مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (11 امتیاز)

ثبت شرکت در مجارستان2023✔✌

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت‌ شرکت در مجارستان دارای چه مراحلی است ؟

کشور مجارستان به افرادی که اقدام‌ به ثبت‌ کمپانی در این کشور نمایند و به عنوان رئیس در آن نقش‌ فعالی داشته باشند ، مجوزهای اقامت‌ موقت و دائم ارائه می دهد‌ . به منظور‌ سرمایه‌ گذاری و تجارت‌ در مجارستان بایستی در مرحله نخست یک طرح‌ کسب و کار و تجاری داشته باشید .

طرح‌ پیشنهادی باید با قوانین کمپانی های کشور‌ مجارستان مطابقت داشته باشد‌ تا بتوان از روش آن ویزای اقامت‌ دریافت نمود .

به منظور ثبت‌ شرکت در مجارستان الزاماً باید بطورکلی مراحلی مانند پرداخت VAT ، ثبت‌ عنوان کمپانی ، بازگشایی حساب بانکی و تعریف یک سیستم حسابداری‌ ، تنظیم‌ اساسنامه و دریافت آن به سفارت‌ مجارستان همراه با مدرک‌های لازم برای ثبت شرکت و اجاره یک جایگاه مشخص به نام‌شخص‌ حقوقی را انجام‌ دهید .

شرایط ثبت کمپانی در مجارستان

قبل از اقدام‌ به ثبت شرکت و مراجعه‌ به شرکت‌ حقوقی و مهاجرتی رهپویان عدالت مدارک لازم‌ را به همراه داشته باشید . می توانید برای آگاهی از مراحل ثبت‌ کمپانی و مدارک لازم از مشاوران این شرکت که به صورت رایگان‌ مشاوره می دهند کمک بگیرید .

۱٫تهیه اسناد شرکتی به وسیله وکیل‌ : بنیانگذاران کمپانی باید سند‌ اساسی شرکت‌ را امضا کنند . این سند به همراه سایر اسناد نیز باید به وسیله وکیل‌ شرکت‌ امضا گردد .

۲٫افتتاح حساب‌ بانکی : باید مدیر عامل شرکت‌ اقدام به بازگشایی حساب‌ به نام‌ شرکت‌ خودش‌ کند و مبلغ سرمایه نخستین کمپانی را در آن حساب‌ بگذارد که دست‌کم سرمایه اولیه سه میلیون فورینت میباشد‌ .

۳٫ثبت نام‌ در اداره‌ مالیات‌ مجارستان ، شهرداری ، اتاق بازرگانی لازم می باشد

۴٫ارائه اطلاعات‌ مرتبط به کارمندان به سازمان مالیاتی

مراحل‌ ثبت‌ کمپانی در مجارستان به‌چه‌نحو است ؟

برای ثبت‌ کمپانی حتما باید مراحلی طی کنید‌ که شامل موردهای زیر می باشد‌ .

✔آدرس حقیقی‌ ( دفتر کار )
✔آدرش شخص تقاضاکننده
✔قبض تلفن یا یک قبض اصلی برای تأیید آدرس
✔اسکن پاسپورت‌ سهامداران و مدیران
✔آشنایی با انواع‌ کمپانی برای ثبت شرکت‌ در مجارستان

برای ثبت کمپانی در مجارستان حتما باید با چهار نوع شرکت که در این کشور مجوز تاسیس‌ دارند ، آشنا‌ باشید . اطلاع از قوانین ثبت‌ این شرکتها می تواند تا حد بسیاری به شما در انتخاب شرکت مناسب‌ کمک کننده باشد‌ .

۱٫شرکت تک مالکیتی (کاتا) : برای تاسیس این نوع‌ کمپانی احتیاجی به شراکت چند نفر نیست‌ و افراد به صورت‌ انفرادی می توانند بازرگانی و کسب و کار‌ دلخواه خود را در مجارستان ایجاد کنند .

۲٫شرکت تابعه : به شرکتهای خارجی ای گفته‌ می‌شود‌ که تمایل‌ دارند کسب و کار خود را توسعه‌ داده و شعبه‌ ای جدید در کشورهای دیگر تاسیس‌ نمایند .

۳٫شرکت با مسئولیت محدود(کی اف تی) : این گونه کمپانی ها بسته به اینکه در آن چه کاری انجام‌ خواهد گرفت ، می توانند به شکل‌ شخصی یا عمومی‌ فالیت کنند .

۴٫شرکتهای تضامنی و نسبی : برای تاسیس‌ و ثبت‌ این نوع شرکتها در قسمت نخست باید حداقل دو شریک وجود داشته باشد‌ . ثبت‌ این دو نوع شرکت در مجارستان از نظر قوانین و خصوصیت ها شباهت‌ فراوانی با یکدیگر دارند .

یکی از کمپانی هایی که برای ثبت‌ در مجارستان بیشتر‌ مورد‌ توجه‌ اشخاص سرمایه گذار‌ قرار گرفته است ، شرکت LLC یا Kft در مجارستان می‌باشد‌ .

🔥 همه چیز در مورد ویزای مجارستان و انواع آن

چه مدارکی برای ثبت‌ کمپانی در مجارستان مورد‌ نیاز‌ می باشد ؟

برای سرمایه‌ گذاری و ثبت‌ کمپانی در مجارستان به قصد دریافت اقامت در این کشور ، اشخاص تقاضاکننده بایستی دارای شرایط‌ مخصوصی بوده و مدارک مورد‌ درخواست را در دسترس داشته باشند . در دنباله به شرح‌ مراحلی جهت ثبت‌ کمپانی در مجارستان می پردازیم .

اسناد مورد‌ نیاز‌ جهت ثبت شرکت در مجارستان

⭕گرفتن شماره مالیاتی محلی‌ و بین المللی در مچارستان
⭕ارائه‌ آدرس دفتر و جایگاه کمپانی ثبت‌ شده برای یک سال
⭕ثبت کمپانی در بوداپست در ۲ -۳ روزکاری بعد از امضای قرارداد انجام میگردد .
⭕شماره‌ مالیاتی مدیرعامل و سرمایه‌ گذار‌ کمپانی
⭕پاسپورت‌ معتبر
⭕نداشتن سو پیشینه در اروپا
⭕استاندارد‌های‌ سرمایه‌ گذاری و شاخصه های مالی در مجارستان

جهت گرفتن اقامت‌ در مجارستان از شیوه سرمایه‌ گذاری و ثبت‌ کمپانی باید استاندارد‌های‌ سرمایه گذاری و شاخصهای مالی کشور‌ مورد تحقیق و بررسی قرار گیرند .

۱٫شاخص اقتصادی‌ نرخ‌ تورم :
نرخ‌ تورم یکی از جدی ترین استاندارد‌های‌ سرمایه گذاری است که باید در زمان‌ انتخاب کشور مقصد‌ برای ثبت شرکت‌ مورد‌ توجه‌ قرار گیرد . دقت نمائید که هر چه قیمت تورم که یک شاخص‌ مهم اقتصادی است‌ ، کمتر باشد‌ نشان دهنده ثبات اقتصادی بیشتر‌ در آن دیار است . در سالهای جدید ارزش تورم‌ در مجارستان روند‌ نزولی داشته که همین امر سبب افزایش‌ مهاجرت به این سرزمین شده‌ است .

۲٫شاخص اقتصادی نرخ‌ مصادره دارایی :
شاخص‌ مالی دیگری را که بایستی در کشور‌ مقصد‌ مورد بازبینی قرار‌داد‌ ، نرخ‌ مصادره دارایی است‌ . قیمت مصادره اموال عددی میان ۱ تا ۷ است و هر چه این عدد‌ کوچکتر باشد نشان‌ دهنده کمتر بودن معیار خطر مصادره‌ اموال توسط‌ دولت‌ است . در کشور‌ مجارستان نرخ‌ اخذ دارایی ۲ می‌باشد‌ . اگر در کشوری فساد‌ اداری‌ فراوان باشد؛ به این معنا‌ می باشد که نرخ مصادره اموال بالا‌ می‌باشد‌ .

بدین‌سبب مجارستان یکی از سرزمین های بسیار امن‌ از این لحاظ به حساب میاید .

۳٫شاخص اقتصادی تولید ناخالص‌ داخلی :
معیار سرمایه‌ گذاری و اقتصادی‌ پدیدآوری ناخالص داخلی میزان‌ پیشرفت مملکت مورد‌نظر‌ را از نظر اقتصادی نشان‌ می دهد‌ . با بررسی و جستجو در مورد‌ این سه شاخص‌ اقتصادی می توان به استاندارد‌های‌ سرمایه‌ گذاری در مجارستان پی برد . پس‌ازآن به‌موجب اطلاعات بدست‌ آمده تصمیم‌ به سرمایه گذاری و ثبت‌ کمپانی در این کشور‌ گرفت .

تحصیل در یونان

ویژگی های ثبت‌ شرکت در مجارستان چیست ؟

استفاده از روش ثبت کمپانی در دیار های اروپایی به منظور‌ دریافت اقامت ، مزایای‌ متعددی‌ دارا است . در صورتی که بخواهید از روشی غیر از شیوه ثبت‌ شرکت اقدام‌ به گرفتن ویزا برای مهاجرت به مجارستان نمایید با دشواری‌های‌ زیادی مواجه خواهید شد .

در زمان ثبت شرکت‌ در مجارستان باید کمی از سرمایه خود را در یکی ازبانکهای مجارستان سپرده‌ گذاری کنید؛ که بعد از ادغام می توان‌ صد درصد این دارایی را در هزینههای مرتبط به شرکت‌ (مانند سرمایه‌ گذاری ، اجاره انبار‌ ، سهام ، تحقیقات بازار) بهره برداری شود . در دنباله بعضی دیگر از ویژگی های ثبت‌ شرکت در مجارستان را جهت گرفتن اقامت‌ این کشور بیان‌ می‌کنیم‌ .

نرخ‌ پایین‌ مالیات بردرآمد در کشور مجارستان تنها ۹ درصد می باشد . که در واقع‌ یکی از پایین‌ ترین نرخهای مالیات‌ بر درامد در اروپا می باشد که به همین علت‌ است‌ کمپانی های بزرگ‌ دنیا‌ مانند : مرسدس بنز و بی ام و و … . بخش اعظمی از فعالیت‌ خود را در مجارستان انجام‌ میدهند .

  1. سرمایه‌ نخستین پایین‌ که ملزوم به وثیقه‌ گذاشتن‌ آن نیستید .
  2. ارائه‌ شماره‌ ی مالیاتی بین المللی برای شرکت ثبت‌ شده‌ در وقت بسیار کم
  3. تاسیس‌ سریع‌ و راحت شرکت در مجارستان گونه‌ ای که کمپانی شما فقط در طول ۲ -۳ زمان کاری‌ آماده‌ است و می تواند به طور قانونی‌ فعالیت کند .
  4. مخارج پایین‌ برای تاسیس‌ و ایجاد شرکت
  5. شرایط ویزای خوب‌ و امکان سکونت با هزینههای بسیار پایین‌
  6. موقعیت جغرافیایی فوق آل و مرکزیت‌ در اتحادیه اروپا و شینگن
5/5 - (11 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/17
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823