مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (1 امتیاز)

ویزای مجارستان


انواع‌ ویزا‌های‌ مجارستان

قبل از اینکه بتوانید برای مقاصد‌ کاری‌ یا آموزشی به مجارستان سفر بکنید ، باید‌ تمام‌ ویزاها و مدارک‌ خود را برای ورود‌ به این کشور داشته باشید . شش ویزا‌ برای اقامت‌ کوتاه‌ مدت برای مجارستان وجود دارد‌ . بستگی به مقصود شما از سفر ، ممکن‌ است لازم‌ باشد‌ برای ویزای بازدیدکننده ، تجاری ، توریستی ، پزشکی‌ ، ملی‌ یا ترانزیت درخواست دهید . اجازه‌ دهید نگاهی به هر یک از این روادید های کوتاه مدت مجارستان بیاندازیم .

ویزای بازدید

ویزای بازدیدکننده مجارستان تا یک سال اعتبار دارد . برای درخواست ویزای بازدیدکننده ، به یک دعوت نامه‌ رسمی‌ از یک شهروند‌ مجارستانی یا یک خارجی‌ که دارای مجوز‌ اقامت‌ در مجارستان بوده است ، احتیاج دارید که الزاماً باید از اداره‌ مهاجرت مجارستان دریافت‌ گردد . در دعوت‌ نامه ، شهروند‌ مجارستانی یا مقیم دائمی که دعوت‌ نامه‌ را انجام داده است‌ ، ثابت‌ می‌کند‌ که هزینه های بازدید‌ شما را تقبل‌ می کند و در هنگام بازدید از مجارستان مسئولیت‌ کامل شما را بر عهده‌ می گیرد . آن وقت از دعوت نامه‌ ، می‌توانید‌ برای ویزای بازدیدکننده در کنسولگری مجارستان یا سفارت مجارستان در شهر خودشان درخواست‌ دهید .
این ویزا‌های‌ کوتاه‌ مدت برای مهاجرت به مجارستان عموماً‌ برای خانواده‌ و دوستان شهروندان مجارستانی صادر می شود .

ویزای پزشکی‌

چنانچه قصد دارید برای دریافت‌ خدمات‌ درمانی به مجارستان سفر‌ کنید ، می توانید برای ویزای پزشکی‌ که یکی از انواع‌ ویزا‌های‌ کوتاه‌ مدت‌ مهاجرت به مجارستان است ، اقدام‌ کنید . قبل از اینکه بتوانید برای این ویزا تقاضا دهید ، بایستی گواهی صادرشده توسط مرکز پزشکی که در آن درمان‌ خود‌ را دریافت‌ خواهید کرد‌ ، ارائه دهید . همچنین‌ باید ثابت‌ بکنید که وجوه کافی در حساب بانکی‌ خود برای تأمین هزینه سکونت و سفر به خانه‌ پس از عمل‌ دارید .

ویزای تجاری

ویزای تجاری جهت‌ مهاجرت به مجارستان تنها به مدت‌ سه ماه اعتبار‌ دارد‌ و قبل از اینکه بتوانید برای این ویزا‌ اقدام کنید ، به یک دعوت‌ نامه رسمی‌ از یک کارگزار‌ یا شخص‌ حقوقی در مجارستان نیاز‌ دارید . شرکتی که می خواهد شما را دعوت کند باید‌ برای دعوت نامه‌ در اداره مهاجرت مجارستان درخواست‌ دهد‌ . شرکت‌ باید‌ ثابت‌ کند که شما برای تجارت به مجارستان سفر‌ خواهید کرد‌ و این شرکت‌ هزینه‌های‌ شما را پرداخت می نماید . پس از صدور دعوت نامه‌ ، قادر خواهید بود برای ویزای تجاری از کنسولگری یا سفارت‌ مجارستان درخواست‌ دهید .

ویزای ترانزیت

درصورتی‌که شما یک شهروند‌ اتحادیه‌ اروپا یا یک تبعه‌ خارجی‌ هستید‌ که دارای مجوز اقامت معتبر‌ برای سوئیس یا لیختن اشتاین هستید‌ و قصد‌ ندارید بیش‌از‌ پنج روز در مجارستان ترانزیت کنید‌ ، لزومی به ویزای ترانزیت ندارید . با این احوال ، اگر واجد شرایط‌ مصونیت نیستید ، اگر‌ قصد‌ دارید برای مدت‌ کوتاهی‌ در مجارستان ترانزیت کنید‌ ، باید‌ برای ویزای ترانزیت درخواست‌ دهید .

مهاجرت به مجارستان ره پویان عدالت‌
درصورتی‌که برای کسب اطلاعات‌ درباره‌ ویزاهای لازم‌ مهاجرت به مجارستان به کمک‌ نیاز‌ دارید ، حتماً با تیم کارشناسان ما در موسسه ره پویان عدالت‌ تماس‌ بگیرید . به این شکل راهنمایی‌های‌ لازم‌ را به‌طور کامل کسب نموده و مسیری امن و معتبر‌ را برای رسیدن به اهداف مهاجرتی خود‌ طی نمایید‌ .

همچنین‌ ره پویان عدالت‌ ، مجموعه‌ ای متشکل از کارشناسان مجرب‌ و کارآزموده‌ در زمینه‌ انجام‌ تمامی‌ خدمات‌ صفر تا صد مهاجرت به مجارستان است‌ . همچنین اعزام دانشجو به مجارستان و ارائه راهنمایی‌های‌ کامل‌ در حوزه شروع‌ کسب و کار‌ در مجارستان در این موسسه‌ انجام‌ می شود .

کلیه امور مربوط به مهاجرت به مجارستان را می‌توانید‌ با پیگیری‌های‌ مداوم و مستقیم کارشناسان مجموعه‌ در کوتاه‌ترین‌ زمان‌ به انجام رسانید

آیا ویزای شینگن مجارستان برای درخواست ویزای کانادا اعتبار دارد؟

بله. کلیه ویزاهای شینگن از نظر اعتبار در یک طبقه قرار دارند.

آیا سفر به مجارستان بدون ویزا امکان پذیر است؟

اعتبار پاسپورت هر کشور است که تعیین میکند برای ورود به کشورهای دیگر نیاز به گرفتن پاسپورت هست یا خیر؟ایرانیان نیز برای ورود به بسیاری از کشورها نیاز به اخذ ویزا دارند که با توجه به هدف سفر و ورود به کشور مقصد نوع ویزا تعیین میگردد. مجارستان از جمله کشورهایی ست که ایرانیان برای ورود به این کشور می بایست ویزا اخذ نمایند .

آیا برای گرفتن ویزای مجارستان لازم است که به شرکت وی اف اس ( VFS LLC) مراجعه کرد؟

بله. شرکت وی اف اس شریک سفارت جمهوری مجارستان در ایران است و مرکز پذیرش ویزای مجارستان به عنوان مرکز جمع‌آوری و پردازش درخواست های ویزای متقاضیان فعالیت می‌کند.

5/5 - (1 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/14
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823