مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (14 امتیاز)

تخصص پزشکی در فرانسه


 

 

 

شما عزیزان میتوانید بجای خواندن مقاله به صوت آن گوش دهید.🎧

 

صوت مقاله🎶

 

 
 
 

شرایط‌ تحصیل رایگان‌ پزشکی در فرانسه

تخصص پزشکی در فرانسه
 
   تحصیل رایگان پزشکی‌ در فرانسه ، شرایط‌ ورود به رشته‌ پزشکی در فرانسه و مدارک‌ مورد‌ نیاز برای‌ دریافت پذیرش‌ تحصیلی‌ رشته‌ پزشکی‌ در کشور فرانسه را در این مقاله به صورت تخصصی برای شما عزیزان شرح‌ خواهیم نمود. دانشگاه های پزشکی‌ مشهور و سطح بالای کشور‌ فرانسه کدامند ؟ وضعیت تحصیل در رشته های دیگر پزشکی‌ همچون دارو‌ سازی یا دندان پزشکی‌ در کشور فرانسه چگونه می باشد؟

 

   مشاوران موسسه حقوقی مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس برای‌ شما عزیزان برای یافتن پاسخ‌ این سوالات مقاله زیر را با کمک و همراهی‌ وکلای مجرب فرانسوی و با استفاده از اطلاعات سایدهای به‌روز‌ مهیا کرده اند . شما می‌توانید‌ از طریق تماس با موسسه‌ رهپویان عدالت از مشاوره‌ تلفنی رایگان‌ با کارشناسان ما بهره‌ ببرید و سوالات خود‌ را در رابطه‌ با شرایط‌ تحصیل‌ رایگان‌ پزشکی‌ در فرانسه و مهاجرت به فرانسه از شیوه تحصیل‌ رفع نمایید .
 
 

دانشگاه های پزشکی فرانسه

تخصص پزشکی در فرانسه
 
   کشور‌ فرانسه از گذشته برای‌ رشته‌ پزشکی‌ جایگاه ویژه ای در نظر داشته به همین سبب این کشور‌ توانسته در این رشته جایزه‌های‌ متعددی را کسب کند . همچنین‌ دانشگاه های پزشکی‌ در این کشور‌ خیلی معتبر‌ می باشند و توانسته اند جایگاه‌های‌ مناسبی در بین علاقمندان به تحصیل تخصص پزشکی‌ در فرانسه را به دست آورند .

 

   در ادامه برای شما عزیزان برتر‌ین دانشگاه ها در این کشور‌ را با مکان و رنک جهانی آنها قرار داده ایم تا بتوانید با توجه بیشتری‌ اقدام‌ به تصمیم گیری نمائید‌ .
 
 
رنک جهانی نام دانشگاه پزشکی نام شهر
39 Universite Sorbonne Paris Cite-USPC (ComUE) پاریس
56 Universite Paris Saclay (ComUE) سن اووبین
165 Universite de Lyon (ComUE) لیون
170 University of Aix-Marseille مارسی
172 Communaute d’Universites و Etablissements d’Aquitaine (ComUE) بوردو
178 University of Lorraine نانسی
198 PSL Research University Paris (ComUE) پاریس
247 Universites Languedoc-Roussillon (ComUE) مونپلیه
251 Universite Paris-Est (ComUE) شانز-سور-مارن
261 Universite Lille-Nord-de-France (ComUE) Villeneuve-d’Ascq
 

دانشگاه پزشکی‌ سوربن فرانسه 

 
   دانشگاه سوربن در پاریس قرار دارد که اسکلت اصلی این دانشگاه کالج‌ سوربن است که هدف از تاسیس آن ، تحصیل‌ پزشکی‌ افراد کم‌بضاعت جامعه فرانسه بوده می باشد . رتبه‌ جهانی این دانشگاه در سال های اخیر همواره کم تر از صد می باشد و این نشانه از کیفیت‌ بالای این دانشگاه دارد‌ .

 

   دانشگاه سوربن فرانسه دارای سه دانشگاه مهندسی ، پزشکی و علوم‌ انسانی است که در دانشگاه پزشکی رشته‌های‌ اصلی پزشکی‌ ، داروسازی ، مامایی‌ و پرستاری در فرانسه را عرضه می کند . انگلیسی و فرانسوی ، زبان های تدریس در دانشگاه پزشکی‌ سوربن می باشند به همین منظور متقاضیان تحصیل‌ در این دانشگاه بایستی مدرک‌ c1 فرانسه را داشته باشند  .
 
 

بورسیه پزشکی فرانسه

تخصص پزشکی در فرانسه
 
   برای‌ تحصیل تخصص پزشکی در فرانسه ، بورسیه بسیاری وجود دارد‌ که توسط دانشکده‌های‌ پزشکی‌ اعطا خواهند شد . در اکثر موارد‌ بورسیه پزشکی‌ فرانسه بر طبق شایستگی‌ و بعد از بررسی‌ درخواست‌ها‌ به وسیله کمیته‌ ارزیابی‌ اعطا خواهند شد . در صورتی که درخواست‌ بورسیه فرانسه را دارید بایستی درخواست‌ خود‌ را پیش از شروع‌ دوره‌ تحصیلی خود‌ ارائه دهید .

 

   یکی از برترین بورسیه تحصیلی در فرانسه برای رشته پزشکی‌ ، بورسیه تحصیلی‌ شارکو برای‌ تحقیقات بالینی‌ می باشد . این بورسیه ها برای دانشجویان پزشکی‌ امکان‌ تأمین هزینه اقامت در دانشگاه یا پایان‌ نامه فوق‌ دکترا در فرانسه را در زمینه‌ تحقیقات در علوم‌ پزشکی ، دارویی یا دامپزشکی مهیا می سازد.

 

بیشتر بخوانید : 5 مزیت تحصیل دندانپزشکی در فرانسه🦷👩‍🎓

 

   برنامه اراسموس موندوس اروپا ، بورسیه ای در چارچوب تبادل فرهنگی برای‌ دانشجویانی که در یک دانشگاه فرانسه ثبت‌نام‌ نموده اند ، ارائه خواهد داد . این امر‌ با همکاری بعضی از پروژه‌های‌ ارائه شده توسط‌ مؤسسات آموزش‌ عالی در کشور‌ مادر انجام‌ خواهد شد .

 

   بورسیه تحصیلی‌ برای سازمان ها و موسسات بین المللی و غیر دولتی ، از دیگر بورسیه های فرانسه می باشد که اساساً تامین‌ مالی تحصیلات دکترا و فوق‌ دکترا را تقبل‌ خواهد کرد .
 

نتیجه‌گیری‌ 

تخصص پزشکی در فرانسه
 
   تحصیل‌ رایگان‌ پزشکی‌ در فرانسه ، مدارک‌ مورد‌ نیاز برای دریافت پذیرش‌ تحصیلی‌ در رشته پزشکی در دانشگاه های کشور‌ فرانسه ، تحصیل‌ در رشته‌های‌ دیگر پزشکی همچون دارو‌ سازی یا پرستاری‌ در فرانسه را برای‌ شما عزیزان در این نوشته مورد بررسی قرار دادیم . امید‌واریم توانسته باشیم با تهیه‌ این نوشته به سوالات شما عزیزان درباره تحصیل‌ پزشکی‌ در فرانسه پاسخ داده باشیم .

 

   شما می‌توانید‌ برای کسب پاسخ‌ دیگر سوالاتتان به دیگر مقالات‌ موجود‌ در رابطه‌ با تحصیل‌ رایگان‌ پزشکی در فرانسه که در سایت‌ رهپویان عدالت موجود است مراجعه‌ نمائید‌ و یا از طریق‌ تماس با موسسه‌ از مشاوره‌ تلفنی رایگان با کارشناسان و مشاوران خبره‌ موسسه‌ ما بهره ببرید . همچنین‌ این امکان‌ برای‌ شما وجود دارد‌ که در بخش سوالات مهاجرت در سایت‌ سوالات خود‌ را مطرح نمائید و یا در پایین همین مقاله نظرات و سوالات خود‌ را در رابطه با تحصیل پزشکی‌ در فرانسه برای‌ ما یادداشت فرمائید. همکاران ما در اسرع وقت به سوالات شما عزیزان پاسخ‌ خواهند داد‌ .

 

🟡🔵

   در صورتی که سوالاتی در رابطه چگونگی مهاجرت تحصیلی دارید با مشاورین موسسه حقوقی ره پویان عدالت در تماس باشید.   آیا شما نکات دیگری در مورد تخصص پزشکی در فرانسه میدانید، می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💛

 

برای مشاوره رایگان با مشاوران ارشد موسسه ی حقوقی ره پویان در ارتباط باشید

 

تحصیل تخصص پزشکی در فرانسه به چه زبانی می باشد؟

تحصیل پزشکی در این کشور به زبان فرانسوی می باشد.

آیا تحصیل تخصص پزشکی در کشور فرانسه آزمون ورودی دارد؟

خیر، آزمون ورودی ندارد.

هزینه تحصیل تخصص پزشکی در فرانسه چقدر خواهد شد؟

دانشگاه های فرانسه تقریباً رایگان می باشند و دانشجویان مبلغ خیلی کمی برای ثبت نام پرداخت خواهند کرد.

5/5 - (14 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/17
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823