مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (17 امتیاز)

ویزای بلغارستان را 😎۱۲۳ بگیر

ویزای بلغارستان ویزای کشور‌ بلغارستان فقط در قالب‌ تورهای گروهی صادر خواهد شد و شرایط‌ و تمامی اطلاعات مربوط به ویزای بلغارستان دقیقا همانند ویزای کشورهای شینگن خواهد بود . هزینه تقاضای ویزای بلغارستان ۶۰ یورو می باشد که این هزینه‌ را الزاماً باید در…


ویزای بلغارستان

ویزای بلغارستان

ویزای کشور‌ بلغارستان فقط در قالب‌ تورهای گروهی صادر خواهد شد و شما به صورت انفرادی‌ موفق به گرفتن ویزا‌ نخواهید شد .  شرایط‌ و تمامی اطلاعات مربوط به ویزای بلغارستان دقیقا همانند ویزای کشورهای شینگن خواهد بود . هزینه تقاضای ویزای بلغارستان ۶۰ یورو می باشد که این هزینه‌ را الزاماً باید در سفارت‌خانه این کشور پرداخت نمائید . ویزای بلغارستان مصاحبه ندارد و شما فقط برای عکس‌ برداری ، انگشت نگاری و تحویل‌ مدرک‌ها باید به سفارت‌ بلغارستان مراجعه‌ نمائید .

 

وقت سفارت‌ بلغارستان

وقت‌ سفارت بلغارستان به‌وسیله سایت سفارت‌ این کشور تعیین خواهد شد . شما باید در سایت‌ سفارت بلغارستان یک اکانت ایجاد و فرم‌ درخواست‌ ویزای این کشور‌ را به صورت‌ آنلاین‌ تکمیل نمائید . حدودا ۷ روز‌ کاری پس از ارائه درخواست وقت سفارت ، قادر خواهید بود در سفارت بلغارستان حضور داشته باشید . توجه‌ داشته باشید که علاوه بر تعیین‌ وقت سفارت‌ اینترنتی‌ قادر خواهید بود به صورت‌ تلفنی نیز‌ وقت سفارت‌ خودتان را تعیین نمایید .

ویزای بلغارستان

شرایط اخذ ویزای بلغارستان

شرایطی که در ادامه به شما اعلام‌ خواهد شد ، در هیچ جایی ثبت‌ نخواهد شد و فقط براساس‌ تجربه‌ کارشناسان گروه‌ مسافرتی رهپویان عدالت به شما اعلام‌ خواهیم کرد . شرایط‌ گرفتن ویزای بلغارستان به شرح زیر می‌باشد‌ :

۱ . اقدام به صورت گروهی :

منظور از اقدام‌ به صورت گروهی ، ارائه‌ درخواست‌ به همراه اعضای خانواده‌ و دوستان نخواهد بود .  منظور از اقدام‌ به صورت گروهی این است که شما تور گروهی بلغارستان را خریداری نمایید تا موفق به گرفتن ویزای این کشور‌ شوید !  در تورهای گروهی بلغارستان ویزا‌ به صورت‌ گروهی و توسط‌ آژانس‌ و یا کارگزار‌ برگزار کننده تور‌ اقدام‌ خواهد شد .

پیشنهاده بیشتر : ویزای انگلیس و جزئیات آن (۲۰۲۲)

۲ . گردش حساب‌ :

گردش حساب‌ مورد‌ نیاز‌ ویزای بلغارستان ، گردش ۶ ماهه حساب‌ تقاضاکننده است . منظور‌ از گردش‌ حساب‌ ، مبلغ‌های ورودی و خروجی به حساب‌ نخواهد بود و فقط‌ تعداد تراکنشات است که اهمیت خواهد داشت . هرچه تعداد تراکنشات حساب‌ شما بیشتر‌ خواهد بود ، شانس زیادی برای گرفتن ویزای بلغارستان خواهید داشت .

۳ . تمکن مالی :

تمکن‌ مالی مورد نیاز ویزای بلغارستان حتما باید به یورو صادر گردد . ایده‌ آل ترین تمکن‌ مالی ویزای بلغارستان برای هر نفر ،۰۰۰ , ۰۰۰ , ۱۰۰ تومان‌ خواهد بود . توجه داشته باشید که برگه‌ تمکن مالی بایستی توسط مدیر شعبه‌ صادر کننده به مهر‌ و امضاء برسد .

مدت‌ زمان جوابدهی به درخواست ویزای بلغارستان

حدودا بین ۱۴ تا ۲۱ روز‌ کاری پس از تحویل‌ مدرک‌ها و انگشت نگاری ، جواب‌ ویزای بلغارستان برای شما صادر می گردد . توجه داشته باشید که برای دریافت‌ پاسخ ویزای بلغارستان خود‌ شخص‌ تقاضاکننده بایستی به همراه رسید دریافتی و کارت‌ شناسنایی معتبر‌ به سفارت‌ بلغارستان در تهران مراجعه‌ نماید .

ویزای بلغارستان

هزینه‌ ویزای بلغارستان

به طور معمول‌ هزینه ویزای بلغارستان را با همان هزینه تور‌ بلغارستان پرداخت می‌کنید و نیازی‌ به پرداخت هزینه جداگانه ندارد . جدای از این هزینه‌ ، شما الزاماً باید ۶۰ یورو هزینه درخواست ویزای بلغارستان را در سفارت‌ این کشور‌ به صورت‌ نقدی پرداخت نمایید .

ویزای بلغارستان

مدرک‌های ویزای بلغارستان

مدرک‌های ویزای بلغارستان باید به‌وسیله دارالترجمه رسمی‌ به زبان انگلیسی ترجمه گردد . دقت داشته باشید که نیازی به گرفتن‌ تائیدیه دادگستری و امورخارجه برای مدرک‌های ویزای بلغارستان نخواهد بود. چک لیست مدرک‌ها ویزای بلغارستان به شرح زیر‌ می‌باشد :

📑 اصل گذرنامه متقاضی با حداقل ۷ ماه اعتبار‌

📑 فرم‌ تکمیل‌ شده تقاضای ویزای بلغارستان

📑 ۱ قطعه‌ عکس ۳ .۵ * ۴ .۵ رنگی با پس زمینه سفید‌ (توجه داشته باشید که بین‌ چهره‌ شخص و عکس نباید تفاوت‌ فاحشی دیده‌ شود)

📑 کپی کارت ملی‌ و شناسنامه‌ تقاضاکننده (تمامی صفحات) در یک برگه‌ A4 جداگانه‌

📑‌کپی‌ از صفحات‌ اول و دوم پاسپورت‌ به همراه کلیه‌ صفحاتی که دارای ویزا‌ می باشند (هر کدام‌ در یک برگه‌ A4)

📑‌تمکن‌ مالی

📑‌گردش‌ حساب‌ ۶ ماهه آخر‌ حساب تقاضاکننده

📑‌در‌ صورتی که از خاک دیگری ریجکتی داشته باشید ، باید نامه ریجکتی خودتان را ارائه نمائید .

📑 اسناد ملکی تقاضاکننده

📑 گواهی اشتغال‌ به شغل / گواهی‌ اشتغال‌ به تحصیل‌

📑 بیمه مسافرتی با سقف‌ پوشش حداقل‌ ۰۰۰، ۵۰ یورو

📑 ضمانت نامه‌ بانکی در وجه‌ آژانس و یا کارگزار برگزار کننده تور‌

ویزای بلغارستان

ریجکت ویزای بلغارستان

رایج‌ ترین علت ریجکتی ویزای بلغارستان ،  عدم اعتماد‌ افسران ویزای این کشور به بازگشت‌ متقاضیان میباشد .  شما برای رفع‌ این مشکل‌ می توانید مدرک‌های وابستگی‌های‌ خود را (اشتغال به کار ، مدارک‌ مالی و مدارک‌ روابط خانوادگی) به کشور‌ محل‌ اقامت‌ خویش را ارائه نمایید . دلایل ریجکت ویزای بلغارستان به شرح زیر‌ می‌باشد :

۱ . عدم اعتماد‌ به برگشت متقاضیان به کشور محل اقامت‌

۲ . ارائه‌ مدارک جعلی و یا غیرواقعی‌

۳ . عدم توانایی در متقاعد نمودن افسران ویزا از هدف سفر به بلغارستان

۴ . عدم توانایی‌ در پرداخت هزینه‌های اقامت‌

۵ . ارائه‌ بیمه مسافرتی نامعتبر‌

پیشنهاده بیشتر : ویزای کانادا و انواع آن + هزینه + مدارک(۲۰۲۲)

رفع‌ ریجکت ویزای بلغارستان و نحوه‌ اعتراض به ریجکت ویزای بلغارستان

 حقیقت‌ این خواهد بود که ویزای بلغارستان شما ریجکت نمی‌شود و شما فقط رفیوز می‌شوید . در رفیوزی داستان کمی‌ متفاوت‌ می باشد . در صورتی که درخواست ویزای شما رفیوز گردد ، در هر زمانی که نواقص پرونده‌ شما تکمیل‌ گردد ، می‌توانید درخواست‌ خودتان را مجددا ارائه نمایید . برای اعتراض‌ به ریجکت ویزای بلغارستان بهتر‌ خواهد بود که به یک وکیل‌ مهاجرت بلغارستان مراجعه‌ نمایید .

عنوان و تلفن سفارت‌ بلغارستان

برای مراجعه‌ به سفارت بلغارستان الزاماً باید به نشانی تهران ، خیابان ولی‌عصر ، توانیر ، خیابان ناظمی گنجوی ، پلاک ۴۰ مراجعه کنید . توجه داشته باشید برای حضور‌ در سفارت‌ بلغارستان باید در روزهای یکشنبه تا جمعه‌ از ساعات ۹ تا ۱۲ : ۳۰ به این سفارت‌ مراجعه‌ نمایید .

 

موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت

5/5 - (17 امتیاز)

۴ دیدگاه برای “ویزای بلغارستان را 😎۱۲۳ بگیر”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
    ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

    گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

    مشاوره رایگان مهاجرت!

    021-22892823