مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (1 امتیاز)

ویزای مجارستان


انواع‌ ویزا‌های‌ مجارستان

قبل از اینکه بتوانید برای مقاصد‌ کاری‌ یا آموزشی به مجارستان سفر بکنید ، باید‌ تمام‌ ویزاها و مدارک‌ خود را برای ورود‌ به این کشور داشته باشید . شش ویزا‌ برای اقامت‌ کوتاه‌ مدت برای مجارستان وجود دارد‌ . بستگی به مقصود شما از سفر ، ممکن‌ است لازم‌ باشد‌ برای ویزای بازدیدکننده ، تجاری ، توریستی ، پزشکی‌ ، ملی‌ یا ترانزیت درخواست دهید . اجازه‌ دهید نگاهی به هر یک از این روادید های کوتاه مدت مجارستان بیاندازیم .

ویزای بازدید

ویزای بازدیدکننده مجارستان تا یک سال اعتبار دارد . برای درخواست ویزای بازدیدکننده ، به یک دعوت نامه‌ رسمی‌ از یک شهروند‌ مجارستانی یا یک خارجی‌ که دارای مجوز‌ اقامت‌ در مجارستان بوده است ، احتیاج دارید که الزاماً باید از اداره‌ مهاجرت مجارستان دریافت‌ گردد . در دعوت‌ نامه ، شهروند‌ مجارستانی یا مقیم دائمی که دعوت‌ نامه‌ را انجام داده است‌ ، ثابت‌ می‌کند‌ که هزینه های بازدید‌ شما را تقبل‌ می کند و در هنگام بازدید از مجارستان مسئولیت‌ کامل شما را بر عهده‌ می گیرد . آن وقت از دعوت نامه‌ ، می‌توانید‌ برای ویزای بازدیدکننده در کنسولگری مجارستان یا سفارت مجارستان در شهر خودشان درخواست‌ دهید .
این ویزا‌های‌ کوتاه‌ مدت برای مهاجرت به مجارستان عموماً‌ برای خانواده‌ و دوستان شهروندان مجارستانی صادر می شود .

ویزای پزشکی‌

چنانچه قصد دارید برای دریافت‌ خدمات‌ درمانی به مجارستان سفر‌ کنید ، می توانید برای ویزای پزشکی‌ که یکی از انواع‌ ویزا‌های‌ کوتاه‌ مدت‌ مهاجرت به مجارستان است ، اقدام‌ کنید . قبل از اینکه بتوانید برای این ویزا تقاضا دهید ، بایستی گواهی صادرشده توسط مرکز پزشکی که در آن درمان‌ خود‌ را دریافت‌ خواهید کرد‌ ، ارائه دهید . همچنین‌ باید ثابت‌ بکنید که وجوه کافی در حساب بانکی‌ خود برای تأمین هزینه سکونت و سفر به خانه‌ پس از عمل‌ دارید .

ویزای تجاری

ویزای تجاری جهت‌ مهاجرت به مجارستان تنها به مدت‌ سه ماه اعتبار‌ دارد‌ و قبل از اینکه بتوانید برای این ویزا‌ اقدام کنید ، به یک دعوت‌ نامه رسمی‌ از یک کارگزار‌ یا شخص‌ حقوقی در مجارستان نیاز‌ دارید . شرکتی که می خواهد شما را دعوت کند باید‌ برای دعوت نامه‌ در اداره مهاجرت مجارستان درخواست‌ دهد‌ . شرکت‌ باید‌ ثابت‌ کند که شما برای تجارت به مجارستان سفر‌ خواهید کرد‌ و این شرکت‌ هزینه‌های‌ شما را پرداخت می نماید . پس از صدور دعوت نامه‌ ، قادر خواهید بود برای ویزای تجاری از کنسولگری یا سفارت‌ مجارستان درخواست‌ دهید .

ویزای ترانزیت

درصورتی‌که شما یک شهروند‌ اتحادیه‌ اروپا یا یک تبعه‌ خارجی‌ هستید‌ که دارای مجوز اقامت معتبر‌ برای سوئیس یا لیختن اشتاین هستید‌ و قصد‌ ندارید بیش‌از‌ پنج روز در مجارستان ترانزیت کنید‌ ، لزومی به ویزای ترانزیت ندارید . با این احوال ، اگر واجد شرایط‌ مصونیت نیستید ، اگر‌ قصد‌ دارید برای مدت‌ کوتاهی‌ در مجارستان ترانزیت کنید‌ ، باید‌ برای ویزای ترانزیت درخواست‌ دهید .

مهاجرت به مجارستان ره پویان عدالت‌
درصورتی‌که برای کسب اطلاعات‌ درباره‌ ویزاهای لازم‌ مهاجرت به مجارستان به کمک‌ نیاز‌ دارید ، حتماً با تیم کارشناسان ما در موسسه ره پویان عدالت‌ تماس‌ بگیرید . به این شکل راهنمایی‌های‌ لازم‌ را به‌طور کامل کسب نموده و مسیری امن و معتبر‌ را برای رسیدن به اهداف مهاجرتی خود‌ طی نمایید‌ .

همچنین‌ ره پویان عدالت‌ ، مجموعه‌ ای متشکل از کارشناسان مجرب‌ و کارآزموده‌ در زمینه‌ انجام‌ تمامی‌ خدمات‌ صفر تا صد مهاجرت به مجارستان است‌ . همچنین اعزام دانشجو به مجارستان و ارائه راهنمایی‌های‌ کامل‌ در حوزه شروع‌ کسب و کار‌ در مجارستان در این موسسه‌ انجام‌ می شود .

کلیه امور مربوط به مهاجرت به مجارستان را می‌توانید‌ با پیگیری‌های‌ مداوم و مستقیم کارشناسان مجموعه‌ در کوتاه‌ترین‌ زمان‌ به انجام رسانید

5/5 - (1 امتیاز)
  • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۱۴
  • نویسنده : rpergas

عضویت در خبرنامه
    ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

    گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

    مشاوره رایگان مهاجرت!

    021-22892823