مشاوره و ارزیابی رایگان!

هر آنچه که باید در مورد ثبت نام لاتاری 2024 بدانید!✅🔴

لاتاری ۲۰۲۴ مقرون به صرفه ترین روش اخذ گرین کارت آمریکا می باشد. در زمان برنده شدن هزینه‌ای کمتر از هفتصد دلار برای هر نفر در پی دارد. همین طور فرد برنده و اعضای خانواده‌ی وی از ابتدای ورود به آمریکا، مقیم قانونی ایالات‌متحده به…


هر آنچه که باید در مورد ثبت نام لاتاری 2024 بدانید!

لاتاری ۲۰۲۴ مقرون به صرفه ترین روش اخذ گرین کارت آمریکا می باشد. در زمان برنده شدن هزینه‌ای کمتر از هفتصد دلار برای هر نفر در پی دارد. همین طور فرد برنده و اعضای خانواده‌ی وی از ابتدای ورود به آمریکا، مقیم قانونی ایالات‌متحده به شمار خواهند آمد.

هر فردی که واجد شرایط باشد؛ می‌تواند با ثبت نام  لاتاری 2024 شانس خود را برای پذیرش در این قرعه‌کشی بزرگ امتحان کند. قابل توجه است بدانید که ایرانی‌ها هرسال هفت درصد از برندگان لاتاری را به خود اختصاص می‌دهند. این امر فوق‌العاده است!

🤓 جدول زمان‌بندی شرکت در لاتاری ۲۰۲۴

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴ ۶ می ۲۰۲۳ برابر با ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
شروع ثبت‌نام لاتاری ۲۰۲۴ ۷ اکتبر ۲۰۲۲ بربر با ۱۶ مهر ۱۴۰۱
پایان ثبت‌نام لاتاری ۲۰۲۴ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۲۰ آبان ۱۴۰۱
پایان مهلت گرفتن گرین کارت لاتاری و بسته شدن پرونده ۲۰۲۴ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ برابر با ۷ مهر ۱۴۰۲

🧑‍💻 ثبت‌ نام آنلاین در لاتاری ۲۰۲۴

ثبت‌ نام آنلاین در لاتاری ۲۰۲۴

پروسه‌ ثبت‌نام در لاتاری کاملا غیرحضوری بوده و به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. تنها نکته‌ی مهمی که به هنگام ثبت‌نام باید موردتوجه قرار گیرد. نحوه‌ی صحیح ثبت‌نام کردن است. به همین جهت درصورتی‌که کاملا به زبان انگلیسی مسلط نیستید یا نمی‌دانید کدام گزینه‌ها را جهت ثبت‌نام انتخاب کنید.

حتما از موسسه مهاجرتی قانونی یا شخصی که به اصول صحیح ثبت‌نام آگاه است، مشاوره بگیرید. زیرا کوچک‌ترین اشتباه در روند ثبت‌نام و یا آپلود مدارک باعث حذف شما از روند  ثبت نام می شود.

😇 شرایط  ثبت نام لاتاری 2024

شرایط ثبت‌نام لاتاری ۲۰۲۴

در همین ابتدا مقاله به شکل سر راست و خلاصه بگوییم که لاتاری امریکا یکی از ساده ترین برنامه های مهاجرتی دنیاست. برای دریافت اقامت دائم یک کشور پیشرفته هیچ راه سریع تر ، ارزان تر و راحت تری از لاتاری گرین کارت آمریکا وجود ندارد.

به دلیل اینکه شرایط ثبت نام لاتاری به قدری ساده بوده که تقریبا همه افراد می‌توانند در آن ثبت نام نمایند و شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا امتحان نمایند.

تنها شرط برای ثبت نام لاتاری این است که باید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم را دارا باشید و در صورتی هم که دیپلم نداشته باشید، باید حداقل دو سال سابقه کار را دارا باشید. اگر یکی از این شرط های زیر را داشته باشید می‌توانید، ثبت نام لاتاری 2024 امریکا را به اسانی بگذرانید. 

شرایط ثبت‌نام لاتاری

🗂️ مدارک لازم برای ثبت‌ نام در لاتاری 

مدارک لازم برای ثبت‌ نام در لاتاری 

برای ثبت‌نام به مدارک زیادی نیاز ندارید اما لازم است پاسپورت شما دارای اعتبار باشد و مدارک شناسایی خود و فرزندان زیر ۲۱ سال را به همراه عکس مناسب فراهم کنید.

📌 فقط افرادی که زیر ۲۱ سال سن داشته باشند، می‌توانند با سرپرستی والدین خود ثبت‌نام کنند.

📌 مدارک لازم برای ثبت نام = مدارک شناسایی، پاسپورتی که دارای اعتبار باشد و عکس مناسب

🙂 شرط پاسپورت در ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴

شرط پاسپورت در ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴

در سال‌های گذشته داشتن پاسپورت معتبر یکی از شرایط ثبت نام لاتاری بوده ، به همین سبب کسانی که پاسپورت آن‌ها منقضی شده بود و یا به دلیل خدمت سربازی یا هر دلیل امکان دریافت پاسپورت را نداشتند. نمی‌توانستند در لاتاری ثبت نام نمایند. اما امسال شرایط متفاوت است و طبق دستورالعمل جدید ، ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت انجام می شود.

طبق خبرهای رسمی منتشر شده، قاضی تیموتی جیمز کلی که یک قاضی فدرال در ایالت متحده آمریکاست، پس از برگزاری یک دعوی حقوقی، به دولت آمریکا حکم داده که دولت آمریکا اجازه ندارد که از متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا اطلاعات پاسپورت را دریافت نماید و این خلاف روال قانونی معمول برای پرونده‌های دارای سال مالی می باشد . با توجه به این حکم ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت انجام خواهد شد.

🙃 شرط تحصیلات در ثبت نام لاتاری 

شرط تحصیلات در ثبت نام لاتاری 

حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام در لاتاری آمریکا ، مدرک دیپلم دوازده ساله بوده، به دلیل اینکه دانش آموزان در آمریکا برای اخذ مدرک دیپلم باید 12 سال تحصیل کنند، حداقل مدرک تحصیلی مورد قبول برای ثبت نام لاتاری آمریکا، مدرک دیپلم 12 ساله است، یعنی متقاضی باید برای اخذ مدرک دیپلم خود دوازده سال درس خوانده باشد.

توجه کنید که در فرم ثبت نام لاتاری فقط باید نوع مدرک خود را انتخاب کنید و اصلا نیازی به ارسال تصویر اسکن مدرک یا وارد کردن ریز نمرات، معدل و یا سایر جزییات مدرک تحصیلی نیست. فقط باید مشخص کنید که آخرین مدرک  تحصیلی شما چیست. بنابراین در صورت داشتن دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و مدارک بالاتر می‌توانید در لاتاری امریکا ثبت نام کنید.

در ضمن آگاهی داشته باشید که هنگام ثبت نام لاتاری باید آخرین مقطعی که از آن فارغ التحصیل شده‌اید، انتخاب کنید. به طور مثال حتی اگر یک هفته هم تا فارغ التحصیلی شما از مقطع کارشناسی باقی مانده باشد، هنگام ثبت نام لاتاری باید مدرک تحصیلی قبلی خود (یعنی دیپلم) را انتخاب کنید.

😌 شرط سابقه کار برای ثبت نام لاتاری 

شرط سابقه کار برای ثبت نام لاتاری 

داشتن سابقه کار شرط جایگزین تحصیل برای ثبت نام لاتاری است. در صورتی که تحصیلات شما زیر دیپلم است، هنوز هم شانس برای ثبت نام دارید. باید بتوانید ثابت کنید که دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته دارید. لازم به توضیح است که نیاز نیست شما حتما کار کرده باشید.

توجه کنید که شرط سابقه کار برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، فقط برای متقاضیانی است که مدرک تحصیلی زیر دیپلم دارند و متقاضیانی که مدرک دیپلم 12 ساله یا مدرک بالاتر دارند، نیازی به داشتن سابقه کار برای ثبت نام لاتاری آمریکا ندارند.

📍 شرط محل تولد برای ثبت نام لاتاری آمریکا

شرط محل تولد برای ثبت نام لاتاری آمریکا

محل تولد شما باید در کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری باشد. اتباع کشورهایی که در 5 سال گذشته بیش از 50000 مهاجرت به آمریکا داشتند مجاز به شرکت در لاتاری نیستند. بنابراین اشخاصی که در کشورهایی همچون هند متولد شده‌اند، اجازه ثبت نام در لاتاری آمریکا را ندارند. خوشبختانه ایران و افغانستان جز کشورهایی است که متولدین آن می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

توجه کنید که ملاک برای ثبت نام در لاتاری، محل تولد متقاضی است. بنابراین چنانچه شخصی در کشورهای مجاز همچون ایران متولد شده باشد، اما اقامت یا حتی پاسپورت کشور دیگر را داشته باشد ، مشکلی برای ثبت نام در لاتاری نخواهد داشت. برای اطلاع بیشتر از سهمیه ایرانیان در لاتاری گرین کارت آمریکا، مقاله سهمیه کشورهای مختلف در لاتاری امریکا را مطالعه کنید.

😎 شرط حداقل سن لازم برای ثبت نام لاتاری

شرط حداقل سن لازم برای ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری آمریکا شرط سنی ندارد، اما شرط داشتن دیپلم در عمل اجازه ثبت نام به سنین پایین را نمی‌دهد. برای سنین بالا هم هیچ محدودیتی برای ثبت نام در لاتاری وجود ندارد. فرزندانی که در سنین زیر 21 سال و مجرد هستند، می‌توانند زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری گرین کارت ثبت نام کنند و اگر این فرزندان دیپلم داشته باشند، می‌توانند هم زیر مجموعه پدر و مادر خود ثبت نام کنند و هم اینکه به صورت مستقل در لاتاری ثبت نام کنند. بنابراین از سه شانس در لاتاری گرین کارت آمریکا بهره مند خواهد بود.  

📸 شرایط عکس برای ثبت نام لاتاری 

شرایط عکس برای ثبت نام لاتاری

یکی از مهم‌ترین نکات برای ثبت نام صحیح لاتاری، بارگزاری عکس مناسب لاتاری است. در ثبت نام لاتاری نه تنها متقاضی اصلی نیاز به بارگزاری عکس داشته، بلکه برای ثبت نام زیر مجموعه های خود (همسر و فرزندان زیر 21 سال) نیز نیاز به عکس آن‌ها خواهد داشت.

قابل ذکر است که بیشترین عاملی که موجب کنار گذاشتن شما از قرعه کشی لاتاری خواهد شد، آپلود عکس لاتاری با شرایط نامناسب و اشتباه یا آپلود عکس قدیمی برای ثبت نام لاتاری می باشد.

این نکته‌ای است که بیشتر متقاضیان ثبت نام لاتاری از آن بی اطلاع هستند و هر سال به همین دلیل ساده، شانس برنده شدن لاتاری را از دست می‌دهند.

نکته مهم در مورد عکس پرسنلی برای ثبت نام در لاتاری این است که حتی با آپلود یک عکس سفید یا عکس یک شخصیت کارتونی، ثبت نام لاتاری شما در سایت اصلی آمریکا تکمیل می شود و به شما کانفرمیشن نامبر (کد رهگیری) اختصاص می دهند.

ولی تکمیل ثبت نام و دریافت کد کانفرمیشن به این معنا نیست که حتما در قرعه کشی لاتاری امریکا شرکت داده می شوید. چنانچه عکس شما شرایط عکس لاتاری را نداشته باشد، به صورت خودکار از قرعه کشی لاتاری کنار گذاشته و شانس برنده شدن لاتاری را از دست می دهید.

برای تهیه عکس لاتاری 2024 گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته و عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل قابل قبول بوده، زمینه سفید یا مایل به سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک و موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند و چهره شما مشخص نباشد.

نیازی به معلوم بودن گوش ها نبوده و عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی نخواهد داشت. فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. توصیه می‌کنیم برای آشنایی دقیق با شرایط عکس مناسب لاتاری و دیدن نمونه عکس های صحیح لاتاری، مقاله توضیح کامل شرایط عکس لاتاری را بخوانید.

در ضمن نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل بدهند. بنابراین از عکاسی هایی که فایل عکس لاتاری را به شما نمی‌دهند خدمات عکاسی لاتاری دریافت نکنید، چرا که شما نیازی به چاپ عکس ندارید و برای ثبت نام فقط به فایل عکس نیاز خواهید داشت.

📕 شرط مدرک زبان برای ثبت نام

شرط مدرک زبان برای ثبت نام

یکی از نکات بسیار خوب درباره لاتاری می توان به این اشاره کرد که برای مهاجرت به آمریکا با لاتاری نیازی به داشتن مدرک زبان و یا حتی دانستن زبان انگلیسی نخواهید داشت. ثبت نام لاتاری با فرم آنلاین حامی مهاجر به زبان فارسی امکان‌پذیر بوده و بعد از برنده شدن در لاتاری نیز مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا به زبان فارسی است.

فقط در صورتی که وارد آمریکا شدید، برای ارتباط با مردم مسلما به آموختن زبان انگلیسی نیاز دارید. ولی نکته خوب این است که از لحظه ثبت نام لاتاری تا لحظه ورود به آمریکا حتی نیازی به دانستن زبان انگلیسی ندارید.

👶 شرایط سن فرزندان برای ثبت نام لاتاری

شرایط سن فرزندان برای ثبت نام لاتاری

شما فقط باید اطلاعات فرزندان زیر 21 سال و مجرد خود را در فرم ثبت نام لاتاری وارد نمایید و نیازی به ورود اطلاعات فرزندان بالای 21 سال شما نبوده و ملاک محاسبه سن فرزندان شما، زمان ثبت نام لاتاری می باشد.

در صورتی که فرزند شما در هنگام ثبت نام لاتاری کمتر از 21 سال باشد، می‌توانید او را به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کرده و در صورتی که بعد از برنده شدن سن فرزند شما بیشتر از 21 سال شود، باز هم می‌توانید به همراه خود  فرزندتان را به آمریکا ببرید، چرا که در هنگام ثبت نام سن او کمتر از 21 سال بوده.

💵 هزینه بعد از برنده شدن لاتاری

هزینه بعد از برنده شدن لاتاری

برنده شدن در لاتاری کاملا شانسی می باشد اما پس از آن فرد ملزم به پرداخت برخی از هزینه‌ها و طی کردن مراحلی مثل انجام مصاحبه خواهد شد.

کارهایی که لازم است انجام شود هزینه‌های لازم زمان پرداخت
ترجمه مدارک یک تا سه ملیون بعد از تکمیل فرم DS260 و قبل از مراجعه به سفارت امریکا
انجام واکسیناسیون ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار قبل از مصاحبه و ورود به سفارت
سفر به کشور محل سفارت( آنکارا، ابوظبی یا ارمنستان) ۵ تا ۱۲ میلیون برای مراجعه به سفارت آمریکا
انجام معاینات پزشکی توسط پزشک معتمد سفارت آمریکا ۱۵۰ الی ۲۰۰ دلار برای هر نفر قبل حضور در سفارت و انجام مصاحبه
صدور گرین کارت برای هر نفر ۲۲۰ دلار قبل از ورود به آمریکا
حضور در سفارت آمریکا ۳۳۰ دلار هنگام مصاحبه
سفر به آمریکا این هزینه متغییر است و بهتر است از آژانس های مسافرتی سوال کنید

✌️ سخن پایانی

همانطور که در این مقاله توضیح دادیم، لاتاری یکی از ساده ترین روش های اخذ اقامت دائم از کشور آمریکاست و به همین دلیل ثبت نام در لاتاری اصلا نیاز به شرایط خاص و پیچیده ندارد. در نتیجه تقریبا همه افراد شرایط ثبت نام لاتاری را دارا هستند. هدف از نوشتن این مقاله هم توضیح تمام شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری بود و سعی شد تا به تمام سوالات و ابهامات در این زمینه پاسخ داده شود. در صورتی که بعد از خواندن این مقاله باز هم سوال دیگری برای شما پیش آمد، می‌توانید در قسمت نظرات مقاله از ما بپرسید.

✏️ سؤالات متداول

🔵 چگونه نتایج لاتاری را دریافت کنیم؟

ابتدا وارد وب‌سایت رسمی لاتاری می‌شوید و کادرهای مربوطه را مطابق با فرم ثبت‌نام خود، پر می‌کنید. سپس نتیجه را دریافت خواهید کرد.

🔵 تحصیلات چه تاثیری در برنده شدن دارد؟

فقط پیشنهاد ما این است که حتما مدرک دیپلم داشته باشید؛ یا برای جایگزین آن از شغل مناسب با رزومه کاری ۲ساله استفاده کنید. در ضمن اگر در 5 سال گذشته 2 سال سابقه کار داشته باشید؛ مورد قبول هستید در غیر این صورت تا زمان گرفتن دیپلم یا سابقه کار، اجازه ثبت نام نخواهید داشت.

داشتن مدرک بالا تحصیلی به طور مستقیم تاثیرگذار نخواهد بود و شانس و امتیازی به شما تعلق نمی‌گیرد. اما قطعا بعد از رسیدن به خاک آمریکا در تعیین شغل آینده یا دانشگاه مورد نظرتان کمک کرده و موفقیت های بیشتری در آمریکا نصیب شما خواهد شد.
✔️ معادل مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی‌
✔️ مدرک پزشکی و فوق تخصص در پزشکی معادل با Doctorate
✔️ مدرک فوق دیپلم و لیسانس معادل با university degree
✔️ مدرک فوق لیسانس معادل با advanced degree
✔️ مدرک دکترا یا PHD معادل با Doctorate degree
✔️ مدرک فنی حرفه ای معادل با vocational School
✔️ نکته مهم: مدارک آموزش از راه دور و مجازی پذیرفته نخواهند شد.

🔵 امکان شرکت پیاپی در لاتاری وجود دارد؟

قانون تنها یک بار ثبت نام برای هر فرد را می‌پذیرد و این یعنی ارسال یک مدرک. وزارت امور خارجه از فناوری های پیشرفته ای در جهت شناسایی این افراد به کار می گیرد. با این حال زوج‌ها می‌توانند هر یک جداگانه شانس خود را امتحان کنند و مقایسه با فرد مجرد از شانس بیشتری برخوردار هستند.

حال اگر برنده نشدید لازم به نگرانی نخواهد بود و سال بعد نیز می‌توانید مجدد شانس خود را امتحان کنید. در واقع این سیستم به گونه‌ای برنامه ریزی شده که سالیانه افراد می‌توانند ثبت نام کنند. و اینکه برخی افراد می‌گویند فقط یک بار می‌تواند شرکت کرد اصلا صحیح نیست.

🔵 تسلط به زبان انگلیسی چقدر ضروری است؟

داشتن مدرک آیلتس یا تافل قطعا تاثیری در امتیازات شما نخواهد داشت و در اولویت بندی قرار نمی‌گیرید. اما پیشنهاد ما این است که اگر می‌خواهید بعد از ورود به آمریکا به مشکل بر نخورید روی زبان انگلیسی خود کار کنید و کلاس بروید. پس تا 6 ماهی که قرار است قرعه کشی انجام شود روی زبان انگلیسی خود کار کنید.

🔵 آیا امکان ثبت نام و پذیرش در لاتاری ۲۰۲۴ برای ایرانی‌ها وجود دارد؟

بله. ایرانی‌ها مجاز به ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۴ هستند.

🔵 آیا مهلت ثبت نام در لاتاری قابل تمدید است؟

خیر. بنابراین بهتر است در اولین فرصت ثبت نام انجام شود و آن را به دقایق آخر موکول نکنید.

🔵 برنده شدن در لاتاری آمریکا چه مزایایی دارد؟

افراد منتخب می‌توانند به آمریکا مهاجرت کرده و در نهایت اقامت دائم آمریکا را دریافت کنند. برندگان اصلی در صورت داشتن شرایط مناسب، می‌توانند ویزای DV1 را بگیرند. همچنین در صورتی که شخص برنده دارای همسر و فرزند ( مجرد زیر 21 سال ) باشند؛ نیز موفق به کسب ویزای DV2 و DV3 خواهند بود.

🔵 سهم ایرانی ها از برنده شدن در لاتاری ۲۰۲۴ چقدر است؟

ایران یکی از کشورهایی است که خوشبختانه تقریبا بیش از ۶% ( حداکثر سهم ) از این ویزا را دریافت می‌کند. یعنی بیش از ۳۰۰۰ ویزا، سالیانه برای ایرانیان صادر می‌شود.

🔵 آیا افرادی که مدارک تحصیلی بالا دارند؛ شانس بیشتری در پذیرفته شدن دارند؟

برخی افراد به اشتباه فکر می‌کنند هر چه تحصیلات یا زمینه کاری بالایی داشته باشند شانس بهتری برای برنده شدن دارند.در حالی که این‌گونه نیست. سیستم لاتاری به هیچ عنوان برای تشخیص برتری فردی بر فرد دیگر برنامه ریزی نشده است و کاملا بر اساس شانس می‌باشد. در نتیجه اینکه فکر کنید چون دکترا دارید از فردی که دیپلم دارد چند قدم جلوتر هستید، در اشتباه هستید. اما داشتن مدرک بهتر در مرحله‌ی بعد از پذیرفته شدن می‌تواند کمک شایانی به افراد کند.

🔵 آیا شخص مجرد هنگام شرکت در لاتاری می‌تواند شخص یا اشخاصی را به عنوان همراه معرفی کند؟

خیر. اگر مجرد هستید، به هیچ عنوان نمی‌توانید فردی را به عنوان همراه معرفی کنید یا فرم مخصوص متاهلین را پر کنید. برای مثال شخص مجرد اجازه نخواهد‌ داشت؛ مادر، خواهر، برادر و… را به عنوان همراه معرفی کند. این امر خلاف قانون است و متخلف شانس برد خود را از دست داده و از دوره خارج خواهد شد. هر فردی که مجرد است لازم است به تنهایی فرم را پر کرده و یک کد دریافت کند، اما بحث افراد متاهل کاملا جدا است.

🔵 چه کسانی را می‌توان به عنوان همراه در فرم لاتاری ۲۰۲۴ معرفی کرد؟

چنانچه پدر یا مادر خانواده در لاتاری برنده شوند؛ می‌توانند تمام اعضای خانواده را به آمریکا ببرند. به همین جهت شما مجاز هستید؛ همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده‌اند را در فرم ثبت نام به عنوان همراه معرفی کنید.

🔵 برای شرکت در لاتاری امسال تا کی فرصت داریم؟

تا ۱۰ نوامبر امسال برابر با ۲۰ آبان ماه. اما توصیه می‌شود ثبت نام خود را به دقایق آخر موکول نکنید.

🔵 آیا می‌توانم در لاتاری شرکت کنم در حالی که تاریخ پاسپورت من منقضی شده است؟

خیر. برای ثبت نام لازم است؛ پاسپورت شما حداقل یک روز اعتبار داشته باشد.

🔵 آیا برای ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۴ نیاز به پاسپورت است؟

امسال بر خلاف سال‌های گذشته الزامی به داشتن پاسپورت برای ثبت نام در لاتاری آمریکا وجود ندارد!

5/5 - (13 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1402/04/11
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823