مشاوره و ارزیابی رایگان!

🔔 ثبت نام لاتاری 2024 + سهمیه ایران در لاتاری

برای ثبت نام لاتاری آمریکا که هر ساله برگزار می‌شود، احتیاجی به شرایط خاص و ویژه ای ندارید و تقریبا همه افراد می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.     سهمیه‌ ایرانی ها در لاتاری‌ 2024 در هر برنامه لاتاری حدودا 50,000 ویزا‌ برای…


ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام لاتاری آمریکا که هر ساله برگزار می‌شود، احتیاجی به شرایط خاص و ویژه ای ندارید و تقریبا همه افراد می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

 

 

فرم ثبت نام لاتاری

سهمیه‌ ایرانی ها در لاتاری‌ 2024

در هر برنامه لاتاری حدودا 50,000 ویزا‌ برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته می‌شود . با توجه به آمار برنامه‌‌های‌ لاتاری‌ سال پیش ، سهمیه ایرانی ها در لاتاری‌ حدود 3,000 الی 3,800 ویزا است . تعداد‌ برندگان لاتاری‌ از تعداد‌ ویزا‌ها‌ کمتر است .

زیرا برنده‌ لاتاری می‌تواند خانواده خودش را هم همراه ببرد و ممکن است به ازای یک برنده‌ لاتاری ، چند ویزا‌ از سهمیه لاتاری کم شود‌ . از این رو برنده شدن‌ در لاتاری‌ تنها 50 درصد از فرایند مهاجرت به آمریکا است و 50 درصد دیگر به انجام صحیح مراحل بعد‌ از برنده‌ شدن‌ لاتاری‌ بستگی‌ دارد . تعداد‌ ویزا‌ها‌ محدود‌ می باشد و سرعت‌ انجام‌ مراحل‌ بسیار اهمیت دارد .

درصورتی‌که پرونده‌ شما در روند‌ اداری‌ خود‌ دچار تاخیر‌ شود‌ ، امکان‌ از دست دادن‌ شانس‌ ویزا‌ هست . ازاین‌رو خیلی مهم‌ است‌ که در روند‌ دریافت ویزای لاتاری خود‌ از افراد‌ متخصص کمک بگیرید .موسسه رهپویان عدالت با داشتن تجربه و تخصص خیلی زیادی درباره‌ انواع ویزای آمریکا و سابقه‌ طولانی در دریافت ویزای لاتاری‌ آمریکا ، می‌تواند در همه مراحل‌ بعد‌ از برنده‌ شدن‌ لاتاری ، خدمات کاملی را به برندگان لاتاری ارائه‌ دهد .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: بورسیه‌ های تحصیلی آمریکا

 

خدمات‌ ما برای این برنامه‌ بااهمیت مهاجرتی ، شامل‌ مشاوره‌ برندگان لاتاری‌ ، تکمیل‌ فرم‌‌های‌ سفارتی ، برگزاری‌ ماک سفارتی ، دریافت‌ وقت مدیکال ، برگزاری تور‌ سفارتی و خدمات‌ همراهی کامل برای برندگان لاتاری می باشد .آمریکا در ایران سفارت ندارد‌ و انجام‌ امور اداری‌ در یک کشور‌ خارجی‌ و آشنا نبودن به روند‌ اداری و قانون‌‌های‌ آن کشور‌ ، می‌تواند برای یک برنده لاتاری‌ سختی های زیادی را ایجاد کند که در نهایت سبب تاخیر‌ در بررسی پرونده می‌شود‌ .

رهپویان عدالت با برگزاری‌ تور‌ سفارتی این مشکل را برای برندگان برطرف کرده است‌ . در تورهای سفارت‌ ما ، علاوه‌ بر اینکه پروازها و محل‌ هتل‌ با توجه به نیاز‌ شخص رزرو می‌شود‌ ، خدمات همراهی‌ کامل‌ هم ارائه‌ می گردد . در همه مراحل ، کارگزار موسسه‌ همراه شما خواهد بود‌ و با تجربه‌ خود‌ ، مشکلات احتمالی را رفع خواهد کرد .

 

سهمیه‌ ایران در لاتاری‌

 

ثبت نام لاتاری

 

تغییر‌ سهمیه‌ کشور‌ها‌ در لاتاری‌ ، به میزان جمعیت‌ مهاجران آن کشور در آمریکا بستگی‌ دارد . برای مثال‌ اگر جمعیت‌ مهاجران انگلیسی در آمریکا بیشتر شود ، در برنامه لاتاری بعدی‌ سهمیه کمتری به کشور انگلیس اختصاص خواهد یافت .

بنابراین با توجه‌ به آنکه جمعیت‌ ایرانیان مهاجر در آمریکا تغییر قابل‌ توجهی نداشته است‌ ، پیش‌بینی‌ می‌شود که سهمیه ایران در لاتاری‌ 2024 مانند سال‌های گذشته باشد . البته گفتنی است‌ که به دلیل موانع‌ به وجود آمده در لاتاری‌‌های‌ 2020 و 2021 ، تعداد‌ کمی از ایرانی‌ها در این برنامه‌‌ها‌ موفق‌ به دریافت ویزای لاتاری و ورود‌ به آمریکا شدند .

علت این اتفاق‌ را در ادامه مقاله توضیح خواهیم داد ، منتها باید بدانید که این مشکلات مربوط‌ به لاتاری‌ 2024 آمریکا نمی‌شود و به احتمال‌ زیاد‌ روند آن به صورت عادی‌ پیش خواهد رفت .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: پاسپورت آمریکا

 

سهمیه کشورهای مختلف در لاتاری‌

سهمیه کشورهای مختلف‌ در لاتاری بستگی به میزان‌ جمعیت‌ مهاجر آن‌ها در آمریکا دارد‌ . با توجه‌ به جمعیت کم ایرانیان مهاجر در آمریکا ، سهیمه لاتاری‌ ایران نسبت‌ به دیگر کشور‌ها‌ در وضعیت مناسبی قرار دارد‌ . برای مثال‌ کشور‌های‌ بزرگی‌ مانند چین ، هند و پاکستان هیچ‌ سهمیه‌ای در لاتاری‌ آمریکا ندارند . کشور‌ بزرگی‌ مثل آلمان هم فقط 600 الی 700 سهمیه ویزای لاتاری دارد‌ .

کشور‌ ایتالیا کمتر‌ از‌ 200 سهمیه‌ ویزا دارد و این در حالی‌ است که کشور‌هایی‌ مانند ایران ، نپال ، ازبکستان و مصر‌ با دریافت حدود 3000 الی 3800 ویزا‌ در هر برنامه‌ لاتاری‌ ، بالاترین سهمیه‌‌ لاتاری‌ در بین کشور‌های‌ مختلف‌ را دارا‌ می باشند . بنابراین می‌توان گفت‌ که ایرانیان از شانس‌ زیادی برای دریافت ویزای لاتاری‌ و ورود‌ به آمریکا بهره‌مند‌ هستند .

برندگان لاتاری 2020 به علت محدودیت‌‌های‌ مهاجرتی ترامپ و برندگان لاتاری‌ 2021 به علت همه‌گیری بیماری کرونا نتوانستند به طور کامل‌ از سهمیه ویزا‌ها‌ استفاده‌ کنند و به همین علت در این سال‌ها آمار‌ تعداد‌ ویزا‌های‌ صادر شده‌ برای ایرانیان کاهش داشت ، اما در سال‌های جدید‌ این مشکل‌ برطرف شده‌ و در حال‌ حاضر برندگان 2022 ویزا‌های‌ خود را بی هیچ مشکل خاصی دریافت می‌کنند .

پیش‌بینی می‌شود که روند کار‌ برای برندگان لاتاری‌ 2024 هم به این منوال باشد‌ .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: توضیحات کامل ثبت نام لاتاری 2024

 

اسامی برندگان ثبت نام لاتاری‌

به علت حفظ‌ حریم‌ شخصی ، اسامی برندگان لاتاری آمریکا منتشر‌ نمی گردد . صرفا هر شرکت کننده می‌تواند با مراجعه به سایت‌ لاتاری آمریکا نتیجه‌ خود‌ را بررسی‌ کند .

ازاین‌رو درصورتی‌که به دنبال‌ اسامی برندگان لاتاری‌ 2021 از ایران هستید ، باید‌ بگوییم که به علت حفظ‌ حریم خصوصی کاربران ، اصلا نمی‌توانید چنین لیستی را پیدا‌ نمائید .

 

 

چنانچه در مورد ثبت نام لاتاری و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  02122892823

 

آیا شما نکات دیگری در مورد ثبت نام لاتاری 2024 میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 🤍

5/5 - (29 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/07/14
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823