مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (16 امتیاز)

تحصیل در گویان فرانسه


 

اگه روزمرگی شما را از مطالعه دور کرده ، سعی کردیم با تهیه این پادکست اندکی جای خالی مطالعه رو برای شما پر کنیم.

 

نسخه صوتی مقاله🎙🎶

 

نظام‌ تحصیلی گویان

تحصیل در گویان فرانسه

   آموزش‌ ابتدایی در کشور‌ گویان از 5 سال الی 16 سال می باشد که به صورت‌ رایگان‌ و اجباری در اختیار افراد‌ قرار خواهد گرفت . بعد از یک دوره‌ پیش دبستانی اختیاری بایستی وارد دوره‌ ابتدایی‌ شود که 6 سال را در بر می‌گیرد‌ و دارای دو امتحان‌ در سال های مختلف‌ می باشد . هدف‌ از این بخش مهارت های سواد‌ آموزی اساسی‌ می باشد.

   دوره‌ بعد‌ به آموزش‌ میانه‌ می باشد که نباید با آموزش متوسطه اشتباه گرفته شود . نمرات خوب‌ در مدارس ابتدایی‌ موقعیت‌ بهتری را تضمین‌ خواهد کرد و فرد می تواند در دوره‌ میانه‌ یا راهنمایی آمادگی برای‌ ورود‌ به دوره متوسطه پیدا کند .

 

پیشنهاد میکنیم بخوانید : آخرین مهلت💥 اخذ پذیرش رشته هنر در فرانسه 👩‍🎨 2023

 

   آموزش‌ متوسطه ارشد با قصد تولید‌ و رشد‌ علمی ارزیابی شده‌ است و بعد از کلاس‌ 11 با امتحانات پیشرفته ای سطح‌ دانش‌ آموز ارزیابی‌ خواهد شد این دوره‌ تحصیلی در نهایت برای‌ فرد به دریافت مدرک‌ تحصیلی منتهی می‌شود‌ و شامل‌ یک سری‌ مهارت های مخصوص می باشد.

   آموزش‌ حرفه‌ ای در این کشور به واسطه‌ آموزش فنی و حرفه‌ ای بررسی می گردد و شامل‌ کالج‌های‌ خصوصی و مدارس‌ خاص‌ می باشد آموزش دانشگاهی در این کشور‌ برای‌ ده مدرسه‌ فنی و حرفه‌ای‌ بررسی‌ می‌شود‌ و دارای برجسته‌ ترین بودجه‌های‌ دولتی می باشد .

 

اعتبار‌ دانشگاه های گویان فرانسه

تحصیل در گویان فرانسه

   نوبت رسید‌ به بررسی‌ دانشگاه های مشهور کشور‌ گویان که می تواند ورود به این کشور و انتخاب‌ را برای شما خیلی راحت تر کند! یکی از دانشگاه های خیلی معروف در کشور‌ گویان دانشگاه آمریکایی تکزیلا می باشد که با نام اختصاری TAU شناخته می‌شود‌ . این دانشکده پزشکی‌ دارای فضای خصوصی‌ می باشد یعنی بحث شهریه‌ مورد بحث است اما نه به آن شکلی که شما فکر‌ش را می کنید‌ .

   این دانشگاه پروژه ای از یک شرکت‌ مدیریت آموزش می باشد که در ابتدا‌ هدف از ساخت آن ایجاد‌ فضای اقتصادی‌ و رویکرد بانکداری می باشد ولی امروزه این رویه‌ تغییرات بسیاری داشته است و این ساختمان‌ تبدیل‌ به یک موقعیت‌ عالی تحصیلی‌ شده است درنتیجه زمان‌ را از دست ندهید .

 

پیشنهاد میکنیم بخوانید : ⚪ توضیحات کامل + مراحل تحصیل آنلاین در انگلیس (2023)

 

   در این دانشگاه می توانید در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد‌ پزشکی ورود داشته باشید همینطور این امکان‌ را دارید که وارد‌ بخش‌ پرستاری‌ شوید و یا در رشته‌های‌ بهداشت‌ علوم‌ و علوم‌ مربوط‌ به این رشته‌ وارد شوید موقعیت‌ شما در این دانشگاه حتی از نظر‌ کاری‌ هم خیلی عالی می باشد .

   شورای ملی اعتبار‌ بخشی در کشور‌ گویان اعلام‌ نموده است که این دانشگاه با توجه به وب سایت‌ رسمی خود‌ توانسته در یک موقعیت‌ خصوصی‌ خیلی عالی‌ قرار بگیرد و این دانشگاه خیلی دل انگیز و موقعیت سرسبز و تفریحی بسیار خوبی دارد‌ .

 

پیشنهاد میکنیم بخوانید : فقط در ۱۰۰ روز به اروپا مهاجرت کن | مهاجرت به اروپا 💯

 

    دانشگاه مورد‌نظر‌ در سال 2010 در کشور‌ گویان تأسیس شده است و در لیست‌ دانشگاه های تازه‌ تأسیس در راستای رشته پزشکی‌ می باشد . دوره‌های‌ دندانپزشکی این دانشگاه نیز وابسته‌ به ارائه‌ گواهینامه های مخصوص‌ ارزیابی‌ خواهد شد . واضح می باشد که این دانشگاه دارای پردیس‌ مخصوص است و البته‌ که رویکرد اعتباربخشی زیادی دارد‌ .

   خبر‌ خوب اینکه دوره های پیش‌ پزشکی‌ در این دانشگاه رایگان‌ می باشد و موقعیت تحصیلی خیلی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد . لازم‌ به ذکر‌ است‌ که رتبه‌ جهانی این دانشگاه بین 5000 الی 8000 اعلام‌ گشته است‌ .

 

بورسیه تحصیلی‌ در گویان فرانسه

تحصیل در گویان فرانسه

   یک بورسیه تحصیلی در کشور‌ گویان برای‌ رشته های بازرگانی ، اقتصاد و حقوق‌ وجود دارد که برای‌ ما هم عجیب است‌ که چنین‌ موقعیت خوبی‌ چرا‌ برای‌ رشته‌های‌ پزشکی‌ قرار نداده اند ! به هر روی هدف‌ از این بورسیه شکل‌ دادن روابط بین المللی می باشد یعنی روابطی که قرار است‌ آینده‌ کشور گویان را در عرصه اقتصادی‌ و سیاسی‌ به بالاترین حد ممکن برساند . این بورسیه به زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است و برای مقطع کارشناسی ارشد‌ بررسی‌ خواهد شد .

   کمک هزینه‌ این بورسیه به صورت‌ پوشش‌ کامل‌ و مستمری‌ می باشد و شخص‌ بر اساس‌ نوع بورسیه تحصیلی‌ خود‌ تلاش می‌کند‌ از مستمری بالاتری نیز‌ استفاده‌ نماید . برای‌ ورود به این بورسیه تحصیلی حتماً باید مدرک‌ کارشناسی در رشته‌های‌ مرتبط داشته باشید . معدل‌ شما در این زمینه‌ بسیار مهم می باشد .سعی کنید‌ این بورسیه تحصیلی را وابسته به معدل خود‌ پیش‌ ببرید .

 

پیشنهاد میکنیم بخوانید : تحصیل در فرانسه ✅یک مقصد ایده آل(2023)

 

   افرادی که معدل پایین تر از‌ 16 دارند بهتر‌ از‌ شانس خود‌ را در یک مسیر دیگر امتحان نمایند ! افراد‌ باید‌ مهارت خیلی خوب زبان انگلیسی داشته باشند‌ و مشخص است که مدارکی از قبیل‌ رزومه تحصیلی‌ ، ریز‌ نمرات و همینطور نامه‌های‌ انگیزشی در این راستا خیلی دیده‌ می‌شود‌ شخص حتماً باید توصیه‌ نامه‌ تحصیلی‌ خوبی داشته باشد‌ . می دانید توصیه نامه تحصیلی‌ چه چیزی است ؟ بهتر‌ است‌ در این زمینه تحقیق‌ نمائید و با اطلاعات‌ دقیق‌ تر گام بردارید !

   ارزش این بورسیه به اندازه‌ پوشش کامل‌ شهریه می باشد و به شما کمک‌ هزینه‌ زندگی و اجاره مسکن‌ داده می شد این یعنی می توانید اعضای خانواده‌ خویش را نیز‌ با خودتان همراه کنید و سعی کنید‌ از موقعیتی که در اختیار‌ شما قرار گرفته است حداکثر استفاده را داشته باشید .

 

نتیجه‌ گیری

تحصیل در گویان فرانسه

   شاید کمتر کسی‌ باشد‌ که گویان فرانسه را برای تحصیل‌ در خارج انتخاب‌ نماید اما شما با تحصیل‌ در گویان فرانسه از تحصیل‌ در دانشگاه‌های اروپایی برخوردار می شوید ، چرا‌که‌ این کشور‌ از نظر قراردادی کشوری اروپایی می باشد . کشور گویان فرانسه مستعمره فرانسه می باشد و واحد‌ پول‌ آن یورو می باشد . اغلب دانشگاه‌های گویان فرانسه از برنامه‌ درسی مبتنی‌ بر فرانسه پیروی می‌کنند . طبیعت‌ این کشور یکی از دلایل اصلی مهاجران برای مهاجرت به گویان فرانسه می باشد .

 

🟡🔵

   در صورتی که سوالاتی در رابطه چگونگی مهاجرت تحصیلی دارید با مشاورین موسسه حقوقی ره پویان عدالت در تماس باشید.

 

   آیا شما نکات دیگری در مورد تحصیل در گویان فرانسه میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💛

 

برای مشاوره رایگان با مشاوران ارشد موسسه ی حقوقی ره پویان در ارتباط باشید

5/5 - (16 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/22
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823