مشاوره و ارزیابی رایگان!

دریافت ویزا + تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان👼(2022)

کورس‌ تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان یک نوبت 5 ساله است و اکثراً هم در مراکز‌ معتبر‌ انتخاب شده‌ به وسیله دانشگاه های این سرزمین برگزار می گردد . ولی برای اخذ قبولی در این شاخه تخصصی از ضمنا ناگفته نماند که فعلا احتمال…


تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

کورس‌ تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان یک نوبت 5 ساله است و اکثراً هم در مراکز‌ معتبر‌ انتخاب شده‌ به وسیله دانشگاه های این سرزمین برگزار می گردد . ولی برای اخذ قبولی در این شاخه تخصصی از دانشگاههای مجارستان شما اضافه بر تکمیل نوبت پزشکی‌ 6 ساله خودتان بایستی مدرک‌ زبان انگلیسی معتبری هم به همراه داشته باشید .  ضمنا ناگفته نماند که فعلا احتمال آموزش این شاخه تنها در 4 دانشگاه علوم‌ پزشکی‌ مجارستان یعنی دانشگاه زگد ، دانشگاه پکس ، دانشگاه اسملویس و دانشگاه دبرسن مقدور می باشد .

 

 

برای گرفتن جواب سوالات بالا و همینطور آگاهی درمورد امتیازات و معایب‌ آموزش در سرزمین مجارستان حتما با ما در موسسه‌ ره پویان عدالت در ارتباط باشید .

شرایط‌ تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

شرایط‌ تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

احتمال تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان و دانشگاه های چهارگانه مجارستان که از جمله دانشگاههای مورد‌ پذیرش وزارت‌ علوم‌ هم می باشد ، وجود دارد‌ . قالب آموزش این شاخه تخصصی در مجارستان هم طوری می باشد که دانشجویان بین‌ المللی ابتدا باید طرح پزشکی‌ 6 ساله خودشان را در مجارستان طی کرده و در کنار‌ آن همچنین دوره‌ انترنشیپی را هم گذرانده باشند . تنها در این شکل است‌ که آنها مجازند تا از چهار دانشگاه زگد ، دانشگاه پکس ، دانشگاه اسملویس و دانشگاه دبرسن قبولی اخذ نمایند . نوبتی که دانشجویان این دوره‌ را در موسسات و مرکزهای مناسبت پذیرش دانشگاههای مجارستان به تحصیل می پردازند .

اقامت دائم مجارستان بورسیه های تحصیلی مجارستان پزشکی در مجارستان

 

اکنون قالب آموزش این شاخه در دانشگاههای مجاری‌ به این شکل می باشد :

🟡گذرندان نوبت پزشکی

🔵گذراندن انترنی

🟡گذرندان دوره ریزدنسی یا تخصص

قبولی دانشجو برای تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

قبولی دانشجو برای تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

ولی یکی دیگر از نگرانی های متقاضیان تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان ، شیوه قبولی دانشجو در این شاخه از دانشگاههای مجارستان می باشد . در ابتدا بایستی به این مساله اصلی بپردازیم که احتمال قبولی در شاخه تخصص‌ اطفال‌ در مجارستان نظیر دیگر شاخه های تخصص‌ به صورت های متفاوتی مانند امتحان های فراگیر ، مباحث تخصص‌ پزشکی‌ ، امتحان های مهارت زبان و مصاحبه‌ شفاهی‌ بستگی‌ خواهد داشت .

 

ویزا‌ برای تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

ویزا‌ برای تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

یکی از شروط اولیه و مهم برای تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان ، تقاضای ویزای تحصیلی  این سرزمین می باشد که در قسمت ویزای تایپ D این سرزمین قرار خواهد گرفت . در حقیقت دانشجویان بین‌ المللی پس از دریافت قبولی از دانشگاههای پزشکی‌ مجارستان شایستگی این را پیدا‌ می کنند که برای دریافت ویزای آموزشی Study visa خودشان به سفارت‌ مجارستان رجوع کنند .

فرآیند این کار‌ مشتمل بر قبولی از دانشگاه مجارستان ، مراجعه‌ به سفارت‌ مجارستان برای مشخص کردن زمان مصاحبه‌ ، اتمام پرونده‌ تقاضا (شامل اتمام فرم‌ ، گردآوری‌ مدارک‌ ، عرضه اطلاعات‌ بیومتریک و پرداخت مخارج تقاضا €60 یورویی) ، شرکت‌ در جلسه‌ مصاحبه‌ و دریافت ویزا‌ است .  در عرض‌ 30 روز‌ پس از ورود‌ به سرزمین مجارستان هم آنها بایستی برای اخذ جواز اقامتشان اقدام‌ کنند .

🔵🟡

بیشتر بخوانید : شرایط 📣تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان | امتیاز تحصیل (2022)

🔵🟡

منتها وضعیت و مدرک‌های لازم‌ بمنظور تقاضا ویزای آموزشی مجارستان 2022 از این قرار می باشد :

وضعیت و مدرک‌های لازم‌ برای تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

وضعیت و مدرک‌های لازم‌ برای تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان

🟡نامه‌ قبولی دانشگاه

🔵سند تمکن‌ مالی مناسب‌

🟡گذرنامه

🔵فیش واریز ماهیانه آموزشی

🟡اسناد آموزشی ترجمه‌ گشته

🔵ریزنمرات آموزشی ترجمه‌ گشته

🟡مدرک‌ زبان انگلیسی

🔵بیمه سلامت‌

🟡تایید عدم وجود سوء‌ سابقه‌

🔵تایید سکونت در مجارستان

وضعیت‌ کار‌ کردن متخصصان اطفال‌ در مجارستان

وضعیت‌ کار‌ کردن متخصصان اطفال‌ در مجارستان

دانشجویان پس از فارغ‌ التحصیلی از شاخه تخصص‌ اطفال‌ و در ادامه‌ گرفتن اجازه حرفه‌ای‌ از بورد متخصصین خبره این سرزمین به سادگی می توانند دعوت به کار در بازار‌ شغلی مجارستان شوند‌ . و یا راهی‌ دیگر سرزمین های اروپایی شوند‌ . به هر حال وضعیت بازار‌ کار‌ مجارستان مخصوصا برای جذب‌ پرسنل  خبره خیلی عالی‌ می باشد . این متخصصان با مهارت خوبشان در شناسایی و معالجه‌ امراض ، بیماری‌ها‌ و اختلالات اطفال‌ می توانند در بیمارستان‌ها‌ و کلینیکهای مجارستانی کار‌ بکنند .،  میانگین درآمد‌ ماهیانه‌ یک متخصص‌ اطفال‌ در مجارستان در حدود UHF1150000 (فورنیت) مقابل €3039 (یورو) است. 

متوسط درآمد‌ ماهیانه‌ متخصصان اطفال‌ در مجارستان

متوسط درآمد‌ ماهیانه‌ متخصصان اطفال‌ در مجارستان

بر این اساس‌ پایین‌ ترین مقدار درآمد‌ این متخصصان در مجارستان با حدود UHF598000 (فورنیت) متعلق‌ به متخصصان بی ‌تجربه و بالاترین سطح‌ درآمدی با حدود UHF1760000 (فورنیت) مرتبط به متخصصان با سابقه‌ و کارکشته می باشد . ولی این گروه از متخصصان برای دریافت ویزای کار‌ی مجارستان 2022 نیاز به پیشنهاد کاری‌ (Job Offer) دارند . شما عزیزان برای دریافت مشاوره‌ در خصوص وضعیت کاریابی و کار‌ کردن در مجارستان و همینطور اطلاع‌ از دسته کارهای مورد‌ نیاز‌ مجارستان 2022 می‌توانید‌ با ما در موسسه‌ ره پویان عدالت در ارتباط باشید .

 

برای مشاوره رایگان با مشاوران ارشد موسسه ی ره پویان عدالت در ارتباط باشید

 

آیا شما نکات دیگری در مورد تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💛

5/5 - (18 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

4 دیدگاه برای “دریافت ویزا + تحصیل رشته تخصص اطفال در مجارستان👼(2022)”

 • ساناز

  درصد و رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی چقدر است؟

  • نیلوفر اکبری

   سلام ساناز عزیز. برای ورود به رشته ی پزشکی در واقع امتحان ورودی در درس شیمی و زبان دارید و نمرتون از 5 نمره نباید از 3 کمتر باشه. برای دریافت مشاوره ی تخصصی میتونید با همکاران من در مجموعه رهپویان عدالت در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنن 02122892823

 • زهرا

  من بعد از گذروندن دوره تحصیلیم میتونم اقامت دائم بگیرم؟

  • نیلوفر اکبری

   سلام دوست عزیز.شما بعد از اتمام تحصیلاتتون میتونید شروع به کار کنید و بعد از 3 سال پیوسته کار کردن میتونید اقامت دائم بگیرید

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823