مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (46 امتیاز)

سرمایه گذاری در دومینیکا

سرمایه گذاری در دومینیکا
 
 
اگر وقت خواندن مقاله رو ندارید ، میتوانید به صوت مقاله گوش دهید.
 
صوت مقاله👇🏻
 
 
 
 
سرمایه گذاری در دومینیکا
 
 

اقسام برنامه های سرمایه گذاری در دومینیکا

   نرم افزار شهروندی اقتصادی‌ دومینیکا که در سال 1993 تأسیس گشت ، به صورت قانونی به افراد و خانواده ها در سراسر جهان یک شهروندی و پاسپورت دوم غیر قابل لغو را تنها در مدت چهار تا شش ماه بدون نیاز به بازدید از کشور‌ ارائه می شود . کشور جزیره ای کارائیب از آوازه بین المللی خیلی خوبی برخوردار است و در نتیجه ، پاسپورت‌ مشترک المنافع دومینیکا دسترسی بدون ویزا یا در بدو ورود به بیشتر از 115 کشور در تمام جهان از جمله تمام اتحادیه اروپا ، سوئیس ، بریتانیا ، سنگاپور ، روسیه ، برزیل و هنگ‌ کنگ را فراهم می نماید .
   نرم افزار شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به صورت مشروع در قانون تثبیت شده است ، و از آنجایی که قوانین محلی‌ هیچ محدودیتی برای داشتن تابعیت دوگانه نخواهد داشت ، گرفتن تابعیت دوم از شیوه سرمایه‌ گذاری در این کشور یک فرآیند سری می باشد که نیازی به صرف‌ نظر از تابعیت موجود به وسیله شخص ندارد .
 
 
 
   شهروندی مشترک المنافع دومینیکا از طریق نرم افزار سرمایه گذاری علاوه بر نداشتن شرایط اقامت‌ فیزیکی ، زبان ، سن ، تجربه کردن تجاری یا وضعیت تحصیلی‌ ندارد و مصاحبه‌ اجباری‌ نیز وجود نخواهد داشت . کشور امن اقتصادی با دموکراسی پارلمانی از یکی از بالاترین استاندارد‌های‌ زندگی در دریای کارائیب برخوردار می باشد ، مالیاتی برای اشخاص غیر مقیم ندارد ، دارای کمترین‌ مقدار جرم و جنایت در کل محدوده می باشد و مسلما یکی از طبیعی ترین مکانهای روی زمین است . با کوهستان های خرم ، رودخانه‌ها و آبشارهای بکر‌ بسیار ، و ساحل‌ های شنی سفید و سیاه خیره‌ ‌کننده . از همگی مهمتر ، دومینیکا ارزان ترین شهروندی را از راه برنامه سرمایه گذاری در جهان با پاسپورت دوم معتبر‌ عرضه می دهد که از 100000 دلار آغاز می گردد .

 

نکته مهم
 
   هزینه شهروندی در دومینیکا حداقل تا سال 2021 بدون تحول برجای خواهد ماند . معیارهای سرمایه گذاری برنامه شهروندی کارائیب قبلاً برنامه‌ ریزی شده بود که به مقدار قابل‌ توجهی افزایش یابد و حداقل‌ نرخ پاسپورت دومینیکا با افزایش 75 درصدی به 175000 دلار برسد . این زیاد شدن عمده مخارج اکنون برای زمان نامعلومی متوقف شده است‌ ، هرچند قیمتها ممکن است پس از اتمام همه گیری COVID -19 افزایش یابد ، درنتیجه ما شما را ترغیب خواهیم کرد که زود عمل‌ نمائید.
 
سرمایه گذاری در دومینیکا
 

اقدامات الزامی برای برنامه شهروندی دومینیکا

   بخش 101 قانون اساسی دومینیکا و بخش 8 و اصلاحیه قانون شهروندی برنامه‌ سرمایه‌گذاری را در قانون شرح می نماید که به اشخاص واجد شرایط ، شهروندی فوری در کشور‌ را با یک مدرک تابعیت اعطا می نماید . واحد شهروندی دومینیکا توسط سرمایه گذاری (CBIU) ، یک منبع دولتی است که اخیراً در وزارت‌ دارایی‌ تأسیس گشته است ، مجموعاً قوانین تحت برنامه گذرنامه‌ را ایفا می کند و یک نهاد نظارتی می باشد که تضمین می نماید تنها متقاضیان شایسته پذیرفته شوند . برای اینکه واجد شرایط در نظر‌ گرفته شوید ، تقاضاکننده اصلی‌ بایستی لااقل 18 سال سن داشته باشد‌ و بایستی تمام شرایط مهاجرت دومینیکا که در ذیل ذکر گشته است‌ را داشته باشد .
 

شرایط مهاجرت دومینیکا

 
تمکن مالی در مجارستان
 

بررسی پیشینه کیفری

 
   برنامه‌ شهروندی اقتصادی دومینیکا تنها اشخاص دارای شخصیت و شهرت‌ برجسته را می پذیرد . برای کسب اعتماد از اینکه تنها به اشخاص معتبر با موقعیت مبرا و نقص شهروندی داده می گردد ، دولت دومینیکا یک آژانس‌ تحقیقاتی خصوصی برجسته داراست که رویه ای جامع‌ را برای تمام متقاضیان بالای 18 سال انجام‌ دهد . دومینیکا متعهد به استاندارد‌ نمونه ای از کوشش شایسته برای حفاظت از یکپارچگی برنامه‌ سرمایه‌ گذاری شهروندی خویش می باشد و فقط اشخاصی که سابقه کیفری ندارند و سوابق آنها به صورت قانونی چک گشته است مجاز به دریافت تابعیت در این کشور‌ خواهند بود .
 
 
 

سلامتی

 
   برای تایید قومیت دومینیکا ، متقاضیان الزاماً باید از سالم بودن عالی بهره‌مند باشند و بایستی نشان دهند که از هیچ بیماری مسری دشواری نمی برند‌ .
 
 
سرمایه گذاری در دومینیکا
 
 

سرمایه‌ گذاری مالی در دومینیکا

 
   برای واجد شرایط‌ شدن شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری ، یک نامزد بایستی یا کمک اقتصادی چشم گیری به یک صندوق دولتی انجام‌ بدهد یا ملک ها و مستغلات تصویب شده‌ را در جزیره خریداری‌ نماید . در هر دو مورد‌ ، متقاضی‌ باید قبل از درخواست برای برنامه ، به طور رسمی متعهد به انجام‌ سرمایه‌گذاری گردد ، اما در حقیقت تا پس از تأیید اصولاً مجبور به پرداخت کامل نخواهد بود .
 
 
 
 
 

صندوق مربوط به دولت

 
   صندوق نوع‌به‌نوع اقتصادی دومینیکا (EDF) طرح های بخش دولتی و اختصاصی در کشور‌ را در کوشش برای ازدیاد گسترش ملی‌ و حمایت از ترفیع اجتماعی و امنیت مالی جزایر پشتیبانی مالی می نماید . پروژههای بخش دولتی که برای تامین‌ مالی توسط این صندوق شناسایی شده اند ، شامل مرمت بیمارستان محلی ، ساخت مدرسه‌های اخیر ، ساخت استادیوم ورزشی مربوط به ملت ، و ارتقای صنعت‌ دریایی‌ جزیره دومینیکا می باشد . طرح های بخش خصوصی که توسط صندوق‌ تامین مالی می‌ گردند ، در درجه ابتدا بر توسعه قسمت های تکنولوژی اطلاعات ، گردشگری و زراعت کشور متمرکز می باشد.
 
 
سرمایه گذاری در دومینیکا
 
 
   این مبلغ‌ها مشارکت به طور قابل‌ توجهی کمتر‌از‌ دیگر تابعیت کشورهای سرمایه‌گذاری در منطقه با پاسپورت‌های مشابه می باشد . برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا ارزش حیرت انگیزی را برای شرکت‌ کنندگان خویش ارائه می دهد ، و هیچ برنامه شهروندی سرمایه گذار‌ معتبر دیگری این‌گونه معیار‌های‌ سرمایه‌ گذاری مقرون به صرفه‌ ای را ندارد که دومینیکا را کم‌بها ترین برنامه شهروندی برطبق سرمایه گذاری در جهان می نماید . هزینه شهروندی دومینیکا احتمالاً در سال 2023 یا 2024 به میزان قابل‌ توجهی زیاد می شود و قیمت های کشور را با سایر برنامه های شهروندی کارائیب مطابقت می دهد .
 
 
 
   کاندید هایی که تحت‌ گزینه کمک مالی دولتی درخواست‌ می نمایند باید با پرداخت کل وجه مشخص شده توسط برنامه طی 30 روز‌ پس از دریافت موافقت نامه‌ اصولی از CBIU موافقت نمایند . با این حال‌ ، تا زمانی که تقاضاکننده مرحله‌ وارسی دقیق‌ را گذرانده و در اصل به صورت رسمی‌ تأیید نشده باشد ، لزومی به شراکت واقعی ندارند . پس از دریافت رسمی تاییدیه مشروط CBIU ، کمک‌های‌ مالی از راه حواله سیمی به یک حساب سپرده دولتی تعیین گشته در بانک تجاری ملی‌ دومینیکا واریز می گردد . چنانچه درخواستی رد یا پس گرفته گردد ، تمام وجه سپرده منهای هزینه کمی درخواست‌ طی یک ماه پس از رد یا انصراف ، به داوطلب بازپرداخت می گردد .
   در صورت‌ موفقیت آمیز گشتن درخواست ، تنها پس از امضای سوگند وفاداری قبل از سردفتر اسناد رسمی و صدور‌ گواهینامه های تابعیت‌ و نیز گذرنامه‌ برای متقاضی اصلی و خانواده آنها ، وجه به وسیله دولت از حساب امانی برداشته می گردد .
 
 
 
 
همه چیز درمورد پاسپورت ترکیه
 
 
 
 
   جزایر غول‌پیکر در دریای کارائیب با طبیعتی کاملاً دست نخورده – دامنه های کوه سبز زمردی به سواحل پر هیجان و اقیانوس ملایم کارائیب می‌رسند . این جزیره دارای 365 رود ، یکی از بزرگترین “دریاچه های جوشان” فعال‌ حرارتی در تمام جهان ، زیادی چشمه های آب گرم استثنایی ، و انبوهی از درختان نارگیل و گل های گرمسیری تابنده است .
   با کشف طبیعت حیرت انگیز پیاده روی ، غواصی ، تماشای پرندگان و سایر فعالیت های اکوتوریسمی که در جزیره فعال‌ آتشفشانی ارائه می گردد ، تعداد گردشگرانی که هر ساله از دومینیکا بازدید می کنند همچنان در حال‌ زیاد شدن می باشد . با رشد در کنار صنعت گردشگری ، مالکیت خارجی ملک ها و مستغلات در دومینیکا در چند سال گذشته به سرعت زیاد شده است .
   آمریکایی‌ها با تعداد‌ بی‌سابقه به کشور بازنشسته می‌ گردند و به ظاهر زیبای طبیعی جزایر و شیوه زندگی صلح‌آمیز کشیده می‌شوند ، و تجار و بازرگانان از تمام جهان به طور استراتژیک در استراحتگاه‌های لوکس دومینیکا سرمایه‌گذاری می‌ نمایند ، بخصوص اشخاصی از چین‌، روسیه و خاورمیانه.
 
 
 
   برای دارنده شرایط بودن برای شهروندی دومینیکن بر بستر گزینه سرمایه‌ گذاری در املاک ، متقاضی بایستی املاک و مستغلات تایید شده در این مملکت را به ارزش حداقل 200000 دلار تهیه کند و تملک خود را لااقل برای سه سال حفظ کند . اگر متقاضی  مدت‌ پنج سال مالکیت خود را حفظ‌ نماید ، دارنده شرایط فروش مجدد ملک تحت شهروندی با برنامه سرمایه‌ گذاری می باشد .
 
 
سرمایه گذاری در دومینیکا
 
 
   اکنون چندین پروژه املاک و مستغلات‌ دارای جواز برنامه شهروندی مشترک المنافع دومینیکا در حال گسترش در کشور‌ وجود خواهد داشت . یکی از امیدوارکننده‌ترین آن‌ها ، هتل منزوی Cabrits Resort Kempinski توسط Range Developments می باشد که یک هتل باشکوه مهیج با مناظر پانورامای خیره‌کننده از اقیانوس و کوهستان ها خواهد بود . یکی دیگر از توسعه‌های قابل دقت ملک ها و مستغلات دومینیکا ، ساحل معتبر‌ Tranquility با Sunstone Incorporated می باشد که یک استراحتگاه‌ خیلی حساس به محیط زیست‌ با یک آبگرم ، مرکز سلامت ، استخر ، و رستوران در سطح‌ جهانی می باشد که تماماً در یک سرزمین ساحلی خوش‌منظر به مساحت 4 هکتار واقع گشته اند .
 
 
 
0 تا 100 ویزا آلمان
 
 
 
   هر دوی این پروژه‌های املاک و مستغلات مورد تایید CBIU ، مالکیت کسری را ارائه می‌ نمایند که به طور خاص برای شهروندی توسط نامزدهای سرمایه‌گذاری بهینه گشته است‌ . برای اینکه به صورت قانونی در یک پروژه استراحتگاه دومینیکن مطابق با ضوابط CBIU مطمئن شوید ، کاندید های شهروندی اقتصادی‌ به سادگی 10٪ سپرده را به ملک‌ واریز کرده و قرارداد خریداری و فروش را امضا می کنند . پس از تایید اصولی شهروندی دومینیکا ، سرمایه گذار هفت روز‌ فرصت دارد تا باقی مانده سرمایه‌ گذاری را پرداخت نماید و در آن وقت برای او گواهی مالکیت صادر می گردد .
   آن‌گاه این استشهاد به مقامات دومینیکا ارائه می گردد تا به طور رسمی نشان بدهد که معیارهای سرمایه گذاری در ملک ها و مستغلات به طور کامل‌ رعایت‌ شده است‌ . خرید مالکیت‌ کسری در یک پروژه اقامتگاهی دومینیکا که توسط برنامه شهروندی معتبر می باشد ، سریع و سهل است ، لزومی به حفاظت یا حفاظت از سمت سرمایه‌گذار ندارد ، و برپایه پیش‌بینی‌های درآمد‌ و منفعت سرمایه توسعه‌دهنده معمولاً انتظار می‌رود پس از پنج سال پول کافی برگرداند . برای پوشش سرمایه ی سرمایه گذاری گشته و همچنین کلیه مخارج  پرداخت شده ابتدایی .
 
 
 
   پس از اجرای محتاطانه همه شرایط فوق ، یک تبعه خارجی دارنده شرایط‌ گرفتن شهروندی کامل و قانونی در مشترک المنافع دومینیکا برای خود و خانواده خود می باشد . پس از تصدیق شهروندی دومینیکا به وسیله واحد سرمایه‌ گذاری ، برای متقاضیان گواهی‌ ملیت صادر می گردد و پاسپورت جدید خود را طی یک هفته از طریق پیک دریافت می کنند . زمانی که یک سرمایه‌گذار شهروند‌ دومینیکا شد ، می‌تواند قومیت خویش را از طریق تبار به نسل‌های آینده منتقل نماید.
 
 

سرمایه گذاری در دومینیکا

 
 

ارزان ترین شهروندی از روش برنامه‌ سرمایه گذاری

 
   ما معتقدیم که برنامه‌ شهروندی دومینیکا از روش سرمایه‌ گذاری اهمیت بهتری را برای سرمایه‌ گذاران نسبت‌ به سایر برنامه های شهروندی اقتصادی در جهان عرضه می دهد . امروزه برنامه‌های‌ سرمایه‌ گذاری مختلفی برای مهاجرت و شهروندی سرمایه‌ گذاران وجود دارد . مالت ، قبرس ، بلغارستان ، اتریش ، مجارستان ، آنتیگوا و باربودا ، سنت کیتس و نویس ، سنت لوسیا و گرانادا همگی برنامههای شهروندی سرمایه گذاری را به اشکال متفاوت ارائه می دهند .
   کانادا ، انگلستان ، استرالیا ، نیوزیلند ، سنگاپور و ایالات متحده برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری و اسپانیا ، پرتغال ، یونان و لتونی طرحهای ویزای سرمایه‌ گذار اتحادیه اروپا را ارائه می گردند .
   با این حال‌ ، شهروندی دوم بسیار ارزشمندتر‌ از‌ ویزای سرمایه‌ گذاری می باشد  و برنامه های مهاجرت سرمایه‌ گذاران پاسپورت دوم فوری را عرضه نمی دهند . برنامه شهروندی دومینیکا یک تبعه دوم رفیع و پاسپورت دوم پرقدرت را با هزینه بسیار کمتر‌ از‌ برنامه های شهروندی سرمایه گذاری در حوزه های قضایی مشابه ارائه می نماید . بسیاری از کارشناسان صنعت‌ دومینیکا را مناسب ترین و آسان ترین پاسپورت دوم در میان شهروندی معتبر کشورهای سرمایه‌ گذاری می دانند .
   این برنامه‌ کارآمد و با ساختار ، دومینیکا را به‌طور بالقوه راحت ترین کشور برای کسب شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری می‌کند ، مشروط بر اینکه شما سرمایه‌گذاری بدون سابقه کیفری و شهرت خوبی داشته باشید .
 
 

سرمایه گذاری در دومینیکا

 

خرید ملک ها و مستغلات‌ دومینیکا

 
   تا حد زیادی بزرگترین امتیاز برای برآورده نمودن معیارهای سرمایه‌ گذاری طرح شهروندی دومینیکا با خریداری ملک‌ این می باشد که مخارج قابل بازیافت است و هزینه تمام شده‌ نمی باشد . 36 ماه پس از خرید ملک ها قدغن شده در کشور‌ ، شما تعهد شهروندی سرمایه گذاری را انجام داده اید و مجاز به فروش واحد می باشید . مقدار پولی که باید برای خریداری ملک دومینیکا برای بدست‌آوردن پاسپورت خرج کنید در مقایسه با بقیه شهروندی کشورهای سرمایه‌ گذاری در منطقه که معمولاً به خریداری ملک دست‌کم 400000 دلار آمریکا احتیاج دارند ، خیلی کم می باشد.
 
 
 
   برنامه‌ شهروندی اقتصادی دومینیکا جدیداٌ مخارج دولتی را برای گزینه املاک کاهش داده است . در سال 2023 یا 2024 ، به اضافه اینکه این احتمال وجود دارد که مقیاس های اهدای EDF همانطور که در ابتدا برای 1 آگوست 2016 برنامه‌ ریزی گشته بود ، به مقدار قابل توجهی زیاد شود .
 
 
 
   در خیلی از شرایط‌ ، کل مخارج گرفتن پاسپورت‌ دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با مبلغی که متقاضی باید به صندوق‌ تنوع اقتصادی اهدا نماید ، قابل‌ قیاس است . در نتیجه ، شهروندی دومینیکا از روش مسیر‌ ملک ها و مستغلات سرمایه‌گذاری می‌تواند اعتبار فوق‌العاده‌ای را در مقایسه با مسیر شراکت ارائه دهد ، چون بسیاری از مبلغ‌ سرمایه‌گذاری می‌تواند بازیابی گردد .
 
 
 
   به عنوان نمونه ، یک متقاضی اصلی و همسر یا همسر‌ و دو فرزندشان می‌توانند با خریداری 200000 دلار املاک و هزینه 35000 دلار برای مخارج دولتی برای مجموع‌ 235000 دلار نیاز سرمایه‌گذاری را برآورده‌ نمایند – که اکثریت آن پس از سه سال قابل‌ بازیابی می باشد . اگر این زوج به طرف کمک صندوق دولتی رفته بودند ، در ابتدا 60000 دلار پس انداز می کردند اما هیچ‌ کدام از سرمایه‌ گذاری ها قابل بازیافت‌ نبود .
 
 
 
 
 
 
 
   شماری از شرکت‌های مشاوره‌ بین‌المللی اقامت و شهروندی ادعا کرده‌اند که صرف‌نظر‌ از حوزه قضایی ، شهروندی برپایه برنامه‌ سرمایه‌گذاری ملک ها و مستغلات “همیشه گران‌قیمت” است . این‌گونه ایده‌ ای به سادگی اشتباه می باشد ، چون بین زیاد شدن ارزش بازار‌ منصفانه چنین ملک ها و دستکاری بی‌پرده نرخ تفاوتی قائل نمی شود . اشخاصی که برای تضمین‌ پاسپورت‌ دومینیکا ملک ها و مستغلات‌ تصویب شده‌ توسط CBIU را خریداری می‌کنند ، پس از پنج سال حفظ مالکیت‌ ، مجاز به فروش دوباره ملک بر بستر برنامه‌ شهروندی می باشند .
   با وجود این‌گونه استراتژی خروجی‌ که به سرمایه گذاران این توانایی را می دهد تا حق بیمه ای را که در آغاز برای املاک و مستغلات مجاز دولت خود پرداخته اند ، پس بگیرند ، به سختی میتوان این چنین سرمایه‌ گذاری های ملکی‌ را بیش از حد قیمت گذاری کرد . پروژه های تایید شده CBIU معمولا استراحتگاه‌های‌ لوکسی می باشند که مالکیت ناچیز را به صورت خاص برای شهروندی توسط متقاضیان سرمایه‌ گذاری بهینه می نمایند.     توسعه‌دهنده این‌گونه پروژه‌ها به خوبی می‌داند که اکثر سرمایه‌گذاران هلدینگ خود را پس از پنج سال می‌فروشند و بنابراین معمولاً ساختار سرمایه‌گذاری را به گونه‌ای تنظیم می‌نمایند که ارزش پیش‌بینی‌شده آن پس از 60 ماه بیشتر‌از‌تمام مخارج  اصلی و مخارج  متحمل‌ گشته توسط خریدار می باشد‌ .
 
 

         

 

 

 نتیجه گیری

   در این توشته در مورد اقسام برنامه های سرمایه گذاری در دومینیکا بحث کردیم.ما معتقدیم که برنامه‌ شهروندی دومینیکا از روش سرمایه‌ گذاری اهمیت بهتری را برای سرمایه‌ گذاران نسبت‌ به سایر برنامه های شهروندی اقتصادی در جهان عرضه می دهد .شماری از شرکت‌های مشاوره‌ بین‌المللی اقامت و شهروندی ادعا کرده‌اند که صرف‌نظر‌ از حوزه قضایی ، شهروندی برپایه برنامه‌ سرمایه‌گذاری ملک ها و مستغلات “همیشه گران‌قیمت” است . این‌گونه ایده‌ ای به سادگی اشتباه می باشد ، چون بین زیاد شدن ارزش بازار‌ منصفانه چنین ملک ها و دستکاری بی‌پرده نرخ تفاوتی قائل نمی شود .

   بنابراین معمولاً ساختار سرمایه‌گذاری را به گونه‌ای تنظیم می‌نمایند که ارزش پیش‌بینی‌شده آن پس از 60 ماه بیشتر‌از‌تمام مخارج  اصلی و مخارج  متحمل‌ گشته توسط خریدار می باشد‌ .

شما می‌توانید‌ با مشاوره‌ از وکلای مجرب شرکت حقوقی مهاجرتی رهپویان عدالت پرگاس راه های مدرن سرمایه گذاری با قیمت مناسب‌ را انتخاب‌ نمایید.
 
 

خرید پاسپورت دومینیکا چگونه است؟

خرید پاسپورت دومینیکا به دو صورت امکان پذیر است. روش سرمایه گذاری در دومینیکا بدون بازگشت در صندوق های مالی دومینیکا با حداقل 100 هزار دلار برای یک نفر و همچنین خرید ملک و سرمایه گذاری در املاک با حداقل 200 هزار دلار برای تمامی ملیت ها فراهم می باشد.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در دومینیکا چقدر است؟

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در دومینیکا 200.000 دلار است.


اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری در دومینیکا به چه معناست؟

برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران و اعضای خانواده واجد‌شرایط آن‌ها اجازه می‌دهد تا به طور قانونی در ازای سرمایه‌گذاری قابل‌توجه در دومینیکا، تابعیت و شهروندی خود را دریافت کنند. در حال حاضر، دو راه برای سرمایه‌گذاری در دومینیکا وجود دارد :
◾ صندوق اقتصادی
◾ سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات

5/5 - (46 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/27
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823