مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای بلغارستان را 😎123 بگیر

ویزای بلغارستان ویزای کشور‌ بلغارستان فقط در قالب‌ تورهای گروهی صادر خواهد شد و شرایط‌ و تمامی اطلاعات مربوط به ویزای بلغارستان دقیقا همانند ویزای کشورهای شینگن خواهد بود . هزینه تقاضای ویزای بلغارستان ۶۰ یورو می باشد که این هزینه‌ را الزاماً باید در…


ویزای بلغارستان

ویزای بلغارستان

ویزای کشور‌ بلغارستان فقط در قالب‌ تورهای گروهی صادر خواهد شد و شما به صورت انفرادی‌ موفق به گرفتن ویزا‌ نخواهید شد .  شرایط‌ و تمامی اطلاعات مربوط به ویزای بلغارستان دقیقا همانند ویزای کشورهای شینگن خواهد بود . هزینه تقاضای ویزای بلغارستان ۶۰ یورو می باشد که این هزینه‌ را الزاماً باید در سفارت‌خانه این کشور پرداخت نمائید . ویزای بلغارستان مصاحبه ندارد و شما فقط برای عکس‌ برداری ، انگشت نگاری و تحویل‌ مدرک‌ها باید به سفارت‌ بلغارستان مراجعه‌ نمائید .

 

وقت سفارت‌ بلغارستان

وقت‌ سفارت بلغارستان به‌وسیله سایت سفارت‌ این کشور تعیین خواهد شد . شما باید در سایت‌ سفارت بلغارستان یک اکانت ایجاد و فرم‌ درخواست‌ ویزای این کشور‌ را به صورت‌ آنلاین‌ تکمیل نمائید . حدودا ۷ روز‌ کاری پس از ارائه درخواست وقت سفارت ، قادر خواهید بود در سفارت بلغارستان حضور داشته باشید . توجه‌ داشته باشید که علاوه بر تعیین‌ وقت سفارت‌ اینترنتی‌ قادر خواهید بود به صورت‌ تلفنی نیز‌ وقت سفارت‌ خودتان را تعیین نمایید .

ویزای بلغارستان

شرایط اخذ ویزای بلغارستان

شرایطی که در ادامه به شما اعلام‌ خواهد شد ، در هیچ جایی ثبت‌ نخواهد شد و فقط براساس‌ تجربه‌ کارشناسان گروه‌ مسافرتی رهپویان عدالت به شما اعلام‌ خواهیم کرد . شرایط‌ گرفتن ویزای بلغارستان به شرح زیر می‌باشد‌ :

۱ . اقدام به صورت گروهی :

منظور از اقدام‌ به صورت گروهی ، ارائه‌ درخواست‌ به همراه اعضای خانواده‌ و دوستان نخواهد بود .  منظور از اقدام‌ به صورت گروهی این است که شما تور گروهی بلغارستان را خریداری نمایید تا موفق به گرفتن ویزای این کشور‌ شوید !  در تورهای گروهی بلغارستان ویزا‌ به صورت‌ گروهی و توسط‌ آژانس‌ و یا کارگزار‌ برگزار کننده تور‌ اقدام‌ خواهد شد .

پیشنهاده بیشتر : ویزای انگلیس و جزئیات آن (۲۰۲۲)

۲ . گردش حساب‌ :

گردش حساب‌ مورد‌ نیاز‌ ویزای بلغارستان ، گردش ۶ ماهه حساب‌ تقاضاکننده است . منظور‌ از گردش‌ حساب‌ ، مبلغ‌های ورودی و خروجی به حساب‌ نخواهد بود و فقط‌ تعداد تراکنشات است که اهمیت خواهد داشت . هرچه تعداد تراکنشات حساب‌ شما بیشتر‌ خواهد بود ، شانس زیادی برای گرفتن ویزای بلغارستان خواهید داشت .

۳ . تمکن مالی :

تمکن‌ مالی مورد نیاز ویزای بلغارستان حتما باید به یورو صادر گردد . ایده‌ آل ترین تمکن‌ مالی ویزای بلغارستان برای هر نفر ،000 , 000 , 100 تومان‌ خواهد بود . توجه داشته باشید که برگه‌ تمکن مالی بایستی توسط مدیر شعبه‌ صادر کننده به مهر‌ و امضاء برسد .

مدت‌ زمان جوابدهی به درخواست ویزای بلغارستان

حدودا بین ۱۴ تا ۲۱ روز‌ کاری پس از تحویل‌ مدرک‌ها و انگشت نگاری ، جواب‌ ویزای بلغارستان برای شما صادر می گردد . توجه داشته باشید که برای دریافت‌ پاسخ ویزای بلغارستان خود‌ شخص‌ تقاضاکننده بایستی به همراه رسید دریافتی و کارت‌ شناسنایی معتبر‌ به سفارت‌ بلغارستان در تهران مراجعه‌ نماید .

ویزای بلغارستان

هزینه‌ ویزای بلغارستان

به طور معمول‌ هزینه ویزای بلغارستان را با همان هزینه تور‌ بلغارستان پرداخت می‌کنید و نیازی‌ به پرداخت هزینه جداگانه ندارد . جدای از این هزینه‌ ، شما الزاماً باید ۶۰ یورو هزینه درخواست ویزای بلغارستان را در سفارت‌ این کشور‌ به صورت‌ نقدی پرداخت نمایید .

ویزای بلغارستان

مدرک‌های ویزای بلغارستان

مدرک‌های ویزای بلغارستان باید به‌وسیله دارالترجمه رسمی‌ به زبان انگلیسی ترجمه گردد . دقت داشته باشید که نیازی به گرفتن‌ تائیدیه دادگستری و امورخارجه برای مدرک‌های ویزای بلغارستان نخواهد بود. چک لیست مدرک‌ها ویزای بلغارستان به شرح زیر‌ می‌باشد :

📑 اصل گذرنامه متقاضی با حداقل ۷ ماه اعتبار‌

📑 فرم‌ تکمیل‌ شده تقاضای ویزای بلغارستان

📑 ۱ قطعه‌ عکس ۳ .۵ * ۴ .۵ رنگی با پس زمینه سفید‌ (توجه داشته باشید که بین‌ چهره‌ شخص و عکس نباید تفاوت‌ فاحشی دیده‌ شود)

📑 کپی کارت ملی‌ و شناسنامه‌ تقاضاکننده (تمامی صفحات) در یک برگه‌ A4 جداگانه‌

📑‌کپی‌ از صفحات‌ اول و دوم پاسپورت‌ به همراه کلیه‌ صفحاتی که دارای ویزا‌ می باشند (هر کدام‌ در یک برگه‌ A4)

📑‌تمکن‌ مالی

📑‌گردش‌ حساب‌ ۶ ماهه آخر‌ حساب تقاضاکننده

📑‌در‌ صورتی که از خاک دیگری ریجکتی داشته باشید ، باید نامه ریجکتی خودتان را ارائه نمائید .

📑 اسناد ملکی تقاضاکننده

📑 گواهی اشتغال‌ به شغل / گواهی‌ اشتغال‌ به تحصیل‌

📑 بیمه مسافرتی با سقف‌ پوشش حداقل‌ 000، 50 یورو

📑 ضمانت نامه‌ بانکی در وجه‌ آژانس و یا کارگزار برگزار کننده تور‌

ویزای بلغارستان

ریجکت ویزای بلغارستان

رایج‌ ترین علت ریجکتی ویزای بلغارستان ،  عدم اعتماد‌ افسران ویزای این کشور به بازگشت‌ متقاضیان میباشد .  شما برای رفع‌ این مشکل‌ می توانید مدرک‌های وابستگی‌های‌ خود را (اشتغال به کار ، مدارک‌ مالی و مدارک‌ روابط خانوادگی) به کشور‌ محل‌ اقامت‌ خویش را ارائه نمایید . دلایل ریجکت ویزای بلغارستان به شرح زیر‌ می‌باشد :

۱ . عدم اعتماد‌ به برگشت متقاضیان به کشور محل اقامت‌

۲ . ارائه‌ مدارک جعلی و یا غیرواقعی‌

۳ . عدم توانایی در متقاعد نمودن افسران ویزا از هدف سفر به بلغارستان

۴ . عدم توانایی‌ در پرداخت هزینه‌های اقامت‌

۵ . ارائه‌ بیمه مسافرتی نامعتبر‌

پیشنهاده بیشتر : ویزای کانادا و انواع آن + هزینه + مدارک(۲۰۲۲)

رفع‌ ریجکت ویزای بلغارستان و نحوه‌ اعتراض به ریجکت ویزای بلغارستان

 حقیقت‌ این خواهد بود که ویزای بلغارستان شما ریجکت نمی‌شود و شما فقط رفیوز می‌شوید . در رفیوزی داستان کمی‌ متفاوت‌ می باشد . در صورتی که درخواست ویزای شما رفیوز گردد ، در هر زمانی که نواقص پرونده‌ شما تکمیل‌ گردد ، می‌توانید درخواست‌ خودتان را مجددا ارائه نمایید . برای اعتراض‌ به ریجکت ویزای بلغارستان بهتر‌ خواهد بود که به یک وکیل‌ مهاجرت بلغارستان مراجعه‌ نمایید .

عنوان و تلفن سفارت‌ بلغارستان

برای مراجعه‌ به سفارت بلغارستان الزاماً باید به نشانی تهران ، خیابان ولی‌عصر ، توانیر ، خیابان ناظمی گنجوی ، پلاک ۴۰ مراجعه کنید . توجه داشته باشید برای حضور‌ در سفارت‌ بلغارستان باید در روزهای یکشنبه تا جمعه‌ از ساعات ۹ تا ۱۲ : ۳۰ به این سفارت‌ مراجعه‌ نمایید .

 

موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت

5/5 - (17 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

4 دیدگاه برای “ویزای بلغارستان را 😎123 بگیر”

 • بهروز

  سلام چرا به جای اینکه مقدار پول جا به جا شده مهم باشه توی گردش حساب، تعداد تراکنش ها مهمه؟

  • نیلوفر اکبری

   سلام گردش حساب در واقع مشخص میکنه که شما واقعا با این حساب کار کردید یا فقط یه مبلغی پول را برای مدتی تو اون حساب گذاشتید تا برای پرونده ی تمکن مالی تون ارائه بدید

 • امیرعلی

  کل این فرایند از اول تا گرفتن ویزا چقدر طول می‌کشه حدودا؟

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823