مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (2 امتیاز)

تمکن مالی یونان


اقامت از طریق تمکن مالی در یونان

یونان یکی از کشور های زیبا و رویایی در جهان می باشد. هر ساله افراد زیادی به این کشور مسافرت یا مهاجرت می کنند. روش های گوناگونی برای گرفتن اقامت در این کشور وجود دارد. یکی از رایج ترین نوع گرفتن اقامت، تمکن مالی می باشد.
اقامت از طریق تمکن مالی یعنی اینکه فرد در کشور دیگر نیاز به کار ندارد و می توانند از طریق پول های خود به ادامه زندگی برسد. برای گرفتن این نوع اقامت لازم است که مدارکی را به این کشور ارائه دهید، تا اثبات کنید توانایی زندگی در این کشور بدون شغل را دارید.

 

راه های گوناگونی برای اخذ اقامت در یونان وجود دارد. گرفتن اقامت در یونان می تواند زندگی فرد را متحول کند. افراد می توانند متناسب با شرایط خود اقدام به گرفتن اقامت در این کشور شوند.
از جمله رایج ترین روش های گرفتن اقامت یونان می توان به ثبت شرکت در یونان، تمکن مالی، خرید ملک، تحصیل و غیره اشاره کرد. تمام این روش ها نیازمند مقدار معینی پول هستند. افراد زیادی هستند که در این زمینه حرفه ای می باشند و می توانند به افراد متقاضی به گرفتن اقامت در یونان کمک کنند.
ثبت شرکت در یونان
با توجه به پیشرفت های کشور یونان در دهه های اخیر، سرمایه گذاری در این کشور افزایش یافته است. با توجه به موقعیت این کشور ثبت شرکت در یونان افزایش پیدا کرده و داوطلبان زیادی متقاضی قصد ثبت شرکت دارند. ثبت شرکت در یونان نیاز به اسناد و مدارکی دارد و مزیت هایی به همراه دارد، که در ادامه به آن اشاره می شود.
۱- امکان افتتاح حساب برای فرد فراهم می شود.
۲- امکان خرید ملک
۳- امکان گرفتن پاسپورت
۴- امکان تردد آزادانه
۵- و غیره.
دولت یونان هر ساله سعی در آسان نمودن شرایط ثبت شرکت کرده اند. افراد می توانند شرکت های گوناگونی را ثبت کنند.

5/5 - (2 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/22
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823