰ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۱۹ در ایران عدد ۴۱۹۹ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۲۰ در ایران عدد ۴۱۰۱ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۲۱ در ایران عدد ۶۰۰۱ نفر

• تعداد برنده ها در سال ۲۰۲۲ در ایران عدد ۵۷۳۹ نفر

 

 

چنانچه در مورد ثبت نام لاتاری و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  ۰۲۱۲۲۸۹۲۸۲۳

 

آیا شما نکات دیگری در مورد ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 🤍

5/5 - (34 امتیاز)
 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۷
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : اخبار

۸ دیدگاه برای “جزئیات ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ + تعداد برندگان ایران”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823