مشاوره و ارزیابی رایگان!

پایان ثبت نام لاتاری😲

 ثبت‌نام‌ لاتاری گرین کارت‌ اصول‌ و قاعده‌ مخصوص خود را دارد و متاسفانه‌ خیلی مشاهده‌ شده که افراد به دلیل عدم اطلاع از قوانین ، فرم را نادرست تکمیل می‌نمایند و از جریان قرعه کشی حذف می‌شوند ، از این رو انجام ثبت‌نام‌ به وسیله کارشناسان متخصص‌ و مشاوره‌ متقاضیان لاتاری همواره‌ به افراد‌ توصیه‌ می‌ گردد .


study in Germany0 1 -ره پویان عدالت

 

 

بجای خوندن مقاله میتونید به صوت مقاله گوش دهید.😉

 

صوت مقاله😀

 

 

فرم ثبت نام لاتاری

 

ثبت نام لاتاری

لاتاری‌ چه چیزی است ؟

   صفر تا صد ویزای لاتاری گرین کارت‌ آمریکا یا Diversity Visa Program
   لاتاری‌ (شناخته شده‌ به DV Lottery) به عنوان یکی از شیوه های اخذ گرین کارت‌ و مهاجرت به آمریکا شناخته می گردد . برنامه ویزای تنوع الکترونیکی آمریکا برای ایجاد تنوع نژادی در ایالات متحده به صورت‌ یک قرعه‌ کشی هر ساله به وسیله دولت‌ آمریکا برگزار می گردد و هرساله توسط آن به ۵۵ هزار‌ نفر از همه کشورهای جهان و ایران گرین کارت (اقامت دائم آمریکا) اعطا می نماید .
   می‌توان گفت‌ لاتاری‌ گرین کارت آمریکا ساده‌ترین ، سریع‌ترین و ارزان‌ترین شیوه مهاجرتی در همه دنیا می باشد و هیچ عاملی همانند مدرک‌ تحصیلی‌ ، شغلی ، مالی و… به برنده شدن‌ شما در لاتاري کمک‌ نمی‌کند بجز یک ثبت‌نام‌ درست و اصولی !
ثبت نام لاتاری

طریقه قرعه کشی لاتاری

   هر ساله لیستی از کشور‌هایی‌ که اتباعشان مجاز به شرکت‌ در برنامه لاتاری‌ می باشند از سمت اداره‌ مهاجرت آمریکا اعلام‌ خواهد شد و نام کشور ما ایران هم همواره جزء‌ کشورهای مجاز‌ به ثبت‌نام‌ لاتاری قرار گرفته است .
   معیار‌ اینکه اتباع چه کشور‌هایی‌ می‌توانند در این قرعه‌ کشی شرکت‌ نمایند و چه کشور‌هایی‌ نمی‌توانند ، بسته به تعداد مهاجران آن کشور به ایالات متحده را خواهد داشت ، زیرا تعداد خیلی زیادی‌ از اتباع‌ کشور‌ها‌ هر ساله از شیوه های دیگر به آمریکا مهاجرت می‌ نمایند .
   به بیان  آسان تر ، این قرعه‌ کشی فرصتی مناسب‌ برای کشور‌هایی‌ می باشد که هر ساله تعداد مهاجر کمتری به این کشور دارند تا از این روش بتواند موازنه‌ای میان نژاد‌ و جمعیت‌ مهاجران بوجود بیاید . به همین دلیل ، این برنامه‌ ویزای گوناگونی نام‌ گرفته می باشد .
   قرعه‌ کشی لاتاری گرین کارت آمریکا به وسیله اداره مهاجرت آمریکا ، میان متقاضیان ویزای مهاجرت گوناگونی (DV) به صورت کامپیوتری و رندم و بر پایه تخصیص ویزا‌های‌ موجود‌ در هر منطقه‌ و کشور ، از تمام ورودی‌‌های‌ ثبت شده‌ انجام‌ می گردد و در زمان‌ مقرری‌ به افراد‌ شرکت کننده اعلام خواهد شد.
ثبت نام لاتاری

وقت ثبت‌نام‌ لاتاری‌ 

   هر ساله برنامه‌ ثبت‌نام‌ لاتاری‌ از ماه اکتبر مقارن با مهر‌ماه‌ ، آغاز‌ می گردد و تا نوامبر همان سال ، مقارن با آبان‌ ماه ، ادامه‌ دارد .
   اما پیش ثبت‌نام‌ و رزرو‌ ثبت نام‌ خویش را می‌توانید‌ تا پیش از شروع دوره‌ انجام دهید . مورد توجه داشته باشید که به هر میزان که ثبت نامتان زودتر انجام‌ شود و مدارک‌ مورد‌ نیاز را تکمیل نمائید ، ثبت‌ نامتان در اولویت‌ قرار می گیرد و زودتر انجام‌ خواهد شد .
بیشتر بخوانید : ثبت نام لاتاری 2024🤩
   همچنین‌ در صورتی که مایل می باشید ثبت نامتان حضوری انجام‌ گردد می‌توانید‌ با گرفتن وقت‌ قبلی از مجموعه‌ رهپویان با حضور در مجموعه ، اقدام‌ به ثبت‌نام‌ نمائید و در صورت تمایل عکس لاتاری خویش را در مجموعه بیاندازید .
   وقت ثبت‌نام‌ لاتاری‌ 2024 گرین کارت آمریکا ، در اکتبر 2022 یعنی مهر 1401 آغاز می شود و تا اواسط آبان 1401 بسته‌ خواهد شد .
   همچنین وقت ثبت نام‌ لاتاری 2025 گرین کارت آمریکا ، در اکتبر 2023 یعنی مهر 1402 آغاز‌ می شود و در اواسط آبان 1402 بسته‌ خواهد شد .
ثبت نام لاتاری

وقت قرعه‌ کشی لاتاری

   هر ساله در ماه مارس (اسفند) قرعه‌ کشی لاتاری‌ گرین کارت به وسیله اداره‌ مهاجرت آمریکا انجام‌ می گردد و در ماه می (اردیبهشت) به عموم‌ اعلام خواهد شد .
   با در اختیار‌ داشتن فایل ثبت نامی ارسال‌ شده‌ و داشتن کانفرمیشن نامبر (کد رهگیری) و اطلاعات ثبت شده بر روی فایل PDF ثبت‌نام‌ می‌توانید‌ نسبت به استعلام‌ نتیجه اقدام نمائید .
دقت : اداره‌ مهاجرت آمریکا قبولی و یا عدم قبولی متقاضیان را به وسیله ایمیل ارسال‌ نمی‌کند و به برگزیدگان اطلاع‌ نمی‌دهد و یا سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های ایالات متحده یا America – US Embassy & Consulates لیستی از برگزیدگان عرضه نمی‌دهند .
   شرکت کنندگان در برنامه‌ Diversity Visa 2023 می‌توانند از اردیبهشت 1401 (ماه می 2022) تا مهر‌ 1402 (30 سپتامبر 2023) وضعیت‌ قبولی یا عدم قبولی خویش را در رهپویان عدالت بررسی‌ نمایند .
   پس از بررسی‌ نتایج لاتاری‌ ، برندگان لاتاری‌ بایستی فرم‌ DS -260 (فرم برندگان لاتاری) را تکمیل و ارسال‌ کنند .
لاتاری

نتیجه‌ گیری

   مراحل‌ ثبت‌نام‌ لاتاری شما به وسیله کارشناسان مجموعه‌ رهپویان عدالت ، از صفر‌ تا صد با دقت انجام‌ می گردد و امکان‌ اشتباه‌ در زمان ثبت‌ نام‌ شما به صفر می‌رسد .
   این در صورتی می باشد که ثبت‌نام‌  به وسیله مجموعه‌های نامعتبر‌ و یا به وسیله خود‌ شخص ممکن‌ می باشد با اشتباهات فراوانی همراه شود‌ که شانس‌ کسب گرین کارت‌ آمریکا در سال جاری را از شما می گیرد .
   ثبت‌نام‌ لاتاری گرین کارت‌ اصول‌ و قاعده‌ مخصوص خود را دارد و متاسفانه‌ خیلی مشاهده‌ شده که افراد به دلیل عدم اطلاع از قوانین ، فرم را نادرست تکمیل می‌نمایند و از جریان قرعه کشی حذف می‌شوند ، از این رو انجام ثبت‌نام‌ به وسیله کارشناسان متخصص‌ و مشاوره‌ متقاضیان لاتاری همواره‌ به افراد‌ توصیه‌ می‌ گردد .
5/5 - (10 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/07/12
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823