مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (2 امتیاز)

🟡📚تحصیل کم هزینه با بورسیه‌‌های تحصیلی ایتالیا

🟡📚تحصیل کم هزینه با بورسیه‌‌های تحصیلی ایتالیا
بورسیه‌‌های تحصیلی ایتالیا یکی از راه‌های مهم برای تأمین هزینه‌های تحصیل در ایتالیا می‌باشند. در این مقاله، به برخی از بورسیه‌های تحصیلی معروف در ایتالیا اشاره می‌کنیم:

دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا با قیمت مناسب✅😍

انواع بورسیه‌های تحصیلی ایتالیا

1. بورسیه‌های دانشگاه ایتالیا (Borse di studio dell’università italiane):
بسیاری از دانشگاه‌های ایتالیا بورسیه‌های تحصیلی را به دانشجویان خارجی ارائه می‌دهند. این بورسیه‌ها به صورت جزئی یا کامل هزینه‌های تحصیلی را پوشش می‌دهند و اغلب بر اساس عملکرد تحصیلی و توانایی مالی دانشجو تعیین می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به وبسایت دانشگاه‌های مورد نظرتان مراجعه کنید.
2. بورسیه‌های ایتالیا جهانی (Italian Global Scholarships):
ایتالیا جهانی یک بورسیه تحصیلی جدید و الکترونیکی است که توسط وزارت امور خارجه ایتالیا برگزار می‌شود. این بورسیه به دانشجویان بین‌المللی در تمامی مراحل تحصیلی، یعنی کارشناسی، ارشد و دکترا، ارائه می‌شود. بورسیهای ایتالیا جهانی شامل پوشش هزینه‌های تحصیلی و هزینه‌های زندگی می‌شود.
3. بورس کانیتی (Borse di studio INPS):
این بورس توسط سازمان ملی حفاظت از امور اجتماعی (INPS) ایتالیا ارائه می‌شود. بورس کانیتی برای دانشجویان دکتری و پسادکتری ایتالیایی و خارجی در حوزه‌های مرتبط با علوم انسانی، اقتصاد، قانون، علوم اجتماعی و سیاسی، هنر و میراث فرهنگی در نظر گرفته شده است. این بورس در قالب یک کنکور بر اساس آزمون‌های معتبر و ارائه پروژه پژوهشی برگزار می‌شود.
4. بورسیه‌های فوق‌العاده MITA (Borse MITA):
این بورسیه‌ها برای دانشجویانی از کشورهای خارجی است که به دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های ایتالیا در زمینه‌های علمی و فنی مرتبط می‌پردازند. بورسیه‌های MITA به صورت تخصصی و بر اساس رتبه دانشجو در مدرک قبلی ارائه می‌شود.
5. بورسیه‌های هنری (Borse di studio per l’arte):
برخی از موسسات هنری و فرهنگی ایتالیا همچنین بورسیه‌های هنری را ارائه می‌کنند. این بورسیه‌ها به دانشجویان هنری، هنرمندان جوان و تحقیقگران هنر و میراث فرهنگی اختصاص دارد. شامل بورسیه‌هایی برای اجرا، خلق و همکاری در پروژه‌های هنری است.

نتیجه‌گیری

با استفاده از این خدمات و بورسیه‌ها می‌توانید با کمترین هزینه ممکن در دانشگاه‌های معتبر کشور ایتالیا تحصیل کنید و درکنار آن تجربه متفاوتی از زندگی در کشور زیبا و هنری ایتالیا به دست آورید.
5/5 - (2 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/17
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823