مشاوره و ارزیابی رایگان!

رویایی ترین راه مهاجرت به کانادا 2023

از مباحث داغ این روز‌ها‌ ، بلکه سالهای جدید مهاجرت به کانادا بوده است . با توجه به رشد مالی و کیفیت فوق‌ العاده این کشور درخصوص مهاجران ، میل به کشف کردن راههای راحت و سریع دریافت اقامت کانادا در میان متقاضیان مهاجرت خیلی…


رویایی ترین راه مهاجرت به کانادا2022

از مباحث داغ این روز‌ها‌ ، بلکه سالهای جدید مهاجرت به کانادا بوده است . با توجه به رشد مالی و کیفیت فوق‌ العاده این کشور درخصوص مهاجران ، میل به کشف کردن راههای راحت و سریع دریافت اقامت کانادا در میان متقاضیان مهاجرت خیلی شده است‌ . چنانچه شما هم به فکر‌ مهاجرت کانادا خواهید بود ، خوب تر است نخست با چگونگی مهاجرت به کانادا آشنا شوید و اطلاعات ضروری را کسب کنید و سپس در این روش گام بردارید . در این مقاله تلاش داریم راههای اقامت دائم کانادا را مطالعه نموده و در نهایت بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۲ را معرفی نماییم .

تحقیق و معرفی عالی ترین راههای گرفتن اقامت‌ دائم کانادا

فرم‌ ارزیابی‌ ابتدایی

از آنجایی که کانادا به یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی در جهان تبدیل شده ، راه های مهاجرتی فراوانی را برای متقاضیان آماده کرده است‌ تا آنها بتوانند با دریافت انواع ویزای کانادا به این کشور سفر کنند .

بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام‌ خواهد بود ؟ مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری از روش برنامه نیروی کار‌ ماهر Skilled Worker ، سرمایه‌ گذاری در کشور‌
کانادا ، مهاجرت از طریق استارتاپ و کارآفرینی از عالی ترین شیوه های مهاجرت به کانادا هستند .

بسته‌ به شرایط تحصیلی‌ ، خانوادگی‌ ، کاری و مالی هر فرد ، برای مهاجرت کانادا روشهای متعددی وجود دارد که در زیر‌ به معرفی‌ کامل ترین این روش‌ها‌ خواهیم   پرداخت :

رویایی ترین راه مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از راه اخذ ویزای شغلی ، یکی از بهترین راههای مهاجرت کانادا و در حالی که دشوارترین روش دریافت ویزا‌ می گردد . اشخاص تقاضاکننده در این روش‌ از شیوه برنامه‌های‌ (اکسپرس اینتری ، برنامه‌ استانی و خود‌ اشتغالی) می توانند اقامت کانادا را بدست آورند . در واقع حتما باید دقت کنید که در این روش‌ ، شرایطی چون پرونده کار ، وضعیت ازدواج ، گواهی زبان و سن اشخاص موقع ارزیابی قرار می‌گیرد‌ . به اضافه اینکه جهت دریافت این نوع ویزا‌ ، عرضه مدارکی چون گذرنامه ، مدرک‌ها شغلی و تحصیلی ، گواهی‌ سلامت‌ ، عدم سوء پیشینه ، دعوتنامه و فرم‌های‌ مربوطه پرشده ضروری است .

 برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با موسسه ی رهپویان عدالت در ارتباط باشید:02122892823-09121106995 

لازم به ذکر است که داشتن درخواست شغلی از سوی یک صاحب‌کار در کانادا (Job offer) می تواند امتیاز مثبتی برای این نوع مهاجرت و در نهایت گرفتن اقامت به حساب‌ بیاید .

مخارج دریافت ویزای شغلی در سال ۲۰۲۲ دربردارنده مخارج های مربوط به سفارت‌ کانادا می باشد که متقاضیان باید بسته‌ به نوع‌ ویزای خود ، آن را پرداخت نمایند . این هزینه برای هر شخص حدود ۴۰۰ دلار کانادا بوده است .

 برای اطلاعات‌ کامل تر به صفحه ویزای کار کانادا مراجعه نمایید . 

تحقیق شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار و هزینه و مدرک‌های مورد‌ احتیاج
وضعیت مهاجرت به کانادا با سرمایه‌ گذاری

دریافت ویزای سرمایه‌ گذاری از دیگر راههای مهاجرت به کانادا است که هرچند اکثراً زمان طولانی‌ تری را نسبت‌ به باقی روشها می طلبد و به همان دلیل که از نامش پیداست از پرهزینه ترین شیوه های گرفتن اقامت‌ دائم کانادا است .

در این روش مهاجرت پس از گزینش نمودن نوع سرمایه‌ گذاری (سرمایه گذاری از روش برنامه‌ فدرال ، برنامه‌ استانی کبک ، برنامه‌ PNP و کارآفرینی) ، عواملی چون تمکن مالی ، میزان سرمایه‌ و رزومه تقاضاکننده ، مورد ارزیابی قرار می شود . برای کم نمودن ریسک این نوع مهاجرت پیشنهاد می گردد از موسسات معتبر‌ مهاجرتی و وکلای مهاجرت یاری بگیرید و با معلومات دقیق از چگونگی مهاجرت به کانادا تصمیم به شروع این فرآیند بگیرید .

لازم به ذکر است که مهاجرت کانادا با روش سرمایه‌ گذاری در شهرهای گوناگون این کشور‌ ، نیازمند توجه شرایط مختص به همان شهر‌ می گردد و قوانین و آیین‌نامه‌ها و حتی مقدار سرمایه برای هر شهر مختلف بوده است .

 برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای سرمایه‌ گذاری کانادا رجوع نمایید . 

قوانین مهاجرت کانادا با شیوه سرمایه‌ گذاری و سرمایه‌ مورد‌ نیاز برای هر شهر یا ایالت کانادا
مهاجرت کانادا از روش خود‌ اشتغالی

ویزای خود‌ اشتغالی ، از دیگر شیوه های مهاجرت کانادا خواهد بود که به اشخاص این امکان را می دهد تا به‌موجب مهارت و تجربه شغلی خودشان ، در کشور‌ کانادا به اشتغال‌ زایی بپردازند . در واقع در سالهای جدید به دلیل درخواستهای بی‌اندازه زیاد برای این نوع مهاجرت ، کشور کانادا محدودیت‌ها‌ و شرایط خاصی در نظر گرفته که موجب شده اشخاص از شانس کمتری برای مهاجرت با این سبک برخوردار‌ باشند .

رویایی ترین راه مهاجرت به کانادا2022

استفاده از تجارب و مهارت کافی
عرضه گواهی‌ سلامت‌ و عدم سوء‌ پیشینه
برخورداری از تمکن‌ مالی
برخورداری از اسناد لازم جهت پذیرش‌
شرایط مهاجرت به کانادا با شیوه تحصیلی‌

گرفتن ویزای تحصیلی‌ نیز از دیگر راه های مهاجرت و گرفتن اقامت‌ میباشد که طرفداران زیادی در میان جوانان دارد . در مقاله‌ ”ویزای آموزشی کانادا” به صورت مشروح به شرایط و مخارج های این راه مهاجرتی پرداخته ایم .

 

چگونگی گرفتن ویزای تحصیلی در سال ۲۰۲۲

برخورداری از گواهی زبان و داشتن مهارت در زبان فرانسه یا انگلیسی
استفاده از گواهی تحصیلی‌
ارائه‌ دعوتنامه یا برگه ی پذیرش از سمت دانشگاههای کانادا
داشتن تمکن‌ مالی
ارائه‌ گواهی‌ سلامت‌ پزشکی‌
ارائه‌ فرم‌های‌ پر شده‌ مرتبط به پذیرش‌

مخارج ویزای تحصیلی در سال ۲۰۲۲

برای گرفتن این نوع‌ ویزا‌ ، متقاضیان باید علاوه‌ بر پرداخت هزینه های سال اول آموزشی و زندگی خودشان
، مخارج های مرتبط به تقاضای مجوز تحصیل‌ ، انگشت نگاری ، معاینات پزشکی‌ و مخارج های مربوط به پذیرش‌ در دانشگاههای کانادا را پرداخت نمایند . برای آگاهی از جزئیات این شیوه و هزینه‌ها‌ بسته به دانشگاه و مقطع‌ آموزشی مورد‌نظر‌ خویش با کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ تماس‌ بگیرید یا فرم‌ سنجش را تکمیل‌ نمایید . مشاوران ما بهترین روش برای اقامت‌ کانادا از راه تحصیل‌ را به شما توضیح می دهیم .

برای اطلاعات کامل تر به صفحه‌ ویزای تحصیلی کانادا مراجعه نمایید…

 شرایط اقامت‌ کانادا از طریق تحصیل‌ بستگی به دانشگاه و مقطع‌ آموزشی مورد‌نظر‌ خواهدبود . 

مهاجرت به کانادا از روش ازدواج

ازدواج کردن با یک شهروند کانادایی یکی دیگر از شرایط‌ اقامت در کشور‌ کانادا خواهد بود . البته این شیوه آنقدر هم ساده نیست ، اخیرا شرایط مهاجرت به کانادا از روش ازدواج بی‌شمار دشوار خواهد بود و تنها افرادی موفق به مهاجرت به این شیوه می شوند‌ که با ازدواج‌ واقعی می خواهند به این کشور‌ مهاجرت نمایند . برای گرفتن این ویزا همچنین لازم است تا افراد مدارکی مانند مقدار درآمد‌ و استطاعت تامین‌ هزینه زندگی ، میزان ثروت و محل مورد علاقه برای زندگی را معلوم نمایند . هزینه هایی که می بایست برای این شیوه مهاجرتی پرداخت کنید ، شامل مخارج های مرتبط به اسپانسرشیپ ، حمایت مالی از شریک‌ حقوقی (همسر) و حمایت مالی از کودک‌ (فرزند) می گردد .

رویایی ترین راه مهاجرت به کانادا2022

مهاجرت کانادا از روش تولد فرزندان ، یکی از رایج ترین روشهای جدید خواهد بود که میان شاخ مجازی ها هم رواج خواهد شد . افراد می توانند با تولد فرزند خود در این کشور ، سیتیزن کانادا شوند . در واقع به دنیاآمدن فرزند در خاک کانادا موجب خواهد شد که والدین او نیز تابعیت کانادا را بدست‌ آورده و از شهروندان این سرزمین شمرده‌شوند .

ملزم به تذکر می باشد که پس از به دنیا آوردن طفل ، والدین بلافاصله اقامت کانادا را بدست نمی آورند و لازم بوده است تا خردسال با واردشدن به سن ۱۸ سالگی ، از روش اسپانسرشیپ برای اقامت پدر‌ و مادر خودتان اقدام نماید . ازاین‌رو این روش مهاجرت کانادا ، حتماً برای آتیه کودک موثر خواهد بود ، ولی احتمالا برای والدین چندان روش‌ فوری و مطمئنی نباشد .

روش مهاجرت کانادا از طریق اسپانسرشیپ و به دنیا آمدن فرزند‌
مهاجرت کانادا به روش اسپانسرشیپ والدین

فرزندان مقیم در کانادا برای اسپانسر والدین خویش جهت گرفتن اقامت‌ ، باید شرایط‌ زیر را داشته باشند :

• برخورداری از اقامت دائم

• ثبت در قانون‌ بومیان کانادا به عنوان یک فرد محلی

شهروندی کانادا

نیز این اشخاص برای اسپانسرشیپ والدین خود لازم بوده است تا هنگام تامین نیازهای والدین ، از تمکن‌ مالی سبب حمایت از والدین خویش هم برخوردار باشند .

بهترین روش مهاجرت تضمین‌شده به کانادا

همانطور که در بالا‌ مطرح شد برای مهاجرت به کانادا ، روشهای مختلف فراوانی وجود دارد اما‌ لزوما تمام این روشها موفقیت‌ آمیز و آسوده‌خاطر و سریع نیستند . مهاجرت به کانادا از روش استارتاپ از عالی ترین روشهای مهاجرت تضمینی به کانادا است که اخیرا این کشور برای سهولت در مهاجرت صاحبان کسب و عمل ها و ایده‌های‌ مبتکر عرضه خواهد شد .

 

تمایل به مهاجرت کانادا می توانند با این شیوه ، به آسودگی و با صرف کمترین مبلغ و ثانیه ، اقامت این خاک را وجب آورند . با کنگاش شغلی کارشناسان تجربه‌دیده بنگاه مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ می توانید ویزای استارتاپ کانادا و سکونت دائم و ضمانت‌شده را برای خود و خانواده‌تان فراهم نمایید .

برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ ویزای استارتاپ کانادا مراجعه کنید .

رویایی ترین راه مهاجرت به کانادا2022

اسناد هویتی (شناسنامه ، کارت‌ ملی و گذرنامه معتبر‌ به همراه عکس پاسپورتی)
اسناد مربوط به فرآیند انگشت نگاری
اسناد مربوط به بانک (جهت اثبات‌ مقدار دارایی‌ ، املاک و تمکن‌ مالی)
مدرک‌های تحصیلی (شامل آخرین مدرک‌ تحصیلی ، ریز‌ نمرات ، گواهی‌ اشتغال‌ به تحصیل)
مدارک شغلی (شامل بیمه شغل ، سوابق‌ شغلی ، فیش‌ حقوقی)
ضمنا سه مدرک‌ پاسپورت (گذرنامه) ، روادید و مدرک‌ها مرتبط به دولت مالی ، جهت ارائه به ماموران فرودگاهی ، ضروری بوده است .

 

 برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان با موسسه ی رهپویان عدالت در تماس باسید:02122892823-09121106995 

سریع ترین راه مهاجرت به کشورکانادا چیست؟

سیستم و برنامه رتبه بندی اکسپرس اینتری (Comprehensive Ranking System-CRS) سریع ترین راه گرفتن اقامت دائم کشورکانادا می باشد که به افراد کمک می کند از طریق تخصص کاری، اقامت کشور کانادا را بدست آورند.

آیا مهاجرت به کشور کانادا بدون وکیل ممکن است؟

بله، بدون وکیل هم می توان برای مهاجرت به کشور کانادا اقدام کرد. کافی است به وبسایت اداره مهاجرت کانادا به آدرس ( rahpuyaneedalat.com)مراجعه کنید و تمام مراحلی که باید انجام شود را به دقت مطالعه کنید و مدارک مورد نیاز را آماده کنید.

سریع ترین راه مهاجرت به کشور کانادا کدام است؟

انتخاب درستترین روش مهاجرتی ارتباط مستقیم با شرایط متقاضی دارد. شاید برای شما یک روش مهاجرتی مناسب ترین انتخاب خواهد بود، اما برای شخص دیگری با شرایط متفاوت ممکنه انتخاب درست مسیر مهاجرتی ام متفاوت باشد، پس توصیه می کنیم برای بررسی دقیق شرایط و انتخاب درست راه مهاجرت، به صفحه فرم های ارزایابی رایگان مراجعه نمایید.

3.4/5 - (35 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

3 دیدگاه برای “رویایی ترین راه مهاجرت به کانادا 2023”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823