مشاوره و ارزیابی رایگان!

مهاجرت به کانادا + 🤩 روش‌ها و هزینه در 2023

مهاجرت به کانادا به رتبه یک پر تقاضاترین مقصد برای ایرانیان تبدیل شده است. کانادا جزو کشورهایی است که دارای شرایط بی‌ نظیری برای زندگی کردن است. تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا با شرایط، انواع و هزینه مهاجرت به کانادا آشنا…


مهاجرت به کانادا + روش‌ها و هزینه در 2023

مهاجرت به کانادا به رتبه یک پر تقاضاترین مقصد برای ایرانیان تبدیل شده است. کانادا جزو کشورهایی است که دارای شرایط بی‌ نظیری برای زندگی کردن است. تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا با شرایط، انواع و هزینه مهاجرت به کانادا آشنا شوید و بتوانید از طریق آن‌ها به اقامت دائم کانادا دست یابید.

🤔  شرایط مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا

این کشور دارای جمعیت 36 میلیون نفری است و پایتخت آن اتاوا می‌باشد. شرایط تحصیل در این کشور عالی، کیفیت زندگی در آن بالا و از لحاظ اقتصادی بسیار خوب می‌باشد و مکانی عالی برای شروع یک زندگی ایده‌آل به شمار می‌رود.

راه‌های مهاجرت به کانادا در سال 2023 طبق مسائلی مانند مدرک تحصیلی، سابقه کار، میزان سرمایه و تمکین مالی، سن و نمره مدرک زبان فرد متقاضی تعیین می‌گردد.

درباره این مورد باید در نظر داشته باشید که شرایط سنی در مواردی مانند دریافت ویزای تحصیلی کانادا دارای اهمیت بسیار بالایی است و در صورتی که کمتر باشد، شانس شما برای دریافت ویزا بیشتر می‌شود.

متقاضیان مهاجرت به کانادا با سن بالای ۳۷ سال، حتماً باید دارای سابقه شغلی بالایی باشند که بتوانند از طریق کار یا سرمایه‌گذاری شرایط مهاجرت را داشته باشند.

😉  راه‌های مهاجرت به کانادا

راه‌های مهاجرت به کانادا

اگر درباره راه‌های مهاجرت به کانادا و کسب اقامت دائم کانادا تحقیق کنید، درمی‌یابید که دولت بیش از هشتاد نوع کلاس مهاجرتی به‌وجود آورده که متقاضیان با شرایط مختلف بتوانند در آن شرکت کنند. معمول‌ترین این روش‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

📌  مهاجرت به کانادا از طریق تولد

📌  مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

📌  مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی

📌  مهاجرت به کانادا از طریق کار

📌  مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

📌  مهاجرت به کانادا برای افراد موفق

📌  مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

📌  مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

📌  مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

📌  مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

📌  مهاجرت استانی به کانادا

📌  مهاجرت روستایی و استان‌های شمالی کانادا (RNIP)

می‌توان اقامت دائم را از طریق هر یک از روش‌های گفته شده، پس از مدت ۳ الی ۵ سال به دست آورد. هر روش نیز هزینه مربوط به خود را دارد. اگر می‌خواهید از هزینه‌ها و‎ قانون جدید مهاجرت به کانادا مطلع شوید با ما در ادامه مقاله همراه شوید.

مشاوران ما در ره پویان عدالت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشند. برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق شماره 02122892823 با ما در تماس باشید.

👶  مهاجرت به کانادا از طریق تولد

مهاجرت به کانادا از طریق تولد

طبق قانون کشور کانادا هر فردی که از 15 فوریه 1977 در خاک کانادا متولد شده است، در شروع تولد شهروند کانادا خواهد بود. مسئله گفته شده فقط وابسته به خاک کانادا نمی‌باشد و نوزادانی که در آسمان کانادا و در حین پرواز و یا در کشتی و در آب‌های کانادا نیز متولد می‌شوند، شهروند این کشور محسوب خواهند شد.

همچنین قانون گفته شده برای کودکانی که والدین آنها شهروند کانادا نیستند نیز صدق می‌کند. توجه کنید که طبق روش گفته شده فقط کودک، شهروند خواهد بود و پدر و مادر او باید از شیوه‌های دیگر، تابعیت کانادا را به دست آورند. با توجه به قانون گفته شده استثناهایی نیز هست.

در صورتی که هر یک از والدین دارای یکی از شرایط زیر باشد، در این صورت به کودک متولد شده شهروندی تعلق نمی‌گیرد:

⭕  نوزاد دارای والدین سفیر و دیپلمات کشورهای دیگر در کانادا باشد.

⭕  نوزاد دارای والدین کارمند یک کشور خارجی در خاک کانادا باشد.

اگر پدر و مادر، توسط وزارت خارجه کانادا به‌عنوان سفیر یا دیپلمات شناخته بشوند و یا هر دو کارمندان یک کشور خارجی باشند که موقتاً در خاک کانادا ساکن‌اند، کودک به دنیا آمده، شهروند کانادا نخواهد بود.

😊  مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

در صورتی که شما شهروند یا مقیم دائم کانادا باشید، قادرید به عنوان «اسپانسر» اعضای خانواده خود را تحت حمایت بگیرید تا از طریق اخذ ویزای اسپانسرشیپ کانادا وارد این کشور بشوند و اقامت دائم اخذ کنند.

کلمه اسپانسر به معنی «حمایت‌کننده» می‌باشد؛ هنگامی که در برنامه اسپانسرشیپ کانادا به اسپانسر اشاره بکنیم، مقصود کسی است که می‌خواهد اعضای درجه اول خانواده خود را برای اقامت دائم به این کشور منتقل کند.

علت نام‌گذاری حمایت‌کننده به این دلیل است که یکی از مهم‌ترین شرایط اسپانسر شدن در کانادا این می‌باشد که حمایت‌کننده بتواند از فرد یا افرادی که به کانادا می‌آورد حمایت مالی کند.

🔴  انواع ویزای اسپانسرشیپ کانادا

انواع ویزای اسپانسرشیپ کانادا

شخص مقیم دائم یا شهروند کانادا فقط دارای این اجازه است که اسپانسر اعضای خانواده درجه یک خود (که شامل همسر، فرزند، مادر، پدر، مادربزرگ و پدربزرگ هست) بشود. فردی که می‌خواهد از طریق حمایت اسپانسر اقامت کانادا را بگیرد، در اصطلاح «اسپانسرشونده» گفته می‌شود؛

انواع ویزای اسپانسرشیپ کانادا با توجه به نوع نسبت فامیلی بین اسپانسر و اسپانسرشونده شامل موارد زیر است:

نام ویزا هزینه ویزا (دلار)
ویزای اسپانسرشیپ همسر کانادا 1050
ویزای اسپانسرشیپ فرزند کانادا 150
ویزای اسپانسرشیپ والدین کانادا 1080
ویزای اسپانسرشیپ سایر اقوام 1080

پیشنهاد برای مطالعه: تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

🛫  مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی

برای تفریح و دیدن جاذبه‌های توریستی کشور کانادا و ملاقات خانواده و دوستان، ویزای توریستی کانادا یا به عبارت دیگر ویزای گردشگری کانادا به افراد متقاضی داده می‌شود. این ویزا به ویزای چند بار ورود به کانادا (ویزای مولتیپل) نیز مشهور هست. به وسیله این ویزا قادرید به مدت ۶ ماه در کانادا اقامت کنید.

کانادا دارای سه نوع ویزای توریستی می‌باشد شامل ویزای سینگل، ویزای مولتیپل و سوپر ویزای کانادا. در ادامه شرایط هر کدام را بررسی خواهیم کرد:

🔶ویزای سینگل کانادا

ویزای سینگل کانادا، فقط یک بار فرصت ورود به کشور کانادا را برای شخص متقاضی (در زمان تعیین شده) فراهم می‌آورد؛ به طوری که با به اتمام رسیدن زمان اعتبار این ویزا، شخص باید کانادا را ترک کند.

🔶ویزای مولتیپل کانادا

این ویزا که ویزای مولتی کانادا نیز به آن گفته می‌شود جزو ویزاهای توریستی ۵ ساله است که در حین مهیا کردن اقامت موقت برای فرد، بعد از پایان مدت زمان اعتبار پاسپورت، اعتبار آن تمام می‌شود.

ویزای مولتیپل کانادا با داشتن شرایطی مانند فراهم کردن اقامت در کانادا به مدت ۶ ماه پس از هر بار ورود، تمدید کردن ویزا به مدت ۶ ماه در صورت داشتن شرایط قانع‌کننده، اعتبار داشتن تا پایان اعتبار پاسپورت و محدودیت نداشتن دفعات ورود به کانادا به یکی از پرطرفدارترین ویزاهای توریستی کانادا تبدیل شده است.

البته باید توجه داشته باشید که به همراه داشتن دعوت‌نامه رسمی از کشور کانادا، از مدارک ضروری برای دریافت ویزای مولتی کانادا است.

🔶سوپر ویزای کانادا

یکی دیگر از انواع ویزای توریستی، سوپر ویزای کانادا یا ویزای والدین می‌باشد که برای پدربزرگ، مادربزرگ و یا پدر و مادر افرادی مناسب هست که علاوه بر برخورداری از اقامت دائم در کانادا، دارای سن ۱۸ سال هستند. قابل ذکر است که دریافت این نوع ویزا نیز نیازمند ارائه دعوت‌نامه‌ای معتبر از کشور کانادا (از سوی فرزند و یا نوه) است.

🟢  شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

✅  داشتن گذرنامه‌ معتبر

✅  داشتن سلامت جسم و روان

✅  داشتن تمکن مالی

✅  داشتن برنامه‌ای دقیق برای بازدید از کانادا

✅  تعهد دهید که به کشور خود بازمی‌گردید

✅  عدم سوء پیشینه

✅  قوانین کشور کانادا را در حین سفر رعایت نمایید

🟥  مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق کار

روش مهاجرت به کانادا به وسیله اخذ ویزای کاری، جزو بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا و همچنین سخت ترین روش دریافت ویزا می‌باشد. متقاضیان در این روش به وسیله برنامه‌های (اکسپرس اینتری، جاب آفر، برنامه استانی و خود اشتغالی) قادرند اقامت کانادا را بگیرند.

ولی توجه داشته باشید که از طریق این روش، شرایطی چون سابقه کار، وضعیت تاهل، مدرک زبان و سن افراد مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. علاوه بر آن برای اخذ این نوع ویزا، باید مدارکی چون گذرنامه، مدارک شغلی و تحصیلی، گواهی سلامت، عدم سوء پیشینه و فرم‌های مربوطه تکمیل شده ارائه داد.

قابل ذکر هست که به همراه داشتن درخواست کاری از سوی یک کارفرما در کانادا (Job offer) می‌تواند امتیاز مثبتی برای این نوع مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا باشد. بودجه دریافت ویزای کاری در سال ۲۰۲۳ شامل بودجه مربوط به سفارت کانادا هست که افراد متقاضی باید آن را بپردازند و با توجه به نوع ویزا فرق دارد.

پیشنهاد برای مطالعه: هر آنچه که باید در مورد ثبت نام لاتاری 2024 بدانید!✅🔴

🎓  مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می‌تواند بهترین شرایط را برای افراد طالب علم و دانش فراهم کند. دانشگاه‌های کانادا دارای سیستم آموزشی بسیار خوبی هستند و یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا در نظر گرفته می‌شوند. اگر از سن کم به کانادا بروید بهتر است زیرا هم اقامت دائمی آن را می‌گیرید و هم قدمی محکم برای آینده خود برمی‌دارید.

در صورتی که فرزند زیر ۱۸ سال شما، پذیرش مدرسه‌ای در کانادا را گرفته است، برای تکمیل کردن مراحل ثبت‌نام نیازمند یک قیم قانونی است. به همین دلیل، کانادا امکان اعطای ویزای گاردین کانادا را برای والدین این کودکان فراهم کرده است.

😎  مهاجرت به کانادا برای افراد موفق و خاص

مهاجرت به کانادا برای افراد موفق و خاص

راه‌های گوناگون مهاجرت به کانادا شامل 7 روش اصلی می‌باشد که مهاجرت به کانادا برای افراد موفق و خاص یکی از آنهاست. برای افرادی که شرایط ویژه‌ای دارند، امکان اقامت در کانادا از این طریق وجود دارد. هنرمندان و ورزشکاران نمونه‌ای از این افراد خاص هستند. البته صرف ورزشکار یا هنرمند بودن به مهاجرت نمیانجامد و اشخاص مورد نظر باید شرایط لازم را داشته باشند.

🎨  مهاجرت هنرمندان به کانادا

کانادا جزو کشورهایی است که به هنرمندان اجازه مهاجرت می‌دهد. افراد هنرمندی که حداقل دارای 2 سال تا 5 سال سابقه کار هنری مانند: بازیگری، نویسندگی، طراحی، موسیقی و… باشند قادرند به روش ویزای خود اشتغالی کانادا به این کشور مهاجرت کنند. هنرمندان برای اخذ این ویزا باید در سیستم امتیازبندی، امتیاز لازم را کسب کنند.

در این سیستم امتیازبندی مواردی از جمله سن، سابقه کار، زبان، تحصیلات و… مورد بررسی قرار خواهد گرفت. افراد هنرمند باید برای بررسی شرایط خود در این سیستم از 100 امتیاز، 35 امتیاز را به دست آورند.

افراد هنرمندی که امتیاز بالایی را بگیرند کانادا برای آن‌ها دعوتنامه ارسال می‌کند و این افراد قادرند ویزای هنرمندان کانادا و بعد از آن اقامت دائم کانادا را از این روش به دست آورند.

🏆  مهاجرت ورزشکاران به کانادا

ورزشکارانی که در این حرفه شناخته شده هستند، برای به دست آوردن ویزای کانادا قادرند از طریق حرفه ورزشی خود اقدام کنند. مهاجرت از این طریق به این کشور به دو روش اخذ ویزای کاری یا خود اشتغالی ممکن می‌باشد.

به منظور دریافت ویزای کاری، متقاضی باید از باشگاه یا مکان ورزشی متناسب با رشته خود دعوتنامه کاری بگیرد. از طریق خود اشتغالی مانند خود اشتغالی هنرمندان متقاضی باید امتیاز لازم را کسب کند و اثبات نماید که ورزشکار شاخصی هست.

💸  مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

از نظر اقتصادی کانادا جزو کشورهای پیشرو در جهان هست. کانادا دارای معادن طبیعی بسیاری می‌باشد. چون این کشور مهاجرت‌ پذیری زیادی دارد، دولت از این طریق جذب در سرمایه‌گذاری می‌کند. به همین دلیل یکی از انواع روش‌های مهاجرت به کانادا روش سرمایه‌گذاری است.

طبق این روش افراد قادرند علاوه بر سودآوری، مهاجرت به کانادا را نیز به دست آورند. اقدام به سرمایه گذاری در کانادا از راه‌های مختلفی انجام می‌شود که شامل ثبت شرکت، کارآفرینی، خود اشتغالی، خرید بیزنس و… می‌شود. متقاضیان بر اساس سرمایه‌گذاری خود قادرند در هر یک از این موارد وارد شوند.

این اشخاص باید بدانند همه سرمایه‌گذاری‌ها در کانادا منجر به مهاجرت نمی‌شود. قابل ذکر هست که یک روش مهاجرتی برای افراد دارای سابقه بیزینسی و یا سابقه مدیریت در سطح بالا موجود هست.

براساس این روش، اشخاص مورد نظر با سرمایه‌گذاری 50 هزار دلار در شهرهای کوچک و سرمایه‌گذاری 100 هزار دلار در شهرهای بزرگتر قادرند اقامت کانادا را دریافت کنند. فرایند به این شکل است، شخص طرح تجاری خود را که می‌خواهد روی آن سرمایه‌گذاری کند، به استان مربوطه ارائه می‌دهد و برای جواب استان منتظر خواهد بود.

علاوه بر این پس از ورود به کانادا و با گذشت یک سال، شخص می‌تواند یک گزارش از فعالیت و راه‌اندازی بیزنس خود و سرمایه‌گذاری در آن به استان مربوطه ارائه کند و اگر مورد تایید استان قرار گرفت، می‌تواند برای اقامت دائم خود و همسر و فرزندان کمتر از 22 سال اقدام نماید. تمامی مدت زمان این پروسه 6 ماه تا 1 سال طول می‌کشد.

شروط مورد نیاز، دارا بودن سایقه بیزینس خود (حداقل یک سال) و یا سابقه مدیریت در سطح بالا و مدرک آیلتس آکادمیک در سطح 5 است.

پیشنهاد برای مطالعه: تحصیل در رشتهٔ جراحی زنان و زایمان‌ مجارستان 🩺👩‍⚕️(2023)+شرایط و دانشگاه ها

😃  مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، نوعی سرمایه‌گذاری برای مهاجرت است. اشخاص برای اینکه تجارت خود را در کشور کانادا راه‌اندازی کنند و بیزنس خود را آغاز کنند، قادرند شرکت خود را ثبت کرده و سرمایه‌گذاری انجام دهند.

اشخاصی که تمایل دارند از طریق ثبت شرکت به کشور کانادا مهاجرت کنند باید توجه کنند که از طریق این روش نمی‌توانند مهاجرت نمایند مگر اینکه فرد همزمان با ثبت شرکت اقدام یه کارآفرینی نیز کند یا از طریق روش کار شرکت اقدام کند. روش دیگر سرمایه‌گذاری، کار شرکت کانادا هست که اصولاً نیاز به سرمایه‌گذاری در آن نمی‌باشد.

فقط کافیست نشان بدهید که در کشور ایران دارای بیزینس خود هستید و کار شما واقعی می‌باشد. مثلاً دارای مغازه یا شرکت هستید و کارمندانی را استخدام کرده‌اید و می‌خواهید شعبه‌ای از کسب و کار خود را در کانادا ثبت نمایید.

💍  مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

دیگر روش تقریباً آسان برای مهاجرت به کانادا، روش ازدواج کردن با یک شهروند یا فرد مقیم دائم کانادا می‌باشد. بعد از ازدواج، همسرتان از طریق ویزای ازدواج کانادا می‌تواند اسپانسرشیپی شما را بر عهده بگیرد و درخواست اقامت دائم برای شما ارائه دهد و زمینه مهاجرت شما به این کشور را فراهم نماید.

پیشنهاد برای مطالعه: 😃 مجارستان کجاست + شرایط مهاجرت در 2023

🤩  مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

درست است که دولت کانادا همواره خواهان سرمایه‌گذاری خارجی است؛ امروزه هیچ گزینه مهاجرتی مناسبی برای خرید ملک در این کشور موجود نیست. به همین دلیل، افراد نمی‌توانند خرید املاک مسکونی، تجاری یا صنعتی را اساس مهاجرت خود به کانادا قرار بدهند.

بنابراین، دارایی‌های اشخاص در کانادا، بازتابی از وابستگی آن‌ها به این کشور هست؛ پس خرید ملک، به داوطلبان کمک خواهد کرد تا شرایط اخذ ویزا و اقامت خود را در فرآیند مهاجرت، تسهیل نمایند.

پیشنهاد برای مطالعه: همه چیز درباره ی رشته ی هنر در آلمان2023🎨

🙃  مهاجرت استانی به کانادا

مهاجرت استانی به کانادا

سازمان مهاجرت کانادا به ایالت‌های مختلف کانادا این اجازه را داده است تا نیروی مورد نیاز خود را به واسطه استخدام نیروی کار ماهر خارجی برطرف نمایند.

اکثر ایالت‌های کانادا به جز ایالت‌های نوناووت و کبک که خودشان یک سیستم مهاجرتی مستقلی را دارند، از یک سیستم مهاجرتی یکپارچه پیروی می‌کنند و براساس این سیستم که به آن مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های استانی می‌گویند، استان‌ها نیروی کار خارجی که متناسب با نیاز آن‌ها باشد را به دولت فدرال معرفی خواهند کرد.

سازمان مهاجرت کانادا بعد از بررسی‌های مورد نیاز، اگر اطلاعات و شرایط کامل باشند، فرد سکونت دائمی کانادا را به دست خواهد آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خاص، مشاغل ماهر متفاوت و میزان نمره‌دهی هر کدام از استان‌های کانادا می‌توانید به سایت مهاجرتی هر استان رجوع نمایید.

🧐  مهاجرت روستایی و استان‌های شمالی کانادا

مهاجرت روستایی و استان‌های شمالی کانادا

ایالت‌های کانادا، هر کدام براساس برنامه‌های ویژه خود برای پذیرش نیروی متخصص اقدام می‌کنند. به طور معمول این برنامه‌ها سریع‌تر از دیگر برنامه‌های رایج مهاجرت به کانادا نتیجه می‌دهند. شخص باید درخواست خود را به استان مورد‌نظر ارائه کند.

اگر مورد پذیرش قرار گرفت، شخص متقاضی باید درخواست دریافت اقامت دائم خود را به ادارهٔ مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام نماید. ایالات نوناوات و کبک برنامه مهاجرتی متفاوتی از سایر برنامه‌ها دارند و طبق برنامه‌های ویژه‌ای برای پذیرش مهاجر عمل می‌کنند.

روش مهاجرت استانی کانادا (PNP)، به یکی از مسیرهای مهاجرتی محبوب تبدیل شده است و ایالاتی مانند آلبرتا، انتاریو، بریتیش کلمبیا و سایر استان‌ها، برنامه‌های پذیرش مهاجران خود را در این راستا، تنظیم کرده‌اند. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های استانی نیازمند آن است که افراد بعد از ورود به کانادا، در ایالات مربوطه اقامت کسب کنند.

همینطور یکی از شرایط اکثر برنامه‌های استانی، داشتن یک پیشنهاد شغلی معتبر (Job Offer) از کارفرمای واجد شرایط کانادایی می‌باشد.

💰  هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا

مهمترین موردی که باید در اقامت کانادا به آن توجه کرد، هزینه است. چون که تنوع راه‌های مهاجرت به کانادا زیاد است، هزینه‌های آن نیز بسیار متغیر است. مثلاً هزینه‌های مهاجرت به کانادا در مسیر تحصیلی شامل هزینه‌های شهریه دانشگاه، ترجمه مدارک، تمکن مالی و هزینه اسکان است.

طبق جدول زبر برای هر مسیر هزینه مهاجرت به کانادا را مشاهده می‌کنید.

روش مهاجرتی جزئیات میزان هزینه
تحصیلی مدارس 25000 تا 30000 دلار
لیسانس 15000 تا 20000 دلار
فوق لیسانس 18000 تا 25000 دلار
دکترا 10000 تا 20000 دلار
کاری اسکیل ورکر 10000 الی 12000 دلار
اکسپرس اینتری 1400 دلار
ویزای کار(برای هر فرد) 155 دلار
ویزای کار گروهی 465 دلار
اسپانسر شیپ اسپانسر اقوام 22 ساله یا بزرگتر 1050 دلار
اسپانسر هر کودک یا فرد زیر 22 سال 150 دلار
اسپانسر اقوام زیر 22 سال که تحت قیومیت شخص اسپانسرکننده نباشند 650 دلار
همسر یا شریک زندگی فرد اسپانسرشونده 1050 دلار
برنامه مهاجرت استانی (pnp) پرونده متقاضی 1,325 دلار ( برای همسر 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار)
سرمایه گذاری پرونده متقاضی 2,075 دلار (برای همسر 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار)
کارآفرینی پرونده متقاضی 1,325 دلار (برای همسر 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار)
استارت آپ پرونده متقاضی 2,075 دلار (برای همسر 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار)
خود اشتغالی پرونده متقاضی 2,075 دلار (برای همسر 1,352 دلار و برای فرزند 225 دلار)

پیشنهاد برای مطالعه: رشته ی معماری در آلمان(2023)+تحصیل،کار📕🟣

💢  سخن آخر

کانادا بازار کار پویا، سیستم بهداشت و آموزش برجسته، کیفیت زندگی بالا و امنیت برتری دارد. همچنین، تنوع فرهنگی در کانادا فرصتی برای تجربه و آشنایی با فرهنگ‌های مختلف است. به همین دلیل مهاجرت به کانادا برای بسیاری از افراد جذاب است.

با این حال، مهاجرت به کانادا نیازمند بررسی دقیق و آماده‌سازی است و نیاز به امتیازدهی و معیارهای مهاجرتی دارد. در نهایت، تصمیم نهایی باید با توجه به شرایط شخصی و خانوادگی گرفته شود.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. لطفاً نظرات و سوالات خود را با ما از طریق دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید. 😊

5/5 - (2 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823