مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (10 امتیاز)

سفر به مجارستان


 

 

شما عزیزان میتوانید بجای خواندن مقاله به صوت آن گوش دهید.🙃

 

صوت مقاله☺

 

 

   سفر‌ به مجارستان ، سفر‌ به یکی از زیباترین کشور‌های‌ اروپایی با معماری منحصر‌ به فرد‌ می باشد . کشور‌ مجارستان یک کشور‌ محصور‌ در خشکی واقع‌ در قلب اروپا می باشد . همسایگان این کشور اتریش ، اسلوونی ، کرواسی ، صربستان ، رومانی و اوکراین می باشند . مجارستان عضو‌ کشورهای اتحادیه‌ اروپا خواهد بود . آب و هوای معتدل‌ و مردم صمیمی این کشور‌ به همراه دیدنی‌های بوداپست و جاذبه‌های بسیار طبیعی‌ و تاریخی این کشور‌ ، می‌توانند هر گردشگری را علاقه‌مند سفر‌ به مجارستان نمایند .

 

   برحسب آمار‌ سازمان جهانی گردشگری کشور‌ مجارستان یازدهمین کشور محبوب گردشگری در اروپا می باشد ، به صورتی که در سال ۲۰۱۷ تعداد‌ گردشگرانی که ویزای توریستی مجارستان را دریافت‌ کرده‌اند ، تقریباً ۱۶ میلیون نفر‌ بوده است . ما در این مقاله‌ از رهپویان عدالت تلاش‌ کرده‌ایم تا شما را با مواردی که حتما باید در سفر‌ به مجارستان بدانید ، آشنا نمائیم.

 

سفر‌ به مجارستان

 

توصیه‌‌های‌ ضروری در سفر به مجارستان

 

   گذرنامه‌ و مدارک سفر خویش را پیش از سفر‌ بررسی نمائید. 

   اگر به مجارستان سفر می‌کنید ، پاسپورت‌ شما حتما باید حداقل‌ ۳ ماه از تاریخ ورود‌ شما معتبر باشد‌ .

   اگر شما مقیم مجارستان می باشید ، پاسپورت شما حتما باید حداقل ۳ ماه از تاریخ ورود شما معتبر‌ باشد‌ .

   با آژانسی که قصد‌ سفر‌ به مجارستان با آن را دارید خود‌ مشورت‌ نمائید تا مطمئن‌ شوید که پاسپورت و دیگر مدارک سفر‌ شما شرایط‌ آن‌ها را برآورده‌ می‌ نماید .

 

 

سفر‌ به مجارستان

 

فصل مناسب سفر‌ به مجارستان

 

   بوداپست در تمام طول سال ، جذابیت‌های بخصوصی برای بازدیدکنندگان دارد . بهترین زمان بازدید‌ از این شهر‌ ، از ماه مارس تا می‌ و از ماه سپتامبر تا ماه نوامبر می باشد . این ماه‌ها ، فصل نسبتاً خلوت‌ گردشگری می باشد و زمانی است‌ که تعداد‌ گردشگران در شهر‌ بسیار زیاد نمی باشد . با این حال‌ ، آب و هوا تقریباً ملایم‌ می باشد .

 

   برای علاقه‌مندان به گذراندن‌ روز‌های‌ سال نو در سفر‌ به مجارستان ، بهترین‌ زمان‌ برای بازدید از بوداپست ، ماه دسامبر می باشد . در این ماه همه چیز شهر‌ با روح کریسمس در هم آمیخته‌خواهد شد . بازار‌های‌ کشور‌ مجارستان ، در این ماه پر رونق می باشد و تمام خیابان‌های شهر‌ و حتی تراموا و ماشین‌های خیابان‌ هم آذین‌ بندی شده‌اند . رفتار مردم‌ محلی‌ مناسب کریسمس و دوستانه‌ می باشد . هم‌چنین‌ امکان‌ اسکی روی یخ در این ماه فراهم‌ می باشد . افزون بر این ، حمام حرارتی در روز‌های‌ زمستانی‌ سرد‌ ، شما را گرم نگه خواهد داشت .

 

بیشتر بخوانید : مهاجرت به مجارستان✈

 

 

   فصل تابستان هم در بوداپست ، یک زمان‌ مناسب‌ برای پیاده‌روی طولانی و لذت‌ بردن از رانندگی در مسیرهای سرسبز می باشد . افزون بر این ، از ماه مارس تا اکتبر ، اوقاتی برای کاوش‌ در ساحل های دانوب و لذت بردن‌ از زیباترین منظره های شهری وجود دارد‌ . در ماه اوت ، شما می‌توانید‌ در طول جشنواره‌ Sziget در این شهر‌ بمانید و از شرکت در آن لذت‌ ببرید .

 

 

سفر‌ به مجارستان

 

آب و هوای مجارستان

 

   کشور‌ مجارستان مانند کشورهای همسایه خویش در قاره‌ اروپا ، دارای تابستان‌های گرم و نسبتاً آفتابی و زمستان نسبتاً سرد می باشد . پاییز‌ و زمستان معمولا‌ً کمی‌ خنک‌ و مرطوب‌ ، گاهی‌ اوقات همراه با برف می باشد و در اکثر اوقات ، به‌ویژه در مناطق کوهستانی هوا‌ مه‌آلود‌ می باشد . در سفر‌ به مجارستان ، خواهید دید که در تابستان ، در بوداپست مانند خیلی از مناطق‌ مدیترانه‌ای ، به‌ویژه در ماه‌های می‌ و ژوئن باران‌های سنگین‌ ناگهانی می‌بارد . میزان باران پاییز‌ در بوداپست از اواسط سپتامبر تا اواخر اکتبر کمی‌ کمتر‌ از‌ تابستان می باشد و روز‌های‌ آفتابی هم خواهد داشت .

 

 

سفر‌ به مجارستان

 

دریافت ویزای توریستی مجارستان

 

   مجارستان در ۲۱ دسامبر ۲۰۰۷ ، به عضویت اتحادیه اروپا درآمده است . و از این تاریخ‌ به بعد‌ ، ویزا‌های‌ صادر شده از ناحیه‌ شینگن در کشور‌ مجارستان متعبر می باشد . همچنین ، ویزا‌های‌ صادر شده‌ از سایر کشورهای حوزه‌ شینگن در کشور‌ مجارستان دارای اعتبار‌ می باشد . از این رو ، دارندگان ویزای مجارستان ، امکان‌ سفر‌ به تمام کشورهای عضو‌ اتحادیه اروپا را دارند . اگر قصد‌ سفر‌ به مجارستان را دارید ، حتما باید ویزای توریستی این کشور را دریافت‌ نمائید .

🟡🔵

   در صورتی که سوالاتی در رابطه چگونگی مهاجرت به مجارستان دارید با مشاورین موسسه حقوقی ره پویان عدالت در تماس باشید.

   آیا شما نکات دیگری در مورد سفر به مجارستان میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💛

5/5 - (10 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/17
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823