مشاوره و ارزیابی رایگان!

ثبت نام لاتاری 2024 💫🟠+ سهمیه ایران در لاتاری

برای ثبت نام لاتاری آمریکا که هر ساله برگزار می‌شود، نیازی به شرایط خاص و ویژه ای ندارید و تقریبا همه افراد می‌توانند شانس خود را امتحان کنند. 😌 سهمیه‌ ایرانی ها در لاتاری‌ 2024 هر ساله آمریکا حدودا 50,000 ویزا‌ برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته…


ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام لاتاری آمریکا که هر ساله برگزار می‌شود، نیازی به شرایط خاص و ویژه ای ندارید و تقریبا همه افراد می‌توانند شانس خود را امتحان کنند.

فرم ثبت نام لاتاری

😌 سهمیه‌ ایرانی ها در لاتاری‌ 2024

سهمیه‌ ایرانی ها در لاتاری‌ 2024

هر ساله آمریکا حدودا 50,000 ویزا‌ برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته می‌شود . با توجه به آمار برنامه‌‌های‌ لاتاری‌ سال پیش ، سهمیه ایرانی ها حدود 3,000 الی 3,800 ویزا است . تعداد‌ برندگان این برنامه از تعداد‌ ویزا‌ها‌ کمتر است .

زیرا برنده‌ لاتاری می‌تواند خانواده خودش را هم همراه ببرد و ممکن است به ازای یک برنده‌، چند ویزا‌ از سهمیه لاتاری کم شود‌ . از این رو برنده شدن‌، تنها 50 درصد از فرایند مهاجرت به آمریکا است و 50 درصد دیگر به انجام صحیح مراحل بعد‌ از برنده‌ شدن‌ لاتاری‌ بستگی‌ دارد . تعداد‌ ویزا‌ها‌ محدود‌ می باشد و سرعت‌ انجام‌ مراحل‌ بسیار مهم است.

درصورتی‌که پرونده‌ شما در روند‌ اداری‌ خود‌ دچار تاخیر‌ شود‌ ، امکان‌ از دست دادن‌ شانس‌ ویزا‌ هست . ازاین‌رو خیلی مهم‌ است‌ که در روند‌ دریافت ویزای لاتاری خود‌ از افراد‌ متخصص کمک بگیرید .

موسسه رهپویان عدالت با داشتن تجربه و تخصص بالا درباره‌ انواع ویزای آمریکا و سابقه‌ طولانی در دریافت ویزای لاتاری‌ آمریکا ، می‌تواند در همه مراحل‌ بعد‌ از برنده‌ شدن‌ لاتاری ، خدمات کاملی را به برندگان لاتاری ارائه‌ دهد .

بورسیه‌ تحصیلی آمریکا + دانشگاه های آن2023 👨‍🎓👩‍🎓

آمریکا در ایران سفارت ندارد‌ و انجام‌ امور اداری‌ در یک کشور‌ خارجی‌ و آشنا نبودن به روند‌ اداری و قانون‌‌های‌ آن کشور‌ ، می‌تواند برای یک برنده لاتاری‌ سختی های زیادی به همراه داشته باشد که در آخر باعث تاخیر‌ در بررسی پرونده می‌شود‌ .

تغییر‌ سهمیه‌ کشور‌ها‌ در لاتاری‌، به میزان جمعیت‌ مهاجران آن کشور در آمریکا بستگی‌ دارد. به طور مثال‌ اگر جمعیت‌ مهاجران انگلیسی در آمریکا بیشتر شود، در برنامه لاتاری بعدی‌ سهمیه کمتری به کشور انگلیس اختصاص می دهد.

در نتیجه با توجه‌ به آنکه جمعیت‌ ایرانیان مهاجر در آمریکا تغییر قابل‌ توجهی نداشته است‌، پیش‌بینی‌ می‌شود که سهمیه ایران در لاتاری‌ 2024 مانند سال‌های گذشته باشد . البته قابل ذکر است‌ که به دلیل موانع‌ به وجود آمده در لاتاری‌‌های‌ 2020 و 2021 ، تعداد‌ کمی از ایرانی‌ها در این برنامه‌‌ها‌ موفق‌ به دریافت ویزای لاتاری و ورود‌ به آمریکا شدند .

🙂 سهمیه کشورهای مختلف در لاتاری‌

سهمیه کشورهای مختلف در لاتاری‌

سهمیه کشورهای مختلف‌ در لاتاری بستگی به میزان‌ جمعیت‌ مهاجر آن‌ها در آمریکا دارد‌ . با توجه‌ به جمعیت کم ایرانیان مهاجر در آمریکا، سهیمه ایران در لاتاری نسبت‌ به دیگر کشور‌ها‌ در وضعیت مناسبی قرار دارد‌ . به طور مثال‌ کشور‌های‌ بزرگی‌ مانند چین ، هند و پاکستان هیچ‌ سهمیه‌ای در لاتاری‌ آمریکا ندارند . کشور‌ بزرگی‌ مانند آلمان هم تنها 600 الی 700 سهمیه ویزای لاتاری دارد‌ .

کشور‌ ایتالیا کمتر‌ از‌ 200 سهمیه‌ ویزا دارد و این در حالی‌ که کشور‌هایی‌ مانند ایران ، نپال ، ازبکستان و مصر‌ با دریافت حدود 3000 الی 3800 ویزا‌ در هر برنامه‌ لاتاری‌ ، بالاترین سهمیه‌‌ لاتاری‌ در بین کشور‌های‌ مختلف‌ را دارا‌ می باشند . بنابراین می‌توان گفت‌ که ایرانیان از شانس‌ زیادی برای دریافت ویزای لاتاری‌ و ورود‌ به آمریکا بهره‌مند‌ هستند .

برندگان لاتاری 2020 به دلیل محدودیت‌‌های‌ مهاجرتی ترامپ و برندگان لاتاری‌ 2021 و همه‌گیری بیماری کرونا نتوانستند به طور کامل‌ از سهمیه ویزا‌ها‌ استفاده‌ کنند و به همین دلیل در این سال‌ها آمار‌ تعداد‌ ویزا‌های‌ صادر شده‌ برای ایرانیان به نسبت کاهش یافته است.

اما در سال‌های جدید‌ این مشکل‌ برطرف شده‌ و در حال‌ حاضر برندگان 2022 ویزا‌های‌ خود را بدون هیچ مشکلی دریافت می‌کنند . پیش‌بینی می‌شود که روند کار‌ برای برندگان لاتاری‌ 2024 هم به همین صورت باشد‌ .

🤓 اسامی برندگان ثبت نام لاتاری‌

اسامی برندگان ثبت نام لاتاری‌

به دلیل حفظ‌ حریم‌ شخصی ، اسامی برندگان لاتاری آمریکا منتشر‌ نمی شود. هر کدام از شرکت کننده ها می‌توانند با مراجعه به سایت‌ لاتاری آمریکا نتیجه‌ خود‌ را بررسی‌ کنند .اگر به دنبال‌ اسامی برندگان لاتاری‌ 2021 از ایران هستید ، باید‌ گفت به علت حفظ‌ حریم خصوصی کاربران ، اصلا نمی‌توانید لیست برندگان را مشاهده کنید.

آیا شما نکات دیگری در مورد ثبت نام لاتاری 2024 میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین مقاله با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید.🤍

5/5 - (29 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/07/14
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

10 دیدگاه برای “ثبت نام لاتاری 2024 💫🟠+ سهمیه ایران در لاتاری”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823