مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (3 امتیاز)

سرمایه گذاری در یونان


سرمایه گذاری در یونان

امروزه شاهد افزایش سرمایه گذاری در کشور های اروپایی به ویژه یونان هستیم. از آنجایی که یونان یک کشور اروپایی است، موقعیت های سرمایه گذاری زیادی دارد. افراد می توانند متناسب با میزان پول خود در این کشور سرمایه گذاری کنند. نکاتی زیادی در سرمایه گذاری در یونان وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
۱- گرفتن ویزای شینگن
۲- امنیت بالا
۳- آب و هوای خوب و دلپذیر
۴- نیازی به گرفتن اقامت این کشور نیست.
۵- دسترسی داشتن به موقعیت های اجتماعی بالا
۶- و غیره.
این کشور موقعیت جغرافیای زیبایی دارد و برای سرمایه گذاری پیشنهاد خوبی است. یکی از علت هایی که سرمایه گذاری در این کشور افزایش یافته، دارا بودن پرواز های مستقیم به کشور های بزرگ است.

راه های اخذ اقامت یونان

راه های گوناگونی برای اخذ اقامت در یونان وجود دارد. گرفتن اقامت در یونان می تواند زندگی فرد را متحول کند. افراد می توانند متناسب با شرایط خود اقدام به گرفتن اقامت در این کشور شوند.
از جمله رایج ترین روش های گرفتن اقامت یونان می توان به ثبت شرکت در یونان، تمکن مالی، خرید ملک، تحصیل و غیره اشاره کرد. تمام این روش ها نیازمند مقدار معینی پول هستند. افراد زیادی هستند که در این زمینه حرفه ای می باشند و می توانند به افراد متقاضی به گرفتن اقامت در یونان کمک کنند.
ثبت شرکت در یونان
با توجه به پیشرفت های کشور یونان در دهه های اخیر، سرمایه گذاری در این کشور افزایش یافته است. با توجه به موقعیت این کشور ثبت شرکت در یونان افزایش پیدا کرده و داوطلبان زیادی متقاضی قصد ثبت شرکت دارند. ثبت شرکت در یونان نیاز به اسناد و مدارکی دارد و مزیت هایی به همراه دارد، که در ادامه به آن اشاره می شود.
۱- امکان افتتاح حساب برای فرد فراهم می شود.
۲- امکان خرید ملک
۳- امکان گرفتن پاسپورت
۴- امکان تردد آزادانه
۵- و غیره.
دولت یونان هر ساله سعی در آسان نمودن شرایط ثبت شرکت کرده اند. افراد می توانند شرکت های گوناگونی را ثبت کنند.

 

خرید ملک در یونان

گرفتن ویزای یونان با خرید ملک در این کشور به یکی از رایج ترین نوع گرفتن ویزا تبدیل شده است. یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور، خرید ملک می باشد. در این کشور ملک با قیمت های گوناگون وجود دارد و افراد می توانند متناسب با پول خود اقدام به خرید ملک کنند.
این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی و اجتماعی که دارد، متقاضیان زیادی قصد خرید ملک در این کشور را دارند. کشور یونان دارای شهر های زیبایی است و قیمت ملک در هر کدام از این شهر به یک قیمت می باشد. در چند سال اخیر خرید ملک در این کشور گسترش یافته است. هر ساله ایرانیان زیادی با خرید ملک در یونان ویزای این کشور را دریافت می کنند.

 

اقامت دائم یونان

اقامت دائم به اقامتی گفته می شود که فرد در کشور دیگر ساکن شود. اقامت دائم به معنی اقامت نامحدود در کشور دیگر می باشد. روش های متفاوتی برای گرفتن اقامت دائم وجود دارد. افراد متقاضی این نوع اقامت می توانند در یونان اقدام به خرید ملک کنند. با این کار علاوه بر سرمایه گذاری در این کشور از اقامت دائم نیز برخوردار خواهید شد.
با گرفتن اقامت دائم یونان شهروند این کشور محسوب می شوید و مانند سایر شهروندان این کشور از امکانات این کشور می توانید استفاده کنید. این کشور جزو بهترین کشور های جهان محسوب می شود و از هر نظر زندگی رویایی برای فرد رغم میزند. از جمله روش های رایج در گرفتن اقامت می توان به ازدواج، تمکن مالی، تولد فرزند، کار، تحصیل و غیره اشاره کرد.

 

ثبت شرکت در یونان

ثبت شرکت در یونان کار آسانی نیست و نیازمند مدارکی می باشد. ثبت شرکت برای افراد غیر بومی نیز بسیار دشوار تر می باشد. ثبت شرکت یکی از روش های سرمایه گذاری در یونان می باشد و هر ساله افراد زیادی اقدام به ثبت شرکت در یونان می کنند.شرکت ها در یونان انواع گوناگونی دارد و افراد می توانند براساس میزان پول خود اقدام به ثبت شرکت کنند. ثبت هر کدام از این شرکت ها دشوار های خود را دارد. با ثبت شرکت در یونان می توان اقامت این کشور را گرفت و صاحب ملک در این کشور شد.
بعد از گذشت ۵ سال بعد از ثبت شرکت می توان اقامت دائم این کشور را گرفت و جزو شهروندان این کشور شد. با ثبت شرکت می توان اقامت را برای اعضای خانواده خود نیز گرفت.

سرمایه گذاری در یونان چه مزایایی خواهد داشت؟

بهره مندی از سیستم آموزش حرفه ای، خدمات درمانی عالی، اخذ پاسپورت معتبر برای سفر به کشور های حوزه شینگن، تنها برخی از مزایای سرمایه گذاری در یونان است.

شرایط سرمایه گذاری در یونان چه می باشد؟

مهمترین و اصلی ترین شرط داشتن سرمایه نقدی کافی می باشد تا بتوانید به کمک آن به روش های مختلف در یونان سرمایه گذاری نمائید.

با سرمایه گذاری در یونان چطور به اقامت اروپا برسیم؟

چون یونان عضو کشور های حوزه شنگن می باشد، اخذ پاسپورت آن بستری را برای شما فراهم می نماید که بدون ویزا به دیگر کشور های اروپایی حوزه شنگن به راحتی سفر نمائید.

5/5 - (3 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/27
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823