مشاوره و ارزیابی رایگان!

اخذ بی دردسر ویزای بلغارستان🤩👌

   ویزای بلغارستان فقط به صورت‌ تور‌های‌ گروهی صادر می گردد و به صورت‌ انفرادی‌ نمی توانید ویزا دریافت کنید . شرایط‌ و همه اطلاعات مربوط‌ به ویزای بلغارستان دقیقاً همانند ویزای کشورهای شینگن است .


ویزای بلغارستان

 

 

 

 

 

ویزای توریستی بلغارستان

   ویزای بلغارستان فقط به صورت‌ تور‌های‌ گروهی صادر می گردد و به صورت‌ انفرادی‌ نمی توانید ویزا دریافت کنید . شرایط‌ و همه اطلاعات مربوط‌ به ویزای بلغارستان دقیقاً همانند ویزای کشورهای شینگن است .
   هزینه درخواست‌ ویزای بلغارستان ۶۰ یورو است که حتما باید در سفارت این کشور‌ پرداخت کنید .  مصاحبه‌ برای ویزای بلغارستان وجود ندارد و فقط بایستی برای گرفتن عکس‌ و اثر‌ انگشت و ارائه مدارک‌ به سفارت بلغارستان مراجعه‌ نمائید .
ویزای بلغارستان

شرایط‌ دریافت ویزای بلغارستان

   شرایط‌ زیر‌ در هیچ جا ثبت نشده و فقط برطبق تجربه کارشناسان ویزا فوری به اطلاع‌ شما می رسانیم . شرایط دریافت ویزای بلغارستان به شرح زیر می باشد :

اقدام به صورت گروهی

   منظور‌ از اقدام گروهی این می باشد که شما با اعضای خانواده و دوستان درخواستی ارسال ننمائید . منظور از اقدام‌ گروهی خرید یک تور گروهی دور بلغارستان برای موفقیت‌ در اخذ ویزای این کشور‌ می باشد ! در تورهای گروهی بلغارستان ، ویزا‌ به صورت‌ گروهی به وسیله آژانس یا کارگزاری‌ سازمان‌ تور صادر می گردد .

گردش‌ حساب‌ 

   گردش‌ حساب مورد احتیاج برای ویزای بلغارستان ۶ ماه از گردش‌ حساب متقاضی می باشد‌ . گردش‌ حساب به معنای میزان ورودی‌ و خروجی‌ حساب‌ نمی باشد و تنها تعداد‌ تراکنش ها مهم می باشد . هر چه تعداد تراکنش ها در حساب شما زیادتر باشد ، شانس بسیاری برای اخذ ویزای بلغارستان خواهید داشت .

تمکن‌ مالی

   توان مالی مورد احتیاج برای ویزای بلغارستان الزاماً باید به یورو صادر گردد . ایده‌ آل ترین تمکن‌ مالی ویزای بلغارستان برای هر نفر‌ ۱۰۰ .۰۰۰ .۰۰۰ تومان‌ است . توجه نمائید که برگ‌ تمکن‌ مالی باید‌ به وسیله مدیر‌ شعبه صادرکننده مهر‌ و امضاء گردد .
ویزای بلغارستان

مدت زمان‌ جوابدهی به درخواست‌ ویزای بلغارستان

   حدود ۱۴ الی ۲۱ روز کاری بعد از ارسال‌ مدارک‌ و اثر‌ انگشت پاسخ‌ ویزای بلغارستان را دریافت‌ خواهید نمود . توجه نمائید که برای دریافت‌ پاسخ‌ ویزای بلغارستان ، متقاضی‌ باید با تاییدیه و کارت شناسایی‌ معتبر به سفارت‌ بلغارستان در تهران مراجعه‌ نماید .

 

ویزای بلغارستان

ریجکت ویزای بلغارستان

   رایج ترین دلیل امتناع‌ از ویزای بلغارستان ، بی اعتمادی افسران ویزای این کشور‌ به بازگشت متقاضیان می باشد . برای حل این مشکل می توانید مدارک وابستگی خویش (مدارک استخدامی، اسناد مالی و اسناد روابط خانوادگی) را در کشور محل‌ اقامت خویش ارسال‌ نمائید .
   دلایل رد ویزای بلغارستان به شرح‌ زیر‌ می باشد:
   عدم اطمینان در بازگشت متقاضیان به کشور محل‌ اقامت‌ خویش .
   ارائه مدارک‌ بر خلاف‌ واقع‌ 
   ناتوانی‌ در مجاب کردن افسران ویزا‌ در مورد‌ هدف‌ سفر به بلغارستان .
   ناتوانی‌ در پرداخت هزینه‌های‌ اقامت‌ .
   ارائه‌ بیمه نامه‌ مسافرتی غیر معتبر
ویزای بلغارستان

رفع‌ ریجکت ویزای بلغارستان و شیوه اعتراض‌ به ریجکت ویزای بلغارستان

    حقیقت‌ این می باشد که ویزای بلغارستان شما رد نمی گردد و تنها از شما رد می‌شود‌ . در رفیوز داستان کمی‌ متفاوت‌ می باشد. درصورتی‌که درخواست‌ ویزای شما رد شد ، می توانید در هر زمانی‌ که نواقص پرونده‌ شما برطرف‌ گشت ، درخواست‌ خویش را مجددا ارسال نمائید . برای اعتراض‌ به رد ویزای بلغارستان بهتر‌ است‌ با وکیل‌ مهاجرت بلغارستان مشورت نمائید .
ویزای بلغارستان

نتیجه گیری

    ویزای توریستی بلغارستان ، شرایط‌ دریافت ویزای توریستی کشور بلغارستان ، مدت‌ زمان جوابدهی به درخواست‌ ویزای بلغارستان در این مقاله توسط کارشناسان تخصصی این حوزه ، به طور علمی و دقیق‌ برای شما کاربران‌ محبوب مورد‌ بررسی قرار گرفته است‌ . بلغارستان هم مانند کشورهای دیگر شیوه های مهاجرتی گوناگونی دارد . شما از طریق‌ کار‌ ، تحصیل‌ ، سرمایه‌ گذاری ، تولد‌ ، ازدواج‌ و حتی پناهندگی می توانید به این کشور ورود پیدا‌ نمائید .
    ویزای توریستی بلغارستان از نوع‌ ویزاهای کوتاه‌ مدت‌ می باشد که با اهداف مختلفی مانند درمان ، بازدید‌ از خانواده‌ و دوستان و یا حتی شرکت‌ در یک مسابقه‌ ورزشی و یا رویداد‌ فرهنگی صادر می گردد . بلغارستان جزء کشور‌های‌ اروپایی است که در تکاپوی عضویت در حوزه‌ شنگن است اما اکنون به صورت‌ یک جانبه اجازه‌ ورود بدون‌ نیاز به ویزا را به دارندگان ویزا‌های‌ شنگن می دهد‌ .
    دقت کنید که داشتن دعوت‌ نامه‌ و سابقه سفر‌ مناسب ، تاثیر‌ خیلی زیادی در شانس‌ دریافت ویزای توریستی بلغارستان دارد . در صورتی که نیاز‌ به اطلاعات تکمیلی داشتید ، می‌توانید‌ با موسسه رهپویان عدالت پرگاس تماس حاصل‌ فرمائید و از مشاوره‌های‌ رایگان‌ استفاده‌ کنید . هم‌چنین‌ در صورت‌ لزوم می‌توانید‌ از مشاوره‌ تخصصی مشاورین ارشد بهره‌ ببرید .
5/5 - (15 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/19
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823