مشاوره و ارزیابی رایگان!

دریافت فوری فوتی ویزای انگلیس😎

اخذ ویزای انگلیس با توجه‌ به اعتباری که در سطح جهان دارد دشوار‌ و قدری پیچیده به نظر‌ می‌رسد . اما داشتن تجربه‌ و دانش‌ کافی‌ در این عرصه می‌تواند مسیر اخذ ویزای انگلیس را آسان تر کند .


ویزای انگلیس
شما عزیزان میتونید بجای خوندن مقاله به صوت مقاله گوش بدید.🔊🎵

شرایط ویزای انگلیس در سال 2022

   افراد با شرایط‌ و داشتن مدارک‌ ذیل می‌توانند برای اخذ ویزای انگلیس اقدام‌ نمایند .
   داشتن دعوت‌نامه معتبر از بستگان درجه‌ یک یا دوستانی که در انگلیس زندگی کرده اند و اقامت‌ این کشور‌ را دارا می باشند .
   داشتن برنامه سفر دقیق (در صورت‌ عدم ارائه‌ دعوت‌ نامه) برنامه سفر‌ شامل رزرو پرواز ، رزرو هتل و بیمه مسافرتی می گردد .
   ارائه‌ تمکن‌ مالی (برای هر نفر‌ لااقل 300 .000 .000 میلیون تومان) .
   گردش حساب فعال‌ برای 6 ماهه آخر .
ویزای انگلیس

مدت اعتبار‌ ویزای انگلیس

   ویزای انگلیس با توجه‌ به درخواست‌ متقاضی‌ و تصمیم سفارت‌ به صورت‌ 6 ماهه ، 2 ، 5 و 10 ساله چند بار ورود‌ صادر می گردد. امّا اعتبار ویزای انگلیس برای ویزاهای 5 و 10 ساله به اعتبار‌ پارسپورت یا همان تاریخ‌ انقضا‌ بستگی‌ خواهد داشت . از آنجا که پاسپورت‎‌های‌ ایرانی حداکثر 5 ساله هستند ، ویزای انگلیس برای ایرانیان حداکثر 5 ساله می باشد .
   اخذ ویزای انگلیس با توجه‌ به اعتباری که در سطح جهان دارد دشوار‌ و قدری پیچیده به نظر‌ می‌رسد . اما داشتن تجربه‌ و دانش‌ کافی‌ در این عرصه می‌تواند مسیر اخذ ویزای انگلیس را آسان تر کند .
   داشتن سابقه سفر‌ ، داشتن دعوت‌نامه معتبر‌ و ارائه‌ مدارک‌ خواسته‌ شده به صورت جامع تاثیر‌ مثبت در روند اخذ ویزای انگلیس دارد‌ . طبق‌ تجربه کارشناسان ما در واحد ویزا هر ساله ایرانیان بسیاری با ارائه‌ مدارک معتبر‌ موفق‌ به اخذ ویزای انگلیس می گردند .
ویزای انگلیس

با ویزای انگلیس به کدام‌ کشور‌ها‌ می‌توان مهاجرت کرد ؟

   ویزای انگلیس به عنوان یکی از معتبرترین ویزاهای در دنیا شناخته می‌ گردد . دارندگان این ویزا می‌توانند به مکزیک ، پاناما ، کوبا ، جامائیکا ، پرو ، بلاروس و 20 کشور‌ دیگر سفر‌ نمایند .
ویزای انگلیس

پیگیری جواب ویزای انگلیس

   مدت زمان جواب‌دهی ویزای انگلیس از تهران یا کشور‌ ثالث‌ به طور رایج ۳ هفته کاری‌ زمان‌ می‌برد . البته مدت اعلام شده‌ با توجه‌ به شرایط روز‌ همانند شیوع ویروس کرونا ، مسائل سیاسی‌ و غیره ، ممکن است‌ بیشتر‌ یا کمتر گردد . در صورتی که اعلام‌ جواب‌ ویزا بیش‌ از زمان‌ اعلام‌ شده‌ به طول انجامد ، پیگیری‌ جواب‌ ویزای انگلیس از روش ایمیل امکان‌ پذیر می باشد . همکاران ما در واحد ویزا روند صدور‌ ویزا‌ را پیگیری خواهند نمود .

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس تضمینی

   درصورتی‌که بخواهیم صادقانه‌ بگوییم ، هیچ‌ یک از کارگزاران ویزای انگلیس نمی‌توانند صدور ویزا‌ را ضمانت نمایند . زیرا حتی در صورت‌ کامل‌ بودن‌ مدارک این افسر سفارت می باشد که در این باره‌ تصمیم‌گیری می نماید . ولی یک راه برای بالا‌بردن‌ احتمال دریافت ویزا‌ وجود دارد‌ و آن ارائه‌ دعوت نامه‌ معتبر‌ است . متقاضیان ویزای انگلیس می‌توانند با ارائه‌ دعوت‌ نامه‌ از طرف فردی که اقامت‌ دائم انگلیس را دارد‌ به افسر سفارت‌ ثابت‌ نمایند که قصد‌ اقامت‌ دائم در انگلیس را نداشته و بعد از پایان‌ اعتبار ویزا‌ خاک این کشور‌ را ترک‌ می‌کنند .
ویزای انگلیس

کارگزاری‌ ویزای انگلیس

   در بین بازار شلوغ‌ صدور‌ ویزا‌ ، یافتن یک کارگزار‌ مطمئن مثل پیدا‌کردن‌ سوزن در انبار‌ کاه می باشد . کارشناسان ما با داشتن سال‌ها تجربه و پرونده‌‌های‌ موفق در عرصه انجام‌ خدمات وبزای انگلیس به شما خواهند گفت‌ که ارائه‌ چه مدارکی شانس‌ اخذ ویزا‌ را بیشتر و وقت‌ دهی توسط کدام سفارت زودتر انجام‌ می گردد .
ویزای انگلیس

چه مدت‌ طول می‌کشد تا ویزای انگلیس صادر گردد ؟

    چه کاری‌ ، چه تفریحی و چه به قصد شرکت در نمایشگاه یا سمینار ، با هر هدفی که می‌خواهید برای اخذ ویزای انگلیس اقدام‌ نمائید ، جهت‌ اقدام به موقع‌ ویزا‌ بایستی بدانید که صدور‌ ویزای انگلیس چه قدر زمان‌ می‌برد ؟ زیرا هر گونه‌ تاخیر در اقدام به موقع‌ ممکن است‌ تمام برنامه ریزی‌ های شما را برای سفر را به هم بریزد .
    به طول معمول‌ مدت‌ زمان‌ صدور ویزای انگلیس از روز انگشت نگاری تقریباً 15 تا 30 روز طول می‌کشد ، اگرچه این زمان‌ اعلام شده در خیلی از مواقع و با توجه‌ به شرایط‌ ، ممکن است یشتر یا کمتر گردد . به عنوان نمونه در ماه‌هایی که ویروس کرونا در اوج آسیب‌ رسانی خود قرار داشت ، سفارت‌ انگلیس صدور‌ ویزاهای توریستی را به حالت‌ تعلیق درآورده و جوابدهی به سایر ویزا‌ها‌ همچنین بیشتر‌ از‌ حالت معمول به طول می‌انجامید .

ویزای انگلیس

نتیجه گیری

    ما در این مقاله درمورد مدت زمان صدور ویزای انگلیس و کارگزاری ویزا اتگلیس و تضمین ویزا اتگلیس و پیگیری جواب ویزا انگلیس و مدت اعتبار ویزا انگلیس و شرایط ویزای انگلیس در سال 2022 و اینکه با ویزای انگلیس به کدام کشور ها میتوان مهاجرت کرد را صحبت کردیم و سعی کردیم مقاله جامع و کاملی درمورد ویزا اتگلیس به شما ارائه دهیم. امیدواریم که این مقاله به تمامی سوالات شما در این باره  پاسخ داده باشد. اگر همچنان سوالی در این رابطه دارید میتوانید در بخش دیدگاه ، نظرات و سوالات خود را مطرح نمائید تا در اسرع وقت کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.
5/5 - (5 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/21
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

2 دیدگاه برای “دریافت فوری فوتی ویزای انگلیس😎”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823