مشاوره و ارزیابی رایگان!

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

فرانسه کشوری دارای مناطق و جزایر پراکنده متعدد در اقیانوس‌های مختلف جهان است. بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ قاره اروپا که 643 کیلومتر مربع مساحت دارد؛ تا اول ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی، تعداد استان‌های فرانسه 22 تا بود…


تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

فرانسه کشوری دارای مناطق و جزایر پراکنده متعدد در اقیانوس‌های مختلف جهان است. بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ قاره اروپا که 643 کیلومتر مربع مساحت دارد؛

تا اول ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی، تعداد استان‌های فرانسه 22 تا بود اما با ادغام برخی نواحی تعداد استان‌های واقع در بخش اصلی خاک فرانسه به ۱۳ ناحیه تقلیل یافت؛ این اصلاحات استان‌های فرانسه و تقسیم‌بندی‌هایشان را سازگارتر با جغرافیای اقتصاد مدرن کرد.

این کشور به علت موقعیت جغرافیایی خود از دیرباز تاکنون به عنوان پل ارتباطی کشورهای اروپای شمالی و جنوبی شناخته می‌شود و شاهد بسیاری از فعالیت ها و ارتباطات مهم بوده است.

در این جدول به طور کلی کشور فرانسه را معرفی می‌کنیم:

پرچم معرفی استان‌های فرانسه 🏰🔵⚪🔴
پایتخت پاریس (Paris)
زبان رسمی فرانسوی (Français)
بزرگ‌ترین شهرها پاریس (Paris)، لیون (Lyon)، مارسی (Marseille)
آب و هوا معتدل، اقیانوسی، مدیترانه‌ای
تعداد استان‌های فرانسه 18 ناحیه (13 تا داخلی + 5 تا خارجی)
واحد پول € (یورو) و فرانک اقیانوسیه
نوع حکومت نظام نیمه ریاستی
دین مسیحیت (کاتولیک)، اسلام و بودایی

🤗‌ نام استان‌های فرانسه

در این بخش نام تمام استانهای فرانسه به همراه توضیح کوتاهی از هر کدام آمده است.

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

نواحی داخلی:

 •  (Auvergne-Rhône-Alpes)اوورنی – رون – آلپ
 • (Bourgogne-Franche-Comté)بورگونی – فرانش –کنته
 • (Brittany)بریتانی
 • (Centre-Val de Loire)وال – دلوآر
 • (Nouvelle-Aquitaine)نوول-آکیتین
 • (Occitanie)اکسیتنی
 • (Grand Est)گرانت است
 • (Corsica)کرسیکا
 • (Normandie)نرماندی
 • (Pays de la Loire) پی دو لا لوار
 • (Provence Alpes Côte d’Azur)پروانس-آلپ-کوت دازور
 • (Hauts-de-France)هاوتز-دو-فرانس
 • (Île-de-France)ایل-دو-فرانس

نواحی خارجی:

 • گوادلوپ (Guadeloupe)
 • گویان فرانس (French Guiana)
 • مارتینیک (Martinique)
 • رئونیون (Réunion)
 • مایوت (Mayotte)

 😍استان اوورنی-رون-آلپ

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

ناحیه‌ای در جنوب شرقی فرانسه که مساحت آن بیش از ۶۹٬۷۱۱ کیلومتر مربع است. سومین کلانشهر و دومین ناحیه مهم اقتصادی فرانسه به حساب می‌آید.میانگین دما در آن 17 درجه است و جزو منظق با آب و هوای گرم به شمار می‌رود.

سومین شهر بزرگ فرانسه از نظر مساحت و دومین شهر پرجمعیت در بین استان‌های فرانسه یعنی لیون نیز در این استان قرار دارد. این شهر بین دوتپه رودخانه قرار دارد و دارای مناظر چشم‌گیری می‌باشد و همین ویژگی در کنار پیشرفته و مدرن بودن آن باعث شده سالانه گردشگران زیادی به سمت این شهر روانه شوند.

🤩 استان بورگونی-فرانش-کنته

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

در شرق فرانسه واقع شده، دارای کارخانجات و مراکز صنعتی و تولیدی بسیاری می‌باشد. گویش مردم این منطقه آرپیتان و فرانش کنته است.  آب و هوای آن در تابستان گرم و در زمستان بسیار سرد گزارش شده است. به دلیل فرصت‌های شغلی زیاد و مناسب این منطقه جزو مناطق محبوب برای مهاجرت به فرانسه است. 

 این استان مدت‌هاست که به عنوان مکانی با جاذبه‌های هنری، غذایی و تاریخی شناخته می‌شود که به خاطر جواهرات میراثی، شراب‌های استثنایی و مناظر خیره‌کننده‌اش معروف است. استان بورگونی-فرانش-کنته زادگاه یا محل الهام، اختراع و اکتشاف انسان‌های بزرگ و مشهوری چون کلود ژوفروی-دابانس، روژه دی‌آیل، توسن لوورتور، گوستاو کوربه، لویی پاستور، خانواده پژو، پتی گیبوس و برنارد کلاو بوده است.

 این منطقه به خاطر شراب‌های قرمز و سفیدش که بیشتر به ترتیب از انگورهای پینو نوآر و شاردونی تهیه می‌شوند، شناخته شده است.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر به فرانسه با مشاوران ما در ره پویان عدالت تماس بگیرید.🤗 021-22892823

😃 استان بریتانی

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

یکی از نواحی غربی این کشور است. بین کانال مانش و خلیج بیسکای قرار دارد پس دارای مناطق ساحلی می‌باشد. هم‌چنین از لحاظ اقتصادی بسیار قوی و پویاست. بریتانی به خاطر میراث نوسنگی خود، با حفره‌ها، ردیف‌های سنگی و تومول‌ها که به‌خوبی حفظ‌شده معروف است.

بریتانی دارای آب و هوای گرم و معتدل و مرطوب با بارندگی مکرر است. روزهای آفتابی و بدون ابر نیز در طول سال رایج است. در ماه های تابستان دمای هوا تا 30 درجه سانتیگراد فزایش می یابد. زمستان مرطوب و معتدل با میانگین دمای روز 6 درجه سانتیگراد است.

یک نکته جالب توجه اینکه بریتانی ، به بریتانیای صغیر یا بریتانیای کوچک، نیز معروف است. به دلیل قدمت طولانی این کشور اکثر استان‌های فرانسه تاریخی‌اند که استان بریتانی یکی از همان استان‌ها با تاریخی با عظمت می‌باشد.

بریتانی همیشه در بین مهاجران بریتانیایی محبوب بوده است. آنها عاشق حومه شهر، فرهنگ غرور آمیز «برتون» و البته غذا و نوشیدنی تهیه شده از مواد تازه و محلی می شوند. این واقعیت که دسترسی به آن با کشتی، ماشین یا هواپیما از بریتانیا بسیار آسان است، آن را به یک مقصد مهاجرتی بسیار جذاب تبدیل کرده است.

جذابیت‌های تحصیل رشته‌ هنر در فرانسه: 🎨🎭ارتقاء دانش و تجربه هنری

🏯 استان وال-دلوار

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

در مرکز فرانسه واقع شده و از زیرساخت‌هایی گسترده از جمله بزرگراه‌ها، مراکز توزیع و حمل و نقل‌ هوایی و ریلی تشکیل شده که این استان را به چهارمین استان فرانسه از نظر نیروی کار تبدیل کرده است.   این استان دارای زمستان‌های کوتاه و تابستان‌های گرم طولانیست.

فرانسوی زبان رسمی است که در وال-دلوار صحبت می‌شود. هم‌چنین به عنوان یک مقصد توریستی بین المللی بسیار محبوب، در بسیاری از رستوران ها، بارها و هتل ها انگلیسی صحبت می شود.

دره لوار که در این استان واقع شده با پل‌های عجیب و غریبش که بر روی آب کشیده شده‌اند و قلعه‌های قرون وسطایی و رنسانس بسیار زیباست. چشم انداز آن نیز بسیار خیره کننده است و تا آنجا که چشم کار می کند سبز است. در واقع، در قرن 15 و 16، دره لوآر به عنوان “باغ فرانسه” نامیده می شد.

جاذبه تاریخی دیگر آن نیز  the loire که به عنوان آخرین رودخانه وحشی اروپا در یونسکو به ثبت رسیده است در این استان قرار دارد. 

⛺ استان نوول-آکیتین

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

بزرگ‌ترین استان فرانسه واقع در جنوب این کشور است؛ و نیز از نظر تولید ناخالص داخلی سومین استان در فرانسه می‌باشد. اولین منطقه کشاورزی اروپا از نظر گردش مالی و اولین منطقه فرانسه از نظر مشاغل گردشگریست.  آکیتن یکی از گرمترین مناطق فرانسه با میانگین دمای بالای روزانه 19 درجه است که در فصل تابستان می‌توان از تعطیلات ساحلی آن لذت برد.

به عنوان منطقه پیشرو در بین استان‌های فرانسه از نظر مناطق جنگلی (2.8 میلیون هکتار)، محل برداشت چوب، چوب بری و فعالیت های ساخت مبلمان و همچنین صنعت کاغذ است.دهکده‌های پرورش صدف و ماهیگیری بخش جدایی‌ناپذیر مناظر منحصربه‌فرد منطقه هستند تقریباً تمام خط ساحلی توسط تپه های شنی احاطه شده است، از جمله معروف ترین آنها: Dune du Pilat، مرتفع ترین تپه شنی اروپا. 

در مطالعه اخیر توسط شرکت استخدام APEC نشان داده شده که متخصصان جوان رون-آلپ، میدی-پیرنه و آکیتن را به عنوان پویاترین مناطق از نظر اقتصادی و بهترین مکان برای زندگی در بین استان‌های فرانسه در نظر می گیرند.

5 مزیت تحصیل دندانپزشکی در فرانسه🦷👩‍🎓

🏞 استان اکسیتنی

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

دومین استان بزرگ فرانسه در بین استان‌ها فرانسه از نظر وسعت است که در جنوب آن قرار دارد. این استان در از نظر سیستم‌های کشاورزی و تولید محصولات با برچسب کیفیت متنوع برترین استان فرانسه و اروپا می‌باشد. اکیستنی به دلیل تولید شراب فوق‌العاده شهرت دارد – با تاکستان‌های بی‌پایان در سرتاسر منطقه، شراب‌هایی متناسب با هر پالت وجود دارد. 

به طور متوسط ​​بیش از 300 روز در سال آفتابی است و خط ساحلی آن آفتابی ترین منطقه فرانسه است. 

شهرهای تولوز، پایتخت منطقه، و مونپلیه به دلیل کیفیت عالی زندگی توسط خود فرانسوی ها تحسین شده اند و در زمره پایتخت های گردشگری شهری اروپا قرار دارند.

🤩 استان گرانت است

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

این استان از ادغام سه منطقه‌ی در سال 2014  آلزاس، شامپاین_آردن و لورن به وجود آمده. ساختمان پارلمان اروپا در شهر استراسبورگ در این ناحیه قرار دارد. منطقه گراند است 5 منطقه شهری با بیش از 250000 نفر جمعیت دارد: متز، مولوز، نانسی، ریمز و استراسبورگ. گرانت است دومین منطقه صنعتی بزرگ فرانسه است.

صنعتی که باعث معروفیت این شهر شده تولید شامپاین است ناحیه گرانت ست به دلیل داشتن خاک گچ و آب و هوای نیمه قاره‌ای شرایط ایده‌آلی برای تاکستان‌های شامپاین فراهم کرده است.

گرانت است به خانه شامپاین، شراب پادشاهان و پادشاه شراب ها مشهور است. نباید فراموش کرد که این شراب عالی که در بین تمام شراب های فرانسوی شناخته شده است، از زمان های بسیار قدیم توسط افراد مشهور مصرف می‌شده است. 24 پادشاه فرانسه در کلیسای جامع ریمز تاجگذاری کردند و فقط شامپاین در “مقدس” لویی سیزدهم سرو شد.

منطقه گراند است 5 منطقه شهری با بیش از 250000 نفر جمعیت دارد: متز، مولوز، نانسی، ریمز و استراسبورگ. این منطقه دومین منطقه صنعتی بزرگ فرانسه است.

⛵ استان کرسیکا

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

جزیره‌ای در فرانسه که در دریای مدیترانه قرار دارد. درواقع این جزیره جزئی از ایتالیا بوده اما در سال 1768، جنوا Genoa رسما آن را به لویی پانزدهم به عنوان بخشی از تعهد برای بدهی‌هایی که با کمک نظامی فرانسه برای سرکوب شورش کرسیکا متحمل شده بود داد.

بیشتر از 1000 کیلومتر خط ساحلی، شش بندر دریایی و چهار فرودگاه در این منطقه قرار دارند. این جزیره زادگاه دو نماد تاریخی فرانسه یعنی ناپلئون بناپارت و پاسکوال پائولی بوده است.

در نگاه اول به خاطر زیاد بودن قیمت بسیاربالای هتل‌ها و رستوران‌ها جای گرانی برای زندگی به نظر می‌رسد اما با دقت بیشتر روی زیبایی‌ها و مناظر طبیعی میبینید واقعا جای زیبا و ارزشمندیست و می‌توانید یک سفر جاده‌ای فوق‌العاده لذت‌بخش و مقرون به صرفه را در آن تجربه کنید. به طوریکه بودجه 50 یورویی برای هر نفر در روز کفایت می‌کند.

زبان رسمی و کاری کرسیکا فرانسویست اما اکثریت مردم آن‌‌جا دو یا سه زبانه‌اند و به زبان بومی کورسی و ایتالیایی نیز صحبت می‌کنند پس اگر به ایتالیایی تسلط دارید این شهر مقصد خوبی برای شماست.

شهر کرسیکا در فاصله‌ی 170 کیلومتری از فرانسه قرار دارد و دارای آب و هوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های معتدل و خشک است.

مهاجرت به کانادا از طریق کسب و کار🟥🤑 راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاران خارجی

 😍استان نرماندی

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

یکی از استان‌های فرانسه که در شمال غرب آن قرار دارد و دارای آب و هوایی سرد است.ناحیه نرماندی گردشگرپذیری بالایی در بین استان‌های فرانسه دارد که این به خاطر وجود کوه سن میشل، سواحل فرود D-DAY و صخره‌های گچی سفید است.

عامل موثر دیگر در محبوب بودن این استان محصولات محلی‌ای هم‌چون کاممبر است. استان نرماندی محل تعداد بسیاری از شرکت‌های بزرگ، مانند دو پالایشگاه بزرگ فرانسوی (Total و  Exxon Mobil)، سه نیروگاه هسته‌ای وکارخانه‌های بزرگ خودروسازی است.

🏯 استان پی دو لا لوآر

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

یکی از استان‌های فرانسه که در سمت غرب آن واقع شده و آب و هوای سرد و مرطوب دارد. بهترین استان فرانسه از نظر صنایع دریایی و پایتخت انرژی تجدیدپذیر دریایی (the capital of renewable energy) فرانسه شناخته می‌شود.

🌏 استان پروانس-آلپ-کوت دازور

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

استانی در جنوب شرقی فرانسه با اب و هوای گرم می‌باشد. به عنوان دروازه‌ای برای فرانسه برای ورود به جنوب اروپا عمل می‌کند. شهر مارسی که دومین شهر پرجمعیت فرانسه می‌باشد نیز در این استان قرار دارد؛ شهری ساحلی در جوار دریای مدیترانه است که بزرگ‌ترین بندر فرانسه، دومین بندر دریای مدیترانه و پنجمین بندر اروپا به شمار می‌رود.

بیشتر به خاطر استراحتگاه‌های شیک در امتداد کوت دازور شناخته می‌شود، دیگر جاذبه‌های اصلی پروونس شامل بندر قدیمی مارسی، شهرهای باستانی اکس‌آن پروونس و آوینیون،شهرهای بالای کوه هستند. مناظر زیبا، نور و رنگ هایش شهر پروانس را بسیار زیبا و رویایی کرده است. 

🕍 استان هاوتز-دو-فرانس

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

از شمالی‌ترین استان‌های فرانسه که از نظر آب و هوا دارای زمستان‌های سرد با باران‎‌های طولانی مدت است. این منطقه از موقعیتی پیشرو در صنعت کشاورزی و مواد غذایی (1400 موسسه) برخوردار است که به شدت به سمت صادرات و از جمله موارد دیگر بسته بندی سبزیجات است.

همچنین جاذبه‌های گردشگری برای دوستداران حیوانات مانند آکواریوم Nausicaá و نمایش های اسب سواری در Chateau de Chantilly، یک مقصد تفریحی خانوادگی است.

این استان دو میراث جهانی یونسکو را در خود دارد؛ یک ناقوس‌های بلژیک که متشکل از 56 ناقوس تاریخی است و در منطقه مرزی فرانسه و بلژیک است دیگری کلیسای جامع آمیان (Amiens Cathedral) که یک ساختمان باشکوه به جامانده از قرن 13 میلادیست.

 😃 استان ایل-دو-فرانس

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

در شمال کشور فرانسه قرار دارد و آب و هوای آن سرد با حداکثر دمای 16 درجه سلسیوس در روز است.منطقه اصلی تجاری در اروپا و یکی از پراهمیت‌ترین مناطق دنیا نامیده می‌شود.

شهر محبوب و پرآوازه پاریس در این استان قرار دارد. این شهر پایتخت فرانسه و مطابق انتظار پرجمعیت‌ترین شهر آن است.پاریس پایتخت مد جهان که سالانه مراسم‌های بی‌شماری برای مد و طراحی لباس در آن برگذار می‌شود و هنر برای مردم این شهر چیزی بسیار گرانقدر و مهم است.

هم‌چنین دانشگاه‌های پاریس رتبه بسیار عالی با درصدهای (83 , 76 , …) در  QS ranking دارند که سطح عالی دانشگاه‌های پاریس در کنار زیبای سرگرم کننده بودن این شهر باعث می‌شود یکی از بهترین شهرها برای دانشجوها در جهان به شمار برود و بسیار از جوانان خوهان تحصیل در فرانسه باشند.

برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی اقامت یا تحصیل در بهترین شهرهای کشور فرانسه با کارشناسان و مشاوران ما در موسسه ره پویان عدالت تماس بگیرید اقامتی و یا تفریحی خود را با کمک ما با اطمینان انجام دهید.

برای مطالعه بیشتر: آخرین مهلت اخذ پذیرش رشته هنر در فرانسه

🙂 استان گوادلوپ

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

یکی از استان‌های خارجی کشور فرانسه که دارای بالاترین تولید ناخالص داخلی (GDP) به ازای هر ساکن را دارد. هم‌چنین بالاترین شاخص توسعه انسانی (HDI) با رتبه 38 در جهان را داراست. این استان فرانسه استوایی و دارای دو فصل خشک و بارانی می‌باشد.

گردشگران از سفر به گوادلوپ برای یک تعطیلات عجیب و غریب مفرح نهایت لذت را می‌برند. البته با کمی احتیاط، بازدیدکنندگان می‌توانند از سواحل، آبشارها و جنگل‌های بارانی این استان زیبا بازدید کنند.

امروزه متاسفانه گوادلوپ با مسائل متعددی مواجه است که هم به این منطقه و هم سلامت شهروندان مربوط می‌شود، سه تا از مهم‌ترین این عامل‌ها: تخریب خاک، آلودگی آب و جنگل زدایی هستند.

 🤗استان گویان فرانس

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

گویان فرانس یک ناحیه خارجی فرانسه است. این استان در شمال سواحل اقیانوس اطلس آمریکای جنوبی قرار دارد. کریستف کلمب این منطقه را در سال 1498 کشف کرد و اولین مهاجران اروگایی به این ناحیه هلندی‌ها و به دنبال آن‌ها فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها بودند.

گویان فرانسه خارج از منطقه مرزهای باز شینگن است. با این حال، بخشی از اتحادیه اروپا است و بازدیدکنندگان از گویان فرانسه باید ویزای معتبر داشته باشند، مگر اینکه گذرنامه صادر شده توسط یک کشور معاف از ویزا داشته باشند.

🤩 استان مارتینیک

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

جزیره ای است که یک مجموعه سرزمینی واحد در جمهوری فرانسه است همین‌طور به عنوان دورترین و بیرونی‌ترین منطقه اتحادیه اروپا شناخته شده است. دارای آب و هوای استوایی و گرمسیری دارد که بسیار متفاوت از دیگر استان‌های فرانسه است. 

مارتینیک بخشی از منطقه شینگن نیست، اگرچه بخشی جدایی ناپذیر از اتحادیه اروپا محسوب می شود. دارندگان گذرنامه با معافیت ویزا برای فرانسه و اتحادیه اروپا می توانند بدون ویزا وارد مارتینیک شوند.

حتما بخوانید: تحصیل در فرانسه یک مقصد ایده‌آل

 😃استان رئونیون

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

یکی دیگر از استان‌های فرانسه که در خارج از آن و در جنوب غربی اقیانوس هند واقع شده است. در جزایر Mascarene در اقیانوس هند، شرق ماداگاسکار و جنوب غربی موریس واقع شده است. این شهر به خاطر غذاهای محلی خوشمزه و مناظر دیدنی خود از جمله چندین آتشفشان خاموش و یکی آتشفشان بسیار فعال شناخته شده است!

آب و هوای بسیار گرمی دارد. از مزیت‌های بسیار مهم آن که به دلیل موقعیت حغرافیایی پراهمیت به وجود آمده دسترسی به بازارهای اقتصادی منطقه اقیانوس هند، خاورمیانه، آسیا و اروپا می‌باشد.

😉 استان مایوت

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

جزیره مایوت در در قاره آفریقا واقع در جنوب غربی اقیانوس هند واقع شده و همانطور که انتظار می‌رود دارای آب و هوای گرم و مرطوب است. اطراف آن را صخره‌های مرجانی احاطه کرده است و ملوانان عرب باستانی که کشتی‌هایشان اغلب در سواحل آن غمگین می‌شد آن را جزیره مرگ نامیدند.

ممکن است با خوندن این مطلب سوالی برای شما به وجود آمده باشد و آن اینکه یا نواحی خارجی فرانسه مثلا آن‌‌ها که در قاره‌ی آفریقا وجود دارند یا آمریکا یا اقیانوس هند زبانشان فرانسویست یا زبان آن منطقه؟

جواب این سوال زبان فرانسه است در تمام نواحی فرانسه مردم به زبان فرانسه صحبت می‌کنند ممکن است زبان دوم دیگری داشته باشند  اما همیشه زبان رسمی زبان فرانسوی است.

👋 سخن آخر

امیدواریم این مطالب برای شما کمک کننده باشد و به تمام سوالات شما پاسخ بدهد اما اگر مورد دیگری در این باره به ذهنتان آمد خوشحال می‌شویم سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.🤩

 
5/5 - (2 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1402/04/24
 • نویسنده : آناهیتا قمی
 • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823