مشاوره و ارزیابی رایگان!

با خرید خانه در مجارستان، اقامت بگیرید (2022)

  🔸 صوت مقاله 🔸 میتونید به جای خوندن مقاله، فایل صوتی اون رو گوش بدید 🧡     دریافت اقامت‌ از روش خرید خانه در مجارستان مهاجرت به مجارستان از روش خرید‌ خانه در مجارستان یکی از راههای سرمایه‌ گذاری و دریافت اقامت‌ این…


خرید ملک در مجارستان

 

🔸 صوت مقاله 🔸

میتونید به جای خوندن مقاله، فایل صوتی اون رو گوش بدید 🧡

 

 

دریافت اقامت‌ از روش خرید خانه در مجارستان

مهاجرت به مجارستان از روش خرید‌ خانه در مجارستان یکی از راههای سرمایه‌ گذاری و دریافت اقامت‌ این کشور است که به صورت معمول برای کلیه متقاضیان خارجی ممکن می باشد‌. در صورت‌ دارا بودن‌ اقامت‌ موقت مجارستان شما میتوانید به کل کشور‌ های‌ عضو اتحادیه اروپا سفر‌ کنید. همچنین امکان‌ خرید‌ ملک همچنین برای شما وجود دارد. اقامت‌ موقت کشور‌ مجارستان در ابتدا به صورت‌ ۲ ساله است.

پس‌ از آن شما می توانید برای ۲ سال دیگر نیز آن را تمدید نمائید. معمولاً بعد از ۵ سال اقامت قانونی در کشور مجارستان می توان‌ید برای گرفتن اقامت‌ دائم این کشور‌ درخواست دهید. همچنین بعد از ۸ سال اقامت قانونی در مجارستان می توان‌ برای دریافت‌ تابعیت‌ و پاسپورت این کشور اقدام‌ کرد‌. در حال حاضر پاسپورت‌ مجارستان این امکان‌ را به شما میدهد که به ۹۱ کشور بدون‌ احتیاج به گرفتن ویزا‌ سفر کنید‌.
در حال‌ حاضر روش‌ های‌ بسیاری اعم از تحصیلی‌، کاری‌ و سرمایه گذاری برای مهاجرت به مجارستان و دریافت اقامت این کشور‌ وجود دارد که خرید‌ خانه در مجارستان یکی از آنها می باشد. مهاجرت به مجارستان از روش خرید ملک در مجارستان یکی از روشهای سرمایه‌ گذاری در این کشور‌ است که می تواند منتهی به دریافت اقامت شود.

 

پیشنهاد میکنم این مطلب را بخوانید: سرمایه گذاری در مجارستان

 

شرایط‌ زندگی و اقامت از روش خرید‌ خانه در مجارستان

 

خرید ملک در مجارستان

 

قیمت ملک‌ در مجارستان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی کمتر است‌ و فرصت‌ مناسبی برای سرمایه گذاری است. مجارستان از سال 2004 به عضویت اتحادیه اروپا در آمده  است و در نتیجه از قوانین این اتحادیه پیروی می‌کند‌. شرایط‌ اقتصادی‌ در این کشور رو به رشد است و همین موضوع باعث‌ افزایش ارزش‌ ملک هم خواهد شد.

خرید‌ خانه در مجارستان طی سال های اخیر‌ ساده تر شده و محدودیت های زیادی برای سرمایه گذاری در این کشور وجود ندارد. بنابراین اگر قصد شما از خرید خانه در اروپا امکان سفر‌ به کشور‌ های‌ حوزه‌ شینگن است‌، خرید خانه در مجارستان می‌تواند انتخاب‌ خوبی باشد‌.

زمانی که قصد دارید یک کشور خارجی را برای مهاجرت با سرمایه گذاری ملک ارزیابی کنید، باید موارد بسیاری را همچون شرایط زندگی، رفاه اجتماعی، سطح‌ فرهنگی، میزان رشد‌ اقتصادی‌، میزان تورم و … در نظر بگیرید.

در این شرایط‌ حتی وضعیت آب و هوایی‌ کشور مقصد هم بسیار اهمیت‌ دارد. زیرا قرار است‌ سال ها در این کشور زندگی کنید، پس بهتر است همه حالت ها را در مورد بررسی قرار دهید.

 

بیشتر بخوانید: آنچه قبل‌ از زندگی در مجارستان باید بدانید

 

مزایای گرفتن اقامت از روش خرید خانه در مجارستان

 

خرید ملک در مجارستان

 

• نرخ بالای رشد اقتصادی‌ در مجارستان در طول سال های گذشته
• مالیات پایین
• نرخ پایین‌ تورم حدود 7.3%
• امکان گرفتن اقامت‌ دائم مجارستان
• حمایت‌ دولت‌ مجارستان از سرمایه گذاران خارجی
• قیمت های مناسب ملک در شهرهای مختلف‌ مجارستان
• امکان‌ دریافت وام بانکی
• هزینه های پایین زندگی در مجارستان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی
• استانداردهای بالای زندگی در مجارستان
• نرخ‌ پایین جرم
• امکان سفر به کشور‌ های‌ منطقه شینگن

 

بیشتر بخوانید: حقایق جذاب مهاجرت به مجارستان

 

سخن پایانی

اگرچه‌ مهاجرت  از روش خرید خانه در مجارستان یکی از راه های دریافت اقامت‌ این کشور است اما بهتر‌ است‌ پیش از هرگونه اقدام مزایا‌ و معایب‌ خرید‌ ملک‌ در این کشور‌ را بررسی کنید. از جمله مزایای خرید ملک در کشور مجارستان و دریافت اقامت‌ این کشور‌ این است‌ که شما قادر خواهید بود بدون‌ نیاز به ویزا‌ به دیگر کشور‌ های‌ عضو‌ اتحادیه اروپا و منطقه‌ شینگن سفر کنید‌.

در صورتی که شخص تقاضاکننده موفق‌ به دریافت اقامت مجارستان گردد همسر‌ و فرزندان کمتر از ۱۸ سال او نیز اقامت این کشور‌ را دریافت‌ می کنند. بعد از ۴ یا ۵ سال اقامت‌ در مجارستان و پرداخت مالیات شما می توانید برای گرفتن اقامت‌ دائم مجارستان درخواست دهید. به اضافه اینکه پس از ۸ سال اقامت قانونی‌ در مجارستان می توان‌ برای دریافت تابعیت‌ و پاسپورت‌ این کشور‌ تقاضا نمود.

با توجه‌ به این که خرید ملک در برخی از کشورهای اروپایی می تواند از همان اول اقامت دائم این کشور‌ها‌ را برای شما به همراه داشته باشد‌ و نیز از فرایند راحت تری برخوردار باشد پیشنهاد می شود که شرایط مهاجرت و دریافت اقامت‌ از روش خرید‌ ملک‌ را در دیگر کشورهای اروپایی به خصوص کشور‌ هایی‌ که از اعتبار پاسپورت‌ بالاتری بهره‌مند هستند هم بررسی کنید.

شما می توانید برای انجام‌ این مورد از مشاوران با تجربه موسسه رهپویان عدالت کمک‌ بگیرید.

 

چنانچه در مورد شرایط سرمایه گذاری و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  ۰۲۱۲۲۸۹۲۸۲۳

 

آیا شما موارد دیگری در مورد خرید خانه در مجارستان میدانید. می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (20 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

3 دیدگاه برای “با خرید خانه در مجارستان، اقامت بگیرید (2022)”

 • نوید لطیفی

  با خرید خونه در مجارستان چقدر طول میکشه اقامت دائم بگیریم؟

  • نیلوفر اکبری

   با خرید ملک در مجارستان ابتدا یک اقامت ۳ ساله دریافت میکنید و بعد از ۳ سال اقامت شما ، همسر و فرزندان دائم می‌شود .
   برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید ۲۶۷۲۰۳۱۸

  • نیلوفر اکبری

   نوید جان بعد از 3 سال میتونی اقامت دائم بگیری

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823