مشاوره و ارزیابی رایگان!

معرفی جامع لاتاری 2024✅

        بجای خوندن مقاله میتونید به صوت مقاله گوش بدید.😊   صوت مقاله🥰       شرایط‌ ثبت‌‌ نام در لاتاری 2024    ثبت نام در لاتاری پارامترهای بخصوص خود را دارد‌ و در عین ساده بودن ، رعایت نکردن کوچکترین نکته‌…


لاتاری 2024

 

 

 

 

بجای خوندن مقاله میتونید به صوت مقاله گوش بدید.😊

 

صوت مقاله🥰

 

 

فرم ثبت نام لاتاری 

 

لاتاری 2024

شرایط‌ ثبت‌‌ نام در لاتاری 2024

   ثبت نام در لاتاری پارامترهای بخصوص خود را دارد‌ و در عین ساده بودن ، رعایت نکردن کوچکترین نکته‌ یا قوانین ، سبب به خطر افتادن صحت ثبت‌نام‌ و ایجاد‌ مشکلاتی برای آن می شود .
   با توجه به سخت‌ بودن‌ اخذ ویزای مهاجرتی آمریکا در حالت عادی‌ ، لاتاری‌ ، یک فرصت بی‌مثال برای متقاضیان دریافت ویزای مهاجرتی آمریکا است .که می توانند با هر ملیت‌ ، نژاد و مذهب‌ در این برنامه شرکت کنند و از فواید آن بهره‌ مند گردند .هر ساله برخی از کشورهای دنیا‌ به دلیل مهاجران بسیاری که از این کشور‌ها‌ به آمریکا وجود داشته است .جزء کشورهای واجد شرایط‌ نیستند که می توان‌ از این کشورها به چین‌ ، برزیل و… اشاره‌ نمود .

 

هر آنچه که باید در مورد ثبت نام لاتاری 2024 بدانید!

 

   اما از شروع برنامه‌ این ویزا‌ تا الان ، اتباع‌ کشور‌ ایران واجد شرایط‌ ثبت‌نام‌ لاتاری‌ آمریکا هستند .
   این را باید اضافه‌ نمود که سالانه برای تمام ملیت‌‌‌ها‌ به وسیله طرف‌ سازمان‌ مهاجرت آمریکا محدودیت‌هایی برای ثبت‌نام‌ وضع می گردد .
   کسانی که با ملیت‌ ‌های گوناگون قصد‌ ثبت نام به وسیله سایت‌ موسسه ما را دارند؛ بر مبنا کشور‌ تابعیتشان در گروه‌ ‌های گوناگون و خاصی‌ قرار می ‌گیرند .
   اگر تعداد‌ ثبت‌‌ نامی‌‌‌های‌ ویزا در قیاس با تعداد‌ تعیین‌‌ شده سازمان‌ مهاجرت بیشتر باشد ، به تقاضای آن ‌ها ، بر پایه وقتی که تقاضای آن‌ها ثبت‌ ‌شده است رسیدگی‌ می گردد .
لاتاری 2024

قوانین اخیر لاتاری در سال 2024

   هر ساله تعداد بسیاری متقاضی‌ از سراسر‌ جهان موفق به دریافت گرین کارت می شوند .
   علت اهمیت‌ به وجود آمدن برنامه‌ لاتاری‌ حفظ و گسترش‌ تنوع‌ نژادی در ایالات متحده است .
   این برنامه‌ ، فرصت‌ مناسبی برای درخواست کنندگان دریافت گرین کارت‌ آمریکا از سراسر دنیا‌ است .
   از امتیازات منحصر‌ به فرد‌ دریافت گرین کارت ، می توان به عدم محدودیت شغلی ، مهارتی و… اسم برد .

 

پایان ثبت نام لاتاری😲

 

   جالب توجه‌ این است که از همه شیوه های دریافت گرین کارت‌ مقرون‌ به صرفه‌ تر می باشد و افرادی که از این شیوه موفق‌ به اخذ ویزا‌ می شوند ، بالتبع مهاجرت مطلوب‌ تری را در پیش دارند .
   پس از رفع محدودیت‌های‌ صدور‌ ویزا‌ برای ایرانیان ، ثبت‌نام‌ و شرکت در لاتاری‌ 2024 و نیز صدور‌ ویزای آمریکا برای ایرانیان بدون مانع‌ و محدودیت‌ می باشد .
   در این راستا موسسه رهپویان عدالت پرگاس به دلیل حساسیت‌ این فرآیند از ثبت نام تا اقامت در آمریکا در بالاترین سطح کیفیت ممکن در کنار‌ متقاضیان عزیز‌ می باشد ، تا بتوانند این مسیر‌ را با آرامش‌ خاطر و امنیت بالا طی کنند .
   همراه بودن با تیم‌ رهپویان می تواند شما را در این مسیر یاری نماید .
لاتاری 2024

نتیجه‌گیری‌ 

   برای مهاجرت به آمریکا به وسیله رهپویان شیوه های بسیاری وجود دارد‌ که می توان اشاره نمود به :
   مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری‌ ، مهاجرت از طریق‌ ازدواج‌ ، مهاجرت از طریق‌ تولد ، پناهندگی ، مهاجرت نخبگان‌ ، مهاجرت سرمایه‌ گذاری که ساده ترین آنها مهاجرت به آمریکا از شیوه لاتاری‌ می باشد .
   هر ساله در ماه اکتبر ، آمریکا سامانه‌ نام‌نویسی‌ را باز می کند و به ۵۵ هزار‌ نفر گرین کارت آمریکا اعطا می نماید .

 

 

   این ویزا‌ که با عنوان و نام ویزای DV هم شناخته‌ می‌شود‌ ، به منظور‌ افزایش تنوع‌ قومی در این کشور‌ طراحی‌ شده و هر کشور‌ دارای سهمیه مشخصی می باشد .
   سهمیه‌ ایران در این ویزا‌ ۳۵۰۰ نفر می باشد که بعد از برنده‌ شدن بایستی برای مصاحبه‌ به سفارت‌ آمریکا در یکی از کشور‌های‌ همسایه‌ مراجعه نمایند .
   افرادی که در این مسابقه برنده می گردند ، می توانند با در دست داشتن مدارک معتبر مورد احتیاج که توسط موسسه ما به برندگان لاتاری‌ اعلام‌ می گردد در مصاحبه سفارت شرکت نمایند .

 

مشاوره رایگان  |  02122892823

 

 

5/5 - (13 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/07/15
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823