مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (10 امتیاز)

تمکن مالی مجارستان

تمکن مالی در مجارستان

اخذ اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی مجارستان

یکی دیگر از روش های اقامت مجارستان از طریق اثبات تمکن مالی مجارستان می باشد. تمکن مالی به این صورت می باشد که شما باید بتوانید ثابت کنید که در ایران درآمد خوبی دارین حال این درآمد می تواند از طریق فیش حقوقی سود بانکی اجاره ملک و .. باشد . شایان ذکر است که اقامت از طریق تمکن همواره تمدید می شود ولی تبدیل به اقامت دائم نمی شود.

این برنامه‌ فرصتی را برای گرفتن اقامت دائم در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شینگن و زندگی ، بازرگانی ، یا سفر آزادانه‌ به اروپا و داخل‌ اروپا ارائه می دهد‌ . شما ملزم به سرمایه‌ گذاری ۲۵۰۰۰۰یورویی تضمین‌ شده توسط دولت خواهید بود تا در پایان دوران ۳ساله بازگردانده شود . متقاضیان از همه قومیت ها می توانند تنها با یک دفعه بازدید از مجارستان مجوز اقامت دائم بدست‌آورند.

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: تمکن مالی در یونان

 

آیا می‌خواهید‌ رابطه‌ کاری‌ فعلی‌ خود‌ را به اقامت‌ دائم مجارستان تبدیل نمائید ؟
برای کسانی که برای شغلی که نیاز‌ به مهارتهای حرفه‌ای و خاص دارا است رابطه کاری برقرار‌ کرده اند و می خواهند اقامت دائم بیشتری‌ در اتحادیه‌ اروپا داشته باشند ، گزینه ای به نام کارت آبی اتحادیه‌ اروپا وجود دارد . در اصل ، یک غیر مجارستانی که قبلاً اجازه کار‌ مهارتهای حرفه‌ای خود را بدست‌آورد کرده است‌ و برخی از شرایط دیگر را برآورده می‌کند‌ ، می تواند بین‌ یک‌تا‌ چهار سال در همان کارت‌ آبی دسته اروپا بماند . این یک ارتقای دائمی تر برای جواز کار‌ مهارتهای حرفه‌ای برای مجارستان است .

 

 

 

 

آیا میتوان از طریق تمکن مالی مجارستان اقامت دائم گرفت؟

بله، اقامت از طریق تمکن مالی مجارستان تبدیل به اقامت دائم می شود.

5/5 - (10 امتیاز)
  • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۷
  • نویسنده : rpergas

عضویت در خبرنامه
    ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

    گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

    مشاوره رایگان مهاجرت!

    021-22892823