مشاوره و ارزیابی رایگان!

دریافت ویزای کاری‌ آلمان بی چون و چرا🤩

 همه روش‌های مهاجرت کاری‌ به آلمان ، انواع ویزای کاری آلمان ، شرایط‌ اخذ ویزا‌ ، هزینه‌‌ها‌ ، مدارک‌ موردنیاز و خیلی از اطلاعات‌ دیگر در‌این‌باره را در مقاله ویزای کاری‌ آلمان بررسی کرده‌ایم . مطالعه‌ آن را برای تکمیل‌ اطلاعاتتان پس از خواندن‌ این مقاله پیشنهاد می‌کنیم‌ .


study in Germany0 3 -ره پویان عدالت

 

 

 

شما عزیزان میتونید بجای خوندن مقاله به صوت مقاله گوش بدید.🔊🎵

 

 

 

 

ویزای کاری‌ آلمان

   با داشتن شرایط لازم‌ و تکمیل‌ مدارک ، میتوانید درخواست‌ ویزا‌ را بدهید و با گرفتن آن به آلمان مهاجرت نمائید . اقامت‌ شما موقت می باشد و معمولا یک بلوکارت آلمان (Blue Card) به‌ شما داده می گردد . معمولاً هم پس از 4 سال کار می‌توانید‌ اقامت دائم آلمان را دریافت کنید .
   همه روش‌های مهاجرت کاری‌ به آلمان ، انواع ویزای کاری ، شرایط‌ اخذ ویزا‌ ، هزینه‌‌ها‌ ، مدارک‌ موردنیاز و خیلی از اطلاعات‌ دیگر در‌این‌باره را در مقاله ویزای کاری‌ آلمان بررسی کرده‌ایم . مطالعه‌ آن را برای تکمیل‌ اطلاعاتتان پس از خواندن‌ این مقاله پیشنهاد می‌کنیم‌ .
   در ادامه به کار‌ دانشجویی در آلمان و فرهنگِ کار در این کشور می‌ پردازیم :
ویزای کاری‌ آلمان

کار دانشجویی در آلمان

   دانشجویان ایرانی می‌توانند تا 20 ساعت در هفته (2 .5 روز‌ کاری) در آلمان کار‌ نمایند . کارکردن بیشتر‌ از‌ این مقدار‌ خطرناک می باشد و ممکن می باشد در مجوز اقامت آلمان و بیمه شما اثر منفی بگذارد . در روز‌های‌ تعطیل‌ و تابستان‌ها ، امکان‌ کارکردن با ساعت‌های بیشتر هم برای دانشجویان امکان‌پذیر می باشد .
   میزان حقوق دریافتی دانشجو‌ها هم همان حقوق مصوبِ دولت‌ آلمان (9 .82 یورو در ساعت) می باشد . اگر قصد تحصیل‌ در آلمان دارید ، می‌توانید‌ با کارِ دانشجویی ، مقداری از هزینه تحصیل‌ و زندگی خویش را پرداخت نمائید .

فرهنگِ کار در آلمان

   فرهنگِ کار‌ در آلمان به‌شدت سازمان‌یافته و سلسله‌مراتبی می باشد . آلمانی‌ها برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام‌ می‌دهند و مسائل را از جهات گوناگون وارسی می‌کنند . فقط‌ با حقایق و آمار و ارقامِ مستند‌ تصمیم‌ گیری می کنند و از دستورکارهایِ دقیق‌ و منظم‌ پیروی‌ می‌ نمایند .
   زمان‌ و وقت ، دو مفهوم‌ کاملاً شناخته‌شده و محترم‌ می باشند و همه‌چیز سَرِساعت می باشد . مردم این کشور خیلی وقت‌شناس می باشند . این رفتار‌ هم در زندگی اجتماعی‌ و هم زندگی شغلی یک رفتارِ حرفه‌ای‌ می باشد که از همه انتظار‌ می‌رود .
   اگر‌ قصد‌ کار کردن در کشور‌ آلمان را دارید ، بهتر می باشد مقداری بر روی مهارت‌ها و فرهنگ کاری‌ خود‌ کار‌ نمائید! دوست ندارید که بعد از شروعِ کار ، شما را به‌دلیل رعایت‌ نکردن قوانین و رِوال خُشک و چارچوب‌‌های‌ تعیین‌شده اخراج نمایند ؟ !
ویزای کاری‌ آلمان

کاریابی در آلمان

   برای پیداکردن کار‌ در آلمان چند شیوه وجود دارد‌ . بهترین و دردسترس‌ترین روش ، استفاده‌ از کاریابی‌ها می باشد . وب‌سایت‌‌های‌ کاریابی در آلمان و مؤسسات کاریابی خارجی‌ در ایران می‌توانند به شما در این‌ مورد کمک نمایند .
   روش دیگر ، رفتن به آلمان و جستجوی کار‌ در این کشور می باشد . با اخذ ویزای جستجوی کار‌ آلمان (Job Seeker Visa) می‌توانید‌ تا 6 ماه در این کشور‌ اقامت داشته باشید و کار‌ پیدا نمائید . اگرچه هزینه‌های اقامت‌ با خودتان می باشد . چنانچه شغل‌ موردنظر خویش را پیدا‌ کردید ، میتوانید اقامت‌ خویش را به اقامت‌ کاری‌ تبدیل نمائید و در آلمان بمانید . برای اطلاعات بیشتر‌ مطلب کاریابی در آلمان را بخوانید . احتمالا‌ً می‌پرسید شرایط کار در آلمان چگونه‌ می باشد ؟ ! در ادامه بررسی خواهیم کرد .
ویزای کاری‌ آلمان

نتیجه گیری

   آلمان نیاز‌ فراوانی به نیروی کار دارد؛ به‌ همین دلیل‌ ، اخذ ویزای کار‌ این کشور‌ برای نیرو‌های‌ متخصص چندان‌ کارِ سختی‌ نمی باشد ! دستمزدِ خوب‌ ، سطح رفاه بالا و تنوع نیازمندی‌‌های‌ شغلی هم باعث‌ شده‌ در میان همه کشورهای اروپایی ، کار‌ در آلمان برای ایرانیان گزینه بهتری می باشد‌ .
   یکی از شرایط‌ کار در آلمان ، داشتن پیشنهاد شغلی می باشد؛ که برای دریافت آن می‌توانید‌ از کاریابی‌ها کمک‌ بگیرید یا با اخذ‌ ویزای جستجوی کار‌ در این کشور در پی کار باشید .
   در بخش نظرات می‌توانید‌ سؤال و نظرات خویش را اعلام‌ نمائید .
5/5 - (5 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/21
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823