مشاوره و ارزیابی رایگان!

در مجارستان ارزان سرمایه گذاری کنید 2022

سرمایه‌ گذاری در مجارستان و فواید آن ثبت‌ کمپانی در مجارستان امروزه می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌ گذاری در مجارستان شمرده گردد ، از جمله دلایل آن می توان‌ موارد زیر را نام برد : ثبت‌ شرکت در کمترین وقت ، بین‌ یک تا…


Banner 4 -ره پویان عدالت

سرمایه‌ گذاری در مجارستان و فواید آن ثبت‌ کمپانی در مجارستان امروزه می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌ گذاری در مجارستان شمرده گردد ، از جمله دلایل آن می توان‌ موارد زیر را نام برد :

ثبت‌ شرکت در کمترین وقت ، بین‌ یک تا دو هفته
مالیات‌ کمپانی های خرد تنها با 10 درصد یکی از پایین ترین قیمتها در اتحادیه‌ اروپا شمرده‌شده خواهد شد .
فرستادن شماره‌ ی مالیات‌ بر نرخ افزوده بین‌ المللی بدون‌ ضرورت به چشم‌داشت و یا الزامات مازاد .
با مقدار کم میزان دارایی که احتیاجی به ودیعه آن نمی باشد .
ایجاد ، موسسه و حفاظت کم هزینه کمپانی .
موقعیت مرکزی مجارستان در اروپا و زیر‌ بنای خوب .
احتمال سفر به کشور‌های‌ ناحیه‌ شنگن
یکی از ارزان ترین سرزمین های اروپایی برای زندگی و خریداری ملک‌

 

سرمایه گذاری در مجارستان از راه خریداری ملک‌

در مجارستان ارزان سرمایه گذاری کنید

افرادی که به دنبال مهاجرت به مجارستان از طریق روشهایی به‌جز ثبت شرکت بوده اند می توانند به سرمایه گذاری در ملک ها روی آورند ، آن وقت از ثبت‌ شرکت در مجارستان میتوان به سرمایه‌ گذاری در زمینه ملک ها و مستقلات اشاره کرد که سرمایه گذاران می توانند از روش معامله ملک و یا زمینهای کشاورزی‌ در کشور‌ مجارستان سرمایه‌ گذاری نمایند زیرا می توانند یک آپارتمان را خرید نموده و آن را بازسازی نمایند و سپس اجاره‌ دهند و به درآمد برسند ، هم می توانند پس از ترمیم و نوسازی آن را با قیمت بالاتر بفروشند.

 

درباره تمکن مالی در مجارستان خوب است بدانید : تمکن مالی مجارستان 

 

سرمایه‌ گذاری در مجارستان از راه ثبت‌ کمپانی و کارآفرین

در مجارستان ارزان سرمایه گذاری کنید

ابتدا یک کسب و کار‌ یا تاسیس یک شرکت در مجارستان در مختصر ترین دوران ممکن‌ فقط چند روز زمان می برد از جمله اسم‌نویسی در کمپانی مالیات ، مجارستان از جمله دیار هایی می باشد‌ که در مجموعه اروپا به صورت اتوماتیک شماره‌های‌ مالیات صادر می نماید .

یکی از مهمترین مزایای ثبت شرکت در مجارستان این است که هیچ تعهدی برای سپردن دارایی در بانک وجود ندارد و صد در صد سرمایه را میتوان بلافاصله پس از پیوستن به خرج های مرتبط به شرکت صرف نمود ، کلیه کارها پیوسته با کمپانی به عنوان نمونه خدمات حسابداری دفتر اسم‌نویسی و غیره میتوان از شیوه سرمایه‌ سهام احتساب کرد براین‌اساس در شکل‌ حسابرسی مالیاتی که معمولا در چند ماه نخست برای کمپانی های خارجی اتفاق می افتد مقامات سوالاتی در مرسوم نگهداری وجوه شرکت ندارند.

دست‌کم سرمایه گذاری برای تشکیل کمپانی در مجارستان 10 هزار یورو می باشد‌ و فرآیند ثبت شرکت حدود یک‌تا‌ دو هفته به طول می انجامد .

برای ثبت شرکت و کسب اقامت باید حتما بیزنس پلنی ارائه دهید که نشان می دهد سرمایه گذاری شما برای این کشور منفعت اقتصادی دارد .

قانون‌ مدنی مجارستان چهار فرم مختلف کمپانی را برای سرمایه‌ گذارانی که قصد سرمایه‌ گذاری در مجارستان دارند توصیف نموده است ، البته دو نوع دیگر هم وجود دارد‌ که سرمایه گذاران در مجارستان می توانند تاسیس کنند ، تمام این شرکتها می توانند به صورت انحصاری تاسیس شوند و توسط مالکان و مدیران خارجی اداره گردند :

شرکت سهامی عام ( KFT )
شرکت با مسئولیت محدود که می تواند به صورت خصوصی ( ZRT ) و یا همگانی تاسیس شده‌ باشد ( NYRT )
شرکت با مشارکت محصور ( BT )
شرکت با مشارکت عام ( KKT )

سرمایه گذاری در مجارستان از روش خرید اوراق قرضه‌ دولتی

در مجارستان ارزان سرمایه گذاری کنید

خریداری اوراق قرضه در مجارستان تا سال 2017 منجر به گرفتن اقامت‌ این کشور می شد . ولی این روند هم اکنون امکان ایفا ندارد .

سرمایه‌ گذاران می توانستند با دارایی ای مکلف بر 360 هزار یورو به سرمایه‌ گذاری در مجارستان بپردازند ، که 300 هزار یورو را اوراق قرض معامله می کردند و 60 هزار یور هم برای پروسه بایستی هزینه می کردند که سرمایه اصلی یعنی 300 هزار‌ یورو پس از مدت‌ 5 سال به سرمایه گذار‌ باز می گشت‌ .

با این سرمایه‌ گذاری فرد در زمان مختصر و کمتر‌از‌2 ماه می توانست به ماندن مجارستان دست یابد و برای تمامی اعضای خانواده‌ خودتان درخواست‌ اقامت نماید .

سرمایه گذاری در مجارستان و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری

اکثراً یکی از نگرانیهای سرمایه‌ گذاران در سابقه سرمایه گذاری در سرزمین های خارجی ، امنیت‌ سرمایه گذاری است . علاوه بر کسب سود خیلی بااهمیت است که دارایی ابتدایی نیز‌ حفظ‌ شود .

اکثراً مقیاس هایی وجود دارد که می توانید به‌موجب آنها میزان‌ امنیت سرمایه‌ گذاری در یک کشور را بسنجید.

 

درباره ویزای آلمان بهتر است بدانید…

 

5/5 - (3 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1401/05/04
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : اخبار

5 دیدگاه برای “در مجارستان ارزان سرمایه گذاری کنید 2022”

 • بهار

  چه تضمینی برای سرمایه گذاری در مجارستان وجود داره؟

  • نیلوفر اکبری

   کلیه امور مربوط به سرمایه گذاری و اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک زیر نظر کارشناسان اداره مهاجرت مجارستان انجام می‌گیرد و ازین بابت خیالتون راحت باشه .
   برای اطلاعات بیشتر میتونید تماس بگیرین
   ۲۶۷۲۰۳۱۸

  • نیلوفر اکبری

   سلام . در واقع شما به اعتبار ما میتونید تو کشور مجارستان سرمایه گذاری کنید نیاز به توضیحات بیشتری هست که در جلسات حضوری خدمتتون عرض میکنم

 • امیرعلی

  سلام کدوم یک از راه های سرمایه گذاری در مجارستان راحت تره و سود بیشتری توش هست؟

  • نیلوفر اکبری

   خرید ملک در مجارستان راحترین راه برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت مجارستان میباشد .برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید ۲۶۷۲۰۳۱۸ .

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823